اطلاع از آنلاین بودن فالوور در اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشن‌ ها

اطلاع از آنلاین بودن فالوورها در اینستاگرام معرفی اپلیکیشن‌

5/5 - (3 امتیاز)

اطلاع از آنلاین بودن فالوور اینستاگرام موضوعی است که اکثر افراد تمایل دارند از آن مطلع شوند. شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که تعداد زیادی از افراد مورد علاقه خود را در اینستاگرام دنبال می ‌کنید و دوست دارید از آنلاین بودن آنها در اینستاگرام مطلع شوید.

ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در مورد آنلاین بودن فالوور اینستاگرام برایتان شرح دهیم، پس توصیه می ‌کنیم تا پایان با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید.

نحوه تشخیص آنلاین بودن فالوور در اینستاگرام

اینستاگرام قابلیت‌ های متنوعی دارد که یکی آنها، این است که به شما این امکان را می‌ دهد تا در صورت تمایل آنلاین بودن خود را به فالوور هایتان نشان دهید. همچنین شما می‌ توانید از بخش تنظیمات اینستاگرام در قسمت آخرین بازدید، آن را از فالوورهای خود پنهان کنید‌. در این صورت فالوور‌ها نمی‌ توانند آنلاین بودن شما را تشخیص دهند.

اگر فالوورهای شما در هنگام نصب، تنظیمات اینستاگرام خود را تغییر نداده باشند، به راحتی می‌ توانید از آنلاین بودن یا آخرین بازدیدهای شخص مورد نظر در اینستاگرام مطلع شوید. ممکن است در برخی مواقع برخی از فالوورها نخواسته باشند که دیگران از آنلاین بودن آنها مطلع شوند، از این رو تنظیمات خود را طوری انجام می‌ دهند تا آخرین بازدید آنها در صفحه نشان داده نشود.

با توجه به اینکه افراد کنجکاو هستند و می ‌خواهند از آخرین بازدید فالوورهای خود مطلع ‌شوند، اینستاگرام این قابلیت را برای کاربران خود قرار داده است تا افراد آنلاین بودن خود را تنظیم کنند.

آنلاین بودن فالوورها را چگونه در اینستاگرام مشاهده کنیم

برای مشاهده آخرین بازدید فالوور و آنلاین بودن او در اینستاگرام، کافی است وارد دایرکت شخص شوید. در صورتی که فرد آنلاین بودن خود را پنهان نکرده باشد، به راحتی آنلاین بودن آن را می ‌توانید مشاهده کنید. در نسخه ‌های قدیمی اینستاگرام تنها راه فهمیدن آنلاین بودن فالوور چراغ سبزی بود که در کنار نام افراد قرار می ‌گرفت،

اما در نسخه جدید اینستاگرام، علاوه بر چراغ سبز، نوشته‌ هایی در قسمت نام کاربری نمایش داده می ‌شوند که نشان می‌ دهد فرد چه زمانی آنلاین بوده است. مثلا جملاتی همچون “هم اکنون در اینستاگرام آنلاین است”، “تقریبا ۴۵ دقیقه پیش آنلاین بوده است”، “۳ ساعت پیش آنلاین بوده است”، نشان می ‌دهد که فرد چه زمانی در اینستاگرام فعالیت داشته است.

یک نکته مهم که باید به آن توجه کنید این است که آخرین تایم چت، نشان دهنده آخرین بازدید فرد نیست. اگر فالوور شما آنلاین بودنش را پنهان کرده باشد، آخرین تایمی که به شما پیام داده است را نشان می دهد؛ در غیر این صورت دستکاری تنظیمات امکان تشخیص آنلاین بودن فالوور را از کاربران می ‌گیرد.

روش مخفی کردن آنلاین بودن خود از فالوور ها در اینستاگرام

همانطور که گفته شد در برخی مواقع ممکن است به جای آخرین بازدید، عباراتی همچون  17h نشان داده شود که در این صورت این عبارت به معنای آخرین بازدید نیست. عبارت 17h به معنای اینکه ۱۷ ساعت پیش در اینستاگرام فعالیت داشته است نیست؛ بلکه این عبارت نشان‌ دهنده مدت زمانی است که از چت شما با فالوور مورد نظر میگذرد.

هیچ کس دوست ندارد که دیگران از آنلاین بودن  او در اینستاگرام مطلع شوند؛ زیرا این کار ناخوشایند است و به همین منظور اینستاگرام امکان مخفی کردن بازدید را به کاربران خود ارائه می‌ دهد. کاربر می‌ تواند در بخش تنظیمات پروفایل اینستاگرام به راحتی وضعیت آنلاین بودن خود را از فالوورهای خود مخفی کند.

البته باید گفت مخفی کردن میزان فعالیت باعث می ‌شود از آنلاین بودن دیگران مطلع نشوید و قادر به دیدن بازدیدهای آنها نخواهید بود. برای اینکه بتوانید آنلاین بودن خود را مخفی کنید باید مراحلی را به ترتیب انجام دهید که در ادامه این مراحل را به طور مختصر ذکر می ‌کنیم.

1- در مرحله اول گزینه تنظیمات را انتخاب و بر روی گزینه Activity Status کلیک کنید.

2- در مرحله دوم با گزینه‌ ای به نام Activity Status Show روبه ‌رو می‌ شوید که در صورت لمس دکمه، آنلاین بودن شما از دیگران مخفی می‌ شود و دیگر کاربران از فعالیت شما آگاه نخواهند شد.

روش مخفی کردن آنلاین بودن خود از فالوورها در اینستاگرام

استفاده از اپلیکیشن‌ها برای مشاهده آنلاین بودن فالوور در اینستاگرام

امروزه اگر افراد فعالیت خود را در اینستاگرام مخفی کنند، دیگر قادر به مشاهده آنلاین بودن آنها نخواهید بود؛ اما خوشبختانه نرم افزارهای مختلفی وجود دارند که این امکان را به ما می‌ دهند تا از آنلاین بودن فالوورها مطلع شویم.

با نصب این نرم افزارها بر روی تلفن همراه خود می ‌توانید افرادی را که فعالیت خود را مخفی کرده‌ اند را پیدا کنید و از آخرین بازدید آنها مطلع شوید. اپلیکیشن‌ هایی همچون lnsta Online برای سیستم‌ عامل اندروید طراحی شده‌ اند که  با نصب آنها بر روی تلفن همراه ، قادر به مشاهده وضعیت آنلاین فالوورهای خود خواهید بود.

lnsta Online

برای نصب این نرم افزار کافیست از طریق گوگل پلی اقدام کنید و پس از نصب آن، نام کاربری خود در اینستاگرام را وارد کنید. در پنجره بازشو این برنامه فالوورهایی را که دنبال می ‌کنید نشان داده می ‌شوند که می ‌توانید وضعیت فعالیت آنها را چک کنید.

سخن پایانی

ما در این مطلب از سایت دیجی فالوور تلاش کردیم تا شما را با راه‌ های اطلاع از آنلاین بودن فالوورهای خود در اینستاگرام آشنا کنیم و این موضوع را به طور کامل مورد بررسی قرار دادیم. سایت دیجی فالوور یکی از بهترین سایت های فروش خدمات شبکه های اجتماعی مثل خرید فالوور واقعی، خرید لایک و… است که در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول در زمینه اطلاع از آنلاین بودن فالوور ها در اینستاگرام

چرا وضعیت آنلاین بودن کاربر در صورت فعال کردن گزینه Activity Status نشان داده نمی‌ شود؟

این مسئله مربوط به یکی از باگ‌ های اینستاگرام می باشد که اگر اکانت اینستاگرامی توسط کاربر رستریکت شده باشد، این اتفاق رخ می ‌دهد که برای برطرف کردن آن باید اینستاگرام را حذف کرده و به طور مجدد نسخه آپدیت شده آن را نصب کنید.

آیا امکان مشاهده آنلاین بودن فالوور در صورت فعال کردن گزینه Activity Status Show وجود دارد؟

در صورتی که از اپلیکیشن‌ ها و نرم‌ افزارهای مختلفی همچون instal Online Last و Seen Activity Tracker استفاده شود، این امکان وجود دارد که از آنلاین بودن فرد مورد نظر مطلع شوید.

آیا میتوان وضعیت آنلاین بودن خود را تنها برای یک کاربر مخفی کرد؟

بله. این امکان وجود دارد تا با استفاده از Mute message وضعیت آنلاین بودن خود را برای یک کاربر مخفی کنید.

آیا میتوان وضعیت آنلاین بودن خود را برای افراد خاصی از فالوورهای خود مخفی نمود؟

بله. برنامه اینستاگرام به گونه‌ ای تنظیم شده است که این امکان را به شما می ‌دهد تا در صورت تمایل، آنلاین بودن خود را از افراد خاصی پنهان کنید.

آیا تشخیص آنلاین بودن فالوورهای خود در اینستاگرام ممکن است؟

بله. اگر فرد تنظیمات اینستاگرام خود را تغییر نداده باشد می ‌توانید از میزان فعالیت او مطلع شوید.

چگونه می‌ توانیم آنلاین بودن خود را مخفی کنیم؟

با رفتن به تنظیمات و غیر فعال کردن گزینه Activity Status، می‌ توانید آنلاین بودن خود را مخفی کنید.

آیا میتوان در صورت مخفی کردن آنلاین بودن خود از فالوورها، از زمان آنلاین بودن فالوورهای دیگر مطلع شد؟

خیر. اگر فعالیت خود را مخفی کنید. قادر به تماشای آنلاین بودن فالوورهای خود نخواهید بود.

چگونه به آنلاین بودن فالوورها در اینستاگرام پی ببریم؟

با مراجعه به دایرکت می ‌توانید آخرین بازدید آنها را مشاهده کنید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها