چرا خرید لایک اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است؟

چرا خرید لایک اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است؟

5/5 - (3 امتیاز)

به جرات میتوان گفت که شبکه های اجتماعی مختلف از جمله اینستاگرام در سال های اخیر، سبک زندگی ما را تا حد زیادی تغییر داده اند. امروزه رسانه های اجتماعی به بخش جداناپذیری از روزمرگی های ما تبدیل شده و جایگاه ویژه ای را در زندگی تمامی ما، دارند. به همین دلیل فعالیت در این فضا برای کسب و کارهای مختلف اهمیت زیادی را پیدا کرده.

از طرفی با توجه به فرصت های متنوعی که برای پولسازی در این بستر وجود دارد، افراد زیادی این حوزه را برای کسب درآمد انتخاب کرده اند. بیشترین فعالیت در شبکه های اجتماعی مربوط به نسل جوان است که از این بستر برای رسیدن به شهرت، اعتبار و محبوبیت استفاده میکنند. برای این دسته از افراد تعداد فالوورها، لایک و کامنت ها بسیار مهم است.

از طرفی دنبال کننده های یک پیج اینستاگرامی و تعامل فالوورها، برای کسب و کارها هم اهمیت بالایی را دارد؛ چرا که این موارد نمایانگر میزان اعتبار یک صفحه است. برای رسیدن به نرخ بالایی از تعامل باید از تکنیک های جذب فالوور استفاده کنید که میتواند رسیدن به تعامل مطلوب با این روش، سال ها طول بکشد. همچنین میتوانید از خدمات خرید لایک اینستاگرام استفاده کنید.

لایک در اینستاگرام چه اهمیتی دارد؟

همانطور که میدانید، اینستاگرام فضایی تعاملی بین افراد است که به عنوان یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی شناخته میشود. هر کاربر میتواند در پیج خود پست ها و محتوایی که مورد علاقه اش می باشد را به اشتراک بگذارد. در صورتی که سایر افراد هم از محتوای به اشتراک گذاشته شده خوششان بیاید، با لایک و فالوو علاقه خود را نشان میدهند.

هنگامی که فردی برای اولین بار وارد پیج اینستاگرامی شما میشود، به تعداد دنبال کننده ها و لایک های شما توجه خواهد کرد. به همین دلیل تعداد لایک و فالوور برای هر صفحه، به معنی میزان اعتبار و محبوبیت آن پیچ می باشد. در برخی از موارد ممکن است که فردی برای فالوو کردن یا نکردن صفحه شما، بر اساس تعداد لایک هایی که دریافت کردید تصمیم گیری کند.

همچنین برای کسب و کارها و پیج های فروشگاهی هم، تعداد لایک ها میتواند به عنوان معیاری برای بررسی اعتبار آن صفحه در نظر گرفته شود. به همین دلیل برای افرادی که چنین پیج هایی را مدیریت میکنند، تعداد لایک ها اهمیت زیادی را دارد. برای کسب لایک های بالا، باید به شکل مداوم پست های مفید و با کیفیتی را به اشتراک بگذارید.

البته تولید محتوا با کیفیت به تنهایی برای کسب لایک کافی نخواهد بود و آشنایی با الگوریتم های اینستاگرام و اصول بازاریابی هم اهمیت بالایی را دارد. به همین دلیل جذب فالوور و لایک، می تواند به پروسه ای سخت و زمان گیر تبدیل شود، در حالی که قصد ما رسیدن به درآمد از اینستاگرام در کمترین زمان ممکن است.

در چنین شرایطی استفاده از روش های سریعتر و میانبر میتوانند به پیج های مختلف برای رسیدن به اهدافشان، مفید باشند. یکی از این روش ها خرید لایک اینستاگرام ایرانی است که سایت دیجی فالوور یکی از بهترین سایت هایی است که در این زمینه فعالیت دارد. در ادامه از ضرورت های لایک های بالا صحبت خواهیم کرد تا بیشتر با اهمیت لایک در اینستاگرام آشنا شوید.

خرید لایک چه تاثیری در رشد پیج اینستاگرام دارد؟

خرید لایک چه تاثیری در رشد پیج اینستاگرام دارد؟

یکی از مهمترین دلایلی که اجازه رشد به برخی از پیج ها را نمیدهد، تعداد لایک های پایین در این پیج ها می باشد. در واقع پیج هایی که دنبال کننده های آن، میزان تعامل بیشتری را با پست ها و محتوای منتشر شده داشته باشد، امکان رشد سریعتر را در این شبکه اجتماعی پیدا میکنند.

از طرفی رسیدن به تعداد قابل قبولی لایک در ماه های اولیه فعالیت در اینستاگرام، کار بسیار سخت و طاقت فرسایی است؛ مخصوصا اگر آشنایی چندانی را با قوانین و الگوریتم های اینستاگرام نداشته باشید.

در چنین شرایطی خرید لایک میتواند که جهش قابل توجهی را در رشد پیج شما ایجاد و میزان تعامل پیج شما را هم افزایش دهد.
در ادامه تعدادی از مهمترین دلایل خرید لایک اینستاگرام را برای شما ذکر خواهیم کرد تا در مورد اهمیت این موضوع، اطلاعات بیشتری را داشته باشید.

1. فرصت بهتر و بیشتر دیده شدن در اینستاگرام

در صورتی که فکرهای بزرگی برای افزایش فروش کسب و کار و محصولات خود دارید، شبکه های اجتماعی بستری بدون محدودیت برای شما است که هیچ سقفی در آن وجود ندارد. اما برای اینکه بتوانید خود را در این فضا معرفی کنید و نفوذ قابل توجهی را داشته باشید، باید خودتان را به مخاطب ثابت کنید.

خرید لایک به شما کمک خواهد کرد که در مدت زمان کوتاهی این هدف خود را عملی کنید؛ چرا که تعداد لایک های هر پست، به معنی محبوبیت بیشتر برای شما خواهد بود. از طرفی افزایش لایک ها باعث خواهد شد که پست های شما به اکسپلور برود و شانس دیده شدن پیج شما چندین برابر شود.

همچنین اگر صفحه شما با هدف فروش کالا و یا خدمتی بوجود آمده باشد، تعداد لایک ها و میزان تعامل فالوورهایی که دارید، شانس بیشتر دیده شدن را به شما خواهد داد. این موضوع می تواند میزان فروش و درآمد حاصل از آن را چندین برابر کند.

2. امکان جلب اعتماد سریعتر

یکی از سخت ترین کارها در بستر های آنلاین، جلب اعتماد مخاطب و فالوورها می باشد. با توجه به اینکه ارتباط مستقیمی بین شما و فالوور هایتان وجود ندارد و بستر های تحت وب و شبکه های اجتماعی برای کلاهبرداری بسیار مناسب هستند، بسیاری از افراد به این راحتی ها به شما اعتماد نخواهند کرد.

اما بالا رفتن آمار لایک های پست ها میتواند به مخاطب این احساس را القا کند که پیج شما اعتبار بالایی را دارد. به این ترتیب فرد راحت تر به شما اعتماد خواهد کرد و احتمال خرید از پیج شما هم افزایش پیدا میکند. بنابراین خرید لایک میتواند میانبری برای جلب اعتماد دنبال کنندگان پیج شما باشد.

3. تحت تاثیر قرار دادن افراد و خریداران بالقوه

گاهی اوقات ممکن است که محصول یا کالا باکیفیتی را داشته باشید و یا اینکه محتوای با کیفیت و منحصر به فردی را تولید کنید، اما این دو مورد به تنهایی نمی توانند تعداد فالوورها و لایک های شما را افزایش دهند و یا باعث فروش محصولات شما شوند.

این موضوع در مورد پیج هایی که فعالیت خود را به تازگی آغاز کرده اند، بیشتر اتفاق می افتد؛ چون که بیشتر کاربرهای اینستاگرام ترجیح میدهند که حساب های جدید را نادیده بگیرند. به همین دلیل شما باید به دنبال راهی برای تحت تاثیر قرار دادن این افراد باشید که تعداد لایک های یکی از موثرترین ابزارها برای اینکار می باشد.

خدمات خرید لایک سایت دیجی فالوور میتواند این فرصت را برای صفحه شما فراهم کند تا کاربرهای اینستاگرام را تحت تاثیر قرار دهید. این کار میتواند هم به تعداد فالوورهای شما اضافه کند و هم فرصتی را برای فروش کالا و خدمات شما بوجود آورد.

4. افزایش اعتبار در اینستاگرام

یکی از مشکلات اصلی شبکه های اجتماعی این است که نمیتوانید از هویت افراد اطمینان پیدا کنید؛ به همین دلیل اعتماد به افراد در این حوزه کار سختی است و بیشتر افراد ترجیح میدهند در این مورد با احتیاط عمل کنند. کاربرهای اینستاگرام هم از این ویژگی برخوردار هستند.

گاهی اوقات ممکن است که با وجود محصولات و محتوا باکیفیتی که دارید، باز هم فروش مناسبی را بدست نیاورید. یکی از دلایل این موضوع می تواند عدم اعتماد مخاطب به صفحه شما باشد. اما در صورتی که تعداد لایک های بالایی را داشته باشید، افراد شانس بیشتری را به شما میدهند.

5. تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری، با لایک بیشتر

تصمیم گیری در مورد خرید اینترنتی، به اندازه کافی کار سختی است که عدم اعتماد در اینستاگرام، این تصمیم گیری را سخت تر کرده است. برای داشتن فروش بیشتر در این شبکه اجتماعی قبل از هرچیزی باید محصول خود را به خوبی معرفی کرده و با محتوایی با کیفیت جزئیات آن را شرح دهید.

البته تنها کیفیت یک محصول، نمیتواند دلیلی برای فروش آن باشد. برای فروش یک کالا باید بتوانید که اعتماد مخاطب را به خود جلب کنید. یکی از راهکارهایی که برای افزایش اعتماد وجود دارد این است که به مشتری های بالقوه خود، افرادی که قبلا به شما اعتماد کرده اند را نشان دهید.

از طرفی لایک های بالا هم میتواند برای جلب اعتماد مخاطب و تبدیل یک بازدیدکننده به خریدار، بسیار موثر باشد. شما میتوانید با خرید لایک اینستاگرام برای پست های خود، این اعتماد را در مخاطب ایجاد کنید. سایت دیجی فالوور با ارائه خدماتی با کیفیت و ارزان قیمت در حوزه لایک های اینستاگرام، می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

جمع بندی

اینستاگرام بستری پولساز است که در سال های گذشته مورد توجه بسیاری از صاحبان کسب و کارها قرار گرفته است. با توجه به اینکه بیش از 1 میلیارد نفر در سراسر دنیا از این اپلیکیشن استفاده میکنند، میتوان از فرصت های بالقوه ای که در این شبکه مجازی وجود دارد، پیش بینی هایی را انجام داد.

ساخت و راه اندازی یک پیج اینستاگرام به شما این امکان را میدهد که سهمی در این بازار بزرگی داشته باشید؛ اما برای رسیدن به درامد از آن، باید بتوانید اعتماد مخاطبین خود را جلب کنید که این کار با خدمات خرید لایک از سایت دیجی فالوور، بسیار راحت است.

شما میتوانید برای خرید لایک با مشاوران ما در تماس باشید و یا به صورت مستفیم از قسمت خرید لایک ثبت سفارش کنید.

منبع

سوالات متداول در زمینه خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک برای پیج چه اهمیتی دارد؟

1.افزایش اعتبار در اینستاگرام 2. امکان جلب اعتماد سریعتر3. تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری، با لایک بیشتر

علت کم شدن تعداد لایک های محتوا چیست؟

تولید محتوای تکراری و کسل کننده ،رعایت اصول هشتگ گذاری ،ندانستن تایم طلایی انتشار محتوا در پیج

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 25 فوریه 2023، 12:52

    من تعداد فالوورم پیجم بالاست ولی لایکم اصلا افزایش نداره امروز با سایتتون آشنا شدم خدایی پیجم جون گرفت 😍😍

  • 25 فوریه 2023، 12:32

    درسته واقعاً من از سایتتون لایک گرفتم تاثیر زیادی در فروشم داشت فروشم خیلی افزایش یافت

  • 06 فوریه 2023، 14:47

    سلام برای خرید لایک تعداد فالوور باید چه تناسبی با تعداد لایک داشته باشه؟

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
59,710تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
68,250تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
109,850تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
495,000تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,100تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
105,250تومان
سفارش
1000
ویو استوری
21,450تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها