5 تکنیک کاربردی برای نمایش پست های اینستاگرام در اکسپلوور

5 تکنیک کاربردی برای نمایش پست های اینستاگرام در اکسپلوور

5/5 - (1374 امتیاز)

مهم ترین عامل موفقیت کسب و کارها در اینستاگرام، دیده شدن آن ها می باشد. برندهایی بیشماری در اینستاگرام وجود دارند، که هر کدام محتوای منحصر به فرد خود را به اشتراک می گذارند. بنابراین برای مطرح شدن در این پلتفرم و دسترسی به مشتریان بالقوه، بایستی بتوانید محتواهای ویروسی تولید کنید و می توانید برای افزایش لایک پست هایتان از سایت دیجی فالوور لایک رایگان دریافت کنید .

صفحه اکسپلورر اینستاگرام نیز در وایرال شدن محتوای شما بسیار تاثیرگذار است؛ نمایش پست های شما در صفحه اکسپلورر یک راه مطمئن برای دیده شدن و برندینگ کسب و کارتان می باشد. 

ورود پست های پیج تان به صفحه اکسپلورر سبب می شود در مدت زمان کوتاهی، بازدید پروفایل شما بطور قابل توجهی افزایش یابد و پیج شما در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار گیرد.

علاوه بر این نمایش پست ها در اکسپلورر، تبلیغات رایگان و کاربردی برای افزایش آگاهی از برند محسوب می شود. از این رو با قطعیت می توان گفت اکسپلور اینستاگرام یکی از بهترین روش های رشد و توسعه کسب و کارها در اینستاگرام است. با خرید ویو اینستاگرام میتوانید شانس ورود به اکسپلور بالا ببرید.

در اکسپلورر می توانید به جامعه وسیعی از مخاطبان هدفمند دسترسی داشته باشید و از این طریق تعداد فالوورها و بازدید پیج خود را افزایش دهید. 

متاسفانه، هیچ راه قطعی برای حضور در این صفحه وجود ندارد، اما با چند تکنیک می توانید شانس نمایش پست خود را در اکسپلور افزایش دهید. در این مقاله می خواهم به شما ترفندهایی را معرفی کنم که بتوانید با پیاده سازی آن ها، پست های پیج تان را به صفحه اکسپلور اینستاگرام ببرید. 

صفحه اینستاگرام اکسپلورر چیست؟

صفحه اکسپلور اینستاگرام جایی است، که اینستاگرام محتوا را برای کاربرانش،  طبق علایق آن ها، مدیریت می کند. هر کاربر محتوای متفاوتی را در صفحه اکسپلور خود می بیند و این بر اساس پست هایی است که او لایک کرده و یا پیج هایی که دنبال می کند. به عبارت ساده، اکسپلورر شامل  مجموعه ای از پست هایی است که  اینستاگرام فکر می کند کاربر به آن ها علاقه مند باشد.  

الگوریتم اینستاگرام به گونه‌ای طراحی شده است، که نحوه تعامل شما در اینستاگرام را رصد می کند و پست‌هایی را که بیشترین لایک یا کامنت با آن ها داشته‌ اید را در اکسپلورتان قرار می دهد. مثلاً  پست هایی از، پیج هایی که دنبال می کنید، پیج هایی که با آن ها تعامل دارید و یا پیج های مشابه را به شما نمایش می دهد. 

از آنجایی که صفحه اکسپلور، محتوای پیج را در معرض دید تعداد زیادی از مخاطبان  قرار می دهد، فرصت خوبی برای برندسازی  و یا معرفی برند محسوب می شود. اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد و حدود 500 میلیون کاربر به طور فعال صفحه اکسپلور شان را بررسی می کنند. بنابراین برندها از طریق  اکسپلور می توانند محصولات و خدمات خود را به طیف وسیعی از فالوورهای هدفمند در اینستاگرام معرفی کرده و آن ها را جذب کنند. 

عملکرد الگوریتم اینستاگرام چگونه می باشد؟

قبل از ادامه بحث یک توضیح کوتاهی نیز در باره الگوریتم اینستاگرام بدهم؛ اینکه چطور می شود که پست وارد اکسپلور اینستاگرام می شود؟ وقتی شما یک محتوای تصویری و یا ویدئویی را در اینستاگرام به اشتراک می گذارید، الگوریتم اینستاگرام با دقت تمام جزئیات محتوا را بررسی می کند و براساس اطلاعاتی که از پست شما دریافت می کند، آن را در اکسپلورر کاربرانی نمایش می دهد که به موضوع پست شما علاقه دارند. 

عملکرد الگوریتم اینستاگرام چگونه می باشد؟

به عنوان مثال اگر کاربری در اینستاگرام با عکس یا ویدیو هایی مربوط به لباس های ورزشی تعامل داشته باشد، در این صورت الگوریتم اینستاگرام طبق هوش مصنوعی تشخیص می دهد که کاربر به محتواهای حاوی لباس های ورزشی علاقه مند است.

یعنی الگوریتم اینستاگرام طبق تعداد لایک، سیو، کامنت گذاری، بازدید و یا فالو کردن پیجی، متوجه علاقه مندی یک کاربر به محتوای مورد نظر می شود و آن پست را در اکسپلورر او نمایش می دهد. در بین تعاملات ذکر شده، لایک و سیو کردن پست، تاثیر بسیار زیادی در ورد محتوا به اکسپلور دارد. 

نحوه نمایش پست ها در صفحه اکسپلور اینستاگرام 

برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام بایستی سعی کنید درصد بیشتری از فالوور هایتان را با محتوا درگیر کنید و بدین صورت نرخ تعامل پیج تان را افزایش دهید. در ادامه برخی از تکنیک های افزایش نرخ تعامل پیج اینستاگرامی را به شما معرفی می کنیم. 

زمانی که فالوورها فعال هستند پست بگذارید. (زمانبندی انتشار پست)

یکی از بهترین نکات اینستاگرامی این است که در زمان هایی که اکثر فالوور هایمان فعال هستند، پست بگذارید. علاوه بر کیفیت محتوا، زمان انتشار آن نیز از عواملی است که در کیفیت عملکرد محتوای شما تاثیر زیادی دارد. میزان تعاملات دریافتی در ساعات اولیه ارسال پست، نقش بسیار مهمی در ورود آن پست به صفحه اکسپلور دارد؛ زیرا الگوریتم اینستاگرام نرخ تعامل بالا را به عنوان یکی از مهمترین فاکتورهای ورود پست به اکسپلور، در اولویت قرار می دهد.

وقتی یک پستی را در اینستاگرام انتشار می کنید، در فیدهای  فالوورهای شما نمایش داده می شود؛ حال اگر فالوور هایتان در آن زمان آنلاین باشند با پست شما تعامل برقرار می کنند. توجه کنید نرخ تعامل بالا کلید دیده شدن پست‌های شما در صفحه اکسپلور است، پس با ارزیابی فعالیت مخاطبین خود می توانید زمان مناسب برای ارسال پست در طی روز را تعیین کنید. 

علایق مخاطبین هدف خود را شناسایی کنید. (تولید محتوا بر اساس نیاز کاربر)

برای اینکه پست شما بتواند از جانب فالوورها، تعامل بالایی دریافت کند بایستی مفید و کاربردی باشد. بدین منظور هنگام تولید محتوا حتماً در مورد نیازها و علایق فالوور هایتان تحقیق کنید و به نوع پست هایی که بیشترین نرخ تعامل را دارند، به خوبی توجه کنید. مخاطبان شما از چه نوع پست هایی بیشتر استقبال می کنند؟ اگر به این سوال پاسخ دهید، می توانید بهترین پست را برای مخاطب خود تولید کنید. پست شما باید بتواند یک نیازی از مخاطب را رفع کند، در این صورت مخاطب با پست شما درگیر می شود. 

از هشتگ  و تگ های مکانی مرتبط استفاده کنید.

از هشتگ  و تگ های مکانی مرتبط استفاده کنید.

هشتگ ها و تگ های موقعیت مکانی ابزارهای بسیار قدرتمندی در اینستاگرام هستند، که موجب می شوند پست های شما توسط افراد بیشتری دیده شوند. بنابراین با استفاده از این قابلیت ها می توانید خیلی سریع به سرنخ های مورد نظرتان دسترسی پیدا کند. 

اما در کاربرد هشتگ و تگ های مکانی توجه کنید که مرتبط با پست شما باشند، در غیر اینصورت پست شما در بین پست های نا مرتبط به عنوان اسپم ظاهر می شود. کاربرد درست هشتگ ها میتواند به میزان قابل توجهی تعامل پستهای شما را افزایش دهد و شانس شما را برای دیده در صفحه اکسپلورر اینستاگرام افزایش دهد.

به عبارتی بکار بردن هشتگ های مرتبط و مناسب امکان یافتن محتوای شما را دو چندان  کرده و شانس قرار گرفتن پست در صفحه اکسپلورر اینستاگرام افزایش می یابد.

در پست های خود از کال تو اکشن استفاده کنید.

اکنون همه ما میدانیم که کلید ورود به صفحه اکسپلورر اینستاگرام، بالا بردن نرخ تعامل محتواهای پیج مان است. یکی از بهترین راهها برای اطمینان از افزایش نرخ تعامل یک پست، ترغیب  مستقیم مخاطبان به تعامل با پستهای با استفاده از فراخوان ها برای اقدام (CTA) است.

سوالات چالش برانگیز در کپشن های خود مطرح کنید و از مخاطبان بخواهید در کامنت پاسخ دهند. همچنین می توانید با راه اندازی مسابقات اینستاگرامی از فالوورهای خود بخواهید پست شما را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و یا آن را لایک کرده و دوستان شان را در زیر پست منشن کنند. 

درخواست از مخاطبان برای تعامل با پست‌ها، گاهی اوقات می‌تواند تأثیر زیادی بر رشد تعامل داشته باشد و شانس شما را برای دیده شدن در صفحه اکسپلور افزایش دهد.

با اینفلوئنسرها و افراد مشهور همکاری کنید.

همکاری با اینفلوئنسرها یک تکنیک عالی برای افزایش دسترسی و جذب مخاطبان هدفمند است.  از طریق همکاری با اینفلوئنسرهای مرتبط به حوزه کارتان می توانید فالوورهای پیج تان را به طور طبیعی افزایش دهید. بالا رفتن فالوورهای واقعی و فعال پیج منجر به افزایش نرخ تعامل محتواها و در نهایت راه یافتن به اکسپلور می گردد.

چند توصیه دیگر 

با مطالعه این مقاله متوجه شدید که شانس دیده شدن پست ها در صفحه اکسپلور اینستاگرام، افزایش   نرخ تعامل محتواهای پیج تان است. چندین روش را برای درگیر کردن مخاطب با محتوا را معرفی کردیم، که به نظر من تأثیرگذارترین عامل، به چالش کشیدن آن ها است. شما می توانید از طریق استیکرهای نظرسنجی در استوری و یا نوشتن کپشن جذاب فالوور هایتان را به لایک و کامنت گذاری و دیگر تعاملات فرا بخوانید. 

فراموش نکنید قابلیت اکسپلورر اینستاگرام  یک تبلیغ رایگان برای کسب و کارها می باشد و امکان دیده شدن یک برند را افزایش می دهد.  با استفاده از صفحه اکسپلورر اینستاگرام می توانید کسب و کار، محصولات و خدمات خود را معرفی و با جذب فالوورهای هدفمند فروش خود را افزایش دهید.

سوالات پر تکرار برای ورود به اکسپلورر اینستاگرام

ورود به اکسپلورر برای کسب و کار چه مزایای دارد؟

یکی از مزایای ورود به اکسپلورر این است که افراد بیشتری با محتوای شما تعامل برقرار می کنند. و روز به روز فالوور های پیجتان زیاد میشود.

چگونه به اکسپلورر راه پیدا کنیم؟

1- در زمان مناسب پست بگذارید 2-محتوای جذاب به اشتراک بگذارید 3-فرمت هایی از ریلز استفاده کنید

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 04 مارس 2023، 11:05

    بله درسته ساعت پست گذاشتن خیلی مهمه چون باعث میشه بازدید بالا داشته باشه و وارد اکسپلور بشه👌👌

  • 04 مارس 2023، 10:59

    عالی بود عالییی با نکاتی که گفتین 2 تا پستم رفت اکسپلور

  • 06 فوریه 2023، 16:20

    با سلام . پیج چند روزه باز نمdشه و همش پیام میده در حال اپلود هست در صورتیکه چیزی پست نکردم .ممنون میشم راهنمایی کنید .حتی فیلتر شکنم استفاده کردم بازم تغییری نکرد .سپاس

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله