آموزش ریپلای با عکس و فیلم در دایرکت اینستاگرام

آموزش ریپلای با عکس یا ویدیو در دایرکت اینستاگرام به صورت تصویری

5/5 - (1884 امتیاز)

ریپلای با عکس یا ویدیو به دایرکت، اینستاگرام یکی از شبکه‌ های اجتماعی محبوبی است که توجه بسیاری از کاربران در سراسر جهان را به خود جلب کرده‌ است چرا که دارای امکانات و ویژگی‌ های خاص می‌ باشد. در این برنامه می‌ توانید از ابزارهای مختلفی برای استفاده بهینه از آن بهره مند شوید.

یکی از قابلیت‌ های برنامه‌ اینستاگرام امکان پاسخ‌ گویی به دایرکت با استفاده از ابزارهای مختلف است. بخش دایرکت اینستاگرام یکی از مهم‌ ترین بخش‌ های این برنامه است که می‌ توانید در آن به ارسال پیام‌ های تصویری، صوتی و یا ویدیویی بپردازید.

شما می‌ توانید با استفاده از روش‌ های مختلفی به پیام دایرکت پاسخ دهید. در ادامه با سایت دیجی فالوور همراه باشید تا شما را با نحوه پاسخ به دایرکت اینستاگرام با استفاده از عکس و ویدیو آشنا سازیم.

پاسخ به پیام دایرکت اینستاگرام با استفاده از عکس و ویدیو

 ممکن است در برخی موارد برای پاسخ به پیام دایرکت دوستان خود به‌ جای ایموجی یا ارسال پیام‌ های متنی به‌ دنبال ارسال ویدیوی خنده‌ خود باشید یا این‌ که بخواهید با استفاده از تصاویر گالری خود به او پاسخ دهید.

این قابلیت را میتوان از ویژگی‌ های جدید برنامه‌ اینستاگرام دانست که تنها پس‌ از بروزرسانی کردن آن می‌ توانید از این امکان استفاده نمایید. برنامه اینستاگرام هرچند مدت قابلیت‌ های جدیدی را به خود اضافه کرده و آپدیت آن را در اختیار کاربران خود قرار می‌ دهد

تا بتوانند بهترین استفاده را از آن داشته باشند. یکی از این قابلیت ها امکان پاسخ به پیام دایرکت و ارسال عکس و ویدیو است تا بتوانید از این طریق میزان تعامل خود را با کاربران افزایش دهید.

برای‌ اینکه بتوانید از یک عکس به عنوان پیام دایرکت استفاده کنید، می‌ توانید آن را از دوربین گوشی خود گرفته و یا از گالری خود انتخاب کنید. اگر به‌ دنبال ارسال پیام با استفاده از عکس و یا ویدیو هستید باید مراحل زیر را انجام دهید:

 ابتدا وارد برنامه اینستاگرام خود شده و به قسمت دایرکت مراجعه کنید. برای‌ اینکه بتوانید پیام دایرکت را با عکس و یا ویدیو پاسخ دهید روی آیکون دوربین که در گوشه سمت چپ پایین صفحه قرار دارد ضربه بزنید تا از این طریق عکس موردنظر را ارسال کرده و یا ویدیوی خود را ثبت کنید.

اگر به‌ دنبال ارسال عکس و یا ویدیو به مخاطب موردنظر از گالری خود هستید، روی آیکون تصویر که در گوشه سمت راست پایین صفحه قرار دارد ضربه بزنید. پس‌ از آن سه گزینه برای شما مشاهده خواهد شد.

 تنها یک‌ بار دیدن، امکان ریپلای و نگه‌ داشتن در چت که هر کدام از این گزینه‌ ها عملکرد خاصی را دارند. به‌ صورت خودکار گزینه بر روی ریپلای روم یا امکان ریپلای قرار دارد اما در صورت تمایل می‌ توانید گزینه آن را تغییر دهید.

اگر می‌ خواهید پاسخ خود را به افراد بیشتری ارسال کنید گزینه ارسال به دیگران را که در سمت راست پایین صفحه هست انتخاب نمایید. اگر می‌ خواهید وبلاگ خود را دانلود نمایید باید روی علامت فلش که در پایین بالای صفحه قرار دارد ضربه بزنید تا با استفاده از این روش عکس و یا ویدیویی که می‌ خواهید آن را ارسال کنید در گوشی شما ذخیره شوند.

 امکانات دیگر ریپلای به پیام دایرکت اینستاگرام

 شما می‌ توانید علاوه‌ بر ریپلای با عکس یا ویدیو به دایرکت از گزینه‌ های خلاقانه دیگری نیز استفاده کنید. به‌ عنوان مثال می‌ توانید به آن گیف، موسیقی و یا استیکر اضافه کنید.

اگر می‌ خواهید متنی را به آن اضافه کنید بر روی نمایشگر ضربه بزنید و متن خود را چاپ کنید. با استفاده از ابزارهای مختلف اینستاگرام می‌ توانید ارتباط خود را با دیگر کاربران بهبود بخشید. همچنین می‌ توانید از آن در استوری نیز استفاده کنید. با استفاده از این امکان می‌ توانید برخورد صمیمی‌ تری با کاربران خود داشته باشید و از تمامی امکانات این برنامه نهایت استفاده را به عمل آورید.

سخن پایانی

 برنامه اینستاگرام دارای بخش‌ های مختلفی است که هر یک از آنها امکانات ویژه‌ ای را در اختیار کاربران خود قرار می‌ دهند. یکی از بخش‌ های مهم این برنامه دایرکت اینستاگرام است که با استفاده از آن می‌ توانید به‌ صورت خصوصی پیامی را به مخاطب مورد نظر خود ارسال کنید.

در برخی موارد ممکن است به‌ دنبال ارسال عکس و یا ویدیویی از خود به‌ عنوان پاسخی برای دایرکت دوستان خود باشید. در این مقاله سایت دیجی فالوور سعی کرده‌ است شما را با نحوه ارسال ریپلای با عکس یا ویدیو به دایرکت آشنا سازد تا بتوانید از این قابلیت بهترین استفاده را داشته باشید.

سوالات متداول در زمینه ریپلای با عکس یا ویدیو در دایرکت اینستاگرام

آیا از ارسال عکس و ویدیو به عنوان پاسخی برتی پیام دایرکت در تمامی نسخه‌ های اینستاگرام ممکن است؟

تنها درصورتی‌که نسخه اینستاگرام را به آخرین نسخه آپلود کرده باشید می‌ توانید از این قابلیت استفاده کنید.

چگونه میتوان از یک عکس به‌ عنوان پاسخ برای پیام دایرکت استفاده کرد؟

دراین‌صورت وارد بخش دایرکت مخاطب موردنظر شده و آن را از دوربین گوشی خود گرفته و یا از گالری انتخاب کنید.

آیکون دوربین در کدام قسمت از بخش دایرکت قرار دارد؟

آیکون دوربین در گوشه سمت چپ پایین صفحه دایرکت مخاطب موردنظر قرار دارد.

چگونه میتوان عکس و یا ویدیو را به‌ عنوان پاسخی برای پیام دایرکت از گالری انتخاب کرد؟

بدین منظور باید روی آیکون تصویر که در گوشه سمت راست پایین صفحه قرار دارد ضربه بزنید.

گزینه‌ های مختلفی که در هنگام ارسال پاسخ در پیام دایرکت مشاهده می‌ شوند کدامند؟

دراین‌میان شما با سه گزینه مختلف امکان ریپلای، نگه‌ داشتن چت و یک‌ بار دیدن مشاهده خواهید کرد که معمولاً به‌ صورت خودکار بر روی گزینه امکان ریپلای قرار گرفته است.

آیا امکان دانلود عکس و ویدیوی ارسالی به‌ عنوان پاسخی برای پیام دایرکت وجود دارد؟

بله شما می‌ توانید با انتخاب علامت فلش در پایین بالای صفحه آن را دانلود کنید.

آیا میتوان هرگونه امکان دیگری را به عکس و ویدیویی ارسالی به‌ عنوان پاسخ به پیام دایرکت اضافه نمود؟

بله شما می‌ توانید هر گونه موسیقی، گیف و یا استیکر را نیز به آن اضافه کنید.

از مزایای ارسال عکس و ویدیو به‌ عنوان پاسخی برای پیام دایرکت کدامند؟

از مزایای آن میتوان به ارسال پاسخ‌ های جذاب، افزایش تعامل خود با دیگر کاربران و ایجاد یک برخورد صمیمی با آنها اشاره کرد.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله