تنظیم سرعت پخش ویس در اینستاگرام آموزش به صورت گام به گام

تنظیم سرعت پخش ویس در اینستاگرام آموزش به صورت گام به گام

5/5 - (1 امتیاز)

پخش ویس ‌در اینستاگرام، در دنیای مدرن امروز، اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بسیار پر قدرت و محبوب است که روز به روز مسیر ترقی و پیشرفت را طی می نماید و محبوب تر می شود. اینستاگرام در ابتدا یک پلتفرم بر پایه عکس و فیلم بود و ویژگی های امروز را نداشت، اما به مرور به امکانات و‌ قابلیت های این پلتفرم افزوده شد! اکنون اینستاگرام خبر از قابلیت جدیدی داده است.

کاربران می توانند با بهرمندی از این قابلیت، سرعت پخش ویس را تنظیم نمایند و سرعت را دو برابر کنند. تنظیم سرعت پخش ویس از جمله ویژگی های پرطرفدار تلگرام و واتساپ است که تا مدتی دیگر در اینستاگرام نیز عرضه خواهد شد. این قابلیت در اینستاگرام اکنون در نسخه بتا در دسترس قرار گرفته است و به زودی در نسخه اصلی نیز می توانید از این ویژگی جدید استفاده کنید.

قابلیت تنظیم سرعت پخش ویس ‌در اینستاگرام

هنگامی که اپلیکیشن های خاص مانند اینستاگرام پا به عرصه گذاشتند، توجه کاربران به سایر پیام رسان ها کمتر شد. علاوه بر این با بروزرسانی نسخه جدید اپلیکیشن اینستاگرام، همواره قابلیت های جالب و جذاب تری به آن افزوده می شود که همین امر رضایت کاربران را افزایش داده است.

در این برنامه، کاربران قادرند پیام های صوتی و متنی، عکس و فیلم و محتویات گوناگونی را در زمینه های متنوع منتشر نمایند. امروزه کاربران بیشتر از دایرکت اینستاگرام برای ارسال پیام صوتی یا همان وویس استفاده می کنند و ارسال پیام به صورت ویس جایگزین پیام های متنی شده است. اینستاگرام نیز با توجه به این امر، تغییراتی را رقم زده است. در این مقاله قصد داریم به قابلیت های بخش دایرکت اینستاگرام، ارسال ویس و تنظیم سرعت آن بپردازیم. پس با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید.

نحوه  ارسال ویس در اپلیکیشن اینستاگرام

کاربران با توجه به صرف وقت یا نداشتن حوصله برای بیان مطالب خود، به جای اینکه سخنان خود را تایپ کنند، از قابلیت ویس در اینستاگرام استفاده می نمایند. برای اینکه بتوانید برای دوستان و کاربران خود در اینستاگرام ویس ارسال کنید، ابتدا باید به برنامه اینستاگرام بروید و وارد قسمت دایرکت شخص مورد نظر شوید. در قسمت پایین صفحه در کادر مستطیلی شکل، سه گزینه وجود دارد. بر روی آیکون میکروفون کلیک کنید و تا هنگامی که پیام کامل ضبط شود، دست خود را روی آن نگه دارید.

در آخر نیز پس از اتمام پیام، میکروفون را رها کرده تا پیام به صورت خودکار برای مخاطب تان ارسال گردد. هنگامی که ویس را ضبط می کنید، در سمت راست یک نماد سطل زباله وجود دارد که با لمس آن پیام پاک می شود.

اگر از ارسال ویس منصرف شده اید، می توانید قبل از اینکه ویس توسط کاربر مشاهده شود، بر روی آن نگه دارید و سپس گزینه Unsend را انتخاب کنید. در این صورت ویس شما برای مخاطب پاک خواهد شد.

قابلیت سرعت پخش ویس ‌در اینستاگرام

در برخی از اپلیکیشن ها مانند تلگرام و واتساپ، این قابلیت وجود دارد که کاربر بتواند سرعت پخش ویس ‌در اینستاگرام را تغییر دهد، اما این قابلیت بعد از آپدیت نسخه جدید اینستاگرام عرضه شد و در نسخه بتای این شبکه اجتماعی وجود دارد.  این قابلیت در نسخه آزمایشی اینستاگرام موجود بوده و به زودی در آپدیت های آینده به نسخه اصلی نیز اضافه خواهد شد.

با وجود این‌ قابلیت در اینستاگرام، میتوان پیام های طولانی را با سرعت بیشتری گوش داد و به این پیام ها سریع تر پاسخ داد. با توجه به این قابلیت میتوان سرعت ویس را از 1 به 1.5 و 2 برابر افزایش داد.

نحوه تغییر سرعت پخش ویس ‌در اینستاگرام

پس از آخرین آپدیت ورژن اینستاگرام، قابلیت های بسیاری به این اپلیکیشن اضافه شده است که یکی از آنها افزایش سرعت پخش ویس است. برای اینکه بتوانید از این قابلیت استفاده کنید، باید وارد صفحه چت شوید و بر روی دکمه پلی که نماد مثلث است لمس کنید. با لمس این نماد ویس دانلود می شود. در سمت راست ویس کادری قرار گرفته که در آن نماد ×۱ قرار دارد. بر روی آن کلیک کنید و با هر بار لمس کردن این نماد، سرعت پخش ویس نیز افزایش پیدا می کند.

این ویژگی دو‌ طرفه است؛ یعنی ویس هایی که دریافت می کنید و ویس هایی که ارسال می کنید را میتوان‌ با سرعت بیشتری گوش داد. با این وجود باید بگوییم که این قابلیت در اینستاگرام برای تمامی کاربران به خصوص افرادی که زمان کمی برای گوش دادن به ویس ها دارند بسیار کاربردی است.

نحوه تغییر سرعت پخش ویس در اینستاگرام

نسخه بتا با نسخه اصلی اینستاگرام چه تفاوتی دارد؟

نسخه بتا و آلفای اینستاگرام قابلیت های بروز شده را به صورت آزمایشی در اختیار کاربران قرار می دهند. در این نسخه از اینستاگرام نیز باگ هایی وجود دارد و در واقع شامل مراحل امتحانی و آزمایشی اینستاگرام است. قابلیت تنظیم سرعت ویس در اینستاگرام هم اکنون به صورت غیر رسمی است. در نسخه اصلی این اپلیکیشن که با قابلیت ها و آپدیت های جدید قابل مشاهده است، هیچ مشکلی وجود ندارد و بسیاری از افراد از نسخه رسمی و اصلی استفاده می کنند.

علت عدم پخش ویس ‌در اینستاگرام

ممکن است در برخی از مواقع پس از دریافت ویس، ویس پخش نشود. این اتفاق می تواند به دلیل عدم دانلود کامل ویس و سرعت اینترنت رخ دهد. از دیگر دلایلی که منجر به پخش نشدن ویس در اینستاگرام می شود، کمبود حافظه گوشی یا بروزرسانی نکردن اینستاگرام است. با این وجود باید هنگام دانلود ویس به این موارد ریز توجه گردد. بعد از اینکه ویس را در اینستاگرام دریافت کردید، رنگ پیام صوتی آبی است و بعد از دانلود و پلی شدن ویس، رنگ تیره می شود.

کلام آخر

کاربران پس از هر بار بروزرسانی اینستاگرام، به دنبال قابلیت های جدید این پلتفرم هستند. اینستاگرام نیز همواره در حال رقابت با سایر شبکه های اجتماعی بوده و تحولات بسیاری را در قسمت دایرکت، مشاهده ویدیو و پخش پست ایجاد کرده است. یکی از این امکانات، تنظیم سرعت پخش ویس است. معمولا برای کاربران ویس های طولانی وقت گیر و آزاردهنده است.

به همین دلیل اینستاگرام تصمیم به انتشار این قابلیت گرفته است. در این مقاله از سایت دیجی فالوور اطلاعات کاملی را در مورد ویس اینستاگرام و تنظیم سرعت پخش آن ارائه دادیم. در صورت وجود هر گونه سوال و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های درج شده با متخصصان ما ارتباط برقرار نمایید.

سوالات متداول تنظیم سرعت پخش ویس در اینستاگرام

آیا میتوان در گروه های اینستاگرام سرعت پخش ویس را تغییر دارد؟

بله. در تمامی چت های اینستاگرام مانند چت های گروهی و دو نفره میتوان سرعت پخش ویس را تغییر داد.

آیا هنگام ضبط ویس در اینستاگرام میتوان آن را لغو کرد و از ارسال مجدد ویس جلوگیری نمود؟

بله. حین ضبط ویس اگر آن را به سمت چپ که سطل زباله قرار دارد بکشید، می توانید ویس را لغو و از ارسال آن جلوگیری کنید.

به جز اپلیکیشن اینستاگرام، کدام برنامه ها دارای قابلیت تنظیم سرعت پخش ویس هستند؟

علاوه بر شبکه اجتماعی اینستاگرام، برنامه های دیگری مانند تلگرام و واتساپ نیز از این قابلیت برخوردار هستند.

آیا برای فعال نمودن قابلیت تنظیم سرعت ویس در اینستاگرام باید در تنظیمات تغییراتی را انجام داد؟

خیر. از این قابلیت میتوان به صورت خودکار در نسخه بتا استفاده نمود و برای بهرمندی از آن نیاز به هیچ تغییری نیست.

چگونه بعد از ارسال پیام متنی یا صوتی، به صورتی که کاربر پیام را مشاهده نکند، پیام را پاک کنیم؟

پاک نمودن پیام در اینستاگرام به صورت تکی انجام می شود. با این وجود باید پیام را لمس کنید و گزینه  unsend انتخاب نمایید. در این صورت پیام هم برای شما و هم برای کاربر پاک می شود.

آیا میتوان در اینستاگرام ویس را فوروارد کرد؟

خیر. این قابلیت در اینستاگرام وجود ندارد. در اینستاگرام تنها میتوان پیام را کپی و در جای دیگر پیست نمود.

با بروزرسانی ورژن جدید اینستاگرام چه قابلیت های جدیدی را میتوان مشاهده نمود؟

در آپدیت جدید اینستاگرام قابلیت هایی مانند استیکر های تعاملی، امکانات پست، لایک و… را می توانید مشاهده کنید.

نسخه های آلفا و بتا با نسخه رسمی اینستاگرام چه تفاوتی دارند؟

در ابتدا قابلیت های جدید به صورت آزمایشی در نسخه بتا و آلفا منتشر می شوند و در صورت استقبال و استفاده زیاد به نسخه اصلی نیز منتقل خواهند شد.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها