معرفی ربات افزایش فالوور اینستاگرام

خرید ربات اینستاگرام با قابلیت افزایش فالوور و ارسال دایرکت

5/5 - (1819 امتیاز)

شاید برای خرید ربات اینستاگرام مردد باشید و کاملا هم حق دارید. جهت مطمئن شدن راجع به این تصمیم لازم است که نسبت به چند نکته آگاه شویم. برای این که به اهمیت اینستاگرام در دنیای امروز پی ببرید نیازی نیست که به آمار و ارقام از موسسات بزرگ دنیا رجوع کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که نگاهی به اطراف خود بیاندازید. از کودکان گرفته تا کهنسالان! کدام یک از شبکه‌های اجتماعی بین همه‌ی آن‌ها مشترک است؟ قطعا پاسخ این پرسش اینستاگرام است. در واقع این شبکه‌ی اجتماعی دیگر یک شبکه‌ی اجتماعی معمولی نیست بلکه یک وجه اشتراک بین افراد است.

شاید اغراق آمیز به نظر برسد اما حالا می‌توانیم آدم‌ها را به دو دسته تقسیم کنیم. آدم‌هایی که از اینستاگرام استفاده می‌کنند و آدم‌هایی که استفاده نمی‌کنند! البته قطع به یقین تعداد افرادی که در این شبکه‌ی اجتماعی فعالیت نمی‌کنند بیشتر از افرادی است که فعالیت می‌کنند اما به هر حال نسبت کاربران, اینستاگرام بسیار بیشتر از سایر برنامه‌های مشابه است.

چرا دنبال ربات اینستاگرام هستیم؟

رایج است که در ابتدا به چیستی یک مفهوم می‌پردازند. برای مثال از همان ابتدا می‌گویند که ربات اینستاگرام چیست و سپس به آن پاسخ می‌دهند اما ما این کار را نکردیم و به جای آن نوشتیم که چرا باید دنبال خرید ربات اینستاگرام باشید. دلیل این کار هم چیزی جز این نیست که چیستی ربات در این موضوع که چرا به ربات نیاز داریم نهفته است.

در واقع در دنیایی که بخش قابل توجهی از کسب و کارها فعالیت خود را به اینستاگرام انتقال داده‌اند، تعداد کارهایی که یک ادمین بایستی در طول روز انجام دهد زیاد، طولانی، تکراری و خسته کننده است. اما انسان کامپیوترها را خلق کرد تا دقیقا چنین فعالیت‌هایی را انجام دهند.

رایانه و نرم‌افزارهای مربوط به آن به وجود آمد تا بخش زیادی از کارهای تکراری را بدون توقف انجام دهد. ربات‌های اینستاگرامی هم دقیقا برای همین کار به وجود آمدند. اما این چه کارهایی است که یک ادمین باید به صورت مدام انجام دهد؟

کاربدهای ربات اینستاگرام دیجی فالوور

ربات اینستاگرام چه وظایفی را از دوش ادمین بر می‌دارد؟

قطعا این موضوع که افراد بسیاری به دنبال خرید ربات اینستاگرام هستند به این معنی است که این ابزار اگر به درستی و از یک منبع معتبر به دست آید می‌تواند کارهای زیادی را برای یک پیج انجام دهد. اما چه کارهایی؟ در این بخش به تعدادی از این کارها اشاره خواهیم کرد.

انتشار پست‌های منظم

همانطور که می‌دانید یکی از وظایف یک ادمین اینستاگرامی این است که پست‌های تهیه شده را به صورت منظم و در بازه‌های زمانی نسبتا مشخص منتشر کند. در واقع انجام این کار مربوط به الگوریتم‌های این شبکه‌ی اجتماعی است. این الگوریتم‌ها به پیج‌هایی که محتواهای خود را در زمان خاص و مشخص منتشر می‌کنند، پاداش خواهد داد. چرا که در این صورت کاربران از زمان انتشار به صورت نسبی مطلع بوده و به این طریق می‌توانند راحت‌تر به محتواها دسترسی داشته باشند. به صورت کلی داشتن نظم در انتشار محتوا اهمیت زیادی در اینستاگرام دارد.

اما ادمین‌ها به خاطر مشغله زیاد اصولا زمان انتشار را به صورت کامل از خاطر می‌برند و این اتفاق ممکن است به ضررشان تمام شود. قطعا کوک کردن ساعت هم نمی‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای حل این مشکل باشد! به همین خاطر توسعه‌دهندگان نرم افزار تصمیم گرفتند که بخشی از توانمندی‌های ربات را به این نکته تخصیص دهند که محتوا را در زمان مناسب منتشر کند. در واقع ادمین با قرار دادن و ارائه اطلاعات به ربات، خیال خود را بابت انتشار پست در زمان مناسب راحت خواهد کرد.

ارسال دایرکت خودکار

حتما برای شما هم پیش آمده است که بعد از لایک کردن یا فالو کردن یک پیج یک پیام را از سوی ادمین آن در دایرکت دریافت کرده‌اید. قطعا هیچ ادمینی خود به صورت دستی اقدام به انجام این کار نمی‌کند؛ چرا که کار بسیار وقت گیری است. در عوض ربات‌ها می‌توانند این کار را به خوبی و با سرعت بالایی انجام دهند. شما با تعیین یک متن خوب و قابل توجه برای ربات خود تعیین می‌کنید که چه چیزی به کاربران ارسال شود. به صورت کلی پیشنهاد می‎شود که حتما یک متن سرگرم کننده و جالب را برای این پیام‌ها تهیه کنید.

خوب است بدانید که ارسال دایرکت به صورت خودکار ممکن است در ابتدا برایتان کار آزاردهنده‌ای به نظر برسد. اما واقعیت این است که اگر بتوانید یک متن جذاب و خلاقانه تهیه کرده و آن‌ را به فالوورهای خود ارسال کنید، نه تنها آزاردهنده به نظر نخواهید رسید بلکه آن‌ها این تفاوت را می‌پسندند و شما را راحت‌تر به خاطر خواهند سپرد.

لایک کردن و کامنت گذاشتن

تعامل یکی از شرط‌های اساسی برای موفقیت و دیده شدن در اینستاگرام است. به همین خاطر ادمین‌ها به خوبی می‌دانند که بایستی به صورت منظم پست پیج‌های خاصی را لایک کرده و کامنت بگذارند. اما این پیج‌ها کدام هستند و کدام پست‌هایشان باید لایک شود؟ برای پاسخ دادن به این سوال کافی است که به عملکرد خودتان فکر کنید.

شما به صورت پیش فرض می‌دانید که برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام لازم است تا پیج رقبای خود را پیدا کرده، آن‎ها را لایک کنید و کامنت بگذارید. چرا که فالوورهای این صفحات به صورت بالقوه می‌توانند فالوور شما هم باشند. در نتیجه با انجام این اعمال احتمال دیده شدن خود را به شدت افزایش خواهید داد و برای دسترسی به چنین پیج‌هایی هم از هشتگ‌ها استفاده می‌کنید تا به پیج‌های مد نظر خود برسید.

ربات هم دقیقا عملکردی مشابه شما خواهد داشت. در این فرایند شما با ارائه تعدادی هشتگ به ربات حوزه فعالیت خود را روشن خواهید ساخت و سپس ربات اقدام به خزیدن در پست‌های این شبکه‌ی اجتماعی خواهد کرد و پست‌هایی که بیشترین ارتباط را با حوزه‌ی فعالیتتان داشته باشند را پیدا کرده و در نهایت آن‌ها را لایک می‌کند و کامنت می‌گذارد.

البته طبیعی است که تعداد لایک‌ها از کامنت‌ها بیشتر خواهد بود و دلیل آن هم به شدت واضح است. پیج‌هایی که توسط یک انسان اداره می‎شوند تعداد لایک‌هایی که می‌کنند بسیار بیشتر از تعداد کامنت‌هایی است که می‌گذارند. چرا که عمل کامنت گذاشتن کار وقت گیری است.

توسعه دهندگان ربات برای این که قابلیت کامنت گذاری را برای آن فعال کنند، یک پایگاه داده بسیار بزرگ از جملاتی که می‌توانند به صورت نظر در هر پستی استفاده شوند را تهیه کرده و به این طریق عمل کامنت گذاری انجام خواهد شد.

قابلیت فالو خودکار ربات دیجی فالوور

فالو خودکار

یکی دیگر از وظایف ادمین اینستاگرام این هست که در هر روز تعداد کمی از پیج‌ها را فالو کند. انجام این کار سبب می‎‌شود که میزان آشنایی افراد دیگر با پیج بیشتر شود. از سویی دیگر ایجاد کانکشن با اکانت‌های اینستاگرامی دیگر منجر به قرار گرفتن در لیست suggestion افراد متعددی خواهد شد و در نهایت با خرید ربات اینستاگرام امکان افزایش فالوور به شدت افزایش می‌یابد.

هر فرد برای فالو کردن پیج‌های دیگر نگاهی به محتوای آن می‌اندازد و در صورتی که بتواند با پست‌های آن ارتباط برقرار کند آنگاه اقدام به فالو کردن می‌کند. اما قطعا ربات دارای چنین درکی نیست و نمی‌تواند نگاهی کلی به محتوای آن بیاندازد. در نتیجه باز هم از هشتگ‌ها استفاده خواهد کرد.

در واقع هر تولید کننده‌ی محتوا در اینستاگرام بعد از این که اطلاعات مربوط به پست را آپلود و وارد سازی کرد، تعدادی هشتگ را در بخش کپشن قرار خواهد داد تا بتواند از این طریق هم در دسترس مخاطبان خود قرار گیرد. ربات‌های اینستاگرامی هم با دریافت این هشتگ‌ها از سوی شما، به دنبال چنین محتواهایی خواهد بود و سپس پیج مد نظر را فالو خواهد کرد.

البته نمی‌توان در طول روز تعداد زیادی پیج را فالوکرد و به صورت کلی انجام این کار هم اصلا پسندیده نیست. ربات‌ها بر اساس تعدادی که به آن‌ها داده‌اید و در بازه‌های زمانی متفاوت و مختلف در روز ( برای این که به رفتار انسان شباهت داشته باشند) اقدام به فالو کردن پیج‌های مختلف خواهند کرد.

معرفی ربات دیجی فالوور

معرفی ربات دیجی فالوور

این که به دنبال خرید ربات اینستاگرام هستید احتمالا به این معنی است که از وضعیت فعلی پیج‌تان راضی نبوده و می‌خواهید به یک روش تعداد دنبال کننده‌های خود و میزان فروش را افزایش دهید.

همچنین اگر یک ادمین پرکار و پرمشغله هستید و کسی را هم ندارید که بخشی از وظایف خود را به او بسپارید یا بودجه استخدام یک شخص را ندارید هم ممکن است به دنبال ربات اینستاگرام باشید.به هر حال لازم است که به شما تبریک بگوییم, چرا که وارد سایت خوبی شده‌اید.

می‌توان گفت هر چیزی که از یک ربات اینستاگرامی مد نظر دارید را می‌توانید در ربات دیجی فالوور پیدا کنید. با استفاده از این ربات می‌توانید تعداد فالوورهای خود را افزایش داده و همچنین بخش قابل توجهی از کارهای تکراری روزمره خود در این شبکه‌ی اجتماعی را به این ربات قدرتمند بسپارید. اما این ربات چه کارهایی را برای شما انجام خواهد داد؟

افزایش تعداد فالوورهای پیج اینستاگرام

یکی از کارهایی که ربات اینستاگرام برای شما انجام می‌دهد این است که تعداد فالوورهای شما را افزایش خواهد داد. یکی از راه‌های رسیدن به این هدف به صورت کلی این است که تعدادی پیج را به صورت روزانه فالو کنید. بعد از این کار اصولا درصدی از پیج‌های فالو شده شما را فالو خواهند کرد. حالا این کار توسط ربات دیجی فالوور به صورت خودکار و اتوماتیک انجام می‌شود. به شکلی که دنبال کننده‌های پیج هدف، بیشترین شباهت را به دنبال کننده‌های پیج شما داشته باشد. در نتیجه احتمال فالو شدن و تعامل داشتن با این پیج‌ها بسیار بیشتر خواهد بود.

همچنین با استفاده از تعاملاتی که با پیج‌های دیگر صورت می‌گیرد مانند لایک کردن و کامنت گذاشتن یا حتی ارسال دایرکت، پیجتان بیشتر در معرض دید قرار خواهد گرفت و به این ترتیب احتمال این که تعداد فالوورهایتان باز هم به شیوه‌ای کاملا ارگانیک افزایش یابد، بیشتر خواهد شد.

افزایش نرخ اینگیجمنت

همانطور که می‌دانید این روزها یکی از مهم‌ترین مولفه‌هایی که یک پیج معمولی را از یک پیج خوب از نظر الگوریتم‌های اینستاگرام متمایز می‌کند، نرخ اینگیجمنت یا میزان تعاملی است که کاربران با یک صفحه‌ برقرار می‌کنند. این تعامل شامل لایک کردن، کامنت گذاشتن، ارسال ری اکشن به استوری‌ها، ارسال دایرکت و مواردی این چنینی است.

اینگیجمنت به دست آمده از ربات حاصل ارتباطاتی است که ربات با سایر پیج‌ها به صورت مداوم داشته است. واقعیت این است که برای ایجاد حس اطمینان و اعتماد لازم است این ارتباطات به صورت دائمی برقرار باشد و ربات کار شما را برای رسیدن به این هدف به شدت آسان خواهد کرد.

صرفه جویی در هزینه‌ها

اصولا افراد برای افزایش فالوور یا افزایش نرخ اینگیجمنت خود به سراغ راه‌های دیگری مانند تولید محتوا یا تبلیغات می‌روند. اما این در حالی است که خرید ربات اینستاگرام می‌تواند به شدت مقرون به صرفه‌تر باشد. برای مثال استفاده از تکنیک تولید محتوا با این که در ظاهر هزینه بر نیست اما در واقع هزینه‌های زیادی روی دست شما خواهد گذاشت. برای مثال انجام این کار از لحاظ زمانی وقت گیر است و ممکن است لازم داشته باشید که به نرم افزارهایی مانند فتوشاپ یا ایلوستریتور آشنایی پیدا کنید. در نتیجه اگر قادر به انجام آن نباشید، لازم است شخص دیگری را یافته تا کار را به پایان برسانید.

از سویی دیگر تبلیغات هم به شدت هزینه بر است. اصولا پیج‌هایی که در ابتدای راه خود هستند به هیچ عنوان بودجه کافی برای تبلیغات خصوصا اینفلوئنسر مارکتینگ که جزء بهترین راه‌هاست را نخواهند داشت.

این در حالی است که خرید ربات اینستاگرام هزینه‌ی چندانی ندارد اما می‌تواند به شدت در رشد یک پیج تاثیرگذار باشد و بخش قابل توجهی از کارها را خودکار سازی کند.

صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در زمان هم یکی دیگر از مزایای استفاده از ربات اینستاگرام دیجی فالوور است. در واقع این ربات به شکلی کاملا حرفه‌ای طراحی و توسعه یافته است تا بتواند کارهای روزمره پیج شما را به صورت اتوماتیک انجام دهد.

فکر کنید که پیدا کردن پیج‌هایی با هشتگ‌های مد نظرتان در طول روز و لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن آن‌ها می‌تواند چقدر در هر روز از شما وقت بگیرد. از سویی دیگر اگر کارهایی مانند ارسال دایرکت و انتشار منظم پست را هم در نظر بگیرید این زمان فاجعه آمیز خواهد شد. ربات دیجی فالوور به شما کمک می‌کند تا به جای صرف وقت روی کارهای تکراری و خسته کننده روی فرایندهای بازاریابی و بیزنس پلن خود برنامه ریزی داشته باشید.

منظم کردن فرایند انتشار پست

همانطور که پیشتر هم به آن اشاره کردیم، ارسال پست‌های اینستاگرامی به صورت منظم نه تنها کاربران را به شما مطمئن می‌کند بلکه نظر الگوریتم‌های اینستاگرام را هم به شما جلب خواهد کرد. هنگامی که کاربران ببینند شما پست‌هایتان را به در بازه‌های زمانی منظم به اشتراک می‌گذارید مطمئن می‎شوند که اشخاص قابل اطمینان و حرفه‌ای در حال مدیریت این پیج هستند و اگر محصولی را برای فروش یا خدمتی را برای ارائه دارید، آن را راحت‌تر خریداری می‌کنند. از سویی دیگر اینستاگرام به صورت صریح اعلام کرده است که فعالیت منظم یکی از فاکتورهای اساسی برای رتبه بندی پیج‌هاست.

شما با ارائه محتوای مد نظر خود به همراه عنوان، کپشن، ساعت و تاریخ انتشار، هشتگ‌ها و به ربات می‌توانید از انتشار پست‌ در زمان معین اطمینان داشته باشید. چرا که اصولا ادمین‌های اینستاگرامی به خاطر مشغله‌های فراوانی که دارند زمان انتشار پست را به صورت کامل از خاطر می‌برند.

ویژگی های ربات دیجی فالوور

حذف فالوورهای فیک

همانطور که می‌دانید دشمن اصلی یک پیج اینستاگرامی این است که فالوورهای فیک داشته باشد. فالوور فیک اکانتی است که توسط برنامه‌های کامپیوتری ساخته شده است و هیچ فعالیت خاصی در این شبکه‌ی اجتماعی ندارند. در واقع آن‌ها فقط وجود دارند بدون این که کار خاصی انجام دهند. آن‌ها نه لایک می‌کنند، نه کامنت می‌گذارند و نه حتی پست‌های درست و حسابی دارند. متاسفانه یا خوشبختانه اینستاگرام با بهبود وضعیت الگوریتم‌های خود این روزها سریع‌تر از هر زمان دیگری این نوع از فالوورها را تشخیص داده و آن‌ها را حذف می‌کند.

به صورت کلی می‌توان گفت که وجود این نوع از فالوورها در پیج می‌تواند به ضرر شخص ادمین تمام شود. چرا که وجود بیش از حد آن‌ها ممکن است منجر به مسدود شدن پیج شود و این اصلا اتفاق خوبی نیست.

اما پیمایش تمام فالوورها و پیدا کردن آن‌هایی که فیک هستند ممکن است کار بی‌نهایت سخت و وقت گیری باشد. به همین خاطر ربات دیجی فالوور دقیقا همین کار را با سرعت زیاد برای شما انجام خواهد داد. یعنی در لیست فالوورها و فالووینگ‌های شما می‎گردد و هر کدام که فیک بود را حذف می‌کند. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که یک ربات چگونه یک ربات می‌تواند فیک بودن یا نبودن فالوورها یا فالووینگ‌ها را بفهمد. در واقع بر اساس فعالیت‌های آن‌ها، نام‌هایی که دارند، عکس پروفایل و نسبت تعداد فالوورها به فالووینگ‌ها می‌تواند متوجه شود که کدام یک از حساب‌ها واقعی و کدام یک غیر واقعی‌اند.

امنیت بالا

همانطور که می‌دانید یک ربات برای این که وظایف خود را انجام دهد نیاز دارد که نام کاربری و رمز عبور شما را گرفته و مانند یک شخص دیگر به حساب شما وارد شود. به این خاطر که ربات می‌خواهد فعالیت‌هایی مانند لایک کردن، کامنت گذاشتن، فالو کردن و را انجام دهد و این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که بتواند به پیج شما به صورت کامل دسترسی داشته باشد.

به همین خاطر برای حفظ امنیت پیج و اطلاعات مهمی که در حساب اینستاگرامی خود دارید، بایستی از مرجعی ربات را خریداری کنید که از امنیت کافی برخوردار باشد. دیجی فالوور یکی از همین وبسایت‌هاست که پیاده سازی ربات را به شیوه‌ای انجام داده تا از بالاترین سطح امنیت برخوردار باشد. رمز عبور شما به هیچ عنوان در هیچ سروری ذخیره نخواهد شد و به این ترتیب خیالتان از این بابت راحت خواهد بود.

چرا ربات دیجی فالوور مسدود نمیشود

چرا ربات دیجی فالوور مسدود نمی‌شود؟

یکی از مشکلاتی که در استفاده از ربات اینستاگرام وجود دارد این است که حساب کاربری بعد از مدتی مسدود می‎شود. عموما علت این مسدود شدن به خاطر اکشن بلاک شدن است. اما پیش از آن که بگوییم چرا ربات دیجی فالوور مسدود نمی‌شود، لازم است که اکشن بلاک را تعریف کرده و علل رخ دادن آن را بیان کنیم.

اکشن بلاک چیست؟

جالب است بدانید که اینستاگرام برای انجام هر کاری مانند لایک کردن، کامنت گذاشتن، فالو کردن و در یک بازه‌ی زمانی خاص محدودیت‌هایی را قائل است. علت آن هم واضح است. هستند افرادی که با سرعت بسیار اقدام به لایک کردن یا کامنت گذاشتن برای پیج‌های غریبه کرده به این امید که بتوانند فالوورهای خود را افزایش دهند. این کار منجر می‌شود تا ارتباطات بی‌فایده و بی‌معنی زیادی در سیستم اینستاگرام شکل بگیرد و پیج‌ها ماهیت اسپم گونه دریافت نمایند. به همین خاطر این شبکه‌ی اجتماعی برای جلوگیری از رخ دادن چنین اتفاقاتی، ماهیت اکشن بلاک را به وجود آورده است.

انجام بیش از حد کارهایی مانند فالو کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن و سبب می‎شود تا شما در اینستاگرام اکشن بلاک شوید. به این معنی که دیگر نه می‌توانید کسی را لایک کنید، نه می‌توانید برای پست‌ها کامنت بگذارید و نه این که حتی بتوانید افراد را فالو کنید. قطعا رخ دادن این اتفاق بسیار هراسناک است. چرا که شیوه‌ی کارکرد یک ربات اینستاگرامی هم همین است. این که با لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن بتواند جذب فالوور انجام دهد. اما این اتفاقی نیست که برای ربات دیجی فالوور بیافتد.

ربات دیجی فالوور چطور کار می‌کند که اکشن بلاک برای آن اتفاق نمی‌افتد؟

مهم‌ترین دلیلی که منجر به این اتفاق می‌شود این است که ربات دیجی فالوور دارای یک تایمر داخلی است که در آن تعبیه شده و لایک‌ها را بر اساس آن انجام می‌دهد. در واقع شما فقط مشخص می‌کنید که چه تعداد لایک انجام شود. بعد از آن خود دیجی فالوور تصمیم می‌گیرد که به چه شکل و با چه سرعتی عمل لایک کردن را انجام دهد تا اکشن بلاک رخ ندهد.

در واقع این بخش از سیستم ربات کاملا متناسب با الگوریتم‌های اینستاگرام است. به این معنی که اگر محدودیت‌های اینستاگرام برای تعداد کمتر یا بیشتر شود، ربات هم به تناسب آن عمل می‌کند و در نتیجه خیال صاحب پیج به صورت کامل راحت خواهد بود.

استفاده از ربات زمینه را برای افزایش فالوورهای ارگانیک فراهم می‌کند

شاید متوجه نشده باشید اما می‌دانید در هر روز چند نفر پروفایل شما را بر می‌خورند؟ برخی از این افراد ممکن است شما را فالو کنند اما بخش قابل توجهی این کار را انجام نمی‌دهند. مهم‌ترین دلیل آن هم کم بودن تعداد فالوورهای شماست. در واقع افراد با دیدن تعداد دنبال کننده‌های شما تصمیم می‌گیرند که پیج شما را دنبال کنند یا نه. علت آن هم کاملا واضح است. در فکر اکثر افراد، پیجی معتبرتر، قابل اعتماد‌تر و بهتر است که افراد زیادی آن را بشناسند.

حالا شما با استفاده از تکنیک خرید ربات اینستاگرام در ابتدای کار، تعداد فالوورهای خود را به اندازه‌ی مورد نیاز افزایش می‌دهید. اما این فقط ظاهر ماجراست. بعد از مدتی تعداد فالوورهای شما به صورت کاملا ارگانیک افزایش می‌یابد. علت آن هم همان موضوعی است که در پاراگراف پیشین به آن اشاره کردیم. در واقع ممکن است در ابتدای کار به واسطه‌ی خرید ربات متحمل هزینه شوید اما پس از مدتی سود این تصمیم گیری درست و به جا به شما باز خواهد گشت.

سوالات متداول خرید ربات اینستاگرام با قابلیت افزایش فالوور و ارسال دایرکت

چرا باید ربات دیجی فالوور را بخرم؟

چون این ربات مزایای زیادی از قبیل ارسال به موقع پست‌ها در پیج، افزایش لایک و فالوور و همچنین بالاتر رفتن نرخ تعامل را ایجاد می‌کند که باعث رشد و پیشرفت یک پیج می‌شوند.

ربات دیجی فالوور چگونه می تواند روی نرخ تعامل یک پیج تاثیر بگذارد؟

این ربات با افزایش تعداد فالوور، لایک، سیو و شیر می‌تواند نرخ تعامل شما در پیج را بالاتر ببرد و از این طریق باعث شود که پیج شما به اکسپلور راه پیدا کند.

آیا احتمال اینکه یک پیج بعد از استفاده بن شود وجود دارد؟

خیر با توجه به اینکه این ربات توسط تیم متخصص سایت دیجی فالوور کد نویسی شده است امکان ندارد بعد از استفاده از آن پیج شما بن شود اتفاقاً این ربات فالوورهای فیک پیج شما را پاک می‌کند و آن را بهینه سازی می‌کند و امنیت آن را بالاتر می‌برد.

چرا اکشن بلاک برای ربات دیجی فالوور اتفاق نمی افتد؟

اکشن بلاک به خاطر انجام بیش از حد برخی کارها مثل لایک کردن در پیج می افتد که ربات دیجی فالوور تنظیم شده تا این کار را در بازه های زمانی مختلفی این کار را انجام دهد و اکشن بلاک برای آن رخ ندهد.

افزایش فالوور ارگانیک با ربات دیجی فالوور چگونه امکان پذیر است؟

این ربات با ایجاد فالوورهای کاملاً واقعی و ارگانیک در بیشتر شدن تعداد فالوورهای شما نقش مؤثر و مثبتی دارد.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله