احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی تلگرام
آموزش مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام

آموزش مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام

مراحل زیر را به خاطر بسپارید.

1. settings
2. privacy
3. activity status
4. show activity status رو غیرفعال کن

در صورت نیاز به ویو بالا میتوانید با خرید ویو اینستاگرام از ما ویو های خود را میلیونی کنید.

3/5 - (4 امتیاز)

کاربران اینستاگرام می توانند برای محافظت از حریم خصوصی خود و جلوگیری از حواس پرتی و دریافت پیام های ناخواسته وضعیت آنلاین بودن و آخرین بازدید خود را به صورت کامل و از همه افراد مخفی کنند.

از آنجایی که این قابلیت بسیار مهم است و تعداد زیادی از کاربران تمایل دارند تا زمان آنلاین بودن خود را از سایر افراد مخفی کنند، به همین خاطر در این نوشته از دیجی فالوور قصد داریم تا ترفند مخفی کردن آنلاین اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

مخفی کردن آنلاین اینستاگرام

اینستاگرام به کاربران خود این امکان را داده است که وضعیت فعالیت خود یعنی آنلاین بودن یا نبودن را از فالوورها و سایر کاربران پنهان نگه دارند. این شرکت ویژگی Activity Status را در سال 2018 معرفی کرد. این ویژگی به کاربران این امکان را میداد تا بتوانند آخرین باری که فرد مورد نظرشان (که او را فالو کرده اند) آنلاین یا همان فعال بوده چه زمانی بوده است. این قابلیت به بخش دایرکت اضافه شده بود.

با این که دانستن این که افراد چه زمانی آنلاین هستند می‎ تواند مفید باشد اما ممکن است برخی از افراد ترجیح دهند که این قابلیت برای شان عملی نشود. به همین خاطر اینستاگرام تنظیماتی را به وجود آورده که با استفاده از آن می توان آنلاین بودن یا نبودن و همچنین زمان آخرین بازدید را پنهان کرد.

اینستاگرام یک اپلیکیشن به اشتراک گذاری عکس است و به خاطر ویژگی هایی که دارد به یک شبکه اجتماعی تمام عیار تبدیل شده. مالک آن در حال حاضر متا است و این مجموعه تلاش می کند تا ویژگی های اجتماعی آن را بهبود بخشیده و پشتیبانی همه جانبه تری از آن به عمل آورد. اما برخی از ویژگی ها مانند همین زمان آنلاین بودن ممکن است که برای همه مناسب نباشد و حریم خصوصی کاربر را به خطر بیندازد. به این خاطر که به افراد کمک می کند تا از زمان آنلاین بودن افراد دیگر مطلع شوند. خوشبختانه اینستاگرام راه حلی را اندیشیده که به وسیله آن میتوان این قابلیت را به صورت کامل غیر فعال کرد.

قابلیت نشان دادن وضعیت آنلاین بودن یا نبودن کاربران در اینستاگرام به صورت پیش فرض روشن است. این بدان معناست که افرادی که کاربر آن ها را دنبا می کند میتواند ببینند که کاربر آنلاین است یا نه. این موضوف برای افرادی که در لیست پیام ها یا همان دایرکت هستند نیز صادق است. پس از غیرفعال کردن این قابلیت کاربران دیگر نمیتوانند ببینند که فرد آنلاین است یا نه.

همچنین ویژگی «اکنون فعال » که با دکمه سبز رنگ مشخص می شود که با خاموش کردن این گزینه ناپدید میشود.

روش مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام

برای انجام این کار بایستی وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.

از سمت راست و پایین صفحه به بخش پروفایل خود بروید.

از بالا و سمت راست صفحه روی سه خط افقی بزنید تا گزینه هایی برای شما به نمایش درآید.

سپس روی Settings بزنید.

پس از آن وارد بخشی به نام Privacy شوید.

مخفی کردن آنلاین اینستاگرام

حالا گزینه Activity Status را بزنید.

در این جا 2 گزینه وجود دارد. اولین گزینه مربوط به نمایش وضعیت فعالیت یا همان Show Activity Status است. هنگامی که این گزینه خاموش باشد، هیچ کسی نمیتواند بداند که کاربر چه زمانی آنلاین است یا حتی آخرین بار آنلاین بودن را ببیند.

مخفی کردن آنلاین اینستاگرام 2

گزینه دوم «نمایش زمانی که با هم فعال هستید» یا Show when you’re active together است که کمی متفاوت است. این گزینه به کاربر اجازه میدهد که تا زمانی که طرف مقابل آنلاین است، در چت آنلاین ظاهر شود. این گزینه به صورت کلی متمایز و مستقل از «وضعیت فعالیت» است و کاربر می‎ تواند در حالی که گزینه اول را غیر فعال میکند، آن را فعال کند.

متاسفانه شبکه‎ های اجتماعی مکان امنی برای کودکان نیست و به همین خاطر اینستاگرام گزینه های بیشتری برای کنترل والدین، امنیت و حریم خصوصی در نظر گرفته که با استفاده از آن میتوان یک اکانت اینستاگرامی را تا جای ممکن امن کرد.

دانلود pdf

سوالات پرتکرار

آیا میتوان آنلاین بودن را در اینستاگرام مخفی کرد؟

بله.

روش مخفی کردن آنلاینی اینستاگرام چگونه است؟

برای این کار بایستی وارد بخش Privacy و Activity Status شوید که در متن مقاله به صورت کامل به آن اشاره شد.

آیا وقتی آنلاینی خود را مخفی میکنیم میتوانیم آنلاین بودن سایر افراد را ببینیم؟

خیر.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بهروز ارجمندی

بعد از اعمال تنظیمات مخفی کردن آنلاین بودن این تنظیمات برای همه فالوورها اعمال میشه؟

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام

فهرست مطالب

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها