چرا به ویو اینستاگرام احتیاج داریم؟

چرا به ویو اینستاگرام احتیاج داریم؟

5/5 - (2 امتیاز)

احتمالا شما هم قصد داشته باشید که میزان ویوی صفحه خودتان را افزایش دهید. شاید تا به الان روش های زیادی را برای این منظور امتحان کرده باشید، اما تا به الان موفق به رسیدن به این هدف نشده باشید. با توجه به فضای رقابتی سختی که در اینستاگرام وجود دارد، احتمالا به این راحتی ها نتوانید اهداف خودتان را در این مورد محقق کنید.

اما قصد داریم که در این مطلب راه ساده و بی دردسری را به شما معرفی کنیم که به کمک آن راه صد ساله را در یک شب طی کنید. این روش خرید ویو اینستاگرام است. به کمک افزایش میزان بازدید های پست های خود با این روش، علاوه بر اینکه می توانید نظر مخاطبان بیشتری را به محتوای خود جلب کنید، امکان فریب الگوریتم های اینستاگرام هم برایتان فراهم می شود. توجه داشته باشید که منظور از ویو اینستاگرام میزان بازدید هایی است که توسط اکانت های واقعی از پست شما صورتی می گیرد.

خرید ویو زمانی می تواند برای پیج شما مفید باشد که بازدیدهایی واقعی را دریافت کنید، در غیر این صورت این روش فایده ای را برای رشد پیج شما نخواهد داشت. سایت دیجی فالوور یکی از بهترین پلتفرم ها در این زمینه است که امکان خرید ویو اینستاگرام حرفه ای، فوری و ارزان را فراهم کرده.

چرا خرید ویو اینستاگرام؟

تمامی پیج هایی که در اینستاگرام وجود دارند، فارغ از اینکه در چه زمینه ای فعالیت می کنند، تنها به دنبال پیدا کردن فالوورهای بیشتر و معرفی کسب و کار، محصولات و خدمات خود به افراد بیشتری هستند. به همین دلیل هم باید با رعایت الگوریتم های اینستاگرام و توجه به قوانین و استاندارد های این شبکه مجازی، پست های خود را منتشر کنند. یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار بر روی میزان فالوورها، تعداد ویوها، لایک و کامنت های یک صفحه، رفتن پست ها به اکسپلور اینستاگرام می باشد.

در بین این عوامل، میزان ویو یا بازدیدها اهمیت دوچندانی را دارد و میزان محبوبیت یک پست را نشان میدهد. جالب است بدانید که برخی از افراد تنها به دلیل ویوهای بالای یک پست، به تماشای آن می پردازند. در صورتی که ادمین پیجی به خوبی با الگوریتم های اینستاگرام آشنا باشد، در مدت زمان کوتاهی می تواند که دنبال کننده های جدید و میزان ویو، لایک و کامنت های بیشتری را دریافت کند.

اما برای افرادی که به تازگی فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرده اند، آشنایی با این الگوریتم ها و تسلط کامل به آن ها، دشوار و زمان گیر خواهد بود. به همین دلیل ممکن است که این دسته از افراد به دلیل اطلاعات پایینی که دارند، نتوانند در اوایل فعالیت خود، به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند. به همین دلیل به این افراد پیشنهاد می شود که از خدمات ویو اینستاگرام استفاده کنند. سایت دیجی فالوور یکی از بهترین پلتفرم ها برای این منظور است.

دلایل خرید ویو اینستاگرام

به طور کل خرید ویو اینستاگرام را می توانیم به عنوان سرویسی معرفی کنیم که با کمک آن تعداد بازدیدهای پیج شما افزایش پیدا می کند. دلایل متعددی برای استفاده از این سرویس وجود دارد که در ادامه به تعدادی از مهمترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

راه یافتن به اکسپلورر:

هر چه میزان بازدیدهایی که از یک پست می شود بیشتر باشد، الگوریتم های اینستاگرام محتوای آن پست را مفید تشخیص می دهند. به این ترتیب چنین محتوایی بر اساس الگوریتم های اینستاگرام، شانس بیشتری را برای رفتن به اکسپلور پیدا خواهد کرد و افراد بیشتری به آن دسترسی پیدا می کنند.

افزایش مشارکت ها یا تعامل:

به تعداد لایک و کامنت های یک پست، تعامل یا مشارکت گفته می شود. میزان تعامل یک پست را می توانیم یکی از مهمترین عوامل بر روی تاثیر گذار بودن یک پست بدانیم. هر چه ویو یک پست بالاتر باشد، احتمال رسیدن به تعامل بیشتر هم افزایش پیدا می کند.

افزایش فالوورها:

پست هایی که به اکسپلور راه پیدا می کنند، به افرادی نمایش داده می شوند که پیج شما را تا قبل از آن پست نمی شناختند. به این ترتیب شانس بیشتری برای افزایش فالوورهای خود خواهید داشت.

افزایش اعتبار پیج:

میزان ویو بالاتر، می تواند که اعتبار پیج شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. این مورد برای پیج های فروشگاهی و افرادی که به دنبال فروش محصولات و خدمات خود هستند، اهمیت دو چندان دارد.

سریع و ارزان تر:

خرید ویو برای پست ها بسیار سریع و ارزان تر از این است که بخواهید الگوریتم های اینستاگرام را یاد بگیرید و یا پیج خود را توسط صفحات اینستاگرامی دیگر تبلیغ کنید.

مزیت های خرید ویو اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار هوشمند است که دارای ربات ها و الگوریتم های متعددی می باشد. آشنایی با هر کدام از این ربات ها و الگوریتم ها و تسلط بر روی آن ها، نیازمند زمان زیادی است. از طرفی برای یادگیری هر کدام از این الگوریتم ها باید که هزینه های گزافی را برای آموزش در این حوزه صرف کنید.

این در حالی است که خرید بازدید یا ویو اینستاگرام، هیچ کدام از این دردسر ها را نخواهد داشت. از طرفی با این کار می توانید که در مدت زمان بسیار کوتاه تری اهداف خود را محقق کرده و سریعتر از رقبای خود، پیشرفت کنید. نکته دیگری که در این مورد وجود دارد این است که، دقایق ابتدایی که پستی را به اشتراک می گذارید، برای رسیدن به اکسپلور اهمیت دارد که با خرید ویو اینستاگرام از این بابت هیچ نگرانی را نخواهید داشت.

چرا ویو واقعی و ایرانی بخریم؟

چرا ویو واقعی و ایرانی بخریم؟

خرید بازدید اینستاگرام انواع مختلفی را دارد ولی با توجه به اینکه ما قصد داریم مخاطبین ایرانی را به سمت پیچ خودمان بکشیم، بهتر است که در خرید بازدید از ویو ایرانی استفاده کنیم. همانطور که گفتیم اینستاگرام بسیار هوشمند می باشد و در بازدید های مربوط به هر پست، محدوده جغرافیایی پیج هایی که از یک پست بازدید میکنند را مورد بررسی قرار می دهد.

در صورتی که این الگوریتم ها تشخیص دهند که پستی برای مردم یک کشور خاص جذاب تر است و در آن محدوده ویو بیشتری را دریافت کرده، آن پست را به ساکنین آن منطقه جغرافیایی بیشتر نمایش می دهد. به این ترتیب با خرید ویو ایرانی، محتوای شما بیشتر به ایرانی ها نمایش داده می شود و در نتیجه جذب مخاطب، هدفمندتر صورتی می گیرید.

از طرفی میزان بازدیدهای یک پست به تنهایی نمی تواند که برای رشد صفحه شما مفید واقع شود. همانطور که اشاره داشتیم، میزان تعامل بالا هم در اینستاگرام اهمیت بسیاری را دارد. به همین دلیل هم بیشتر افرادی که اقدام به خرید ویو اینستاگرام می کنند، از این نگرانند که این ویوها بدون تعامل باشند و به جای اینکه رشد پیج آن ها فراهم کنند، باعث افت صفحه آن ها شوند.

با خرید ویو واقعی، علاوه بر این که تعداد بازدیدهای یک پست افزایش پیدا می کند، تعداد تعامل هایتان هم بیشتر از قبل خواهد شد. به این ترتیب با یک تیر دو نشان را می زنید و نتیجه بهتری را هم از خرید ویو اینستاگرام دریافت می کنید.

خبر خوب این است که با کمک سایت دیجی فالوور، امکان خرید ویو واقعی و ایرانی برای شما فراهم شده است. تمامی سفارش هایی که در این سایت برای افزایش تعداد بازدیدهای خود ثبت میکنید، در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد شد. تحویل فوری ویو اینستاگرام توسط این پلتفرم باعث خواهد شد که پست شما در ساعت های اولیه، بازدید بیشتری داشته باشد؛ در نتیجه احتمال رفتن پست به اکسپلور بیشتر و حتی 100% می شود.

جمع بندی

تعداد بازدیدهای یک پست، معیار بسیار خوبی برای مشخص کردن میزان مفید بودن یک پست و توجه کاربرها به محتوایی خاص می باشد. در این مقاله سعی کردیم که اطلاعات کاملی را در مورد اهمیت گرفتن ویو بالا در اینستاگرام به شما ارائه دهیم.

برای اینکه بتوانید به تعداد بازدیدهای مناسبی برسید، باید از مسیر پر پیچ خم الگوریتم های اینستاگرام عبور کنید. البته راه ساده تر این است که اقدام به خرید ویو یا بازدید اینستاگرام کنید. برای این کار حتما از ویوهای ایرانی و واقعی استفاده کرده و از یک سایت معتبر استفاده کنید. سایت دیجی فالوور یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات در زمینه خرید ویو و بازدید اینستاگرام است که با تحویل فوری این خدمات، زمینه را برای رشد سریع پیج شما فراهم می کند.

سوالات متداول خرید ویو اینستاگرام

ویو اینستاگرام چیست؟

میزان بازدید و تعداد افرادی که محتوای منتشر شده توسط شما را مشاهده می کنند.

چرا به ویو اینستاگرام احتیاج داریم؟

 راه یافتن به اکسپلور _  افزایش مشارکت ها یا تعامل _ افزایش فالوورها _  افزایش اعتبار پیج

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 05 فوریه 2023، 20:26

    برای پیجی با 1k فالوور باید چندتا ویو بخرم؟

  • 05 فوریه 2023، 20:25

    سلام من یه پیج دارم که حدود سه هزار تا فالوور داره . هر استوریش تقریبا ۲۰۰ تا ویو میخوره. این تعداد خوبه یا باید بیشتر بشه؟

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها