چگونه محدودیت عضویت در کانال تلگرام را رفع کنیم؟ راهنمای جامع

چگونه محدودیت عضویت در کانال تلگرام را رفع کنیم؟ راهنمای جامع

5/5 - (1 امتیاز)

رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام : از همان زمان که تلگرام ایجاد شد، محبوبیت زیادی بین کاربران کشورهای مختلف از جمله ایران داشته است. اما این پلتفرم هم برای این که به حیات خود ادامه دهد نیاز به درآمد خواهد داشت. تا به اینجای کار بخش قابل توجهی از امکانات خود را به طور کاملا رایگان و در سطح کیفی بسیار بالا در اختیار کاربران خود قرار داده است.

اما مدتی است که با قرار دادن محدودیت هایی، سعی در فروش تلگرام پریمیوم دارد. با این حال تلگرام هنوز هم یک سر و گردن از تمامی پیام رسان ها بالاتر است و راه هایی برای رفع این محدودیت ها وجود دارد. با این مقاله از دیجی فالوور همراه باشید تا با رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام آشنا شوید.

مشکل محدودیت عضویت در کانال های تلگرامی چیست؟

هنگامی که تعداد گروه و کانال هایی که عضو آن ها هستید از 500 تا عبور کند با پیغامی به شکل Too many Communities در تلگرام مواجه میشوید. این پیغام اخطار برای کسانی است که از تلگرام رایگان استفاده میکنند.

در تلگرام رایگانی که اکثر ما آن را روی تلفن های همراه و لپ تاپ های خود داریم، محدودیت 500 تایی برای عضویت در کانال ها و گروه ها در نظر گرفته شده است. هنگامی که کانال ها یا گروه هایی که در آن عضو هستید به 500 تا برسد، این اخطار برای تان ظاهر خواهد شد و دیگر نمیتوانید در گروه یا کانال جدیدی عضو شوید.

راه حل خطای Too many Communities تلگرام چیست؟

راه حل رسمی تلگرام برای رفع این مشکل این است که اکانت خود را از حالت رایگان به حالت پرمیوم یا همان پولی تغییر دهید. این نسخه که به صورت حق اشتراک ماهانه در اختیار کاربران قرار میگیرد بسیاری از چنین محدودیت هایی را ندارد.

هنگامی که حق اشتراک ماهانه تلگرام پرمیوم را تهیه کنید می توانید تا 1000 کانال و گروه را به راحتی عضو شوید. اما راه دیگری نیز وجود دارد که بتوانید از دست این محدودیت رها شوید و آن خارج شدن از گروه ها و کانال های بلااستفاده است.

حل مشکل Too many Communities با خارج شدن از کانال ها و گروه ها

اکثر کاربرانی که در 500 گروه و کانال عضو هستند، تنها در تعداد بسیار کمی از آن ها فعالند و مطالب آن را دنبال میکنند. هیچ شخصی نمیتواند تمام 500 کانال و گروه را تحت نظر داشته باشد و از آنها استفاده کند.

به همین خاطر یک راه حل مناسب برای حل این مشکل محدودیت عضویت این است که از کانال ها و گروه های اضافی خارج شوید تا بتوانید در گروه ها و کانال های جدید عضو شوید. برای انجام این کار کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

1- وارد اپلیکیشن تلگرام شوید و به کانال اضافی که مطالب آن را نمی توانید بروید.

2- بعد از این که وارد کانال مدنظر خود شدید، از بالای صفحه روی یک دکمه که به شکل سه نقطه عمودی است بزنید و از بین گزینه های ظاهر شده گزینه Leave Channel را بزنید.

حل مشکل Too many Communities با خارج شدن از کانال ها و گروه ها

3- بعد از این کار یک پیغام تحت عنوان خروج از کانال برای تان به نمایش در می آید. در این بخش گزینه Leave Channel را بزنید تا از کانال خارج شوید.

4- شما میتوانید این کار را برای چندین کانال و گروه انجام دهید تا بتوانید وارد گروه ها و کانال های جدید شوید.

نکته: برای خارج شدن از گروه یا کانال در نسخه وب و دسکتاپ تلگرام نیز به همین ترتیب پیش بروید.

چگونه از عضویت ناخواسته در کانال ها و گروه های تلگرامی جلوگیری کنیم؟

حتما شما هم دیده اید که گاهی بدون این که از شما اجازه گرفته شود وارد کانال ها یا گروه های مختلف میشوید. به طور کلی اکثر کاربران نیز به خاطر همین عضویت های ناخواسته به حد نصاب 500 تا میرسند و دچار محدودیت میشوند.

برای این که به طور ناخواسته وارد کانال ها و گروه ها نشوید تنظیماتی در تلگرام وجود دارد. با استفاده از این راهکار به یک راه حل مناسب در برابر Too many Communities خواهید رسید. برای انجام این کار موارد زیر را انجام دهید.

1- ابتدا وارد تلگرام شوید و با استفاده از آیکن سه خط موازی که در بالای صفحه قرار دارد به بخش تنظیمات یا همان Setting بروید.

چگونه از عضویت ناخواسته در کانال ها و گروه های تلگرامی جلوگیری کنیم؟

2- از بین گزینه های ظاهر شده روی Privacy and Security بزنید. اگر زبان شما فارسی است روی حریم خصوصی و امنیت بزنید.

3- سپس وارد بخش Groups and Channel شوید.

4- در بخش جدیدی که برای تان ظاهر میشود اگر روی گزینه Everybody کلیک کنید همه افراد میتوانند شما را وارد گروه یا کانال های مختلف کنند. اگر روی My Contacts یا همان مخاطبان بزنید آنگاه فقط مخاطبان شما میتوانند شما را وارد گروه ها یا کانال های جدید کنند. در نتیجه از عضویت های ناخواسته جلوگیری خواهد شد.

چگونه از عضویت ناخواسته در کانال ها و گروه های تلگرامی جلوگیری کنیم؟ 2

5- همچنین در کمی پایین تر میتوانید گزینه Add Exceptions را بزنید تا بتوانید افراد دیگری که میخواهید آن ها هم بتوانند شما را وارد گروه یا کانال های مختلف کنند نیز انتخاب کنید.

6- بعد از انجام کار کافی است که تیک بالای صفحه را بزنید تا تغییرات اعمال شود.

نکته: روش انجام کار در تلگرام وب و دسکتاپ نیز به همین صورت خواهد بود.

سخن پایانی

همانطور که دیدید، مشکل Too many Communities در تلگرام به این معناست که شما به محدودیت عضویت در کانال ها و گروه های تلگرامی که 500 تا است رسیده اید. راه حل رسمی تلگرام برای شما استفاده از تلگرام پرمیوم است که نیازمند پرداخت هزینه است.

اما راهکارهای آسان دیگری هم برای حل این مشکل وجود دارد و آن خارج شدن از گروه ها و کانال های اضافی است. ما در این مقاله روش خروج از این کانال ها و گروه ها را شرح دادیم. همچنین راه حل ایجاد محدودیت برای عضویت و جلوگیری از عضویت ناخواسته را هم با یکدیگر بررسی کردیم.

سوالات متداول در زمینه رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام

علت خطای Too many Communities در تلگرام چیست؟

علت این اخطار رسیدن به حد نصاب عضویت در کانال ها و گروه های تلگرامی است که 500 تا در نظر گرفته شده است.

با خرید تلگرام پرمیوم در چند کانال و گروه میتوان عضو شد؟

با خرید تلگرام پرمیوم میتوانید در 1000 کانال و گروه عضو شوید.

آیا راه حل رایگان برای رفع خطای Too many Communities وجود دارد؟

بله. شما با خارج شدن از گروه ها و کانال های اضافی میتوانید این خطا را از بین برده و در گروه ها و کانال های جدید عضو شوید.

چه کار کنیم که هر کسی نتواند ما را در گروه ها و کانال ها عضو کند؟

برای جلوگیری از عضویت ناخواسته کافی است که وارد تنظیمات تلگرام شوید، به بخش Privacy and Security بروید. Groups and channels را انتخاب کنید و در نهایت روی My Contacts بزنید تا فقط مخاطبان شما بتوانند شما را در گروه ها یا کانال ها عضو کنند.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها