آموزش کپی تیک آبی اینستاگرام در سه سوت با راهکار فوق العاده

آموزش کپی تیک آبی اینستاگرام در سه سوت با راهکار فوق العاده

4.1/5 - (8 امتیاز)

آیا با کپی تیک آبی اینستاگرام آشنا هستید؟ احتمالا در اینستاگرام شما هم با صفحات شایانی مواجه شده اید که در قسمت جلوی نام خود تیک آبی دارند. این نماد آبی رنگ در این بستر، به تیک آبی اینستاگرام شهرت یافته است. با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است، آن دسته از صفحاتی که دارای تیک آبی هستند، سریعتر از سایر رقیبان خود‌ دنبال می شوند.

حتی جالب است بدانید کاربران به این قبیل صفحات که دارای تیک آبی هستند، راحتتر اعتماد می کنند. تیک آبی در این شبکه اجتماعی برای کاربران به نوعی یک افتخار به حساب می آید؛ چرا که نماد تیک آبی از اعتبار پیج است و کاربران با مشاهده این نماد در واقع به شرکت یا سازمان و فرد مورد نظر اعتماد می کنند. 

برای بسیاری از کاربران شبکه اجتماعی این سوال پیش آمده است که نحوه دریافت تیک آبی چگونه است؟ آیا میتوان ایموجی تیک آبی در اینستاگرام را کپی کرد؟ با این وجود دیجی فالوور اکنون تصمیم دارد با ارائه این مقاله به تمامی سوالات و ابهامات شما در خصوص تیک آبی پاسخ دهد. اگر قصد دارید کسب و کاری راه‌ اندازی کنید و به صورت تخصصی در زمینه خود فعالیت کنید، پس تا انتهای مطالب کپی تیک آبی اینستاگرام با ما همراه باشید.

تیک آبی در اینستاگرام چیست؟ 

هنگامی که شبکه اجتماعی اینستاگرام به قابلیت های خود تیک آبی را افزود، بسیاری از کاربران اینگونه فکر می کردند که این نماد تنها مختص به افراد معروف و خاص است؛ چرا که در روزهای اول عرضه، این ویژگی غیر قابل باور بود.

اما به مرور با توجه به رشد بیشتر قابلیت های اینستاگرام، این قابلیت دیگر تنها به افراد مشهور اختصاص داده نمی شد و با افزایش فالوور و رعایت برخی قوانین، کاربران دیگر نیز می توانستند این نماد را دریافت کنند. اگر بخواهیم برای شما تیک آبی را شرح دهیم و مفهوم آن  را بیان کنیم، باید بگوییم که تیک آبی در اینستاگرام نماد اعتماد و اعتبار پیج شما است. 

امروزه تمام کاربرانی که در این شبکه اجتماعی تیک آبی را دریافت می کنند، از معروفیت بالایی برخوردار هستند. این تیک نیز تنها نمادی است که شما می توانید از طریق آن صفحه رسمی فرد مورد نظر خود‌ را بیابید.

قبلا کاربران اینگونه تصور می کردند که الگوریتم اینستاگرام تنها به کاربران مشهور تیک آبی را ارائه می دهد، اما امروزه اگر بتوانید قوانین اینستاگرام را رعایت کنید و واجد شرایط دریافت آن باشید، به آسانی برای دریافت آن تایید می شوید. اگر تمایل دارید این نماد را دریافت کنید، در این شبکه اجتماعی فعال باشید.

شرایط دریافت تیک آبی در اینستاگرام

شرایط دریافت تیک آبی در اینستاگرام

اگر تمایل به دریافت تیک آبی در اینستاگرام‌ را دارید، الگوریتم اینستاگرام برای اعطای تیک آبی، چهار شرط اصلی را در نظر گرفته است. اگر شرایط زیر را برای خود فراهم کنید می توانید تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید. در صورتی که شرایط زیر برای شما فراهم نبود، می توانید از استیکر تیک آبی سایت دیجی فالوور استفاده کنید.

شرط اول:

حساب شما در اینستاگرام باید از اعتبار بالایی برخوردار باشد. برای اینکه بتوانید این نماد را دریافت کنید، باید حساب شما به یک فرد حقیقی یا شرکت و سازمان معتبر و ثبت شده تعلق داشته باشد.

شرط دوم: 

حساب شما در اینستاگرام باید تنها حسابی باشد که حضور یک کسب و کار یا یک شخص را در این بستر نشان دهد. به بیان ساده تر شبکه اجتماعی اینستاگرام تنها به اکانتی که به شما تعلق دارد تیک آبی را ارائه می کند. یک فرد نمی تواند چند اکانت معتبر با تیک آبی داشته باشد. البته این امر دارای یک استثنا است! اگر یک فرد چند اکانت به زبان های گوناگون تاسیس کند، می تواند برای هر کدام از آنها اقدام به دریافت تیک آبی کند. 

شرط سوم: 

در اینستاگرام باید یک حساب عمومی داشته باشید تا بتوانید تیک آبی را دریافت کنید. هنگامی که اکانت در حالت عمومی قرار بگیرد، همه می توانند محتواهای شما را مشاهده کنند. حساب شما باید حداقل یک پست، تصویر نمایه و بیو داشته باشد و پروفایل شما نیز نباید دارای لینک دیگر شبکه های اجتماعی باشد. 

شرط چهارم: 

کسب و کار شما باید برجسته باشد. اکانت شما در اینستاگرام باید با یک برند، شخصیت و موسسه معروف ارتباط داشته باشد. اگر اکانت شما از طریق تبلیغات یا پول به شهرت رسیده است و دارای جستجوی بالایی است، قطعا با دریافت تیک آبی شما موافقت نخواهد شد. 

چهار شرطی که در بالا ذکر کردیم، مهمترین شرایطی هستند که با در نظر داشتن آنها، اینستاگرام تصمیم خواهد گرفت که به صفحه شما تیک آبی را ارائه کند یا خیر! اگر موفق به دریافت تیک آبی نشدید، می توانید از استیکر تیک آبی در سایت دیجی فالوور استفاده کنید. 

دریافت تیک آبی در اینستاگرام چه مزایای دارد؟

اگر موفق به دریافت و کپی تیک آبی اینستاگرام شوید و بتوانید تیک آبی را دریافت کنید، از دیدگاه این شبکه اجتماعی شما فردی قدرتمند و تاثیرگذار خواهید بود و مزایای شایانی نیز نصیب شما و صفحه‌تان خواهد شد. اما متاسفانه بسیاری از کاربران قادر به دریافت تیک آبی نیستند و از استیکر آبی برای این امر استفاده می کنند. در این بخش تصمیم داریم، مزایای دریافت و کپی تیک آبی اینستاگرام را بیان کنیم:

1- هنگامی که  تیک آبی را دریافت کنید، علاوه بر شبکه اجتماعی اینستاگرام، کاربران دیگر نیز به شما اعتماد می کنند. البته این را هم بگوییم که بسیاری از افراد بدون تیک آبی نیز به صفحه مورد نظر اعتماد می کنند اما تیک آبی می تواند دیدگاه کاربران را نسبت به شما کاملا تغییر دهد.

2- کاربران با مشاهده تیک آبی از برند شما آگاهی بیشتری خواهند داشت؛ چرا که تیک آبی نشان دهنده اعتبار و معروفیت برند شما است.

3- هنگامی که تیک آبی را دریافت کنید، به تمامی امکانات اینستاگرام دسترسی خواهید داشت. شما می توانید در استوری خود لینک قرار دهید و این ویژگی برای صفحات دیگر در صورتی فعال می شود که ۱۰۰۰۰ فالوور داشته باشند. اما اگر شما نماد تیک آبی را دریافت کنید می توانید از این قابلیت ها بهره مند شوید.

4- مزیت دیگری که با دریافت  تیک آبی به دست می آورید این است که هرگز برند شما توسط افراد سودجو دزدیده نخواهد شد. شما می توانید با خیالی آسوده در این بستر فعالیت نمایید.

5- اگر علامت تیک آبی را نداشته باشید، کاربران می توانند با نام شما حسابی تاسیس کنند و از اعتبار شما استفاده کنند و حتی ممکن است به اعتبار شما آسیب برسانند. با این وجود با دریافت تیک آبی از دیجی فالوور، می توانید برندی ماندگار برای خود داشته باشید.

چگونه درخواست تیک آبی را ارسال کنیم؟

اگر می خواهید از اینستاگرام تیک آبی را دریافت کنید و برای اینستاگرام درخواست تیک آبی را ارسال کنید، باید درخواست تایید را آماده نمایید. اول اطمینان حاصل کنید که برای کدام حساب خود قصد دارید تیک آبی را دریافت کنید.

توجه داشته باشید اگر می خواهید تیک آبی را دریافت کنید، باید یک حساب تجاری داشته باشید و نمی توانید برای حساب شخصی خود تیک آبی دریافت کنید. پس از اطمینان از مواردی که بیان کردیم، مراحل زیر را در پیش بگیرید:

1- ابتدا وارد پروفایل خود شوید و سه خط موازی که در سمت چپ بالای صفحه وجود دارد را انتخاب کنید.

2- از منوی که برای شما باز شده است گزینه Settings را انتخاب کنید.

3- در قسمت تنظیمات باید وارد حساب کاربری خود شوید.

4- به قسمت Account بروید و سپس گزینه Request Verification را انتخاب کنید.

5- در این مرحله با یک فرم مواجه می شوید. با ارسال این فرم صلاحیت شما توسط اینستاگرام تایید می شود. در این مرحله اینستاگرام نیز به صورت خودکار نام کاربری شما را در فرم وارد می کند. در قسمت نام باید نام برند یا نام خودتان را وارد کنید.

در قسمت Known As باید لقب خود را بنویسید. باید ذکر کنید که با چه نامی در شبکه مجازی شناخته می شوید. زمینه فعالیت خود را در بخش Category انتخاب کنید. آخرین بخش فرم مربوط به عکس شناسنامه است. باید عکس کارت شناسایی خود که شامل کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه است را وارد نمایید.

کپی تیک آبی در کیبورد چگونه است؟

سوالی که ذهن بسیاری از شما کاربران ارجمند را به خود مشغول کرده است، این است که آیا میتوان استیکر تیک آبی را کپی نمود یا خیر؟ در واقع اگر در قسمت ایموجی های کیبورد خود را بررسی کنید، استیکر تیک آبی رنگ را مشاهده خواهید کرد.

شما می توانید آن را در کنار نام خود قرار دهید اما این امر را فراموش نکنید که شما تنها به ظاهر دارای تیک آبی خواهید بود و به هیچکدام از مزایای تیک آبی اینستاگرام دسترسی نخواهید داشت.

بهترین راه برای دریافت تیک آبی اینستاگرام، خرید این نماد از سایت دیجی فالوور است. دیجی فالوور بهترین خدمات را ارائه می دهد، پس بهتر است در این زمینه ریسک نکنید و بهترین روش را در پیش بگیرید.

کلام پایانی

کاربرانی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعال هستند و کسب و کاری در این بستر دارند، دریافت تیک آبی را بسیار مهم می دانند. چرا که وجود تیک آبی بازخورد بسیار مثبتی را به ارمغان می آورد و شما را در مدت زمان بسیار کمی به جایگاه خوبی می رساند. پس میتوانید با خرید تیک آبی اینستاگرام از سایت معتبر دیجی فالوور در جایگاه مثبتی قرار بگیرید.

همانطور که در این مقاله کپی تیک آبی اینستاگرام بیان کردیم، دریافت تیک آبی از اینستاگرام دارای شرایطی است و تنها با وجود این شرایط می توانید از اینستاگرام تیک آبی را دریافت کنید. اما اگر واجد شرایط ذکر شده نبودید، دیجی فالوور همراه شماست! می توانید از استیکر آبی دیجی فالوور در این راه استفاده کنید.

سوالات متداول در زمینه کپی تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

تیک آبی اینستاگرام به نماد آبی رنگی گفته می شود که در کنار نام کاربری قرار می گیرد.

تیک آبی اینستاگرام مختص چه کاربرانی است؟

تیک آبی در اینستاگرام در ابتدا تنها مختص به افراد مشهور بود اما امروزه تمامی کاربران می توانند با داشتن شرایط تیک آبی، آن را دریافت کنند.

چرا تیک آبی توسط اینستاگرام عرضه شد؟

تیک آبی برای شناسایی حساب رسمی کاربران میان حساب های جعلی و فیک طراحی شده است.

مزایای دریافت تیک آبی اینستاگرام چیست؟

تیک آبی سبب افزایش شهرت و اعتبار کسب و کار و برند شما می شود.

برای دریافت تیک آبی چه مدارکی را باید ارسال کنیم؟

برای دریافت تیک آبی از اینستاگرام باید عکسی از گواهینامه، شناسنامه و کارت ملی خود ارسال نمایید.

آیا میتوان تیک آبی را خریداری کرد؟

بله. کاربران می توانند از طریق سایت دیجی فالوور اقدام به خرید تیک آبی اینستاگرام کنند.

برای خرید تیک آبی صفحه اینستاگرام باید در چه حالتی باشد؟

اینستاگرام شما باید در حالت عمومی قرار بگیرد.

آیا برای خرید تیک آبی اینستاگرام از دیجی فالوور باید پسورد ارائه کنم؟

خیر. برای دریافت خدمات از دیجی فالوور نیاز به ارائه پسورد نخواهید داشت.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
61,400تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,700تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
9,000تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها