احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه 10 هزار شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی دیجی فالوور

خرید فالوور ارزان اینستاگرام بدون ریزش با تحویل فوری

داشتن فالوور بالا اعتبار شما حساب میشود پس شما میتوانید با خرید فالوور ارزان با کمترین قیمت فالوور میلیونی داشته باشید و در نتیجه بازدید و لایک بالا به ارمغان بیاورید.

5/5 – (147 امتیاز)

فالوور ارزان

خدمات فالوور ارزان اینستاگرام با کیفیت بالا

اینستاگرام 🔴 فالوور ارزان
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
243 فالوور مافوق ارزان - استارت 10 تا 30 دقیقه توضیحات 0  تومان 80000/100 17 دقیقه فعال
351 😇 فالوور میکس | کم ریزش 😇 توضیحات 0  تومان 750000/10 10 ساعت 19 دقیقه فعال
129 ⚡️⭐️فالوور ارزان اینستاگرام ( پیشنهادی ) توضیحات 0  تومان 1000000/10 4 ساعت 38 دقیقه فعال
352 ⚡️⭐️فالوور ارزان پر سرعت اینستاگرام ( پیشنهادی ) توضیحات 0  تومان 1000000/10 16 دقیقه فعال
295 فالوور رایگان اینستاگرام - 0  تومان 15/10 22 دقیقه فعال
64 فالوور ارزان با کیفیت و ریزش کم - 0  تومان 750000/10 11 دقیقه فعال
73 فالوور ارزان ظرفیت 500 کا - تحویل سریع توضیحات 0  تومان 5000/50 24 دقیقه فعال
532 💛 فالوور 35% ایرانی ❤️ توضیحات 0  تومان 10000/200 31 دقیقه فعال

دیجی فالوور بزرگترین مرجع فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید فالوور ارزان اینستاگرام

خرید فالوور ارزان  به افرادی گفته می شود که صرفاً برای افزایش فالوور با ارزان ترین قیمت ممکن در دسترس شما کاربران عزیز قرار میگیرد این فالوور ها ارزان ترین در نوع خود هستن و دارای پروفایل با کیفیت و اکثرا ایرانی هستن و نسبت واقعی ها کم است. فرصت استثنایی برای خریدارن فالوور ارزان: اگر می خواهید یک پیج حرفه ای و چشمگیر داشته باشید نیاز است که تعداد فالوورهایتان به اندازه ی کافی باشد. اما چگونه می توان به این هدف دست یافت؟ با خرید فالوور ارزان. فالوور واقعی که بتواند به تعامل پیج شما بیافزاید و زمینه افزایش درآمد را فراهم کند.

لطفا این پادکست را گوش کنید.

ویژگی های فالوور ارزان واقعی اینستاگرام
👑 کیفیت فالوور ارزان دارای پروفایل های عکس دار
💲 قیمت فالوور ارزان شروع قیمت از 5،000 تومان
🕐 زمان انجام کاملا خودکار
💯 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
مقدار ریزش ریزش 10 الی 20 درصد
نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین

سوالاتی که ممکن است در هنگام خرید فالوور ارزان از دیجی فالوور برای شما پیش بیاید!

فرق فالوور ارزان با فالوور واقعی چیست؟

فالوور های ارزان اینستاگرام همان فالوور های واقعی هستند ولی به دلیل داشتن مقداری فالوور خارجی برای پایین آمدن هزینه به نام فالوور ارزان نام گرفته اند فالوورهای ارزان غالبا دارای ریزش 30 الی 40 درصدی هستند.

فالوور ارزان اینستاگرم مناسب چه کسانی است ؟

فالوور ارزان اینستاگرام مناسب افرادی هست که می خواهند با هزینه کمتر فالوور های خود را افزایش دهند و کیفیت فالوور ها از درجه اهمیت کمتری برخوردار است.اگر پیج خود را تازه شروع کرده اید و برای رسیدن فالوور های دلخواه خود راه درازی در پیش دارید فالوور ارزان می تواند کمک زیادی در افزایش فالوور برای شما داشته باشد از آنجا که کیفیت این فالوورها از بهترین کیفیت برخوردار است به سختی می توان آن را فالوور ارزان نامید ولی به دلیل ترکیب با فالوور خارجی به اسم فالوور ارزان فروخته میشود.

آیا خرید فالوور ارزان برای پیج من مشکلی ایجاد می کند ؟

خیر. سرویس فالوور ارزانی که ما در دیجی فالوور تهیه می کنیم از بهترین سرورها تهیه میشوند و افراد واقعی با پروفایل های واقعی شما را دنبال می کنند تنها به دلیل داشتن درصدی فالوور خارجی قیمت این سرویس نسبت به سرویس فالوور ایرانی کمتر می باشد و هیچ گونه مشکلی از سمت مشتریان ما برای این سرویس گذارش نشده است.

چرا خرید فالوور ارزان قیمت

فالوور ارزان به  افرادی گفته می شود که پیج اینستاگرام شما را دنبال می کنند تا از فعالیت شما آگاه باشند. فالوور های ارزان عموما برای بالا بردن عدد فالوور پیج استفاده می شوند این فالوور ها پروفایل درست حسابی دارن و درصد خیلی ناچیز آن واقعی هستند معمولا خوانند و بازیگرهای مشهور ( 60 درصد نسبت فالوور ارزان به واقعی ) این فالوورها را میخرن تا هزینه های تمام شده برای افزایش فالوور های پیج کاهش یابند دیجی فالوور با افتخار فراوان به افراد مشهور زیادی کمک کرده است تا پیج خود را میلیونی کنند پس اگر شما هم میخواهید مشهور شوید با دیجی فالوور همراه باشید.

زمانی که شما مطلبی در پیج خود می گذارید مطالب شما برای فالوورهای شما به نمایش گذاشته می شود و آنها می توانند آن را لایک یا کامنت بزارند.

خرید فالوور ارزان با کیفیت

به چه دلیل فالوور ارزان بخریم؟

شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور با کیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این یک امتیاز به شمار می آید.

یکی مرد جنگی به از صد هزار! در دنیای اینستاگرام، این را ما اینگونه معنی می کنیم که اگر صفحه فروش شما فالوور زیاد داشته باشد باعث اعتماد بیشتر و تبدیل شدن فرد به مشتری و این بهتر از نمایش صفحه شما به صدها نفر و بی نتیجه ماندن آن است.

شما با خرید فالوور ارزان اینستاگرام برای یک صفحه تجاری، در واقع راه «بازاریابی اینستاگرامی» و «جذب مشتری از طریق اینستاگرام» را طی خواهید کرد.

برای آشنایی بیشتر با فالوور های ارزان می توانید پادکست زیر را گوش کنید.

چرا اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است؟

امکانات و ویژگی های منحصر به فرد اینستاگرام باعث افزایش فالوور ارزان و حضور قابل توجه صاحبان کسب‌ و کار در آن و تبدیل شدنش به سریع ترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است بر اساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۷ اعلام شد، اینستاگرام موثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سود آوری است.

شما می توانید با خرید ارزان فالوور در این سود شریک باشید. آمارهای رسمی نشان می دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب و کار دیگر حداقل یک محصول برای فروش دارد و در حال حاضر در اینستاگرام فعالیتی ندارد میزان قابل توجهی از سود خود را از دست می دهد و بهتر راه برای جبرانان آن خرید فالوور ارزان است.

خرید فالوور ارزان دیجی فالوور

چرا فالوور ارزان را از دیجی فالوور بخریدم؟

 

دیجی فالوور با دارا بودن تیم متخصص در بازاریابی شبکه های اجتماعی افزایش فالوور اینستاگرام صفحه شما را به صورت هدفمند و عملی انجام می دهد. خرید فالوور ارزان و واقعی و فعال و هدفمند و علاقه مند به موضوع مورد نظر شما و یا در شهر و کشور مورد نظر شما و ارائه قیمت های کاملاً رقابتی از اولویت های دیجی فالوور محسوب می شود.

دیجی فالوور با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با به کارگیری نهایت توان در تعاملات خود با تأمین کنندگان، می کوشد امکان ارائه ارزان ترین قیمت و بهترین خدمات را فراهم آورد.

خرید فالوور ارزان چه ارزشی دارد؟

اگر می خواهید تعداد فالوور هایتان افزایش یابد و بتوانید پوز دهید بهترین راه خرید فالوور ارزان است که گاهی فالوور فعال و واقعی اینستاگرام هم جذب می شود که می توانید به سود کلانی برسید.

باید به این نکات دقت داشته باشید، یکی از مهم ترین عوامل افزایش فالوور اینستاگرام داشتن تعداد زیادی فالوور می باشد تا صفحه شما به چشم بقیه با ارزش دیده شود. اگر صفحه شما دارای محصول فروشی باشد احتمال خرید کمتر است.

فرق بین سرویس های فالوور ارزان اینستاگرام چیست؟

همانطور که در پلن های بالا میبینید فالوور ارزان دارای سرویس های مختلفی میباشد. اما هر کدام از این پلن ها چه تفاوتی با یکدیگر دارند و کدام یک از آنها برای شما مناسب است؟

اگر تازه شروع به فعالیت در اینستاگرام کرده اید بهتر است از پلن فالوور ارزان استفاده کنید که بهترین گزینه برای عموم مردم است و از کیفیت خوبی هم برخوردار است. باز اگر نیاز به خرید فالوور واقعی داشتید به صفحه ذلیل در منو مراجعه کنید در این بین یک توصیه بسیار مهم هم به افرادی که پیج تازه ساخت دارن میکنم حتما به طبیعی بودن پیج خود دقت کنید مثلا اگه شما 10K فالوور بخرید و لایک پست هاتون کم باشه اینستا سریعا متوجه میشه که شما اقدام به خرید فالوور کردید برای جلوگیری از این کار در کنار خرید فالوور اقدام به خرید لایک و ویو هم بکنید تا میزان واقعی و طبیعی بودن پیج شما بالا برود.

پنل های مختلف سایت دیجی فالوور

سایت دیجی فالوور از 10 سال گذشته تا به حال پنل های مختلفی رو برای سرعت بخشیدن به ثبت سفارش فالوور به مشتریان عزیز تقدیم کرده که متاسفانه به دلیل برخی ایرادات مجبور به حذف پنل ها شده اما نهایت تلاش خود را میکند که ثبت سفارشات شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برخی از نمونه کار ها افزایش فالوور ارزان

نمونه کار های افزایش فالوور ارزان

😍 نظرات و بازخورد مشتریان 😍

166 Reviews

مھسآ
5

ممنون رآضی بودم

امیر رضا
5

من خرید کردم واقعا عالی بود

علی قمصری
5

من خرید کردم واقعا عالی بود

سارا
5

من 10 کا خریدم خیلی عالی بود مرسی از سایتتون

سجاد
5

فالور های ارزانشونم باکیفیتن😍

علی
5

من 10 کا شفارش دادم 15 کا اومدن مرسی

سعیده
5

سلام من ۱۰ کا فالوور ایرانی خریدم هدیه هم بهم دادن ممنونم ازشون

امید
5

یعنی هیچی نگم بهتره بهترینی مثل شیرینی دیجی فالور

پیام
5

پشتیبانی خیلی قوی دارین ایول

ایلیا
5

سایت دیجی فالوور بسیار عالی خوب هست من راضیم و عاشق این سایت هستم خسته نباشین😍😍

تجربه ی خود را کامنت کنید

166 Reviews

مھسآ
5

ممنون رآضی بودم

امیر رضا
5

من خرید کردم واقعا عالی بود

علی قمصری
5

من خرید کردم واقعا عالی بود

سارا
5

من 10 کا خریدم خیلی عالی بود مرسی از سایتتون

سجاد
5

فالور های ارزانشونم باکیفیتن😍

علی
5

من 10 کا شفارش دادم 15 کا اومدن مرسی

سعیده
5

سلام من ۱۰ کا فالوور ایرانی خریدم هدیه هم بهم دادن ممنونم ازشون

امید
5

یعنی هیچی نگم بهتره بهترینی مثل شیرینی دیجی فالور

پیام
5

پشتیبانی خیلی قوی دارین ایول

ایلیا
5

سایت دیجی فالوور بسیار عالی خوب هست من راضیم و عاشق این سایت هستم خسته نباشین😍😍

تجربه ی خود را کامنت کنید