اقدام های کاربردی برای جلوگیری از ریپورت شدن

اقدام های کاربردی برای جلوگیری از ریپورت شدن پیج اینستاگرام

5/5 - (1181 امتیاز)

جلوگیری از ریپورت شدن در اینستاگرام می تواند روش های خاص خودش را داشته باشد. معمولا این پلتفرم اجتماعی در تمامی گوشی های تلفن همراهی که مشاهده می کنید دیده می شود و همین موضوع سبب می شود تا افراد زیادی نیز درگیر آن بوده و به صورت روزانه از آن استفاده کنند. فراموش نکنید که این مسائل و موضوعات می توانند به شما کمک کنند تا جایی که امکان دارد در مورد این مسئله و مطالب مربوط به آن  اقدامات بهتری را بتوانید انجام دهید.

برای آن که بتوانید جلوگیری از ریپورت شدن در اینستاگرام را داشته باشید، فراموش نکنید که لازم است تا اقدامات لازم در این زمینه را به شکلی مناسب و درست انجام دهید. از جمله مهمترین اقداماتی که می توانید برای این کار انجام دهید، چند مورد هستند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

· فالو – فالو بک اصولی

اولین موردی که برای بسیاری از افراد نیز پیش می آید مربوط به فالو و فالو بک غیر اصولی است که افراد انجام می دهند. هر قدر تعداد افرادی که در یک بازه زمانی مشخص به صورت پشت سر هم فالو می کنید بیشتر باشد، احتمال ریپورت شدن شما نیز بیشتر خواهد شد. برای همین دلیل است که توصیه می شود تا در طول یک روز نهایتا 30 الی 40 نفر را فالو و آنفالو کنید. این کار سبب می شود تا حوزه قانون های اینستاگرام فعالیت نمایید.

· لایک و کامنت

لایک کردن پست ها و استوری های دیگران می تواند به شما در بهتر دیده شدن کمک زیادی کند. اما یکی از روش های مربوط به جلوگیری از ریپورت شدن در اینستاگرام آن است که تعداد لایک و کامنت های خودتان را به شکلی درست و اصولی در نظر بگیرید. این تعداد باید به گونه ای باشد که دچار مشکل نشوید و با مسئله ریپورتی برخورد نکنید.

· فعالیت مناسب

طبق قوانین و الگوریتم های جدید اینستاگرام باید این موضوع را در نظر داشته باشید که این برنامه قوانین جدیدی را برای خودش وضع کرده است و اگر طبق این موارد عمل نکنید، احتمالا با مشکل روبرو خواهید شد.

داشتن پست و استوری به صورت روزانه می تواند یکی از موارد مهمی باشد که در این زمینه باید در نظر داشته باشید. پست و استوری هایی که روزانه و یا به صورت هفتگی و طبق برنامه ریزی در صفحه خود منتشر می کنید، می تواند کمک زیادی به ارتقا وضعیت پیج اینستاگرامی شما کند.

· محتوای پست و استوری ها

زمانی که محتوای نامناسب، خشونت آمیز، جنسی و… را بخواهید با دیگران به اشتراک بگذارید؛ احتمالا در اینستاگرام با محدودیت روبرو خواهید شد. همین موضوع سبب می شود تا اگر مجددا و یا برای چندین بار اقدام به این کار کنید، در نهایت با چیزی که روبرو می شوید ریپورتی در اینستاگرام باشد.

چگونه متوجه شویم که ریپورت شده‌ایم؟

قبل از آنکه اقدام به اجرای روش‌های رفع ریپورت کنید، ابتدا باید از ریپورت و بن شدن پیج خود اطمینان حاصل کنید. از مهم‌ترین عواملی که در صورت ریپورت شدن با آن مواجه خواهید شد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

– امکان دنبال کردن افراد برای شما بسته خواهد شد.
– کامنت‌های شما ثبت نخواهد شد و نخواهید توانست برای پست‌های مختلف کامنت بگذارید.
– امکان لایک کردن پست‌های مختلف به شما داده نمی‌شود.
– قادر نخواهید بود به افراد جدید پیام خصوصی یا دایرکت مسیج بفرستید.

در صورت مشاهده این موارد، باید اطلاع داشته باشید که پیج شما توسط اینستاگرام محدود شده است و الزاماً باید روش‌های رفع ریپورت اینستاگرام را اجرا کنید.

انواع ریپورت و بلاک شدن در اینستاگرام

بعضی اوقات در اثر اعمال قوانین، با انواع مختلفی از ریپورت و بن شدن روبرو می‌شویم. هر یک از آن ها منجر به ممنوعیت انجام برخی اقدامات برای صاحبان و کاربران اینستاگرام می‌شود. شایع‌ترین انواع مسدود شدن عبارتند از:

مسدودیت لایک:

زمانی که کاربر با مشکل مسدودیت لایک مواجه می‌شود، تا زمان برطرف شدن ریپورت اینستاگرام، امکان لایک کردن پست‌های دیگران را نخواهد داشت. این مشکل معمولاً در صورت تشخیص اکانت به عنوان یک ربات رخ می‌دهد.

مسدودیت کامنت:

در برخی مواقع، به دلیل ارسال کامنت‌های نامناسب یا رفتارهایی که به ربات‌ها شباهت دارند، کاربران توسط اینستاگرام مسدود می‌شوند و تا زمان برطرفی ریپورت، امکان ارسال کامنت برای پست‌های دیگر را نخواهند داشت.

مسدودیت فالو:

مسدودیت فالو همانند دو مورد دیگر، زمانی اتفاق می‌افتد که اینستاگرام فرد را به عنوان یک ربات تشخیص می‌دهد. همچنین، فالو یا آنفالو کردن افراد زیادی در مدت زمان کوتاه ممکن است منجر به این مشکل شود. افراد مسدود شده تا زمان حل ریپورت، اجازه فالو کردن شخصی را ندارند.

 

جمع بندی

مواردی که در طول این مقاله در خصوص روش های جلوگیری از ریپورت شدن در اینستاگرام بیان شدند، همگی می توانند به شما کمک کنند تا در این خصوص عملکرد بهتر و مناسب تری را نشان دهید. این موضوع سبب می شود تا این موارد را به خوبی رعایت کرده و کمتر نیاز به آن باشد که بخواهید گام های مربوط به رفع ریپورتی را بردارید. برطرف کردن ریپورتی مربوط به اینستاگرام نیاز به توصیه و راهنمایی دارد که می توانید از دیجی فالوور این توصیه ها را دریافت کنید. دیجی فالوور علاوه بر آن که می تواند شما را در این زمینه به خوبی راهنمایی کند، می تواند به شما خدماتی همچون فروش لایک و کامنت و… نیز ارائه دهد.

سوالات متداول در زمینه جلوگیری از ریپورت شدن

اقدام های کاربردی برای جلوگیری از ریپورت شدن چیست؟

محتوای پست و استوری ها، فعالیت مناسب، فالو-فالو بک اصولی، لایک و کامنت

چگونه ریپورت اینستاگرام را رفع کنیم؟

شماره تلفن و ایمیل صفحه‌تان را تغییر دهید، ویرایش بیو و نصب مجدد اینستاگرام، برای رفع ریپورت به اینستاگرام گزارش دهید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله