چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟

چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟ راهنمایی قدم به قدم

5/5 - (3 امتیاز)

یکی از سوالاتی که ذهن کاربرهای اینستاگرام را به خود مشغول کرده این است که چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟ به همین منظور قصد داریم که در این مطلب از سایت دیجی فالوور، به آموزش اد استوری کردن در اینستاگرام بپردازیم.

برای این کار، سه روش مختلف را به شما آموزش خواهیم داد که امیدواریم برایتان مفید باشند. اینستاگرام این روز ها به عنوان یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی شناخته می شود و تعداد قابل توجهی از ایرانیان از این اپلیکیشن استفاده می کنند.

یکی از قابلیت های این رسانه اجتماعی، استوری است که به کاربران خود این اجازه را می دهد که یک محتوا را به مدت 24 ساعت، در صفحه خود به اشتراک بگذارند. یکی از گزینه هایی که برای استوری در اینستاگرام وجود دارد، اد استوری کردن می باشد که به کاربرها امکان استوری کردن استوری های دیگران را نیز می دهد. در این مقاله سه روش کاربردی را برای این منظور به شما آموزش خواهیم داد. البته در همین مطلب نحوه استوری کردن پست را هم به شما یاد می دهیم.

اد استوری اینستاگرام چیست؟

همانطور که میدانید، اینستاگرام یکی از پیشرفته ترین شبکه های اجتماعی می باشد که در سال های گذشته امکانات و قابلیت های متعددی به آن افزوده شده است. یکی از محبوبترین قابلیت های اینستاگرام این است که امکان اد استوری کردن در این پلتفرم وجود دارد.

منظور از اد استوری، این است که می توانید پست ها یا استوری سایر افراد را در بخش استوری صفحه خود به اشتراک بگذارید. به این ترتیب امکان انتشار محتوا برای فالوورهای خود را پیدا می کنید. برای اد استوری کردن راه های مختلفی وجود دارد و در ادامه روش های مختلف اد استوری را به شما آموزش خواهیم داد.

آموزش استوری کردن پست دیگران

یکی از راه های اد استوری، به اشتراک گذاری پست سایر پیج ها و یا پیج خودتان در بخش استوری است. برای این کار در ابتدا باید پستی که قصد استوری کردن آن را دارید باز کرده و گزینه ی هواپیمایی که در کنار پست ها وجود دارد را انتخاب کنید. در قدم بعد باید در منوی به اشتراک گذاری که برایتان باز میشود، گزینه اضافه کردن پست به استوری ( Add post to your story) را انتخاب کنید.

در این صورت پست به شکل خودکار و با قالبی پیش فرض، در استوری شما آپلود می شود. حالا کافی است که مثل یک استوری معمولی با زدن هر کدام از آیکون هایی که وجود دارد، متن، استیکر، گیفت و نقاشی مد نظر خود را به استوری تان اضافه کنید. در نهایت با زدن گزینه ارسال، این استوری آپلود می شود.

البته به این نکته توجه داشته باشید که تنها به اشتراک گذاری پست هایی که در صفحات عمومی منتشر شده اند، با این روش امکان پذیر خواهد بود. همچنین با استوری کردن پست های پیج خود، می توانید فالوورهای خود را از محتوای جدیدی که به اشتراک گذاشته اید، با خبر کنید. همچنین می توانید برای دریافت بازخورد بهتر و بیشتر، از خدمات خرید ویو سایت دیجی فالوور نیز استفاده کنید.

فعال کردن اشتراک گذاری استوری

در برخی از مواقع، در استوری‌ها حالتی وجود دارد که امکان به اشتراک گذاری آن وجود ندارد و دلیل این امر نیز، عدم فعال بودن گزینه اشتراک گذاری استوری است. برای حل این مشکل، باید در تنظیمات اینستاگرام، این گزینه را فعال کنید.

برای اشتراک گذاری هر استوری، یک متن با عنوان “Let people you mention add this to their story” نمایش داده می‌شود. اگر این گزینه غیرفعال باشد، دیگران قادر به اشتراک گذاری استوری شما نخواهند بود. اما با رفتن به تنظیمات، می‌توانید این امکان را فعال کنید. برای انجام این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

۱. وارد بخش پروفایل اینستاگرام شوید و منوی سه خطی را که در گوشه سمت راست بالا قرار دارد، انتخاب کنید.
۲. گزینه “تنظیمات” یا “setting” را در صفحه‌ای که باز می‌شود، لمس کنید.
۳. وارد بخش “حریم خصوصی” شده و سپس گزینه “استوری” را انتخاب نمایید.
۴. اسکرول کنید تا به گزینه‌های مربوط به “اشتراک‌گذاری” برسید.
۵. گزینه‌های “اجازه دادن به اشتراک گذاری استوری”(Allow sharing to Story) و “اجازه دادن به اشتراک گذاری در پیام‌ها”(Allow sharing to messages) را فعال کنید.

با انجام این مراحل، امکان اشتراک‌گذاری استوری‌های شما برای دوستانتان فراهم خواهد شد.

آموزش استوری کردن استوری دیگران

برای این که بتوانید استوری پیج دیگری را در صفحه اینستاگرام خودتان پست کنید، می توانید از سه روش مختلف برای این منظور کمک بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید تا، تمامی این سه روش را به شما آموزش دهیم.

روش اول: اد استوری با تگ

استوری کردن استوری بقیه ی افراد در مقایسه با استوری کردن پست، کاربرد بیشتری را دارد. برای استفاده از این روش، باید استوری مد نظر دارای ویژگی هایی باشد، در غیر این صورت امکان اد استوری آن برای شما فراهم نخواهد شد. شرط های لازم برای این روش سه مورد هستند:

اولا حسابی که استوری را منتشر کرده است، باید عمومی باشد و یا اینکه به شکل متقابل همدیگر را فالوو کرده باشید.

دوما حساب مورد نظر باید قابلیت به اشتراک گذاری استوری های خود را فعال کرده باشد. سوما پیج شما باید در استوری مورد نظر حتما تگ شده باشد. در صورتی که حتی یکی از این شرط ها وجود نداشته باشد، نمی توانید آن استوری را با اد استوری در پیج خود به اشتراک بگذارید.

زمانی که فردی آدرس پیج شما را در استوری خود تگ کرده باشد، این موضوع از طریق پیامی در دایرکت به شما اطلاع داده می شود.

اد استوری با تگ

حالا برای اد استوری کردن استوری آن پیج کافی است که به بخش دایرکت ها بروید. حالا کافی است که پیام مربوط به تگ شدن آدرس صفحه خود را باز کنید و از گزینه Add This to Your Story که در کنار این پیام وجود دارد، می توانید آن را به استوری خودتان اضافه کنید.

اد استوری با تگ 2

روش دوم: گرفتن اسکرین شات

در صورتی که شرایطی که رد روش قبل گفته بودیم وجود نداشته باشند، می توانید به دو روش مختلف استوری های یک صفحه دیگر را با استوری به اشتراک بگذارید. اولین روش گرفتن اسکرین شات از محتوای مربوط به به اشتراک گذاری آن در صفحه خودتان است. این روش بسیار ساده می باشد و شما می توانید با کمک کلید های میانبر از استوری پیج مورد نظر خود، اسکرین شات بگیرید.

سپس تصویر مربوط به آن را با قابلیت استوری صفحه خود، به اشتراک بگذارید. در این حالت استوری کردن استوری پیج دیگر، دقیقا مثل گذاشتن یک استوری عادی است. شما میتوانید با کمک قابلیت های مختلفی که در استوری ها وجود دارد، استیکر، متن و یا هشتگ مورد نظرتان را هم به این استوری اضافه کنید.

گرفتن اسکرین شات

روش سوم: استفاده از برنامه های دانلود استوری

این روش هم شباهت بسیاری را به روش قبل دارد، با این تفاوت که دیگر نیازی به اسکرین شات گرفتن نیست و برای دسترسی به استوری پیج مورد نظر خود، باید از برنامه های جانبی برای دانلود استوری ها استفاده کنید. نرم افزارهای مختلفی برای این منظور طراحی شده اند و می توانید با توجه به نیاز های خود، یکی از آنها را انتخاب کنید.

این اپلیکیشن ها به شما این اجازه را میدهند که به شکل مستقیم، استوری مربوط به پیج مورد نظر را دانلود کنید. مزیت این روش این است که کیفیت تصویر بالاتر خواهد بود و محتوایی که به اشتراک می گذارید، کیفیت بهتری را خواهد داشت؛ به همین دلیل هم بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

جمع بندی

با توجه به اینکه استوری گذاشتن یکی از مهمترین بخش های اینستاگرام است، تسلط به قابلیت ها و آشنایی با آن، بسیار اهمیت دارد. در این مقاله سعی کردیم که روش های استوری کردن استوری دیگران را به شما آموزش دهیم.

امیدواریم که از این مطلب نهایت بهره را ببرید. البته این نکته را فراموش نکنید که برای رشد سریعتر پیج خود، می توانید از خدمات متنوع سایت دیجی فالوور مثل خرید ویو استوری ،خرید لایک، خرید فالوور واقعی  استفاده کنید.

منبع

سوالات متداول در زمینه اد استوری در اینستاگرام

چگونه استوری را اد استوری کنیم؟

برای استوری کردن استوری دیگران باید در استوری آن‌ها تگ شده باشید.

چرا گزینه add post to your story رو ندارم؟

ابتدا باید بدونید که این گزینه تنها زمانی برای شما نمایش داده می شود که فرد مورد نظر شما را تگ کرده باشد.

 

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
61,400تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,700تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
9,000تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها