پست یا استوری؟ کدام برای پیج اینستاگرام با ارزش تره؟

پست یا استوری؟ کدام برای پیج اینستاگرام با ارزش تره؟

5/5 - (4 امتیاز)

اگر به عنوان یکی از صاحبان کسب و کارها در اینستاگرام فعالیت کرده باشید احتمالا این سوال برای تان مطرح شده که پست بهتر است یا استوری؟ کدام یک از آن ها میتوانند تاثیر بیشتری روی مخاطب داشته باشند و منجر به کسب درآمد بیشتر شوند. بنابراین با این مقاله از دیجی فالوور همراه باشید تا به این سوال مهم پاسخ دهیم.

پست بهتر است یا استوری؟

بهتر است به جای آسمان و ریسمان بافتن و در همین ابتدای مطلب به این نکته اشاره کنیم که پست و استوری هر کدام ارزش و قابلیت های خاص خود را دارند و نمیتوانید هیچ کدام را جای دیگری استفاده کنید. همانقدر که استوری توجه ها را به سوی خود جلب میکند، یک پست کامل و جامع هم میتواند تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.   به صورت کلی بهتر است که محتوای رسمی را به پست ها و محتواهای غیررسمی و صمیمانه تر را به استوری ها اختصاص دهیم.

چه محتوایی را باید در قالب پست منتشر کرد؟

اگر میخواهید مخاطب جذب کنید، بهتر است که محتوای خود را در قالب پست منتشر کنید. اما چرا؟ به این خاطر که در پست ها امکان استفاده از هشتگ و ورود به اکسپلور وجود دارد. یک پست برای همیشه باقی می ماند و شما هم میخواهید که همیشه مخاطب جدید جذب کنید.

با استفاده از پست ها میتوانید مطالب بیشتری را به صورت عکس یا ویدیو به مخاطب عرضه کنید. توجه به نکات گرافیکی، نگارشی و بازاریابی در پست ها هم مهمتر است. به این خاطر که پست ها برای همیشه در پیج شما و در معرض دید مخاطبان قرار خواهد گرفت.

چه محتوایی را باید در قالب استوری منتشر کرد؟

اگر نگاهی به رفتار خودمان در اینستاگرام کرده باشید، احتمالا متوجه شده اید که وقتی وارد این اپلیکیشن میشویم، اولین کاری که میکنیم، ورود به بخش استوری هاست. استوری ها به خاطر این که فقط 24 ساعت در پیج یک نفر باقی می مانند، از اهمیت و جذابیت بسیاری برخوردارند.

چه محتوایی را باید در قالب استوری منتشر کرد؟

در استوری‎ ها میتوانید مطلب مورد نظر خود را بدون توجه بیش از حد به کیفیت عرضه کنید. استوری یکی از بهترین گزینه ها برای فروش محصولات است. یعنی شما با استفاده از پست توانسته اید مخاطبانی را به سمت پیج خود بکشانید و به اصطلاح تعداد فالوورهای خود را افزایش داده اید.

حالا با استفاده از استوری میتوانید این مخاطبان را به مشتری تبدیل کنید. این کار با استفاده از تبلیغ محصول یا خدمت‎ در استوری امکان پذیر میشود. استوری ها به این جهت برای فروش مناسب اند که یک فضای خصوصی و صمیمانه بین شما و مخاطب برقرار میکنند و آن ها میتوانند سوالات خود را از شما بپرسند و پاسخ را هم در اسرع وقت دریافت کنند.

از سویی دیگر، استوری قابلیتی به نام لینک دارد که پیج‎ میتوانند از آن استفاده کنند. برای مثال اگر شما صاحب یک پیج باشید، نمیتوانید لینک صفحات وبسایت خود را در پست خود قرار دهید اما میتوانید این کار را در استوری خود انجام دهید که خود قابلیت بسیار مهم و کاربردی است. چرا که کاربران با کشیدن صفحه استوری به سمت بالا میتوانند وارد سایت شما شوند.

گذاشتن چند عکس در استوری به صورت همزمان

در صورتی که نیاز دارید بازدید پست های خود را بالا ببرید میتوانید با خرید ویو به هدف خود برسید.

سوالات متداول درباره پست بهتر است یا استوری؟

پست بهتر است یا استوری؟

پست و استوری هر کدام ویژگی های خود را دارند و نمیتوان گفت که کدام یک بهتر از دیگری است.

پست برای چه محتوایی بهتر است؟

اگر قصد افزایش فالوور و مخاطب را دارید، پست ها گزینه بهتری هستند.

استوری مناسب چه محتوایی است؟

اگر قصد فروش محصول یا خدمت خاصی را دارید، استوری بهتر است. با استفاده از استوری میتوان مخاطب را به مشتری تبدیل کرد.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
59,710تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
68,250تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
109,850تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
495,000تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,100تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
105,250تومان
سفارش
1000
ویو استوری
21,450تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها