تغییر رمز پیج اینستاگرام آموزش در چند گام برای اندروید و آیفون

تغییر رمز پیج اینستاگرام آموزش در چند گام برای اندروید و آیفون

4.6/5 - (5 امتیاز)

تغییر رمز پیج اینستاگرام: اپلیکیشن اینستاگرام در حال حاضر یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی است. این اپلیکیشن همیشه از رقبا جلوتر بوده و به آرامی و پیوسته به اوج رسیده است. به عنوان نمایشی از تکامل خود، این پلتفرم در ابتدا به شما اجازه می داد فقط عکس ها و فیلم ها را به اشتراک بگذارید.

با این حال، با گذشت سال ها، سازندگان به اضافه کردن چندین ویژگی به برنامه ادامه دادند که به سرعت به شهرت رسید. امروزه می توانید عکس ها و ویدیوها را روی پلتفرم به اشتراک بگذارید و از آنها برای مقاصد مختلف ارتباطی و تجاری استفاده کنید. اکنون که اینستاگرام به بخشی حیاتی از زندگی ما تبدیل شده است، حتی مسائل کوچک نیز می توانند به ناراحتی های بزرگ تبدیل شوند.

از این رو، برای شما ضروری است که همیشه به حساب خود دسترسی داشته باشید و آن را کاملاً ایمن نگه دارید. به روز نگه داشتن رمزهای عبور، بخش مهمی برای محافظت از امنیت حساب شما است. علاوه بر این، هرگز نباید رمز عبور اینستاگرام خود را با کسی به اشتراک بگذارید.

با این حال، اگر احساس می کنید شخصی به حساب شما دسترسی دارد، باید فورا به فکر تغییر رمز پیج اینستاگرام باشید. اگر نحوه ی تغییر رمز پیج اینستاگرام را بلد نیستید، نگران نباشید. سایت دیجی فالوور برای آموزش تغییر رمز پیج اینستاگرام این مقاله را تهیه کرده است.

توجه: قبل از شروع آموزش برای عوض کردن رمز پیج اینستاگرام مطمئن شوید که از رمز عبور ضعیف و به راحتی قابل حدس زدن استفاده نکنید. همیشه از ترکیبی از حداقل شش عدد، حروف، نمادهای نقطه گذاری و غیره استفاده کنید.

چگونه در آیفون یا اندروید تغییر رمز پیج اینستاگرام انجام دهیم؟

برنامه اینستاگرام را باز کنید، به پروفایل خود بروید و روی نماد همبرگر (سه خط کوتاه) در بالا سمت راست ضربه بزنید.

روی تنظیمات، امنیت، رمز عبور ضربه بزنید.

چگونه در آیفون یا اندروید تغییر رمز پیج اینستاگرام انجام دهیم؟

رمز عبور فعلی و سپس رمز عبور قوی جدید را وارد کنید.

در نهایت روی Save ضربه بزنید.

چگونه در آیفون یا اندروید تغییر رمز پیج اینستاگرام انجام دهیم؟ 2

نحوه تغییر رمز پیج اینستاگرام با استفاده از وب سایت دسکتاپ

1- از com در مک یا رایانه شخصی خود دیدن کنید و در صورت نیاز وارد شوید.

2- به نمایه خود بروید و روی نماد چرخ دنده در کنار ویرایش نمایه کلیک کنید.

3- روی تغییر رمز عبور کلیک کنید.

4- رمز عبور فعلی (قدیمی) خود و رمز عبور جدیدی را که می خواهید تنظیم کنید وارد کنید.

5- در نهایت روی Change Password  کلیک کنید.

نحوه تغییر رمز پیج اینستاگرام با استفاده از وب سایت دسکتاپ

چگونه رمز عبور خود را از برنامه یا مرورگر اینستاگرام بازنشانی کنیم؟

بیشتر مردم پس از خرید فالوور اینستاگرام یا خرید لایک اینستاگرام از برند دیجی فالوور، سریعا به فکر تغییر رمز پیج اینستاگرامی خود می کنند. اگر شما هم مثل اکثر مردم هستید که رمز خود را سریعا فراموش می کنید، احتمالا از اپلیکیشن گوشی اینستاگرام استفاده می کنید. در اینجا نحوه بازنشانی رمز عبور خود در برنامه های مختلف و همچنین مرورگر آورده شده است.

در اندروید:

1- به صفحه ورود به سیستم بروید و پیوند «دریافت کمک برای ورود به سیستم» را در زیر دکمه «ورود به سیستم» لمس کنید.

2- ایمیل، شماره تلفن یا نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید.

3- “بعدی” را فشار دهید، سپس دستورالعمل ها را دنبال کنید.

در اندروید 3

4- انتخاب کنید که آیا می خواهید پیوند ایمیل دریافت کنید یا پیوند متنی.

5- برای بازنشانی رمز عبور خود روی پیوند کلیک کنید.

در اندروید 4

توجه: اگر از برنامه Instagram Lite استفاده می کنید، روند سیستم iOS و اندروید یکسان است.

در iOS:

1- برنامه را باز کنید و پیوند “رمز عبور را فراموش کرده اید” را در بالای دکمه “ورود به سیستم” انتخاب کنید.

2- «نام کاربری» یا «تلفن» را انتخاب کنید.

3- ایمیل، شماره تلفن یا نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید و همانطور که با برنامه اندروید انجام می دهید، ادامه دهید.

از مرورگر دسکتاپ یا موبایل خود:

1- به com بروید و روی پیوندی که می گوید «رمز عبور را فراموش کرده اید؟» کلیک کنید.

2- آدرس ایمیل، شماره تلفن یا نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید.

3- «بعدی» را انتخاب کنید و دریافت پیوند از طریق ایمیل یا متن را انتخاب کنید.

4- لینک را باز کنید و رمز عبور جدید خود را ایجاد کنید.

از مرورگر دسکتاپ یا موبایل خود

با فیس بوک وارد شوید:

از آنجایی که فیس بوک مالک اینستاگرام است، آن ها حتی ورود به آن را آسان تر کرده اند. اگر حساب های فیسبوک و اینستاگرام خود را پیوند داده اید، می توانید با فیس بوک وارد اینستاگرام شوید. البته، این تنها در صورتی کار می کند که بتوانید وارد فیس بوک شوید. با فرض اینکه می توانید، در اینجا نحوه ورود به اینستاگرام آمده است:

1- برنامه اینستاگرام را در گوشی خود باز کنید یا در مرورگر خود بهcom بروید.

2- “Log in with Facebook” را انتخاب کنید و دستورات را دنبال کنید.

3- پس از ورود به سیستم، تنظیم مجدد رمز عبور آسان است.

با فیس بوک وارد شوید

اگر به ایمیل اینستاگرام خود دسترسی نداشته باشم چگونه برای تغییر رمز پیج اینستاگرام اقدام کنیم؟

فرض کنید به آدرس ایمیل خود دسترسی ندارید؟ چگونه می خواهید تغییر رمز پیج اینستاگرام را انجام دهیم؟ اگر هنوز در یکی از دستگاه های خود وارد برنامه شده اید، می توانید. اگر تلفن خود را قفل کرده اید، رایانه لوحی خود را بررسی کنید. شاید شما حتی یک تلفن قدیمی “اورژانسی” در یک کشو داشته باشید. با فرض اینکه بتوانید دستگاهی را پیدا کنید که وارد سیستم شده است، در اینجا نحوه تنظیم مجدد رمز عبور آورده شده است.

در اندروید:

1- برنامه اینستاگرام را اجرا کنید و تأیید کنید که وارد سیستم شده اید.

2- روی نماد نمایه کلیک کنید، سپس نماد منو در گوشه سمت راست بالا را انتخاب کنید.

3- روی «تنظیمات» و سپس «حریم خصوصی و امنیت» ضربه بزنید.

در اندروید

4- «رمز عبور» را انتخاب کنید، سپس روی پیوندی که می گوید «برای ایجاد رمز عبور جدید» کلیک کنید.

5- اگر حساب اینستاگرام خود را با فیس بوک مرتبط کرده اید، گزینه ای برای بازنشانی با فیس بوک وجود خواهد داشت. این ساده ترین روش است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستورات را دنبال کنید. فقط چند دقیقه دیگر رمز عبور خود را بازنشانی خواهید کرد. در غیر این صورت به مرحله بعدی بروید.

6- «دریافت کمک برای ورود به سیستم» را انتخاب کنید. از آنجایی که به ایمیل دسترسی ندارید، شماره تلفن خود را وارد کنید. سپس روی «بعدی» ضربه بزنید.

7- منتظر متن تایید باشید. کمتر از یک دقیقه باید برسد.

8- روی پیوند موجود در متن کلیک کنید و به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید رمز عبور جدید را وارد کنید. رمز عبور را در فیلد تایپ کنید، آن را تأیید کنید، و شما آماده خواهید بود.

9- در برخی موارد، به جای پیامک، یک کد تأیید دریافت خواهید کرد. کد را در فیلد موجود در برنامه وارد کنید و دکمه «بعدی» را بزنید. رمز عبور جدید خود را دو بار در صفحه بعدی وارد کنید، یک بار دیگر روی «بعدی» ضربه بزنید و کارتان تمام شد.

در اندروید 2

در iOS:

1- برنامه اینستاگرام را باز کنید و گزینهForgot Password را انتخاب کنید.

2- اگر حساب شما با فیس بوک مرتبط است، گزینه ای برای استفاده از فیس بوک برای بازیابی خواهید داشت. ما به شدت این گزینه را در صورت موجود بودن توصیه می کنیم. در غیر این صورت، باید به مرحله بعدی بروید.

3- روی پیوندی که می گوید «گزینه تنظیم مجدد رمز عبور» کلیک کنید. سپس شماره تلفن خود را در قسمت مربوطه وارد کنید.

4- اینستاگرام یک کد تایید به گوشی شما ارسال می کند. آن را در کلیپ بورد خود کپی کنید، سپس به برنامه اینستاگرام برگردید و آن را جایگذاری کنید.

5- رمز عبور خود را دو بار در صفحه بعد وارد کنید، سپس”Reset Password” را انتخاب کنید. این تمام چیزی است که در آن وجود دارد.

از مرورگر وب خود استفاده کنید

بسیاری از افراد از اینستاگرام در مرورگر رایانه شخصی یا مک خود استفاده می کنند. اگر هنوز در مرورگر خود وارد شده اید، می توانید رمز عبور خود را از آنجا تغییر دهید.

1- مرورگر خود را باز کنید و بهcom بروید.

2- روی نماد حساب خود در گوشه سمت راست بالای پنجره کلیک کنید و پیوند نمایه را انتخاب کنید. سپس نماد چرخ دنده را که روی آن نوشته شده «ویرایش نمایه» را انتخاب کنید.

3- با این کار یک پنجره بازشو باز می شود. پیوند “تغییر رمز عبور” را در بالا انتخاب کنید.

4- شما باید رمز عبور فعلی خود را وارد کنید تا بتوانید آن را تغییر دهید. با این حال، این روزها اکثر مرورگرها به طور خودکار رمزهای عبور شما را به خاطر می آورند. به مرورگر خود اجازه دهید رمز عبور قدیمی شما را به صورت خودکار تکمیل کند و رمز جدید خود را به صورت دستی وارد کنید.

5- برای تأیید انتخاب خود، “تغییر رمز عبور” را انتخاب کنید.

از مرورگر وب خود استفاده کنید

اگر تلفن خود را گم کنیم چگونه رمز پیج اینستاگرامی خود را تغییر دهیم؟

اگر نمی توانید به ایمیل یا تلفن خود دسترسی پیدا کنید، باید راهی برای ورود پیدا کنید. در هر صورت، ممکن است همچنان بتوانید از طریق تبلت، رایانه شخصی یا تلفن قدیمی وارد اینستاگرام شوید. اگر راهی برای ورود به آن ندارید، ممکن است از شانس بی بهره باشید.

اینستاگرام هیچ راهی برای بازگرداندن حساب شما بدون رمز عبور، آدرس ایمیل یا حساب فیس بوک مرتبط ارائه نمی دهد. با فرض اینکه می توانید راهی برای ورود پیدا کنید، گام بعدی تغییر آدرس ایمیل و شماره تلفن اینستاگرام شما خواهد بود. پس از آن، می توانید رمز عبور خود را به طور معمول بازنشانی کنید.

چگونه از تغییر و بازنشانی مداوم رمز عبور اینستاگرامی خود جلوگیری کنیم؟

اگر در به خاطر سپردن گذرواژه ها مشکل دارید، می توانید از برخی هک ها استفاده کنید تا هر بار از گزینه فراموشی رمز عبور خودداری کنید. یکی از ساده ترین گزینه ها این است که اطلاعات ورود خود را قبل از خروج از حساب خود در دستگاه خود ذخیره کنید. به این ترتیب، هنگامی که برنامه را باز می کنید، یک گزینه ورود به سیستم با نام کاربری خود در کنار آن خواهید دید.

 

از آن نقطه، شما فقط باید حساب خود را برای دسترسی به پروفایل خود انتخاب کنید. با این حال، همانطور که قبلاً اشاره کردیم، فقط در صورتی باید این کار را انجام دهید که با دستگاه آشنایی داشته باشید و به طور منظم از آن استفاده کنید.

چگونه از تغییر و بازنشانی مداوم رمز عبور اینستاگرامی خود جلوگیری کنیم؟

 

جزئیات ورود خود را در تلفن شخص دیگری ذخیره نکنید. یکی دیگر از روش های ورود ساده که می توانید استفاده کنید، پیوند اینستاگرام خود با حساب های Google و Facebook است. اما برای اینکه این روش کار کند، باید اپلیکیشن موبایل فیسبوک را روی گوشی خود داشته باشید.

قبل از خروج از حساب کاربری خود، حساب فیسبوک خود را به اینستاگرام خود پیوند دهید. در مرحله بعد، مطمئن شوید که به برنامه فیس بوک خود وارد شده اید. بنابراین، هنگامی که صفحه ورود به اینستاگرام را باز می کنید، گزینه “log in with Facebook” را خواهید دید.

آن گزینه را انتخاب کنید و حساب کاربری خود را برای ورود به اینستاگرام انتخاب کنید. اینستاگرام همچنین دارای قابلیتی است که به شما کمک می کند چندین اکانت را مدیریت کنید. اگر دو اکانت اینستاگرام دارید، می توانید آنها را به یکدیگر پیوند دهید. اگر با استفاده از هر دو اکانت وارد اپلیکیشن موبایل اینستاگرام شده اید، می توانید این گزینه را در قسمت تنظیمات اپلیکیشن پیدا کنید.

در آنجا می توانید حساب های خود را مدیریت کنید یا حتی حساب های جدیدی را که متعلق به شما هستند یا حق دسترسی به آن ها را دارید پیوند دهید. به این ترتیب، هنگامی که از برنامه خارج می شوید، برای ورود مجدد نیازی به یادآوری هر دو رمز عبور ندارید. فقط می توانید از نام کاربری و رمز عبور اصلی خود در هنگام ورود به سیستم استفاده کنید. از آنجا، برنامه به طور خودکار به رمز دوم شما وارد می شود. حساب.

بعد از تغییر رمز پیج اینستاگرام برای افزایش امنیت پیج خود چه کنیم؟

اگر رمز اکانت خود را تغییر داده اید ولی هنوز از امنیت پیج خود اطمینان ندارید، با دو پیشنهاد سایت دیجی فالوور به سطح بالا امنیت بدون هزینه برسید:

بررسی اینکه آیا شخص دیگری از حساب شما استفاده می کند یا خیر

مردم اغلب به خود زحمت نمی دهند رمز عبور خود را تغییر دهند، مگر اینکه حضور شخص دیگری را در پیج خود ببینند. می توانید با استفاده از تنظیمات اینستاگرام در برنامه تلفن همراه اینستاگرام یا از طریق وب سایت دسکتاپ بررسی کنید که آیا شخص دیگری از حساب شما استفاده می کند. ابتدا با استفاده از هر دستگاه تلفن همراه وارد حساب کاربری خود شوید و به تنظیمات برنامه بروید.

بعد از تغییر رمز پیج اینستاگرام برای افزایش امنیت پیج خود چه کنیم؟

به گزینه امنیت حساب کاربری بروید و روی آن ضربه بزنید. در مرحله بعد، فهرستی از اقدامات امنیتی مختلف حساب را مشاهده خواهید کرد که از میان آنها می توانید گزینه “Login Activity” را انتخاب کنید. سپس، برنامه لیستی از لاگین های مختلف را روی صفحه نمایش شما نمایش می دهد.بعد از تغییر رمز پیج اینستاگرام برای افزایش امنیت پیج خود چه کنیم؟ 2

هر مورد لیست شامل مدل دستگاه، زمان و مکان ورود شما خواهد بود. همچنین می توانید یک ورود به سیستم را انتخاب کنید و مکان آن را روی نقشه مشاهده کنید. علاوه بر این، می توانید نماد «فعال» را در کنار هر دستگاهی که در حال حاضر از حساب شما استفاده می کند، ببینید. اگر دستگاه های ناآشنا را در لیست مشاهده کردید، می توانید حساب خود را از آن ها خارج کنید.

می توانید روی سه نقطه کنار آیتم فهرست کلیک کنید و «خروج از این دستگاه» را انتخاب کنید. این ویژگی بسیار جدید است و ممکن است در همه دستگاه ها در دسترس نباشد. بنابراین، مطمئن شوید که آخرین نسخه برنامه را برای استفاده از این ویژگی دارید.

احراز هویت دو مرحله ای

بعد از اینکه رمز اینستاگرام خود را تغییر دادید، می توانید با این ویژگی امنیت حساب خود را افزایش دهید. احراز هویت دو مرحله ای (2FA) به شما امکان می دهد حساب خود را به شماره تلفن همراه خود پیوند دهید. هنگامی که این ویژگی را فعال کردید، فقط می توانید با OTP وارد شوید. پس از وارد کردن رمز عبور خود در صفحه ورود، برنامه یک کد 6 رقمی را به شماره تلفن ثبت شده شما ارسال می کند. پس از وارد کردن کد می توانید وارد شوید.

احراز هویت دو مرحله ای

اینستاگرام همچنین شش کد ایمنی را در صورت عدم دسترسی به شماره تلفن خود به شما ارائه می دهد. با این حال، شما فقط می توانید از هر کد یک بار استفاده کنید. همچنین باید در نظر داشته باشید که در صورت گم شدن این کدها نمی توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید. اگر شماره تلفن، کد یا ایمیل خود را همراه ندارید، نمی توانید وارد شوید.

احراز هویت دو مرحله ای 2

می توانید تنظیمات 2FA را از تنظیمات برنامه اینستاگرام فعال کنید. بعد از اینکه روی نماد منو ضربه زدید و وارد تنظیمات برنامه شدید، به قسمت امنیت بروید. در اینجا، گزینه “تأیید هویت دو عاملی” را خواهید یافت. برای فعال کردن این تنظیم، روی دکمه ضامن ضربه بزنید.

اگر قبلاً ایمیل و شماره تلفن خود را وارد نکرده اید، برنامه از شما می خواهد که آنها را تأیید کنید. در نهایت کدهای ایمنی خود را در ایمیل دریافت خواهید کرد. لطفاً مطمئن شوید که آنها را نشانه گذاری یا اسکرین شات کرده اید و آنها را با دقت ذخیره کنید. 

سوالات متداول در زمینه تغییر رمز پیج اینستاگرام

 

آیا می توانم رمز عبور اینستاگرام خود را با یک آدرس ایمیل جعلی بازنشانی کنم؟

خیر. اگر آدرس ایمیل جعلی باشد، راهی برای دسترسی به پیوند بازیابی نخواهید داشت.

اگر ایمیل بازنشانی رمز عبور دریافت کنم، اما نخواستم آن را بازنشانی کنم، چه؟

اگر پیوند بازنشانی دریافت کردید که درخواست نکردید، شخصی سعی کرده است رمز عبور شما را بازنشانی کند. اینکه در این مرحله بخواهید رمز عبور خود را تغییر دهید یا نه به شما بستگی دارد. از یک طرف، ممکن است شخصی در حال تلاش برای ورود به حساب اینستاگرام شما باشد.

آیا برای حذف اکانت اینستاگرام خود به ایمیل یا رمز عبور نیاز دارم؟

آره. شما به این اطلاعات نیاز خواهید داشت. اگر رمز عبور خود را گم کرده اید، راهنمای بالا را برای بازیابی آن دنبال کنید. پس از آن، شما می توانید حساب خود را حذف کنید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ایرانی
  59,710تومان
  سفارش
  1000
  فالوور ارزان
  68,250تومان
  سفارش
  1000
  فالوور بدون ریزش
  109,850تومان
  سفارش
  1000
  فالوور فول ایرانی
  495,000تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  4,100تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  35,040تومان
  سفارش
  1000
  لایک فول ایرانی
  105,250تومان
  سفارش
  1000
  ویو استوری
  21,450تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها