🎁 تخفیف 70 درصدی به مدت یک هفته روی کل سرویس ها فعال شد 🎁با شارژ پنل خود به صورت کارت به کارت به میزان 2 میلیون تومان از تخفیفات پنل بهره مند بشید
جهت ارتباط با پشتیبانی کلیک کنید
آموزش مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام
3.2/5 - (36 امتیاز)

آموزش مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام + آموزش تصویری

کاربران اینستاگرام می توانند برای محافظت از حریم خصوصی خود و جلوگیری از حواس پرتی و دریافت پیام های ناخواسته وضعیت آنلاین بودن و آخرین بازدید خود را به صورت کامل و از همه افراد مخفی کنند.

از آنجایی که این قابلیت بسیار مهم است و تعداد زیادی از کاربران تمایل دارند تا زمان آنلاین بودن خود را از سایر افراد مخفی کنند، به همین خاطر در این نوشته از دیجی فالوور قصد داریم تا ترفند مخفی کردن آنلاین اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

مخفي كردن آنلاين بودن در اينستاگرام جدید

اینستاگرام به کاربران خود این امکان را داده است که وضعیت فعالیت خود یعنی آنلاین بودن یا نبودن را از فالوورها و سایر کاربران پنهان نگه دارند. این شرکت ویژگی Activity Status را در سال 2018 معرفی کرد. این ویژگی به کاربران این امکان را میداد تا بتوانند آخرین باری که فرد مورد نظرشان (که او را فالو کرده اند) آنلاین یا همان فعال بوده چه زمانی بوده است. این قابلیت به بخش دایرکت اضافه شده بود.

با این که دانستن این که افراد چه زمانی آنلاین هستند می‎ تواند مفید باشد اما ممکن است برخی از افراد ترجیح دهند که این قابلیت برای شان عملی نشود. به همین خاطر اینستاگرام تنظیماتی را به وجود آورده که با استفاده از آن می توان آنلاین بودن یا نبودن و همچنین زمان آخرین بازدید را پنهان کرد.

اینستاگرام یک اپلیکیشن به اشتراک گذاری عکس است و به خاطر ویژگی هایی که دارد به یک شبکه اجتماعی تمام عیار تبدیل شده. مالک آن در حال حاضر متا است و این مجموعه تلاش می کند تا ویژگی های اجتماعی آن را بهبود بخشیده و پشتیبانی همه جانبه تری از آن به عمل آورد.

اما برخی از ویژگی ها مانند همین زمان آنلاین بودن ممکن است که برای همه مناسب نباشد و حریم خصوصی کاربر را به خطر بیندازد. به این خاطر که به افراد کمک می کند تا از زمان آنلاین بودن افراد دیگر مطلع شوند. خوشبختانه اینستاگرام راه حلی را اندیشیده که به وسیله آن میتوان این قابلیت را به صورت کامل غیر فعال کرد.

قابلیت نشان دادن وضعیت آنلاین بودن یا نبودن کاربران در اینستاگرام به صورت پیش فرض روشن است. این بدان معناست که افرادی که کاربر آن ها را دنبا می کند میتواند ببینند که کاربر آنلاین است یا نه. این موضوف برای افرادی که در لیست پیام ها یا همان دایرکت هستند نیز صادق است. پس از غیرفعال کردن این قابلیت کاربران دیگر نمیتوانند ببینند که فرد آنلاین است یا نه.

همچنین ویژگی «اکنون فعال » که با دکمه سبز رنگ مشخص می شود که با خاموش کردن این گزینه ناپدید میشود.

روش مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام

برای غیرفعال کردن و مخفی کردن نشانه آنلاین در اینستاگرام، باید ابتدا به پروفایل پیج خود بروید و از بالا بر روی نوار منو کلیک کنید.

سپس گزینه تنظیمات و حریم خصوصی(Settings and privacy) را انتخاب کنید.

در صفحه بعدی به‌قسمت How others can interact with you بروید و گزینه Messages and story replies را انتخاب کنید.

2-آموزش مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام

در صفحه بعد برای پنهان کردن وضعیت آنلاین، بر روی گزینه نمایش وضعیت فعالیت پیج (Show activity status) کلیک کنید.

و در پایان، برای غیرفعال کردن نشانه آنلاین بودن پیجتان، گزینه See Activity Status را خاموش کنید.

3-آموزش مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام

با این روش دیگر کسی نمی‌تواند تاریخ آخرین ورود شما به اینستاگرام را مشاهده کند.

از کجا بفهمیم شخصی در اینستا انلاین است؟

در بالا به نحوه غیرفعال کردن آخرین وضعیت آنلاین در اینستاگرام پرداختیم، اما در صورت فعال بودن این قابلیت، شما می‌توانید وضعیت آنلاین دیگران را هم در اینستاگرام ببینید؛ اما چگونه بفهمیم شخصی آنلاین است؟

برای اینکه متوجه شوید که پیجی در اینستاگرام آنلاین هست یا نه، باید وارد قسمت دایرکت و صفحه پیام پیج مورد نظر بروید؛ سپس در همان جا زیر نام فرد، می‌توانید مشاهده کنید که آن فرد چه زمانی در اینستاگرام آنلاین بوده است. باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر آن فرد جزو فالورهای شما نباشد و شما هم جزو فالورهای او نباشید، نمی‌توانید از وضعیت آنلاین بودن آن با خبر شوید.

سخن پایانی

در این مقاله از وب سایت دیجی فالوور، به نحوه غیرفعال کردن نمایش وضعیت آنلاین در اینستاگرام پرداختیم و همانطور که دیدید، این اقدام به سادگی قابل انجام است، اما دسترسی به گزینه مرتبط با آن کمی پیچیده است و نیاز به کمی جستجو دارد. با راهنمای تصویری ارائه شده در بالا، شما می‌توانید در عرض کمترین زمان ممکن وضعیت آنلاین پیج خود را در اینستاگرام مخفی کرده و تاریخ آخرین حضورتان را پنهان کنید.

دانلود pdf

سوالات متداول در زمینه آموزش مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام

آیا میتوان آنلاین بودن را در اینستاگرام مخفی کرد؟

بله،این قابلیت در اینستاگرام وجود دارد.

روش مخفی کردن آنلاینی اینستاگرام چگونه است؟

برای این کار بایستی وارد بخش Privacy و Activity Status شوید که در متن مقاله به صورت کامل به آن اشاره شد.

آیا وقتی آنلاینی خود را مخفی میکنیم میتوانیم آنلاین بودن سایر افراد را ببینیم؟

،خیر،باغیر فعال کردن پیج خود نمی توانید آنلاین بودن بقیه کاربران را مشاهده کنید.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد