🎁 تخفیف 70 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات پنل بهره مند بشید
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
چگونه در اینستاگرام استوری را برای دیگران مخفی کنیم؟
5/5 - (8 امتیاز)

چگونه در اینستاگرام استوری را برای دیگران مخفی کنیم؟

حتما برای شما هم پیش آمده که به هر دلیلی مایل به تماشای استوری های فرد یا افراد خاصی نبوده اید. در چنین حالتی اولین چیزی که به ذهن ما می آید این است که فرد مورد نظر را آنفالو کنیم. اما گاهی به خاطر آشنایی یا نسبیت فامیلی قادر به انجام این کار نیستیم. در چنین مواقعی اینستاگرام راه حل های دیگری به نام Mute Story را پدید آورده که به واسطه‎ آن می‎ توان از دیدن استوری های نه چندان جالب برخی افراد سر باز زد. با ما همراه باشید تا مخفی کردن استوری در اینستاگرام را یاد بگیریم.

قابلیت Mute Story چیست؟ (مخفی کردن استوری اینستاگرام)

اینستاگرام قابلیت استوری را در سال 2017 به عنوان راهی برای آپلود یک عکس به صورت موقت و 24 ساعته معرفی کرد. اغلب مردم از این قابلیت برای به اشتراک گداشتن بخش های معمولی تر روز و زندگی شان مانند غذا یا سلفی ها تا بازدید از مناطق مختلف و … استفاده می کنند.

همچنین این امکان وجود دارد تا استوری ها را فقط با دوستان نزدیک یا گروهی از افراد که آن ها را انتخاب می کنید به اشتراک بگذارید. برای این که استوری ها جذاب شوند می توان از فیلترها و ده ها امکاناتی که در آن جای گرفته هم استفاده کرد.

اخیرا و طی آپدیت هایی که در این اپلیکیشن صورت گرفته امکانی به نام Mute Story به آن اضافه شده. با استفاده از این امکان افراد میتوانند مشخص کنند استوری چه کسانی را نبینند. برای مثال اگر شما دوست ندارید که استوری های آقا یا خانم x را ببینید، کافی است که آن ها را میوت استوری کنید تا دیگر استوری آن ها برایتان ظاهر نشود. هر زمان که خواستید هم میتوانید آن ها را از حالت میوت استوری خارج کنید یا به اصطلاح آنمیوت کنید.

 

قابلیت Mute Story چیست؟ (مخفی کردن استوری اینستاگرام)

روش میوت یا مخفی کردن استوری یک شخص 

اگر نمیخواهید استوری شخصی در نوار بالای فید شما نمایش داده شود، میتوانید از قابلیت میوت استوری (Mute Story) استفاده کنید. به این ترتیب استوری آن شخص دیگر برای شما نمایش  داده نمیشود. البته شما میتوانید با مشاهده پروفایل آن ها در جاهای دیگر استوری آن ها را ببینید و استوری شخص صرفا در نوار بالای استوری ها که در صفحه Home قرار دارد، نمایش داده نمیشود.

نکته مهم دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که اگر استوری یک نفر را میوت کنید، آن شخص متوجه این موضوع نخواهد شد و اینستاگرام هیچ پیامی برای وی مبنی بر این که او را میوت کرده اید، ارسال نخواهد کرد. برای انجام این کار طبق دستور العمل زیر پیش بروید:

در بخش نوار مربوط به استوری‎ ها، روی استوری شخصی که قصد میوت کردن آن را دارید، نگه دارید.

بعد از چند لحظه گزینه‎ هایی برای شما به نمایش در می آید. از بین گزینه ها Mute را بزنید.

پس از آن 2 گزینه برای شما به نمایش در می آید: Mute Story و Mute Story and Post

اگر Mute Story را بزنید، فقط استوری های آن شخص میوت خواهد شد (دیگر در بخش استوری ها نشان داده نمیشود)

اگر Mute Story and Post را بزنید، علاوه بر استوری ها، پست های شخص هم در بخش Home یا همان فید نمایش داده نمیشود.

روش میوت یا مخفی کردن استوری یک شخص

روش Unmute کردن

اگر بعد از مدتی خواستید که شخص مد نظر را از حالت Mute در بیاورید، کافی است که وارد صفحه پروفایل شخص مد نظر شوید. برای مثال از بخش Following های تان میتوانید به پروفایل آن ها دسترسی داشته باشید. پس از آن کافی است که در بخش پایین بیوگرافی آن ها ضربه زده و گزینه Mute Story را خاموش کنید. همچنین با استفاده از دکمه سه نقطه هم میتوانید به این بخش دسترسی داشته باشید.

روش Unmute کردن

دانلود pdf

سوالات پر تکرار در زمینه مخفی کردن استوری

میوت استوری چیست؟

با این ویژگی میتوان کاری کرد که استوری های یک شخص در بخش مربوط به استوری ها برای شما به نمایش در نیاید.

چگونه میتوان یک شخص را میوت استوری کرد؟

انگشت خود را روی استوری یک شخص نگه دارید و گزینه Mute را بزنید. سپس گزینه Mute Story را بزنید. توضیح کامل این سوال در متن مقاله قرار دارد.

آیا وقتی یک نفر را میوت کنیم، متوجه این موضوع خواهد شد؟

خیر.

آیا میوت کردن یک شخص دائمی است؟

بله. با زدن این دکمه کاربر تا همیشه میوت خواهد بود. اما هر زمان که بخواهید میتوانید تنظیمات را به حالت اولیه خود برگردانید که در متن مقاله به آن اشاره شد.

هاید استوری چیست؟

هاید استوری یعنی دسترسی برخی افراد به استوری خود مسدود کنید.

چگونه میتوان استوری را از برخی کاربران مخفی کرد؟

با وارد شدن به صفحه پروفایل کاربر با انتخاب گزینه Hide Your Story می توان استوری ها را از کاربر مخفی کرد

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 06 فوریه 2023، 16:00

    سلام خسته نباشید!
    من حدود چند ماه پیش یک پیجی رو تاسیس کردم و استوری هاشو مخفی کردم ولی الان هر کاری میکنم نمایش استوری ها با اختلال روبرو شده. چیکار کنم؟

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد