برای دریافت پشتیبانی سریع ، در تلگرام پیام دهید. تخفیف دیجی فالوور داره تموم میشه ها کد تخفیف digi
پشتیبانی تلگرام
اقدام های کاربردی برای جلوگیری از ریپورت شدن

اقدام های کاربردی برای جلوگیری از ریپورت شدن پیج اینستاگرام

4.2/5 - (5 امتیاز)

جلوگیری از ریپورت شدن در اینستاگرام می تواند روش های خاص خودش را داشته باشد. معمولا این پلتفرم اجتماعی در تمامی گوشی های تلفن همراهی که مشاهده می کنید دیده می شود و همین موضوع سبب می شود تا افراد زیادی نیز درگیر آن بوده و به صورت روزانه از آن استفاده کنند. فراموش نکنید که این مسائل و موضوعات می توانند به شما کمک کنند تا جایی که امکان دارد در مورد این مسئله و مطالب مربوط به آن  اقدامات بهتری را بتوانید انجام دهید.

برای آن که بتوانید جلوگیری از ریپورت شدن در اینستاگرام را داشته باشید، فراموش نکنید که لازم است تا اقدامات لازم در این زمینه را به شکلی مناسب و درست انجام دهید. از جمله مهمترین اقداماتی که می توانید برای این کار انجام دهید، چند مورد هستند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

· فالو – فالو بک اصولی

اولین موردی که برای بسیاری از افراد نیز پیش می آید مربوط به فالو و فالو بک غیر اصولی است که افراد انجام می دهند. هر قدر تعداد افرادی که در یک بازه زمانی مشخص به صورت پشت سر هم فالو می کنید بیشتر باشد، احتمال ریپورت شدن شما نیز بیشتر خواهد شد. برای همین دلیل است که توصیه می شود تا در طول یک روز نهایتا 30 الی 40 نفر را فالو و آنفالو کنید. این کار سبب می شود تا حوزه قانون های اینستاگرام فعالیت نمایید.

· لایک و کامنت

لایک کردن پست ها و استوری های دیگران می تواند به شما در بهتر دیده شدن کمک زیادی کند. اما یکی از روش های مربوط به جلوگیری از ریپورت شدن در اینستاگرام آن است که تعداد لایک و کامنت های خودتان را به شکلی درست و اصولی در نظر بگیرید. این تعداد باید به گونه ای باشد که دچار مشکل نشوید و با مسئله ریپورتی برخورد نکنید.

· فعالیت مناسب

طبق قوانین و الگوریتم های جدید اینستاگرام باید این موضوع را در نظر داشته باشید که این برنامه قوانین جدیدی را برای خودش وضع کرده است و اگر طبق این موارد عمل نکنید، احتمالا با مشکل روبرو خواهید شد.

داشتن پست و استوری به صورت روزانه می تواند یکی از موارد مهمی باشد که در این زمینه باید در نظر داشته باشید. پست و استوری هایی که روزانه و یا به صورت هفتگی و طبق برنامه ریزی در صفحه خود منتشر می کنید، می تواند کمک زیادی به ارتقا وضعیت پیج اینستاگرامی شما کند.

· محتوای پست و استوری ها

زمانی که محتوای نامناسب، خشونت آمیز، جنسیت زده و… را بخواهید با دیگران به اشتراک بگذارید؛ احتمالا در اینستاگرام با محدودیت روبرو خواهید شد. همین موضوع سبب می شود تا اگر مجددا و یا برای چندین بار اقدام به این کار کنید، در نهایت با چیزی که روبرو می شوید ریپورتی در اینستاگرام باشد.

جمع بندی

مواردی که در طول این مقاله در خصوص روش های جلوگیری از ریپورت شدن در اینستاگرام بیان شدند، همگی می توانند به شما کمک کنند تا در این خصوص عملکرد بهتر و مناسب تری را نشان دهید. این موضوع سبب می شود تا این موارد را به خوبی رعایت کرده و کمتر نیاز به آن باشد که بخواهید گام های مربوط به رفع ریپورتی را بردارید. برطرف کردن ریپورتی مربوط به اینستاگرام نیاز به توصیه و راهنمایی دارد که می توانید از دیجی فالوور این توصیه ها را دریافت کنید. دیجی فالوور علاوه بر آن که می تواند شما را در این زمینه به خوبی راهنمایی کند، می تواند به شما خدماتی همچون فروش لایک و کامنت و… نیز ارائه دهد.

دانلود pdf

سوالات متداول در زمینه جلوگیری از ریپورت شدن

اقدام های کاربردی برای جلوگیری از ریپورت شدن چیست؟

محتوای پست و استوری ها، فعالیت مناسب، فالو-فالو بک اصولی، لایک و کامنت

چگونه ریپورت اینستاگرام را رفع کنیم؟

شماره تلفن و ایمیل صفحه‌تان را تغییر دهید، ویرایش بیو و نصب مجدد اینستاگرام، برای رفع ریپورت به اینستاگرام گزارش دهید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها

  اعلان ها
  اطلاعیه جدیدی وجود ندارد