چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟

چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟ ترفندهای ورود به اکسپلور

5/5 - (5 امتیاز)

صفحه اکسپلور اینستاگرام می تواند یک سکوی پرتاب برای صفحه شما باشد. برای رسیدن پست های منتشر شده‌ شما به صفحه اکسپلور، باید از هفت خان رستم بگذرید؛ اما مطمئن باشید که ارزشش را خواهد داشت و با کمک این بخش اینستاگرام میتوانید که راه صد ساله را یک شبه طی کنید و در مدت زمان کوتاهی، تعداد نظر بسیاری از فالوورها را به سمت صفحه خود جلب خواهید کرد.

اینستاگرام بستر بسیار جذابی برای معرفی کسب و کارها و برند های مختلف می باشد ولی با توجه به رقابت سختی که در این شبکه اجتماعی وجود دارد، احتمال دیده شدن افرادی که با الگوریتم های اینستاگرام آشنا نیستند، بسیار پایین است. به همین دلیل برای رسیدن به اکسپلور و عبور از هزاران پیجی که با شما رقابت دارند، باید قوانین و فرمول های طلایی اینستاگرام را به خوبی بشناسید و از آن ها استفاده کنید.

در این مطلب از سایت دیجی فالوور، قصد داریم که اطلاعاتی را در مورد اکسپلور اینستاگرام در اختیار شما قرار دهیم و راه هایی که برای رسیدن پست هایتان به این صفحه وجود دارد را معرفی کنیم. امیدواریم که بتوانید با کمک صفحه پایش یا اکسپلور اینستاگرام، شرایط بیشتر دیده شدن صفحه خود را فراهم کنید.

صفحه اکسپلور در اینستاگرام چیست؟

در صورتی که با فضای اپلیکیشن اینستاگرام اشنایی داشته باشید، با صفحه اکسپلور یا کاوش هم آشنا هستید. این صفحه مجموعه ای از پست، عکس، ویدیو و حساب های کاربری مختلف است که به کاربرها کمک میکند تا موارد مورد علاقه خود را کشف کنند.

قرار گرفتن پست های یک پیج اینستاگرامی در اکسپلور میتواند که میزان بازدهی و رشد یک صفحه را چندین برابر کند. این بخش از اینستاگرام به صفحه های مختلفی فرصت برابری را برای نمایش دادن پست های خود میدهد تا بتوانند مخاطبین بیشتری به جذب کنند.

ممکن است که فردی بعد از دیدن پست شما در اکسپلورر، به محتوایی که به اشتراک میگذارید علاقه مند شود و بر اساس همان پست، صفحه شما را دنبال کند. جالب است بدانید که اکسپلور افراد مختلف با یکدیگر تفاوت دارد. پست هایی که در این به کاربر نمایش داده میشود، بر اساس علایق آن فرد و سایر محتواها و هشتگ هایی است در اینستاگرام جستجو و مشاهده میکند.

همچنین منطقه جغرافیایی که در آن زندگی میکنید و شهرهایی که قبلا در اینستاگرام سرچ کردید هم بر روی نتایج این صفحه تاثیر میگذارند. تمامی پست هایی که در این صفحه نمایش داده میشوند بر اساس الگوریتم های مخصوص اینستاگرام انتخاب میشوند.

به همین دلیل اگر قصد دارید که پست های خود را در اکسپلورر ببینید، باید با این الگوریتم ها و قوانین آشنا باشید و تمامی آن ها را رعایت کنید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا فرمول های طلایی وارد شدن به اکسپلورر را به شما شرح دهیم.

پست های اکسپلور اینستاگرام بر چه اساسی انتخاب می شوند؟

احتمالا برای شما هم سوال شده باشد که اینستاگرام چطور می توانید موضوعات مورد علاقه ما را تشخیص دهد؟ و چگونه میتوانید که با توجه به علاقه مندی و نیازهای ما، پست هایی را در اکسپلور لیست کند؟ بر خلاف تصور عده زیادی از کاربرها، پاسخ این سوالات بسیار ساده خواهد بود. هر فعالیتی که در اینستاگرام انجام میدهید، از لایک کردن پست ها گرفته تا فالور پیج های مختلف، به طور کامل توسط ربات های این شبکه اجتماعی رصد میشود.

با بررسی تعاملی که هر کاربر با پست های مختلف در اینستاگرام دارد، میتوان به موضوعات مورد علاقه هر فرد پی برد. این فرآیند در مورد شما هم انجام میشود و بر این اساس هم ویدیو و عکس هایی در صفحه کاوش به شما نمایش داده میشود. به طور کلی برای انتخاب پست ها در اکسپلور اینستاگرام هر کاربر به موارد زیر توجه میشود:

  ویدیو و عکس هایی که هر فرد با آن ها تعامل داشته و یا آن ها را لایک و ذخیره کرده است.

پست هایی که میزان تعامل آن ها بسیار بالا می باشد.

فعالیت پیج هایی که شما را فالوو دارند.

منطقه جغرافیایی و شهری که در آن زندگی میکنید.

پیج هایی که دنبال کرده اید.

چه پست هایی در اکسپلور نمایش داده می شوند؟

چه پست هایی در اکسپلور نمایش داده می شوند؟

شاید در نگاه اول قرار گرفتن یک پست در بخش اکسپلور اینستاگرام بسیار سخت و غیر قابل دستیابی به نظر بیاید، ولی با بررسی ویژگی  های پست هایی که در این بخش نمایش داده میشوند، میتوانید شانس خودتان را برای رفتن به اکسپلور افزایش دهید.

در صورتی که محتوای شما هم این ویژگی ها را داشته باشد، به راحتی از فیلترهای اینستاگرام عبور میکند و در صفحه اکسپلور نمایش داده میشود. همانطور که اشاره داشتیم، پست های اکسپلور هر کاربر بر اساس علایق و سلیقه های هر فرد انتخاب می شوند، اما تمامی این پست ها ویژگی های مشترکی را دارند که اشنایی با انها می تواند برای رفتن به اکسپلورر به شما کمک کند. این ویژگی ها موارد زیر هستند:

1- محتوای پست های اکسپلور بر اساس انتخاب های قبلی هر کاربر انتخاب میشود.

2- پست هایی که بسیار جذاب هستند و با درگیر کردن تعداد زیادی از کاربرها، تعامل بالایی را کسب کرده اند.

3- پست های اکسپلور بر اساس پیج هایی انتخاب می شوند که هر کاربر فالو کرده است.

تمامی شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام دارای الگوریتم ها و ربات هایی هستند که به پایش و بررسی رفتارهای هر کاربر می پردازند. به این ترتیب امکان شناسایی پست هایی که ممکن است بیشتر مورد توجه هر کاربر قرار گیرد، امکان پذیر خواهد شد. به این ترتیب با شناختن الگوریتم ها میتوانید که توجه مخاطبین هدفمندی را برای پیج و محتوای خودتان پیدا کنید.

ترفندهای کاربردی برای ورود پست ها به اکسپلورر

به عنوان تیم تولید محتوا دیجی فالوور، قصد داریم که تعدادی از روش های کاربردی برای ورود پست ها به اکسپلورر را به شما آموزش دهیم. رعایت مواردی که در ادامه ذکر کرده ایم می تواند سرعت رشد پیج شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. همچنین لازم به ذکر است که استفاده از خدمات خرید فالوور و لایک اینستاگرام از سایت دیجی فالوور هم می تواند شانس قرار گرفتن پست های شما در اکسپلور اینستاگرام را افزایش دهد.

شناسایی مخاطبین هدفمند:

رفتن پست ها به اکسپلور زمانی امکان پذیر می شود که میتوانید مخاطبین خود را به خوبی شناسایی کنید و پست هایی هدفمند را برای جلب توجه آنها به اشتراک گذارید.

بررسی رقبا و پیج های مشابه:

با بررسی عملکرد پیج هایی که پست های آن ها در اکسپلورر قرار می گیرند و استفاده از روش های آنها، شانس خود را برای رفتن به اکسپلورر بیشتر کنید.

هشتگ ها را دست کم نگیرید:

انتخاب هشتگ مناسب برای هر پست، میتواند برای جذب فالوور های هدفمند بسیار سودمند باشد. به همین دلیل هم بهتر است که استفاده از هشتگ های مناسب را جدی بگیرید.

قابلیت های جدید اینستاگرام:

معمولا قابلیت هایی که به تازگی به اینستاگرام اضافه میشوند، به دلیل رقابت کمتر شانس بیشتری را برای دیده شدن فراهم میکنند.

تعامل با فالوورها و مخاطبین:

سعی کنید که در بخش کامنت ها و پیام های دایرکت، با مخاطبین خود تعامل داشته باشید.

تولید محتوا با کیفیت:

هرچقدر کیفیت محتوایی که منتشر می کنید بالاتر باشد و تمرکز بیشتری را برای کاربردی تر بودن داشته باشد، مخاطبین بیشتری پست شما را می پسندند و این موضوع برای افزایش تعامل و شانس شما برای رفتن به اکسپلورر اهمیت دارد.

ساعت های اولیه اشتراک گذاری پست ها اهمیت بیشتری را دارد:

هر چقدر میزان تعامل های یک پست در ساعت های بیشتر باشد، احتمال رفتن به اکسپلور هم بیشتر میشود. برای این منظور میتوانید خدمات لایک و کامنت سایت دیجی فالوور را مورد استفاده قرار دهید.

زمان اشتراک گذاری پست ها:

بهتر است که برای رسیدن به بیشترین تعامل ممکن، ساعت هایی را برای منتشر کردن پست های خود انتخاب کنید که بازدهی بیشتری را داشته باشند.

لوکیشن مناسب:

بهتر است که از لوکیشن هایی پر مخاطب و جذاب در پست های خود استفاده کنید.

پست های خود را استوری کنید:

با اشتراک گذاری پست ها در بخش استوری، امکان رسیدن به تعامل های بیشتر در ساعت های اولیه برایتان فراهم میشود.

جمع بندی

فعالیت در اینستاگرام می تواند که بستر مناسبی برای رشد تمامی کسب و کارها باشد. در صورتی که شما هم قصد دارید درآمد و میزان فروش محصولات خود را افزایش دهید. البته برای این منظور باید بتوانید که به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید که رسیدن به این هدف، تنها به کمک اکسپلور اینستاگرام امکان پذیر است.

تعامل بالا رد پست هایی که به اشتراک میگذارید، مخصوصا در ساعت های اولیه ای که یک پست را منتشر کرده اید، یکی از موثر ترین راه ها برای رفتن پست ها به اکسپلور است. یکی از ساده ترین راه ها برای داشتن تعامل های بیشتر، استفاده از خدمات خرید لایک و کامنت ،خرید خدمات اکسپلورر سایت دیجی فالوور است که در صورتی که به دنبال نتایج سریع در اینستاگرام هستید، این روش برایتان گزینه مناسبی خواهد بود.

سوالات متداول در زمینه دیده شدن در اکسپلور

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

در صورتی که با فضای اپلیکیشن اینستاگرام اشنایی داشته باشید، با صفحه اکسپلور یا کاوش هم آشنا هستید. این صفحه مجموعه ای از پست، عکس، ویدیو و حساب های کاربری مختلف است که به کاربرها کمک میکند تا موارد مورد علاقه خود را کشف کنند.

چطوری تو اکسپلور اینستاگرام دیده بشیم؟

برای دیده شدن تو اکسپلور اینستاگرام راه های متعددی وجود دارد که اولین و اصلی ترین راه آن افزایش تعامل شما با دیگران می باشد، داخل مقاله به صورت جامع نحوه ورود به اکسپلور را مورد بررسی قرار داده ایم.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها