آموزش هاید استوری در اینستاگرام به راحتی آب خوردن
5/5 - (1489 امتیاز)

آموزش هاید استوری در اینستاگرام به راحتی آب خوردن

آموزش هاید استوری در اینستاگرام با روشی ساده و سریع

استوری‌های اینستاگرام روشی مفید برای به اشتراک گذاشتن لحظات زود گذر زندگی بدون باقی ماندن آنها در پست‌های اینستاگرام شما است؛ اما گاهی اوقات ممکن است، بخواهید تعیین کنید که این استوری ها برای کدام گروه از دنبال کنندگان پیج شما نمایش داده ‌شود. حال سوال این است که چگونه می‌توان یک استوری در اینستاگرام را برای برخی افراد مخفی کرد؟

اگر فردی در لیست مخاطبین اینستاگرام شما وجود دارد که نمی‌خواهید استوری‌های شما را ببیند، کافی است عملکرد مخفی استوری اینستاگرام را برای او فعال کنید. با این کار از دیدن داستان‌هایی که در آینده منتشر می‌کنید جلوگیری خواهید کرد. در این مقاله قصد داریم آموزش هاید استوری در اینستاگرام را به ساده ترین روش به شما آموزش دهیم.

هاید استوری در اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟

همانطور که می‌دانید Hide your story یکی از پرکاربردترین قابلیت‌های اینستاگرام است که به کاربران اجازه می‌دهد استوری‌ها را در اینستاگرام از یک یا چند نفر مخفی کنند. در این صورت می‌توانید با استفاده از تابع hide story اینستاگرام بدون بلاک، استوری‌های خود را از دید برخی کاربران مخفی کنید. در ادامه با آموزش مخفی کردن استوری اینستاگرام آشنا می شویم.

مخفی کردن استوری در اینستاگرام بسیار ساده است و هر کاربری می‌تواند به کمک یکی از سه روش مخفی کردن استوری اینستاگرام که در زیر توضیح داده‌ایم استوری‌های پیج خود را از یک یا چند نفر مخفی کند.

توجه:

توجه داشته باشید که تنظیمات حریم خصوصی شما بر افرادی که می‌توانند داستان‌های شما را ببینند تأثیر می‌گذارد حساب شما بایو روی خصوصی تنظیم شده باشد.

با تنظیم حساب شما روی خصوصی فقط کاربرانی که شما را دنبال کرده‌اند، می‌توانند استوری‌های شما را ببینند. اما اگر اکانت شما روی عمومی تنظیم شده باشد، علاوه بر فالوورهای شما، هر کاربری می‌تواند نام کاربری شما را جستجو کرده و استوری‌های شما را مشاهده کند.

 استوری را با تنظیمات اینستاگرام مخفی کنید

با وارد شدن به قسمت تنظیمات اینستاگرام می‌توانید قابلیت Hide Story اینستاگرام را برای برخی از فالوورهای صفحه خود فعال کنید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

۱_ برگه نمایه شخصی خود را در پایین صفحه لمس کنید.

۲_ دکمه منو، نماد سه خط اینستاگرام را انتخاب کنید.

گزینه Settings را در پایین صفحه انتخاب کنید تا وارد قسمت تنظیمات اینستاگرام شوید.

 استوری را با تنظیمات اینستاگرام مخفی کنید

۳_ از منوی نمایش داده شده Privacy را انتخاب کنید.

۴_ سپس با انتخاب گزینه استوری به صفحه تنظیمات استوری اینستاگرام بروید.

۵_ در قسمت Hide Story From روی افراد ضربه بزنید.

 استوری را با تنظیمات اینستاگرام مخفی کنید 2

۶_ افرادی را که می‌خواهید استوری شما را مخفی کنند از لیست مخاطبین خود انتخاب کنید. یا در کادر جستجو نام کاربری فرد مورد نظر را جستجو و انتخاب کنید. دقت داشته باشید که تیک آبی در کنار نام کاربری یک فرد نشان می‌دهد که قابلیت Hide Story اینستاگرام برای آن کاربر فعال شده است. برای اینکه استوری اینستاگرام را پنهان کنید، مجدداً روی نام شخص ضربه بزنید تا انتخاب آن لغو شود.

۷_ در نهایت روی فلش در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید تا عملیات شما ذخیره شود.

مخفی کردن استوری اینستاگرام از طریق صفحه پروفایل کاربر

اگر اکانت شما روی عمومی تنظیم شده باشد، علاوه بر فالوورهای شما، سایر کاربران اینستاگرام نیز با جستجوی نام کاربری شما به اکانت شما دسترسی خواهند داشت و می‌توانند پست‌ها و استوری‌های شما را ببینند.

بنابراین اگر می‌خواهید استوری‌های خود را از دید کاربرانی که در لیست فالوورهای شما نیستند مخفی کنید، باید هر نام کاربری را در صفحه جستجوی اینستاگرام جستجو کنید و سپس گزینه Hide Story را برای آن‌ها فعال کنید.

مخفی کردن استوری اینستاگرام از طریق صفحه پروفایل کاربر

نام کاربری فرد مورد نظر را در بازدید جستجو کنید و وارد صفحه پروفایل شخص شوید.روی نماد سه نقطه در بالای صفحه ضربه بزنید و گزینه Hide Your Story را انتخاب کنید.

پیامی ظاهر می‌شود و اعلام می‌کند که از این پس اکانت مورد نظر دیگر قادر به دیدن عکس، ویدیو و لایو که در استوری خود قرار داده‌اید نخواهد بود. هر زمان که بخواهید می‌توانید حساب کاربری او را از حالت پنهان خارج کنید، در نهایت روی دکمه ok ضربه بزنید.

توجه:

توجه داشته باشید که اینستاگرام اعلانی مبنی بر مخفی کردن استوری اینستاگرام برای کاربر ارسال نمی‌کند. بنابراین با فعال کردن تابع مخفی کردن استوری اینستاگرام، فرد مورد نظر متوجه این موضوع نخواهد شد.

مخفی کردن استوری در اینستاگرام برای یک نفر

زمانی که داستانی در صفحه شما نمایش داده می‌شود، می‌توانید از لیست کاربرانی که استوری شما را مشاهده کرده‌اند، کاربری را انتخاب کنید و با لمس سه نقطه مقابل نام کاربر و انتخاب گزینه Hide Story From، استوری‌هایی را که قرار است مشاهده کنید. منتشر شده در آینده آن را از شخص مورد نظر پنهان کنید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

۱_ در اینستاگرام، روی استوری منتشر شده خود ضربه بزنید.

۲_ نماد چشم را در پایین صفحه لمس کنید.

مخفی کردن استوری در اینستاگرام برای یک نفر

۳_ پس از مشاهده لیست افرادی که استوری شما را مشاهده کرده‌اند، روی سه نقطه مقابل نام شخصی که می‌خواهید استوری‌های خود را از او مخفی کنید ضربه بزنید.

۴_ سپس گزینه [Hide Story From [account name] را انتخاب کنید.

۵_ در پنجره ظاهر شده مجددا گزینه Hide را انتخاب کنید.

مخفی کردن استوری در اینستاگرام برای یک نفر 2

توجه:

با فعال کردن این گزینه کاربر مورد نظر از این پس قادر به دیدن استوری‌های شما نخواهد بود. هر زمان که بخواهید می‌توانید Hide Story اینستاگرام را برای او غیرفعال کنید.

همه چیز درباره آموزش هاید استوری در اینستاگرام:

اصطلاح مخفی کردن استوری اینستاگرام همان مخفی کردن استوری در اینستاگرام است و این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که استوری‌های خود را از دید برخی کاربران مخفی کنند.

سوالات متداول در زمینه هاید استوری اینستاگرام

از کجا بفهمیم که تبدیل به مخفی شده ایم؟

اگر شخصی که استوری‌های خود را مخفی کرده است قبلا در پروفایل خود دارای هایلایت‌های استوری بوده است، اما اکنون با مراجعه به پروفایل او نمی‌توانید آنها را مشاهده کنید، ممکن است توسط او مخفی شده باشید.

چگونه داستان را از برخی افراد پنهان کنیم؟

به تنظیمات > privacy > story > hide story رفته و نام کاربری فرد مورد نظر را انتخاب کنید.

از کجا بفهمیم داستانی برای ما پنهان شده است؟

هیچ راهی برای تشخیص مخفی بودن یک استوری اینستاگرام وجود ندارد و فقط می‌توانید اکانت شخص مورد نظر را از طریق صفحه ثانویه بررسی کنید.

چگونه یک داستان را فقط برای یک نفر ارسال کنیم؟

می توانید از طریق قابلیت دوستان نزدیک اینستاگرام فرد مورد نظر را به لیست دوستان نزدیک اضافه کنید و در هنگام انتشار استوری گزینه دوستان نزدیک را در پایین صفحه انتخاب کنید.

چگونه داستان پنهان را ببینیم؟

فقط با ایجاد یک حساب کاربری جدید و دنبال کردن فردی که حساب شما را مخفی کرده است می‌توانید استوری‌های مخفی او را ببینید.

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 06 فوریه 2023، 11:07

    هاید استوری فقط قابل انجام برای یک نفر هست یا اینکهرمی تونیم اونو برای مجموعه ای از افراد اعمال کنیم؟

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله