چگونه پست خود را به اکسپلور اینستاگرام بفرستیم؟

چگونه پست خود را به اکسپلور اینستاگرام بفرستیم؟ (راهکار تضمینی)

5/5 - (1119 امتیاز)

ارسال ویدئو به اکسپلور با خرید بازدید: همان‌طور که می‌دانید ورود به اکسپلور به این سادگی‌ها نیست. در واقع هوش مصنوعی اینستاگرام برای این‌که پستی را در نتایج جستجو نشان دهد، فاکتورهای بسیاری را در نظر می‌گیرد. از جمله پارامترهایی که به یک پیج اینستاگرام اعتبار می‌بخشد و آن را در اکسپلورر بالا می‌آورد، میزان بازدید پست‌های آن است.زمانی که کلیپی تعداد ویو بالایی دریافت می‌کند، ضمن اعتمادسازی نزد کاربران، در صفحه عمومی نمایش داده شده و موجب جذب فالوورهای جدید نیز می‌گردد. در این نوشتار قصد داریم که در مورد ارسال ویدیو به اکسپلور با خرید بازدید صحبت کنیم، پس لطفاً همراه ما باشید.

چگونه پست خود را به اکسپلور اینستاگرام بفرستیم؟

دلیل اهمیت خرید ویو اینستاگرام

 

یکی از معیارهای ارزشمند بودن یک پست تعداد بازدیدی است که دریافت می‌کند. الگوریتم‌های اینستاگرام وقتی که یک محتوای ویدئویی بازخورد مطلوبی از مخاطبان می‌گیرد، آن را راهی اکسپلورر می‌کنند. از این طریق پست مربوط به کاربران بیشتری نشان داده می‌شود و احتمال دریافت لایک، کامنت و جذب فالوور جدید افزایش می‌یابد.

همه این عوامل می‌تواند در فروش بیشتر شما تاثیر داشته باشد. در واقع هنگامی که اقدام به خرید ویو می‌کنید، در حال ارزش آفرینی برای بیزینس خود هستید. با این روش به سهولت توجه کاربران را به پیج خود جلب می‌کنید و روز به روز آمار فالوورها بالا رفته و صفحه اینستاگرام شما رشد غیر قابل تصوری پیدا می‌کند.

به‌خصوص اگر در مراحل آغازین راه‌اندازی بیزینس خود هستید، با خرید سرویس‌های افزایش بازدید، نرخ تعامل پیج بهبود یافته و تعداد فالوورها نیز روز به روز بالاتر می‌رود. این امر موجب می‌گردد که اعتماد به وجود آمده همچنان برقرار باشد.

خرید بازدید موجب بازخورد بهتر مخاطبان می‌شود

فضای اینستاگرام به گونه‌ای است که تایید سایر کاربران اهمیت زیادی دارد. بازدید بالا نشان ‌دهنده این است که افراد دیگر محتوا را تایید کرده‌اند. هنگامی که فردی قصد دارد ویدئو اشتراک گذاشته شده را مشاهده کند، در وهله اول نگاهی به آمار ویو و لایک فیلم می‌اندازد.

چنانچه تعداد ویو مطلوب باشد، فرد کنجکاو می شود که محتوا را تا آخر نگاه کند و حتی احتمال این‌که شما را فالوو کند نیز افزایش می‌یابد. از‌این‌رو خرید بازدید موجب بازخورد بهتر سایر کاربران می‌گردد. هوش مصنوعی اینستاگرام نیز حساب ویژه‌ای روی این محتوا باز کرده و شانس شما را برای ارسال ویدیو به اکسپلور با خرید بازدید افزایش می‌دهد.

برعکس قضیه نیز امکان‌پذیر است. یعنی اگر تعداد ویو کلیپ کم باشد، کاربر تصور می‌کند که محتوا جذاب نیست و اشتیاق خود را برای نگاه کردن آن از دست می‌دهد. اگر اقدام به خرید فالوور برای پیج اینستاگرام خود نمایید، اما از افزایش بازدید غافل شوید، در این حالت بین تعداد مخاطبان و تعامل پیج نوعی ناهماهنگی ایجاد می‌گردد.

افرادی که قصد دارد پیج شما را دنبال کنند، با مشاهده تعداد فالوورهای بالا انتظار دارند که پست‌ها نیز بازدید بالایی داشته باشند. این در حالی است که اغلب تعدادی از اکانت‌ها غیر فعال هستند و محتوای منتشر شده را مشاهده نمی‌کنند. تنها راه جبران این قضیه خرید بازدید اینستاگرام می‌باشد.

خرید ویو به محتوا و پیج ارزش می‌بخشد

زمانی که اقدام به خرید بازدید برای یک محتوای ویدئویی می‌کنید، با این کار در واقع چند مطلب را به کاربران نشان می‌دهید. اول این‌که به مردم می‌فهمانید محتوای جالب و با ارزشی تولید کرده‌اید که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است. دوم این‌که مورد تایید بودن خود را به اطلاع کاربران می‌رسانید. هنگامی که افراد به این نتیجه برسند که پست‌ها جذاب است و مخاطبان شما را تایید می‌کنند، آن‌ها نیز مشتاق می‌شوند، پیج ارزشمند شما را دنبال نمایند. نقش خرید ویو در راه یافتن به اکسپلور اینستاگرام

نقش خرید ویو در راه یافتن به اکسپلور اینستاگرام

  به طور کلی هوش مصنوعی اینستاگرام برای این‌که محتوا را در نتایج جستجو نشان دهد، نیاز به اثبات محبوبیت شما دارد. با خرید بازدید می‌توانید به راحتی محبوب بودن خود را در فضای اینستاگرام به اثبات برسانید.

معیار الگوریتم‌های اینستاگرام برای نمایش دادن ویدئو در قسمت نتایج جستجو این است که پست مورد نظر در ساعات اولیه اشتراک‌گذاری تعداد بالایی لایک، بازدید و کامنت دریافت کند. بنابراین ارسال ویدئو به اکسپلور با خرید بازدید یکی از آسان‌ترین روش‌های دیده شدن در این فضا می‌باشد.

با بالا آمدن ویدیو در نتایج جستجو قادر خواهید بود، برند خود را بدون هیچ هزینه‌ای تبلیغ کنید. زیرا در این بخش سایر کاربران که جزء فالوورهای شما نیستند، هم پست‌ها را مشاهده کرده و در صورت پسندیدن صفحه اینستاگرامتان را فالوو می‌کنند.

مزیت دیگری که بالا آمدن پست در اکسپلور به همراه دارد، جذب فالوور های واقعی می‌باشد. اصولاً افزایش دنبال‌کننده فرآیندی است که به سختی و تنها با فعالیت مداوم و طولانی مدت در این فضا امکان‌پذیر است. در حالی‌که با خرید بازدید و راه پیدا کردن به قسمت نتایج جستجو قادر خواهید بود فالوورهای واقعی، هدفمند و فعال را جذب نمایید.

نکات خرید بازدید اینستاگرام

خب تا اینجای کار متوجه شدید که الگوریتم‌های اینستاگرام از صفحاتی با تعدادی ویو بالا استقبال می‌کنند و آن‌ها را در صدر نتایج جستجو قرار می‌دهند. به هنگام خرید بسته‌های افزایش بازدید باید این نکات را مد نظر داشته باشید:

1) پکیج‌های متناسب با نیاز خود و تعداد فالوورهای پیج انتخاب کنید.

2) بهترین سایت را برای تهیه سرویس‌ها برگزینید. شرکت مورد نظر باید عملکرد مطلوبی داشته و از هر نظر قابل اعتماد باشد.

3) دقت کنید که بازدید فیک می‌تواند آثار مخربی را برای پیج اینستاگرام شما به همراه داشته باشد.

نتیجه‌گیری

اگر می‌خواهید شاهد رشد شگفت انگیز پیج اینستاگرامی خود آن هم در زمانی کوتاه باشید، خرید ویو بهترین گزینه است. در واقع امکان ارسال ویدئو به اکسپلور با خرید بازدید برای شما فراهم می‌شود و به خودی خود آمار لایک و فالوورها نیز افزایش پیدا می‌کند.

در سایت دیجی فالوور خدمات خرید بازدید اینستاگرام توسط اکانت‌های کاملاً ایرانی انجام می‌شود که تاثیر فوق‌العاده زیادی بر روی ورود به اکسپلور دارد. امروزه بسیاری از افراد سودجو از عدم آگاهی کاربران سوء استفاده کرده و بازدید کننده خارجی برای مشتریان ارسال می‌کنند.

به دلیل این‌که هزینه خرید بازدید خارجی در مقایسه با ویو ایرانی کمتر است، این افراد متقلب برای رسیدن به سود بیشتر اقدام به این کار می‌کنند. بنابراین توصیه می شود برای اطمینان یافتن از ایرانی بودن ویو، حتماً خرید خود را از مراکز معتبر نظیر دیجی فالوور انجام دهید.

سوالات متداول دلیل اهمیت خرید ویو اینستاگرام

دلیل اهمیت خرید ویو اینستاگرام چیست؟

یکی از معیارهای ارزشمند بودن یک پست تعداد بازدیدی است که دریافت می‌کند. الگوریتم‌های اینستاگرام وقتی که یک محتوای ویدئویی بازخورد مطلوبی از مخاطبان می‌گیرد، آن را راهی اکسپلورر می‌کنند.

به هنگام خرید ویو اینستاگرام باید به چه نکاتی توجه کرد؟

پکیج‌های متناسب با نیاز خود و تعداد فالوورهای پیج انتخاب کنید، بهترین سایت را برای تهیه سرویس‌ها برگزینید. شرکت مورد نظر باید عملکرد مطلوبی داشته و از هر نظر قابل اعتماد باشد، دقت کنید که بازدید فیک می‌تواند آثار مخربی را برای پیج اینستاگرام شما به همراه داشته باشد.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 05 فوریه 2023، 20:37

    سلام، یه سوال دارم. اگه یه بار پستم وارد اکسپلور بشه، برای دفعات بعدی شانس بیشتری برای ورود به اکسپلور دارم؟

  • 05 فوریه 2023، 20:35

    آیا فقط با خرید بازدید میتونم به اکسپلور راه پیدا کنم؟

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله