احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی تلگرام
چگونه اکانت اینستاگرام خود را برگردانیم؟

چگونه پسورد یا رمز اکانت اینستاگرام خود را برگردانیم؟

5/5 - (1 امتیاز)

 

 

 

دانلود ویدیو

می دانیم که در حال حاضر اینستاگرام یکی از محبوب ترین رسانه های اجتماعی و بسیار رایج در بین کاربران فضای مجازی است. قشر زیادی از مردم یک حساب کاربری اینستاگرام جهت تعامل با مخاطبان شان، چه برای استفاده شخصی و یا اهداف تجاری خود ایجاد کرده اند.

گاهی اوقات ممکن است افراد رمز عبور اینستاگرام خود را فراموش می کنند یا حساب کاربری آنها هک می شود و به اطلاعات لازم برای بازیابی اکانت اینستاگرام خود نداشته باشند.

در مواقعی نیز احتمال دارد شخصی به طور موقت اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال کرده باشد و هنگام فعال سازی مجدد اکانت اینستاگرامش در بازیابی اکانت خطایی رخ دهد. به همین دلیل قصد داریم در این مقاله ترفندهای برگرداندن پیج و ریکاوری پسورد اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

 

 

اگر شما نیز جزء افرادی هستید رمز عبورتان را فراموش کرده اید و در بازیابی پسوردتان با مشکل مواجه هستید؟ به دنبال راهی برای بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده خود هستید؟ مطالعه این مقاله می تواند برایتان مفید واقع شود؛ می خواهیم با پاسخ دادن به تمام مشکلات و سوالات شما در این زمینه و معرفی چندین ترفند ساده برای بازیابی اکانت اینستاگرام، این مشکل را برای همیشه حل کنیم.

ترفندهای برگرداندن پیج و ریکاوری پسورد اینستاگرام

اگر رمز عبور اینستاگرام خود را فراموش کرده اید یا شخصی بدون اجازه شما آن را تغییر داده است، اینستاگرام راه های بسیار ساده ای را برای بازیابی اکانت اینستاگرام ارائه می دهد. با چند روش ساده می توانید به راحتی اکانت اینستاگرامی از دست رفته خود را در عرض چند دقیقه ریکاوری کنید:
بازیابی اکانت از طریق خود سایت اینستاگرام
بازیابی پیج از طریق اپلیکیشن اینستاگرام (4 روش )
با 4 روش به کمک خود اپلیکیشن اینستاگرام می توانید اکانت اینستاگرامی تان در یک چشم هم زدن ریکاوری کنید.
نام کاربری
ایمیل ثبت شده در اکانت
حساب فیس بوک لینک شده
توسط کدهای احراز هویت دو مرحله ای
توجه: تمامی مراحل فرآیند بازیابی از طریق اپلیکیشن اینستاگرام در سیستم عامل های اندروید و iOS یکسان است.
در ادامه یک راهنمای گام به گام برای روش های مختلف بازیابی پسورد اکانت اینستاگرامی آورده شده است:
نام کاربری و رمز عبور خود را در اپلیکیشن اینستاگرام وارد کنید و سپس روی دکمه Log in کلیک کنید. در صورتی که رمز عبور شما نادرست باشد، پیغام Incorrect Password for your برای شما نمایان می شود.
اکنون بر روی دکمه Try Again کلیک کنید تا به مرحله قبل برگردید؛ گزینه forgot your login details? Get help signing in را به منظور بازیابی اکانت انتخاب کنید.
در مرحله بعد، باید نام کاربری، ایمیل یا شماره تلفن ثبت شده در حساب خود را وارد کنید و در آخر روی دکمه Next کلیک کنید تا فرایند ریکاوری پسورد شروع شود.

ترفندهای برگرداندن پیج و ریکاوری پسورد اینستاگرام

بازیابی اکانت اینستاگرام با نام کاربری

اگر می خواهید از طریق نام کاربری تان اکانت اینستاگرام خود را بازیابی کنید، سه گزینه برایتان نمایش داده می شود:

Send Email

اگر نام کاربری (Username) یا ایمیل لینک شده به حساب خود را به خاطر دارید، می توانید از این گزینه استفاده کنید. بعد از وارد کردن یکی از دو مورد ذکر شده، بر روی Send email کلیک کنید تا یک ایمیل بازیابی رمز عبور برای شما ارسال شود.
اکنون بایستی Inbox ایمیل تان را چک کنید و ایمیلی را که اینستاگرام برای شما تحت عنوان Reset Your Instagram Password ارسال کرده را باز کنید و روی لینک Reset Password کلیک کنید.
اگر این لینک را در inbox ایمیل تان نمی بینید، حتما پوشه اسپم خود را بررسی کنید.
با کلیک بر روی لینک مربوطه به صفحه ای حاوی دو کادر متن هدایت می شوید؛ پسورد جدید خود را در هر دو قسمت وارد کنید و سپس روی آیکون تأیید در بالای صفحه ضربه بزنید.
پیغامی برای ذخیره رمز جدید برای شما نمایش داده می شود، روی save password کلیک کنید. اکنون کافی است دوباره اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و با نام کاربری و رمز عبور جدید وارد شوید.

بازیابی اکانت اینستاگرام با نام کاربری

Send an SMS

اگر به شماره تلفنی که اکانت تان را با آن ساخته اید دسترسی دارید، می توانید پیج از دست رفته خود را از طریق پیامک بازگردانید.
با انتخاب این گزینه برای بازیابی اکانت اینستاگرامی دو گزینه را برای شما نمایش داده می شود:
اولین مورد اینکه اینستاگرام یک کد 6 رقمی برای تایید اکانت شما بر روی گوشی تان ارسال می کند.
مورد دوم ارسال لینک بازیابی به شماره موبایل تان می باشد.
که با وارد کردن این کد تأیید در اپلیکیشن اینستاگرام و یا کلیک بر روی لینک بازیابی مراحل ریکاوری را می توانید به انجام برسانید.

بازیابی اکانت اینستاگرام با نام کاربری 2

Sign in with Facebook

این گزینه زمانی استفاده می شود که اکانت اینستاگرام تان را از قبل به اکانت فیسبوک متصل کرده باشید.
بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق ایمیل
رایج ترین روش ریکاوری اکانت اینستاگرام از طریق ایمیل است؛ مراحل بازیابی از طریق ایمیل مشابه گزینه Send email است، که در آن به راحتی می توانید رمز عبور جدید را تنظیم کرده و وارد اکانت تان شوید.
کافی است ایمیل لینک شده با حساب کاربری خود را وارد کرده و روی دکمه Next کلیک کنید.
با کلیک بر روی Next با دو گزینه مواجه می شوید:
اینستاگرام یک کد تایید 6 رقمی به ایمیل تان ارسال می کند و با وارد کردن این کد در باکس confirmation، می توانید به اکانت تان لاگین شوید.
گزینه دوم نیز ارسال لینک بازیابی رمز عبور است. (ست کردن پسورد جدید)

بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق فیسبوک

بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق فیسبوک

برگرداندن و ریکاوری پیج اینستاگرام از طریق اکانت فیسبوک شما نیز امکان پذیر است؛ اگر اکانت اینستاگرام خود را از قبل به اکانت فیسبوک لینک شده است و به آن دسترسی دارید، می توانید از این گزینه برای بازیابی رمز عبور استفاده کنید.
پس از ورود به اکانت اینستاگرام خود، در صورت مواجه شدن با پیام رمز نادرست همانطور که در قسمت های قبل ذکر شد، روی گزینه Login with Facebook کلیک کنید.
صفحه m.facebook.com حاوی دو کادر است که می توانید اطلاعات حساب فیس بوک خود را وارد کنید تا بتوانید لاگین شوید.
در این مرحله نام کاربری اکانت اینستاگرام شما روی صفحه ظاهر می شود، کافیست روی آن کلیک کرده و پیچ خود را وارد کنید.

بازیابی اکانت توسط کدهای احراز هویت دو عاملی )

احراز هویت دو مرحله ای(Two Factor Authentication) یک قابلیت امنیتی است که با فعال کردن آن می توانید خطر هک شدن اکانت اینستاگرام خود را تا حد زیادی کاهش دهید.
برای فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای مراحل زیر را دنبال کنید:
در پروفایل اینستاگرام وارد قسمت تنظیمات setting اپلیکیشن شوید.
در قسمت Security بر روی گزینه Two-Factor Authentication کلیک کنید تا به صفحه بعد منتقل شوید؛ در این صفحه بر روی دکمه Get Started کلیک کنید.
اکنون باید انتخاب کنید که کدام یک از روش های پیشنهادی برای ارسال رمز عبور(Login code ) است.
Authentication
WhatsApp
Text Message

بازیابی اکانت توسط کدهای احراز هویت دو عاملی )

 

با انتخاب گزینه های WhatsApp و Text Message ،اینستاگرام یک کد تایید 6 رقمی برایتان ارسال می کند که با وارد کردن این کد در کادر ظاهر شده اینستاگرام، 5 کد 6 رقمی که کدهای احراز هویت دو عاملی اکانت شما است،برایتان نمایان می شود. این کدها را باید بخاطر بسپارید؛ زیرا از دست دادن این کدها یعنی از دست دادن اکانت تان است.
اگر گزینه Authentication را انتخاب کنید، پیغامی برای شما تحت عنوان دانلود برنامه google authentication ظاهر می شود. از شما خواسته می شود تا اپلیکیشن ثانویه google authentication را دانلود و نصب کنید و از طریق این اپلیکیشن اقدام به ایجاد رمز عبور یکبار مصرف کنید.
زمانی که اپلیکیشن مذکور به اینستاگرام شما متصل می شود، یک کد شش رقمی یکبار مصرف تولید می کند. با وارد کردن این کد در اکانت اینستاگرام ، چندین کد شش رقمی Recovery Code را برای بازیابی رمز و همچنین بازیابی اکانت اینستاگرام به شما می دهد؛ با وارد کردن این کد می توانید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

برای جلوگیری از فیشینگ اطلاعات اکانت خود و استفاده از این کدها برای بازیابی اکانت اینستاگرام خود، باید به محض دریافت این کدها، یک اسکرین شات از آن تهیه کنید و در جای مطمئن ذخیره کنید.

توجه

برنامه پیش فرض ارائه شده توسط اینستاگرام، google authentication است؛ این اپلیکیشن توسط گوگل ساخته شده و از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر احراز هویت دو مرحله ای ( Two factor authentication) را در حساب اینستاگرام خود فعال کرده اید، می‌توانید از اطلاعاتی که هنگام فعال کردن تأیید دو مرحله ای به منظور ریکاوری اکانت اینستاگرام خود وارد کرده‌اید، استفاده کنید.
اگر قبلا این اپلیکیشن را بر روی گوشی خود نصب و فعال کرده اید، اولین درخواستی که هنگام ورود به اکانت اینستاگرام خود دریافت خواهید کرد، وارد کردن رمز شش رقمی فوق خواهد بود. مانند رمز دوم پویا که در کارت های خودپرداز استفاده می شود، مدت زمان استفاده از این رمز 60 ثانیه است. پس از 60 ثانیه رمز قبلی به صورت خودکار باطل می شود و رمز جدید مجددا برای شما ارسال می شود. با وارد کردن کد مربوطه، بازیابی اکانت اینستاگرام با موفقیت انجام خواهد شد.

سایت بازگردانی پیج اینستاگرام

یکی دیگر از ترفندهای ریکاوری اکانت اینستاگرام، از طریق سایت اینستاگرام می باشد. برای اینکار کافیست سایت اینستاگرام  را باز کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. اکنون برای بازیابی رمز عبور خود را توسط سایت مراحل زیر را دنبال کنید:
ابتدا سایت اینستاگرام را باز کنید، در صفحه باز شده نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و بر روی دکمه Log in ضربه بزنید.
اگر رمز عبور شما نادرست باشد، پیغام Sorry, your password was incorrect را دریافت خواهید کرد؛ در این صورت باید روی لینک forgot password که در قسمت پایین فیلدهای لاگین قرار گرفته کلیک کنید تا بتوانید حساب اینستاگرام خود را بازیابی کنید.

سایت بازگردانی پیج اینستاگرام

 

در این مرحله از شما خواسته می شود یکی از گزینه های پیشنهادی ایمیل، نام کاربری یا شماره موبایل لینک شده به حساب کاربری خود را به منظور ارسال لینک بازیابی رمز عبور خود وارد کنید. پس از وارد کردن هر یک از سه گزینه، روی دکمه ارسال لینک ورود send login link کلیک کنید.

سایت بازگردانی پیج اینستاگرام 2

اکنون از طریق سایت اینستاگرام پیامی حاوی لینک بازیابی اکانت اینستاگرام ارسال می شود. با کلیک بر روی این لینک به راحتی می توانید وارد صفحه بازیابی شده و رمز عبور جدید خود را بسازید. بعد از وارد کردن رمز عبور جدید (یک رمز عبور قوی ایجاد کنید)، آن را مجدداً برای تأیید تایپ کنید و پس از گذراندن بررسی امنیتی، روی دکمه “reset password” کلیک کنید تا پسورد جدید شما ست شود.

توجه داشته باشید که اگر به جای ایمیل، نام کاربری یا شماره موبایل ثبت شده در اکانت خود را در کادر ظاهر شده وارد کنید، لینک بازیابی از طریق پیامک برای شما ارسال می شود. اگر آدرس ایمیل خود را وارد کنید، یک لینک بازیابی رمز عبور به ایمیل شما ارسال می شود.
در این صورت باید ایمیل ارسالی از اینستاگرام را باز کرده و روی دکمه reset password کلیک کنید. لطفاً توجه داشته باشید که رمز عبور جدیدی که وارد می کنید نباید قبلاً استفاده شده باشد. در صورتی که پسورد وارد شده توسط سایت اینستاگرام تایید شود، بازیابی اکانت اینستاگرام شما با موفقیت انجام خواهد شد.

چیکده

گفتیم که بسیاری از کاربران اینستاگرام به دلایل مختلف با مشکل فراموشی رمز عبور مواجه هستند و شاید روزها درگیر بازگردانی پیج اینستاگرامی شان باشد. با یادگیری نحوه بازیابی اکانت اینستاگرام خود، در صورت فراموشی رمز عبور، خیلی سریع و به راحتی می توانید دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.
بنابراین اگر هنوز ایمیل و شماره تلفن همراه خود را در اکانت اینستاگرام تان وارد نکرده اید، توصیه می کنیم در اسرع وقت آنها را روی اکانت مورد نظر تنظیم کنید؛ به محض اینکه اکانت تان بنا به هر دلیلی از دسترس تان خارج شد، کافیست یکی از مراحل بالا را برای ریکاوری اکانت خود انتخاب کنید.
شماره تلفن همراه و ایمیل خود را می توانید از طریق تنظیمات اینستاگرام و قسمت edit profile در اکانت اینستاگرام تان ثبت کنید. همانطور که گفته شد می توانید اکانت از دست رفته را از طریق فیس بوک نیز بازیابی کنید؛ پس بهتر است اکانت فیسبوک خود را نیز به اکانت اینستاگرام خود لینک دهید.
اگر روزی پسورد اینستاگرام خود را فراموش کردید، با انتخاب یکی از گزینه های ریکاوری اکانت اینستاگرام می توانید به راحتی و بدون دردسر اکانت تان را ریکاوری کنید. در صورتیکه در فرایند بازگردانی پیج تان با مشکلی مواجه شدید می توانید با کارشناسان مجرب دیجی فالوور تماس گرفته و از آن ها راهنمایی لازم را دریافت کنید.

سوالات متداول

چگونه اکانت اینستاگرام خود را برگردانیم؟

گاهی اوقات ممکن است افراد رمز عبور اینستاگرام خود را فراموش می کنند یا حساب کاربری آنها هک می شود در هر صورتی شما میتوانید با روش های گفته شده به راحتی حساب خود را برگردانید مثلا بازیابی اکانت از طریق خود سایت اینستاگرام. بازیابی پیج از طریق اپلیکیشن اینستاگرام (4 روش ) با 4 روش به کمک خود اپلیکیشن اینستاگرام می توانید اکانت اینستاگرامی تان در یک چشم هم زدن ریکاوری کنید. نام کاربری . ایمیل ثبت شده در اکانت . حساب فیس بوک لینک شده . توسط کدهای احراز هویت دو مرحله ای

سایت بازگردانی پیج اینستاگرام چیست؟ و مراحل آن به چه صورت است؟

برای اینکار کافیست سایت اینستاگرام را باز کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. اکنون برای بازیابی رمز عبور خود را توسط سایت مراحل زیر را دنبال کنید: ابتدا سایت اینستاگرام را باز کنید، در صفحه باز شده نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و بر روی دکمه Log in ضربه بزنید. اگر رمز عبور شما نادرست باشد، پیغام Sorry, your password was incorrect را دریافت خواهید کرد؛ در این صورت باید روی لینک forgot password که در قسمت پایین فیلدهای لاگین قرار گرفته کلیک کنید تا بتوانید حساب اینستاگرام خود را بازیابی کنید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آرش باباطاهری

سلام وقتتون بخیر من یه پیج داشتم گوشیم ایراد اورد مجبور شدم ریسیت کنم. از طرفی هم پیجم تاید دو مرحله‌ای بود پسوردش قبول نمیکنه وقتی میخوام از تاید و مرحله ای استفاده کنم میگه این عملکرد غیر ممکنه راهی داره کمکم کنید ممنون میشم 🙏

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام

فهرست مطالب

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها