چطور ورودی اکسپلورر رو چند برابر کنیم؟
4.6/5 - (5 امتیاز)

چطور ورودی اکسپلورر رو چند برابر کنیم؟

مراحل زیر را به خاطر بسپارید.

1. settings
2. account
3. sensitive content control
4. بزارش روی more

در صورت نیاز به خرید خدمات اکسپلورر می توانید از ما کمک بگیرید.

کنترل محتوای حساس یا همان عبارت Sensitive Content Control فقط 2 گزینه برای نوجوانان دارد: Standard و Less. نوجوانان زیر 16 سال به صورت معمول و پیش فرض در حالت Less قرار می‎ گیرند؛ اما گاهی پیش میاید که حساب افراد بزرگسال هم در حالت Less قرار می‎ گیرد. در چنین حالتی برخی از محتواهای حساس برای آن ها نشان داده نمیشود و این میتواند برای برخی آزار دهنده باشد؛ به همین خاطر در این نوشته قصد داریم تا روش تغییر این تنظیمات را به شما معرفی کنیم.

تغییرات مداوم اینستاگرام برای شخصی سازی‎ های بیشتر

اینستاگرام به صورت مداوم در حال توسعه ویژگی های شخصی سازی و کنترل بیشتر روی محتواهای منتشر داده شده است تا به افراد کمک کند تجربه بهتری را در حین استفاده از اینستاگرام داشته باشند. مدتی قبل بود که اینستاگرام کنترل محتوای حساس یا همان Sensitive Content Control را راه اندازی کرد تا افراد بتوانند مشخص کنند از افرادی که آن ها را فالو نکرده اند، چه مقدار پست و با چه میزان حساسیتی برای آن ها به نمایش درآید.

مدتی است که اینستاگرام گزینه کنترل محتوای حساس یا همان Sensitive Content Control را به 3 سطح تقسیم کرده است تا بتواند انواع نیازها را تامین کند. این سه سطح به استاندارد، Less و More تقسیم میشود. در حالت استاندارد همه چیز پیش فرض است و افراد به صورت نرمال پست هایی را از افرادی که فالو نکرده اند، در اکسپلور خود مشاهده خواهند کرد.

همچنین در این حالت از نمایش برخی از پست های حساس در اکسپلور جلوگیری خواهد شد. از سویی دیگر گزینه More باعث میشود تا افراد بتوانند محتواهای حساس تری را بدون محدودیت مشاهده کنند. در حالی که گزینه Less باعث میشود تا کمتر از حالت پیش فرض محتواهای حساس به افراد نمایش داده شود. افرادی که زیر 18 سال داشته باشند گزینه More را در اختیار نخواهند داشت. همچنین گزینه Less برای کودکان و نوجوانان مناسب تر است.

روش افزایش ورودی اکسپلور

وقتی که تنظیمات Sensitive Content Control روی Less باشد، آنگاه اینستاگرام محدودیت های بیشتری را روی محتوایی که درون فید یا اکسپلور شما قرار میگیرد، اعمال خواهد کرد. برای این که این محدودیت ها برداشته شود، بایستی دستور العمل زیر را انجام دهید.

روی آیکن اینستاگرام بزنید تا این برنامه باز شود.

سپس از گوشه سمت راست و پایین صفحه روی آیکن پروفایل بزنید تا وارد بخش پروفایل شوید.

از بالای صفحه از سمت راست روی گزینه سه خط افقی بزنید تا گزینه های دیگری برایتان به نمایش در آید.

حالا از منوی ظاهر شده روی Settings بزنید تا وارد تنظیمات شوید.

در این قسمت روی گزینه Account بزنید.روش افزایش ورودی اکسپلور

حالا دنبال گزینه ای به نام Sensitive Content Control باشید. در این جا به 3 گزینه مواجه خواهید شد.

روش افزایش ورودی اکسپلور 2

Standard: این گزینه که پیش فرض است، بر اساس استانداردها معیاری را در نظر گرفته و طبق آن محتواهای گوناگون را بر اساس حساسیت و به شکل معقولی به کاربران نشان می دهد. این گزینه برای عموم کاربران بزرگسال اینستاگرام مناسب است.

Less: با انتخاب این گزینه، محتواهای حساس کمتری برای شما به نمایش در می آید. یعنی اینستاگرام حساسیت بیشتری برای نمایش محتواها برای شما خواهد داشت. این گزینه برای کودکان و نوجوانان مناسب است.

More : با انتخاب این گزینه محتواهای حساس بیشتری برای شما به نمایش در می آید. این گزینه برای افراد بزرگسالی که حساسیتی به انواع محتواها ندارند، بهتر و مناسب تر است.

ابزارهای دیگری نیز وجود دارد که به شما کمک می کند تا تجربه خود در کار با اینستاگرام را به شکل بهتری مدیریت و کنترل کنید؛ محدود کردن نظرات، افراد، مسدود کردن کاربران دیگر، بی صدا کردن و… که سعی میکنیم آن ها را هم در قالب پست های کوتاه و مفید ارائه دهیم. اما به صورت کلی Sensitive Content Control یکی از بهترین راهکارهای ممکن برای افزایش یا کاهش نمایش محتواهای حساس برای افراد با سلایق گوناگون است.

سوالات متداول در زمینه اکسپلور اینستاگرام

چگونه میتوان محتواهای حساس تر و بیشتری را در اکسپلور اینستاگرام دید؟

با رفتن به بخش Sensitive Content Control میتوان تنظیم کرد که چه سطحی از حساسیت در نمایش پست ها در اکسپلور اعمال شود که جزئیات آن را در متن مقاله بیان کردیم

آیا اکسپلور اینستاگرام همه چیز را به تمامی سنین نمایش میدهد؟

خیر. اینستاگرام در نمایش پست های حساس تر به کودکان و نوجوانان محدودیت های بیشتری دارد

چگونه می‌توانم محتوای من در بخش اکسپلور دیده شود؟

برای افزایش امکان دیده شدن در اکسپلور، باید به طور فعّال در اینستاگرام فعالیت کنید، از هشتگ‌های متنوع استفاده کنید و محتوای جذاب و ارزشمند ارائه دهید

آیا تعداد فالوورها تأثیری بر نمایش محتوای من در اکسپلور دارد؟

تعداد فالوورها تأثیری بر نمایش محتوای شما در اکسپلور ندارد. الگوریتم اینستاگرام بر اساس علایق و تعاملات فردی هر کاربر عمل می‌کند

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها