پیدا کردن شماره مخاطبین از اینستاگرام آموزش گام به گام 2

پیدا کردن شماره مخاطبین از اینستاگرام آموزش گام به گام

5/5 - (2 امتیاز)

در برخی موارد، شرایطی پیش می آید که به دنبال پیدا کردن مخاطبین خود در اینستاگرام هستید، اما روش انجام آن را نمی دانید. در این مقاله می خواهیم شما را با نحوه پیدا کردن شماره مخاطبین از اینستاگرام آشنا کنیم. برخی افراد از اسم مستعار برای اکانت خود استفاده می کنند، به همین دلیل پیدا کردن اکانت آن ها بسیار سخت است.

سایت دیجی فالوور تخصصی ترین سایت ایران در زمینه خرید فالوور و سایر خدمات اینستاگرام در خدمت شماست تا بتوانید به بهترین شکل ممکن کسب و کارتان را گسترش دهید. در این مقاله سعی داریم این مورد را بررسی کنیم که آیا می توان از طریق پیدا کردن شماره مخاطبین از اینستاگرام به اکانت افراد دست پیدا کرد یا نه؟

نحوه پیدا کردن شماره مخاطبین از اینستاگرام

پیدا کردن شماره مخاطب از اینستاگرام، کار غیر ممکنی است. شما به هیچ عنوان نمی توانید آیدی شماره موبایل فرد مورد نظر را از طریق اینستاگرام پیدا کنید. اما اگر فرد جزء مخاطبین شما باشد، می توانید از این طریق اکانت وی را داشته باشید. از روش های مختلف می توانید نسبت به انجام این عمل اقدام کنید که در این بخش شما را با آن ها، آشنا خواهیم کرد.

نحوه پیدا کردن شماره موبایل دیگران در اینستاگرام

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره کردیم، پیدا کردن شماره از روی اکانت ممکن نیست. اما می توان در قسمت مخاطبین، اکانت هایی را که شماره آن ها در گوشیتان ذخیره شده است، پیدا کنیم. بدین منظور ابتدا باید وارد پروفایل شخصی خود شده و سه نقطه بالای صفحه را فشار دهید.

در پنجره باز شده روی قسمت follow people کلیک کرده و وارد بخش مخاطبین با contacts شوید. در این بخش می توانید مخاطبانی را که با شماره تلفن وارد اینستاگرام شده اند، مشاهده کنید. اگر برای دفعه اول وارد بخش مخاطبین می شود، این بخش تعداد مخاطبان را با عدد صفر نشان می دهد.

به همین دلیل بهتر است روی گزینه connect contacts کلیک کنید تا تمامی مخاطبین خود را نشان دهند. سپس می توانید نسبت به فالو کردن هر یک از اکانت های به نمایش درآمده، اقدام کنید. فراموش نکنید هر 24 ساعت، فقط یک بار قابلیت انجام جستجوی مخاطبین را خواهید داشت.

نحوه پیدا کردن شماره موبایل دیگران در اینستاگرام

همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام

همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام یکی از مهم ترین بخش های این اپلیکیشن است که با استفاده از آن می توانید مخاطبان گوشی خود را در برنامه اینستاگرام پیدا کنید. در برخی موارد ممکن است فرد به دنبال پیدا کردن اکانت اینستاگرام دوستان فیسبوکی خود باشد، در چنین شرایطی باید اکانت اینستاگرام خود را به حساب فیس بوک متصل کند و از این روش نسبت به پیدا کردن مخاطبان خود اقدام کند.

با استفاده از گزینه connect contacts می توان به لیست مخاطبین خود دسترسی داشت. اما در صورتی که تمایلی به مشاهده لیست مخاطبین گوشی خود ندارید میتوانید این گزینه را غیرفعال کنید. بدین منظور همگام سازی مخاطبین باید غیرفعال شود که مراحل زیر را باید طی کرد:

همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام

ابتدا وارد اکانت اینستاگرام خود شده و سپس به قسمت صفحه پروفایل شخصی خود بروید.

در بالای صفحه، گزینه سه خط و یا سه نقطه را فشار دهید.

وارد بخش مربوط به تنظیمات و یا settings می شوید.

در این بخش گزینه ای به نام accounts مشاهده می کند

. وارد صفحه شده و روی گزینه ای به نام connect contacts، کلیک کنید.

انگشت خود را روی دکمه مقابل ظاهر شده در پنجره بکشید تا پیام نمایش داده شود.

برای قطع همگام سازی، گزینه disconnect را فشار دهید.

همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام 2

عدم استفاده از برنامه های شماره یاب اینستاگرام

برخی از افراد برای پیدا کردن شماره مخاطبین در اینستاگرام، اقدام به نصب برنامه های شماره یاب اینستاگرام می کنند. باید بگوییم که این نوع برنامه ها هیچ تاثیر مثبتی در رسیدن به شماره مخاطبین ندارند. استفاده زیاد از این برنامه ها، به مرور زمان باعث ایجاد اختلال در تلفن همراه شما شده و حتی ممکن است باعث مسدود شدن حساب اکانت شما نیز شود.

پنهان کردن شماره در اینستاگرام

با وارد کردن شماره تلفن خود در زمان ثبت اکانت اینستاگرام، افراد دیگر نیز به همین روش می توانند اکانت شما را به راحتی پیدا کنند. برای اینکه شماره خود را از دید سایر کاربرها مخفی کنید می توانید از دو روش استفاده کنید. یا با شماره ای ثبت نام کنید که کسی آن را نداشته باشد و یا اینکه شماره خود را از پروفایل حذف کنید. برای حذف شماره باید از ایمیل استفاده کنید تا در صورتی که رمز خود را فراموش کردید بتوانید نسبت به بازگردانی آن اقدام کنید.

سخن پایانی

اینستاگرام از اپلیکیشن های بسیار پرطرفداری است که دارای قابلیت های مختلف می باشد. بسیاری از افراد نسبت به پیدا کردن شماره مخاطبین از طریق اکانت اینستاگرام می پردازند که این عمل، غیر ممکن است. شما تنها می توانید پس از همگام سازی مخاطبان خود، اکانت مخاطبانی را که با استفاده از شماره تماس ثبت نام کرده اند، پیدا کنید.

در این مقاله اطلاعات کاملی در مورد نحوه پیدا کردن شماره مخاطبین از اینستاگرام و نحوه همگام سازی مخاطبان ارائه کردیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین تهیه فالوورهای با کیفیت و تضمینی برای پیج کسب و کارتان با مشاوران ما در دیجی فالوور در ارتباط باشید. 

سوالات متداول در زمینه پیدا کردن شماره مخاطبین از اینستاگرام

آیا امکان پیدا کردن شماره مخاطب از طریق اکانت اینستاگرام ممکن است؟

نخیر. امکان پیدا کردن شماره مخاطب از طریق اکانت اینستاگرام وجود ندارد.

آیا می شود از روی اکانت افراد به هویت فرد پی برد؟

خیر. شما مخاطبان خود را با اسمی که در اینستاگرام خود ثبت کرده اند، مشاهده می کنید نه اسمی که شما در تلفن همراه خود ذخیره دارید. در برخی موارد افراد از اسامی مستعار برای اکانت خود استفاده می کنند که در این صورت نمی توان به صورت دقیق گفت کدام اکانت برای کدام شماره است.

چگونه می توان مخاطبین تلفن همراه خود را از طریق اینستاگرام پیدا کرد؟

برای پیدا کردن مخاطبین تلفن همراه خود نیاز به همگام سازی دارید. برای همگام سازی مخاطبین، ابتدا باید وارد پروفایل شخصی خود شده و سپس سه نقطه بالای صفحه را انتخاب کنید. وارد صفحه جدیدی می شود. روی گزینه follow people کلیک کرده و به بخش مخاطبین یا contacts ها وارد شوید. در این بخش می توانید مخاطبینی را که دارای اکانت اینستاگرام هستند پیدا کنید.

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها