4 ایده برای انتخاب اسم پیج اینستاگرام و نکات طلایی به صورت گام به گام

4 ایده برای انتخاب اسم پیج اینستاگرام,نکات طلایی برای انتخاب اسم

5/5 - (1060 امتیاز)

حتما برای شما هم این سوال به وجود آمده که چه اسمی برای پیجتان انتخاب کنید. انتخاب اسم و یوزرنیم مناسب میتواند به شما کمک کند تا فالوورهای بیشتری به دست آورید و میزان محبوبیت خود را هم افزایش دهید. با دانستن چند نکته در مورد انتخاب اسم پیج اینستاگرام می‎توانید تاثیر زیادی روی میزان شناخته شدن خود داشته باشید.

در این مقاله از دیجی فالوور با ما همراه باشید تا با تعدادی از این نکات آشنا شویم. حالا که شبکه های اجتماعی در حال رونق هستند کاربران بیش از هر زمان دیگری دوست دارند که نام کاربری و اسم پیج‎شان متمایز باشد. به این خاطر که این مسئله سبب میشود تا کاربران بسیار بیشتری را به سوی خود جلب نمایند. برخی از مشکلاتی که احتمال روبرو شدن با آنها زیاد است:

ایده برای انتخاب اسم پیج اینستاگرام

1- نامی که انتخاب کرده اید قبلا استفاده شده است

2- به نام خود نمادهای عجیبی اضافه کرده باشید که به خاطر سپردن آن کار سختی شود

3- نام های مشابه نام شما آنقدر وجود دارد که باعث سرگرمی کاربران شود

به همین خاطر باید توجه داشته باشید که نام و اسم یا همان یوزرنیم شما در اینستاگرام یک عامل بسیار مهم است. نام اولین چیزی است که همراه با بیوگرافی به چشم مخاطب می آید و هر چقدر که بهتر انتخاب شود به جذب مخاطب کمک خواهد کرد. بنابراین برای جلوگیری از بروز هر گونه اشتباه نکات زیر را مدنظر داشته باشید: قبل از این که شروع کنید…. ابتدا نوع حسابی که میخواهید بسازید را در نظر بگیرید و بر اساس آن اسم پیج اینستاگرام خود را انتخاب کنید:

  • اکانت برند شخصی
  • اکانت شخصی
  • یک حساب تجاری
  • یک حساب در مورد سبک زندگی یا سرگرمی

 

نکاتی برای ایجاد نام مناسب در اینستاگرام

قبل از این که شروع به فکر کردن برای انتخاب نام پروفایل اینستاگرام خود کنید این نکات را مد نظر داشته باشید تا کارتان آسانتر شود: خاص بودن: خاص بودن باعث جلب توجه فالوورها به شما خواهد شد و به شما کمک میکند تا از دیگران متمایز شوید. استفاده از یک نام اورجینال بسیار مهم است و میتواند ماندگاری پیج شما را تضمین کند. ساده بودن: نام کاربری و اسم پیج باید به شکلی باشد که به راحتی قابل یادآوری باشد.

کمی به نام هایی که آنها را دوست دارید فکر کنید. برای این که نامی که انتخاب میکنید مورد توجه قرار بگیرد، یکی را انتخاب کنید که ساده، آسان، جذاب و متمایز باشد. سازگار بودن با کاراکتر شما یا برندتان: نام کاربری و اسمی که برای پیج خود به کار میبرید نشان دهنده آن چیزی است که هستید. بنابراین نامی را انتخاب کنید که با پست های شما سازگار باشد و با کاراکتر خود شما یا کسب و کارتان جور در بیاید.

هر چه کوتاهتر، بهتر: کاربران وقتی با نام های کوتاه مواجه میشوند آن را بهتر یاد میگیرند و بهتر به خاطر می آورند. از همان نامی که در شبکه های اجتماعی دیگر دارید استفاده کنید. در این صورت کاربران تنها با یک نام میتوانند به تمامی اکانت های شما دسترسی داشته باشند.

نام هایی که باید از آنها اجتناب کنید

نام هایی که باید از آنها اجتناب کنید

نام های طولانی استفاده نکنید: به این دلیل که به خاطر سپردن آنها آسان نیست و میتواند حس گیج شدن را به مخاطب بدهد. اگر نام مدنظر شما خیلی طولانی باشد فرصت کمتری برای افزایش تعداد فالوورها خواهید داشت. وجود نقطه و خط تیره وسط نام: به یاد آوردن این که این نمادها دقیقا کجای نام قرار داشتند کار دشواری است.

به طور کلی کاربران تمایلی ندارند که محل قرارگیری این نمادها را به خاطر بسپارند. کاراکتر های تصادفی: نام شما باید معنی داشته باشد. اگر از حروف و نمادهای تصادفی استفاده کنید هیچ کسی نمیتواند آن را به خاطر بسپرد. استفاده از نام های تک نفره بجای نام تجاری: اگر تعدادی همکار هستید که یک پیج  دارید بهتر است که نام پیج شما شبیه یک نام تجاری به نظر برسد و نه یک نام شخصی.

چند ایده برای اسم پیج اینستاگرام

در مرحله بعد بایستی نمونه هایی را پیدا کنید و از آن ها برای نامگذاری اکانت خود الهام بگیرید. اما پیش از اینها باید هدف اکانت اینستاگرامی خود را هم مشخص کنید.

از نام خود استفاده کنید برای اسم پیج اینستاگرام

استفاده از نام خودتان به عنوان اسم پیج بهترین چیزی است که شما را نشان خواهد داد و برای کاربران نیز به یادماندنی خواهید بود.

از اصطلاحات و کلمات شناخته شده استفاده کنید

هر چه ساده تر باشید، به خاطر سپردن و تلفظ آن هم آسان تر خواهد بود. استفاده از کلمات ساختگی که مردم با آن آشنا نیستند ایده چندان خوبی نیست.

کلمات قافیه دار برای اسم پیج اینستاگرام

استفاده از کلمات قافیه دار هم جلب توجه میکند و هم ممکن است خنده دار باشد.

اگر نام کاربری مد نظرتان قبلا توسط شخص دیگری استفاده شده چه کار کنید؟

اگر نام کاربری مد نظرتان توسط شخص دیگری استفاده شده باز هم راه های دیگری وجود دارد که بتوانید ایده خود را عملی کنید:

زبان خود را اضافه کنید

اگر شرکتی دارید که پروفایل های مختلف به زبان های گوناگون دارد میتوانید در انتهای نام کاربری علامت دو حرفی زبان خود را قرار دهید یا نام زبان را به صورت کامل بنویسید.

منطقه جغرافیایی خود را اضافه کنید

یکی دیگر از راه های متمایز کردن اکانت این است که منطقه جغرافیایی یا کشور خود را اضافه کنید. حتما شما هم اکانت های زیادی را دیده اید که در انتهای آنها IR وجود دارد.

از کلمه Official در انتهای نام کاربری استفاده کنید

تعداد زیادی از افراد مشهور و سلبریتی ها که نام کاربری شان قبلا گرفته شده است کلمه Official را در انتهای نام کاربری خود قرار میدهند.

اضافه کردن Business  یا  company

اگر یک کسب و کار هستید میتوانید کلمات Business  یا  company را به انتهای نام کاربری تان اضافه کنید تا نشان دهید که یک بیزنس هستید.

از عبارت I am استفاده کنید

یکی دیگر از راه هایی که با استفاده از آن میتوانید نام کاربری خود را بسازید استفاده از این کلمه در ابتدای نام کاربری و سپس قرار دادن نام خودتان است.

سوالات متداول انتخاب اسم پیج اینستاگرام

چرا انتخاب اسم پیج اینستاگرام و نام کاربری اینستاگرام مهم است؟

به این خاطر که کاربران با به خاطر سپردن نام کاربری تان بیشتر به شما جذب خواهند شد.

آیا باید از نقطه و خط تیره در اسم پیج اینستاگرام استفاده کنیم؟

خیر.

بهترین نام کاربری برای پیجم چیست؟

اگر پیج شخصی است بهترین نام، نام خودتان است.

نام کاربری مد نظرم قبلا توسط شخص دیگر گرفته شده چکار کنم؟

به ابتدای آن I am یا به انتهای آن Official اضافه کنید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله