هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام و شرایط دریافت آن

هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام و شرایط دریافت آن, راهنمای جامع

5/5 - (3 امتیاز)

هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام : امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از مجموعه ها، شرکت ها و سازمان ها یا حتی افراد زیادی اقدام به تاسیس اکانت در اینستاگرام‌ برای فعالیت های خود می نمایند. در این میان، بی شک تشخیص اکانت اصلی میان میلیون ها هزار کاربر می تواند کار دشواری تلقی شود.

اکانت های فیک بسیاری در دنیای مجازی اینستاگرام راه اندازی شده اند. یکی از روش هایی که از طریق آن می توانید اکانت رسمی را تشخیص دهید، دریافت تیک آبی در اینستاگرام است. حال نکته مهم نحوه دریافت این ویژگی و هزینه آن است. در ادامه با دیجی فالوور همراه ما باشید تا جزئیات و هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام را بررسی کنیم.

تیک آبی در اینستاگرام چیست؟

قبل از هر چیزی بهتر است در ابتدا با مفهوم تیک آبی در این بستر آشنا شویم. تیک آبی نماد آبی رنگی است که در کنار آیدی کاربران در اینستاگرام قرار می گیرد. در واقع این نماد آبی رنگ نشان می دهد که پیج رسمی است و حساب کاربری شما نیز مورد تایید الگوریتم اینستاگرام قرار گرفته است.

هنگامی که حساب کاربری شما دارای نماد تیک آبی باشد، به این معناست که فرد مورد نظر مدارک شناسایی خود را در اختیار اینستاگرام قرار داده و اینستاگرام نیز هویت وی را تایید کرده است. 

مدارکی که اینستاگرام برای ارائه تیک آبی اخذ می کند شامل نام، زمینه فعالیت، گواهینامه، پاسپورت، اطلاعات شخصی و… می باشد. دریافت اطلاعات به این صورت است که اگر برای یک برند یا فردی حساب های گوناگونی ایجاد شود، حسابی که دارای نماد تیک آبی است حساب اصلی می باشد و مورد تایید شناخته می گردد. 

هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

بسیاری از شما که اکنون اینجا هستید، کنجکاوید تا از هزینه دریافت تیک آبی مطلع شوید. آیا این فرایند اصلا هزینه ای  دارد؟ در خصوص هزینه دریافت تیک آبی باید این امر را بیان کنیم که این فرایند هزینه ای ندارد و‌ تنها برای دریافت آن باید واجد شرایط باشید. اگر شرایط مورد نظر را داشته باشید، تیک آبی را به صورت رایگان از سوی اینستاگرام دریافت می کنید. 

البته نکته دیگری که باید بیان کنیم خرید تیک آبی است! شما می توانید تیک آبی را از سایت دیجی فالوور را با مناسب ترین قیمت نیز خریداری کنید. 

شرایط دریافت و هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

همانطور که بیان کردیم، تیک آبی تنها برای برندهای مشهور و حساب های افراد معروف و شناخته شده ثبت می گردد. بعد از اینکه مدارک مورد نظر به اینستاگرام ارائه داده شود، آنها مدارک را بررسی می کنند و اگر واجد شرایط دریافت این ویژگی باشید، آن را دریافت خواهید کرد. به همین دلیل است که افراد معروف، سلبریتی ها و‌ برند های معتبر به آسانی می توانند از اینستاگرام تیک آبی دریافت کنند. 

حساب های کاربری و افرادی که به دنبال اخذ تیک آبی از اینستاگرام هستند، باید دستورالعمل هایی را مورد توجه خود قرار دهند. اکانت هایی که این شرایط و ویژگی ها را داشته باشند، تیک آبی را دریافت خواهند کرد. شرایط دریافت تیک آبی عبارتند از:

منحصربفرد و معتبر باشید:

از مهمترین شرایط اخذ تیک آبی، معتبر بودن است. شما باید برند شناخته شده ای باشید و از اعتبار بالایی نیز برخوردار باشید. علاوه بر این باید پیج  شما منحصر بفرد باشد. برای مثال اینستاگرام به کاربرانی که  فن پیج هستند و در زمینه های متنوع فعالیت می کنند تیک آبی ارائه نخواهد داد. 

صفحه عمومی داشته باشید:

از دیگر شرایط اخذ تیک آبی، عمومی بودن اکانت شما در اینستاگرام است. پس بهتر است در همان ابتدا، صفحه خود را در اینستاگرام عمومی کنید.

اطلاعات کامل خود را درج نمایید

اطلاعات کامل خود را درج نمایید:

در قسمت بیو پیج، اطلاعات خود یا برند خود را به صورت کامل وارد کنید. این اطلاعات باید شامل ویژگی، اطلاعات تماس و… باشد. همچنین باید عکس مشخصی را برای پروفایل خود درج کنید و توجه داشته باشید اگر از عکس گل و درخت و… برای پروفایل خود استفاده کنید، تیک آبی را دریافت نخواهید کرد. 

مشهور باشید:

مهمترین دلیلی که می توانید از طریق آن تیک آبی را دریافت کنید، شهرت داشتن است. اگر فرد معروفی باشید و شخصیت معروف و شناخته شده ای داشته باشید، به آسانی می توانید تیک آبی را دریافت کنید. در غیر این صورت برای دریافت تیک آبی شانس زیادی ندارید.

نحوه دریافت تیک آبی از اینستاگرام

بعد از احراز شرایطی که بیان کردیم، می توانید درخواست تیک آبی را برای اینستاگرام ارسال کنید. برای این امر باید مطابق مراحل زیر عمل کنید. 

1- ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام خود شوید و سپس به قسمت تنظیمات بروید. 

2- در قسمت تنظیمات وارد بخش  account شوید و سپس بر روی گزینه Request verification کلیک نمایید.

3- صفحه ای برایتان باز می گردد که در آن اطلاعاتی از شما درخواست می شود. اطلاعات را باید به صورت کامل وارد کنید. نام کامل، نام کاربری، دسته بندی، شهرت و… را وارد نمایید. پس از درج این اطلاعات باید تمامی مدارک هویتی خود را وارد کنید. این مدارک شامل کارت ملی، گذرنامه، گواهینامه است. اگر قصد دارید برای شرکت تیک آبی دریافت کنید می توانید اظهار نامه یا صورت حساب شرکت را بارگذاری نمایید. 

4- در اخر نیز گزینه ارسال را لمس کنید تا مدارک برای اینستاگرام ارسال و بررسی گردد. 

نحوه دریافت تیک آبی از اینستاگرام

راهکار هایی که می توانید تیک آبی دریافت کنید!

قبل از هر چیزی باید این مورد را بگوییم که اگر اکانت شما در اینستاگرام توسط کاربران دیگر جعل نمی گردد، پس نیازی به دریافت تیک آبی نخواهد بود. اما اگر تحت هر شرایطی مشتاق دریافت تیک آبی هستید، می توانید راهکارهایی که در ادامه بیان می کنیم را در پیش بگیرید.

همانطور که مشاهده نمودید، ارسال درخواست برای دریافت تیک آبی بسیار آسان است. اما راهکارهایی نیز وجود دارد که با انجام آنها احتمال اینکه با درخواست شما موافقت شود، افزایش پیدا خواهد کرد. 

میزان فالوور خود را افزایش دهید

همانطور که گفتیم مهمترین دلیلی که می توانید از طریق آن تیک آبی دریافت کنید، شهرت و محبوبیت است. هنگامی که میزان فالوورهای شما افزایش پیدا کند، محبوبیت شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

همین امر اینستاگرام را مجاب می کند که تیم آبی را به شما اعطا کند. هر چقدر دنبال کننده بیشتری داشته باشید، امکان اینکه صفحات جعلی زیادی با نام شما تاسیس شود نیز بیشتر خواهد بود. 

حساب کاربری خود را در صفحات مختلف لینک کنید

حساب کاربری خود را در صفحات مختلف لینک کنید

اگر برند شناخته شده یا فرد مشهوری باشید، قطعا تنها به اینستاگرام اکتفا نخواهید کرد. با این وجود بهتر است در شبکه های دیگر نیز برای خود حساب کاربری داشته باشید و آن حساب ها را نیز به اینستاگرام خود لینک نمایید.

به این صورت هنگامی که اینستاگرام هویت شما را بررسی می کند، با دیگر حساب های شما نیز مواجه می شود و با مشاهده فعالیت شما، شما را یک کاربر شناخته شده تلقی می کند. 

در خارج از اینستاگرام فعال باشید

یکی از روش هایی که اینستاگرام برای تایید معروفیت شما انجام خواهد داد، جستجو کردن نام شما است. نام شما را در گوگل سرچ می نمایند تا از شهرت شما اطلاعاتی کسب کنند. با این وجود توصیه می کنیم وب سایت و وبلاگ خود را توسعه دهید و نام خود را به برند معروف و محبوب تبدیل کنید. 

برای حساب کاربری خود اکانت فیک ایجاد کنید

هدف اینستاگرام از اعطای تیک آبی، تشخیص حساب اصلی از اکانت های جعلی است. اگر اینستاگرام بعد از ارسال درخواست شما متوجه این امر گردد که حساب جعلی با نام شما وجود ندارد، امکان اینکه درخواست شما تایید گردد بسیار کم خواهد شد. شما می توانید حساب های فیک زیادی را تاسیس کنید که شباهت بسیاری به پیج شما دارند. با این راهکار اینستاگرام را مجاب به ارائه تیک آبی خواهید کرد.

کلام پایانی 

در آخر نیز باید بگوییم که تیک آبی دائمی نیست! ممکن است با تغییر شرایط پیج اینستاگرام تیک آبی را از شما بگیرد. دیجی فالوور یکی از سایت های بسیار معتبر و پرطرفدار در زمینه ارائه خدمات شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام است که طی ده سال اخیر به صورت تخصصی در این حوزه فعال است. در صورت وجود ابهام و سوال می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید. و برای دریافت تیک آبی دائمی و واقعی به سایت ما مراجعه کنید و با خرید تیک آبی اینستاگرام به یک برند یا فرد مشهور تبدیل شوید.

سوالات متداول در زمینه هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی چیست؟

تیک آبی یک نماد آبی رنگ است که در کنار نام کاربری قرار می گیرد.

چه افرادی در اینستاگرام دارای تیک آبی هستند؟

تنها کاربرانی که احتمال جعل حساب آنها وجود دارد و از شهرت بالایی برخوردارند، می توانند تیک آبی را دریافت کنند.

چرا اینستاگرام به کاربران خود تیک آبی ارائه می دهد؟

هدف اصلی ارائه تیک آبی تشخیص پیج اصلی و رسمی از پیج های جعلی است.

هزینه دریافت تیک آبی چقدر است؟

دریافت تیک آبی هزینه ای ندارد اما اگر قصد خرید آن را از سایت دیجی فالوور دارید، باید به مقدار ناچیزی هزینه پرداخت کنید.

آیا تیک آبی دائمی است؟

خیر تیک آبی دائمی نبوده و با تغییر شرایط از بین می رود

چرا تیک آبی از بین می رود؟

اگر قوانین اینستاگرام نقض گردد، اینستاگرام تصمیم می گیرد تیک آبی شکا را حذف کند.

چه راهکارهایی برای دریافت تیک آبی وجود دارد؟

شهرت زیاد، فالوور بالا، وجود اکانت فیک مشابه با اکانت شما و…

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
61,400تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,700تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
9,000تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها