آموزش اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام

آموزش اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام + آموزش تصویری

5/5 - (3 امتیاز)

آموزش اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام، بسیاری از کسب و کارها برای رشد و توسعه برند شان (برند سازی)، از وب سایت و پیج اینستاگرامی به طور همزمان استفاده می کنند. آن ها در تلاش اند تا از طریق فعالیت در اینستاگرام، به طیف وسیعی از مشتریان بالقوه دست یابند و سپس آن ها را به سمت وب سایت خود هدایت کنند. حال این کار را یا به منظور افزایش ترافیک سایت و یا به منظور تبدیل کردن مشتریان بالقوه به خریدار انجام می دهند.

در اینستاگرامی قابلیت به نام اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام وجود دارد، که می‌توان به کمک این قابلیت خیلی راحت فالوورهای یک پیج را ترغیب به بازدید از سایت مورد نظر کرده و رفته رفته ترافیک آن سایت  را افزایش داد.

و اگر ویو بالا داشته باشید میتوانید ورودی خوبی جذب کنید پس میتوانید با خرید ویو استوری از سایت دیجی فالوور به هدف خود برسید.

در گذشته کاربران اینستاگرام از طریق قابلیت Swipe-up، لینک وب سایت یا صفحه یک محصول را در استوری قرار می دادند؛ که البته این قابلیت نیز با محدودیت هایی مواجه بود. به عنوان مثال کاربرانی می توانستند با استفاده از این قابلیت در استوری خود لینک بگذارند، که اکانت آن ها تجاری و دارای بیش از 10000 فالوور باشند.

در حال حاضر اینستاگرام قابلیت Swipe-up خود را حذف کرده و قابلیت جدیدی را تحت عنوان استیکر لینک به قسمت استوری اضافه کرده است. کاربرد این قابلیت جدید خیلی راحت تر از تکنیک سوایپ می باشد و ویژگی های آن نیز بسیار قابل توجه است. تمامی کاربران اینستاگرام می‌توانند با استفاده از استیکر لینک اینستاگرام و بدون هیچ محدودیتی در استوری‌ لینک مورد نظر خود را قرار دهند.

آموزش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام یکی از بحث های داغ اینستاگرام در زمان رونمایی این قابلیت بود. اگر شما نیز می خواهید می خواهید لینک یک محصول و یا صفحه لندینگ وب سایت خود را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید، تا انتهای این مقاله با من همراه باشید.

قابلیت Swipe up اینستاگرام چیست؟ عملکرد آن چگونه بود؟

برندها و اینفلوئنسرها سعی می کردند با استفاده از قابلیت Swipe up اینستاگرام، مخاطبان پیج شان برای بازدید از یک وب سایت ترغیب کنند. در واقع آن ها با افزودن لینک مستقیم به استوری اینستاگرام شان، برای وب سایت مربوطه مخاطب جذب می کردند. فالوورها به منظور دسترسی به صفحه مورد نظر کافی بود استوری را بالا بکشند و یا بر روی فلش در قسمت پایین صفحه تپ کنند؛ در این حالت بدون خروج از برنامه اینستاگرام، وارد صفحه لینک مورد نظر می شدند.

توجه کنید شما می توانید در قسمت بیو نیز لینک صفحه محصول و یا صفحه  لندینگ خود را قرار دهید؛ اما مشکلی که وجود دارد این است که کاربر وقتی در استوری محصولات و یا خدمات شما را می بیند با دیدن لینک در همان استوری محصول، خیلی سریع تصمیم به کلیک بر روی لینک می گیرد. اما اینکه کاربر از استوری خارج شود و دوباره به پروفایل شما باز کرده و بر روی لینک واقع شده در بیو کلیک کند کمی زمان بر است و از حوصله اکثریت کاربران اینستاگرام خارج است.

با توجه به موارد مطرح شده، بهترین گزینه برای هدایت مخاطبان پیج اینستاگرامی به وب سایت ، افزودن لینک در استوری اینستاگرام است. اما این روش نیز مشکلات خاصی خودش را دارد؛ مانند داشتن حداقل 1 کا فالوور و عمومی کردن پیج.

در آگوست 2021 اینستاگرام اعلام کرد که قابلیت Swipe up را حذف می کند؛ اینکه چرا اینستاگرام چنین تصمیمی را گرفت، نظریه های مختلفی وجود دارد که خارج از بحث ما می باشد. اکنون اینستاگرام قابلیت استیکر لینک را در قسمت استوری اینستاگرام قرار داده است و کاربران می توانند از طریق استیکر لینک، لینک  وب سایت خود را در استوری اینستاگرام شان قرار دهند.

استیکر لینک استوری اینستاگرام چیست؟

استیکر لینک استوری اینستاگرام چیست؟

استیکر لینک اینستاگرام جایگزین قابلیت Swipe up شده است و به کاربران این اجازه را می دهد که یک لینک خارجی به استوری اینستاگرام  خود اضافه کنند؛ استیکرهای لینک استوری یک راهکار بسیار عالی برای هدایت ترافیک از اینستاگرام به سمت محتوا و محصولات در وب سایت یا سایر شبکه های اجتماعی هستند. شما می توانید کلیک های انجام شده بر روی لینک را با آنالیز اینستاگرام دنبال کنید.

اکثر کاربران اینستاگرام با استیکرها آشنایی دارند و از انواع استیکر های محبوب از قبیل موسیقی، سؤالات، مکان و نظرسنجی استفاده می کنند؛ به همین دلیل اضافه شدن استیکر لینک در استوری برای آن ها بسیار جذاب می باشد.

از طرفی در قابلیت سوایپ کردن، مخاطب برای رفتن به لینک مربوطه بایستی استوری را بالا می کشید؛ اما در قابلیت استیکر لینک، مخاطب به راحتی با کلیک بر روی استیکر لینک به صفحه مورد نظر منتقل می شود. شما می توانید با بکارگیری ایده های خلاقانه، مخاطب را ترغیب به کلیک بر روی لینک کنید.

علاوه بر این در این قابلیت، محدودیت های داشتن اکانت تجاری و حداقل 10000 فالوور نیز به طور رسمی برداشته  شده است. همچنین در کاربرد استیکر لینک استوری اینستاگرام دست تان بازتر است  و می توانید چندین لینک را در قالب یک استوری به مخاطبان خود معرفی کرده و آنها را به وبسایت، دانلود اپلیکیشن ، عضویت در کانال تلگرامی و گروه های واتساپی و غیره هدایت کنید.  در حالیکه در قابلیت سوایپ کردن یا در بخش بیو اینستاگرام، فقط می‌توانید یک لینک بگذارید.

آموزش اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام

با اینکه استورهای اینستاگرام فقط ۲۴ ساعت فعال می‌مانند، اما افزودن لینک به استوری اینستاگرام برای افزایش تبدیل ها، تعامل ارگانیک و آسانتر کردن دسترسی فالوورها به محتوایی که میخواهید به اشتراک بگذارید بسیار نتیجه بخش است. در این ادامه قصد داریم نحوه گذاشتن لینک در استوری را به شما آموزش دهیم تا بتوانید به کمک این تکنیک فالوور های پیج تان را به وب‌ سایت خود یا دیگران منتقل کنید.

نحوه افزودن  لینک به استوری اینستاگرام از طریق استیکر

1- در اپلیکیشن اینستاگرام، روی علامت مثبت استوری کلیک کنید.

2- یک محتوای تصویری و یا ویدئویی برای استوری خود انتخاب کنید. ( می توانید یک محتوا از گالری خود بردارید و یا یک محتوای جدید در همان لحظه بسازید.)

3- اکنون روی نماد استیکر در قسمت بالای صفحه استوری کلیک کنید.

4- با انتخاب استیکر لینک، به یک صفحه جدید منتقل می شوید.

5- در این بخش می توانید  URL ( آدرس صفحه مورد نظر خود) را وارد کنید.

6- بعد از اینکه آدرس کامل لینک مقصد را تایپ کردید و روی گزینه‌ی Done کلیک کنید

7- متن استیکر یا همان محتوای فراخوان برای اقدام را تایپ کنید (بهترین مکان برای ایجاد کال تو اکشن)

8- سایز، فونت و رنگ نوشته را از بین طرح های رنگی موجود و همچنین سایز استیکر را با zoom out zoom in تعیین کنید.

9- هر افکت و یا ویژگی موردنظر دیگری که می‌خواهید مانند نوشته، استیکر و فیلتر را به محتوا اضافه کنید .

10- سپس آن را در استوری پروفایل خود انتشار کنید.

آموزش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

آموزش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام 2

چه کسانی می توانند از قابلیت استیکر لینک اینستاگرام بهره استفاده کنند؟

از اکتبر 2021  تمامی کاربران اینستاگرام با تعداد فالوور های کم و یا زیاد، با اکانت های تجاری و یا پرایوت به استیکر لینک استوری دسترسی پیدا کردند. این دسترسی همگانی یکی از عمده ویژگی های قابلیت استیکر لینک گذاری در استوری می باشد و مثل قابلیت سوایپ کردن محدود به 10000 فالوور نیست. اگر این قابلیت هنوز برای شما فعال نشده، حتماً اپلیکیشن اینستاگرام تان را آپدیت کنید.

حرف آخر

افزودن لینک به استوری اینستاگرام یکی از بهترین راه ها برای هدایت مخاطبان پیج تان به یک وب سایت یا سایر شبکه های اجتماعی است. برند ها با قرار دادن لینک خرید محصول در استوری پیج شان، فرآیند خرید در سایت را برای مشتریان خود بسیار ساده کرده اند. کابر وقتی محصول را در استوری می بیند خیلی راحت با کلیک بر روی لینک می تواند به صفحه محصول رفته و سفارش خود را ثبت کند.

بنابراین می توان گفت استیکر لینک استوری اینستاگرام روند خرید و یا هر نوع اقدام دیگری را سریع تر می کند. ما در دیجی فالوور تلاش می کنیم هر چه که در مسیر رشد یک کسب و کار مورد نیاز است را به شما آموزش دهیم. شما نیز اگر پیشنهادی در رابطه با نحوه استفاده حداکثری از این قابلیت دارید با سایر کاربران وبلاگ به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول در زمینه اضافه کردن لینک در استوری

مزایای استفاده لینک در استوری اینستاگرام چیست؟

کمک به سئو و جایگاه سایت در گوگل - جذب عضو برای تلگرام - جذب کاربران مفید و فعال برای سایت و....

چگونه لینک یوتیوب در استوری اینستاگرام بگذاریم؟

گذاشتن لینک یوتیوب در استوری کمی متفاوت است و باید ابتدا به یوتیوب رفته و بعد از کپی کردن لینک ویدیو مد نظر، استیکر لینک را در اینستاگرام انتخاب کنید و آن را در قسمت Weblinks پیست کنید.

آیا استفاده از لینک در استوری‌ اینستاگرام، باعث رشد پیج می شود؟

بله، اضافه کردن لینک به استوری‌ها می‌تواند به افزایش ترافیک و بازدید پیج شما کمک کند.

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 06 فوریه 2023، 16:10

    به اضافه کردن لینک فروش محصولم به استوری احتیاج داشتم اما روش انجام این کار رو بلد نبودم. خیلی ممنون

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها