چرا و چگونه به صورت رایگان فالوورهای اینستاگرام خودمان را زیاد کنیم؟

چه طوری به صورت رایگان فالوورهای اینستاگرام خودمان را زیاد کنیم؟

5/5 - (3 امتیاز)

فالوور رایگان اینستاگرام: اینستاگرام یکی از پرکاربرد ترین پلتفرم‌‌های بصیری در وب است. هنگامی که برای اولین بار ثبت نام می‌کنید می‌توانید با دوستان خود ارتباط برقرار کنید، اما اگر به فکر اکانت تجاری برای خود هستید باید به فکر جذب فالوور باشید.

جذب فالوور اینستاگرام به 2 صورت ارگانیک و دریافتن فالوور از سیستم‌های دیگر است. فالوورهای دریافتی می‌تواند رایگان و یا هزینه دارد باشد. ما در این مقاله به نحوه دریافت فالوور رایگان اینستاگرام می‌پردازیم.

چرا به صورت رایگان فالوورهای اینستاگرام خودمان را زیاد کنیم؟

تعداد فالوورهای بیشتر به معنای دیده شدن بیشتر برای پست‌های شماست. هرچه تعداد لایک‌ها و نظرات بیشتری در پست‌های خود دریافت کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که افراد آن‌ها را ببینند و با آنها درگیر شوند. این می‌تواند به معنای توجه بیشتر و فرصت‌های تجاری برای شما باشد.

علاوه بر افزایش ترافیک به وب سایت شما، داشتن فالوورهای رایگان و بدون هزینه بیشتر در اینستاگرام به معنای قرار گرفتن در معرض عموم بیشتر است. هرچه افراد بیشتری شما را دنبال کنند، شانس بیشتری برای کلیک کردن و خرید محصول یا خدمات شما وجود دارد.

نه تنها این، بلکه داشتن تعداد فالوور بیشتر به معنای شانس بیشتری برای قرار گرفتن در رتبه بالاتر در موتورهای جستجو است. و این به معنای سود بیشتر است.افزایش فالوور اینستاگرام باعث افزایش دید پروفایل و همچنین لایک شما می‌شود.

هرچه افراد بیشتر متوجه شما شوند، احتمال بیشتری وجود دارد که با شما تماس بگیرند و شما را برای همکاری دعوت می‌کنند. به طور خلاصه بین تعداد فالوور حقیقی شما و درآمد حاصل از اینستاگرام شما رابطه خطی وجود دارد. هر چه تعداد فالوور واقعی بیشتر، درآمد بیشتر است.

راه‌های دریافت فالوور رایگان اینستاگرام چیست؟

راه‌های دریافت فالوور رایگان اینستاگرام چیست؟

اگر تا به حال با اینستاگرام سروکار داشته باشید، حتما می‌دانید که راه‌های کمی برای دریافت فالوور رایگان واقعی برای صفحات شما وجود دارد. البته بهتر است به فکر دریافت فالوور رایگان فیک نباشید.

برای دریافت فالوور رایگان اینستاگرام از 4 راه زیر می‌توانید اقدام کنید:

1- انواع ربات‌های

2- برنامه ها

3- سایت‌ها

4- روش‌های طبیعی دریافت فالوور واقعی اینستاگرام

ربات‌ها و برنامه‌ها در مقابل فالو و لایک فالوور های پیشنهادی و یا در مقابل مشاهده آگهی برای شما فالوور رایگان هدیه می‌دهند. سعی کنید از این اپلیکیشن‌ها و سایت‌های خارجی که فالوور رایگان اینستاگرام را ارائه می‌دهند، استفاده نکید زیرا عموماً برای سرقت اطلاعاتی مثل رمز عبور طراحی شده‌اند.

به نظر می‌رسد این برنامه‌ها مانند یک برنامه فالوور رایگان کار می‌کنند، اما در واقع اینطور نیست و ممکن است اکانت شما از دسترس خارج شود.بعضی سایت‌ها برای جلب توجه مردم، شروع به هدیه دادن فالوور می‌کنند. از دریافت فالوور فیک امتناع کنید.

فالوور فیک ممکن است تعداد فالوور شما را زیاد نشان دهد ولی تعامل پیج شما به مرور کاهش می‌دهد. از این رو به شما توصیه می‌کنیم که از سایت‌های معتبر همچون سایت دیجی فالوور، فالوور رایگان دریافت کنید. برند دیجی فالوور برای همه فالوور واقعی اینستاگرام هدیه می‌کند. این فالوور‌ها کاملا واقعی و فعال هستند.

از زمان واریز به پیج شما شروع به افزایش دادن تعامل پیج می‌کنند.بهترین و مهمترین مزیت سایت دیجی فالوور امنیت بالا سایت است. این سایت برای تحویل فالوور، لایک، کامنت و بازدید از شما رمز اکانت نمیخواهد و کاملا بدون ریزش محصول به شما بسته را تحویل می‌دهد.

زمانی که با روش‌های طبیعی شروع به دریافت فالوور واقعی اینستاگرام می‌کنید، فالوور واقعی جذب پیج شما می‌شود. این فالوورهای واقعی در پیج شما علاوه بر اینکه اعتبار پیج را از طریق لایک، کامنت یا دیگر موارد افزایش می‌دهد، با خرید محصولات و خدمات آن پیج باعث درآمد بیشتر شما می‌شود.

به مرور زمان که تعداد فالوور حقیقی شما افزایش می‌یابد می‌توانید علاوه بر فروش محصولات خود به فکر تبلیغات هم باشید. در حقیقت فالوورهای ارگانیک اعتبار یک پیج شما را افزایش می‌دهند. اگر این روش را انتخاب می‌کنید باید به فکر صرف زمان و افزایش مهارت‌های خود باشید.

راه‌های دریافت فالوور رایگان اینستاگرام به صورت ارگانیک چیست؟

برای خرید فالوور رایگان اینستاگرام از طریق روش‌های طبیعی تکنیک‌های زیادی وجود دارد که به مهمترین آنها پرداخته ایم:

1- از هشتگ‌ها به صورت استراتژیک استفاده کنید

یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از هشتگ است. با استفاده از هشتگ‌های مناسب در پست‌های اینستاگرام و استوری‌های اینستاگرام خود، می‌توانید به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید. شیرین ترین نتیجه این کار، یافتن افرادی است که به محتوای شما علاقه مند هستند.

برای شروع این کار، از هشتگ‌های مرتبط با کاری که برند شما انجام می‌دهد در بیو اینستاگرام خود استفاده کنید. اگر اطلاع کاملی از این روش ندارید، می‌توانید با سر زدن به پیج‌هایی هم موضوع خود به بهترین هشتگ‌ها در خصوص کار خود بیایید.

2- بیو و پروفایل اینستاگرام عالی بسازید

اولین چیزی که افراد هنگام جستجوی برند شما در اینستاگرام می‌بینند، بیوگرافی شما است. برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر در اینستاگرام، باید یک بیو جذاب ایجاد کنید. با توجه به الگوریتم جدید اینستاگرام می‌توانید مهمترین پست خود را در بیو درج کنید تا مراجعه کنندگان، پروفایل اینستاگرام شما را بیشتر بررسی کنند و ممکن است بسیاری از آنها شما را دنبال کنند.

در اینجا چند مرحله برای ایجاد یک پروفایل اینستاگرام ستاره ای وجود دارد.

مرحله 1: نام کاربری ایجاد کنید که به یاد ماندنی و قابل تشخیص باشد. مطمئن شوید که این نام کاربری نشان دهنده کاری است که برند شما انجام می‌دهد. نام کاربری شما می‌تواند نام تجاری شما نیز باشد.

مرحله 2: نام کسب و کار خود را وارد کنید. این نامی است که وقتی افراد شما را در اینستاگرام جستجو می‌کنند، زیر عکس پروفایل و نام کاربری شما ظاهر می‌شود

مرحله 3: وب سایت خود را به بیو اضافه کنید. این تنها مکان در اینستاگرام به غیر از CTA در تبلیغات اینستاگرام و استوری‌های اینستاگرام شما است که می‌توانید پیوندی قابل کلیک در آن قرار دهید.

مرحله 4: تصویر نمایه ای را انتخاب کنید که نشان دهنده برند شما باشد. در حالت ایده آل، باید لوگوی برند شما باشد. این می‌تواند به بهبود یادآوری برند نیز کمک کند.

مرحله 5: بیوگرافی خود را با اطلاعات مفید و ارزشمند درباره برند خود پر کنید. بیو باید به فالوورهای بالقوه شما بگوید که شما کی هستید، چه کار می‌کنید و چرا باید شما را دنبال کنند.

3- به گروه‌های تعامل دار اینستاگرام بپیوندید

گروه‌های تعامل دار اینستاگرام این روزها به طور فزاینده ای محبوب شده اند. در حالی که ممکن است این یک استراتژی کوتاه مدت به نظر برسد که بیشتر توسط افراد مبتدی استفاده می‌شود، اما همچنان ارزش آن را دارد که دنبال کننده‌های بیشتری در اینستاگرام به دست آورید. با عضویت در این گروه‌های تعامل، می‌توانید دسترسی خود را افزایش دهید، تعامل خود را افزایش دهید و همچنین در این فرآیند فالوورهای بیشتری در اینستاگرام به دست آورید.

محتوا را به طور مداوم منتشر کنید

4- محتوا را به طور مداوم منتشر کنید

اگر می‌خواهید به سرعت فالوورهای بیشتری در اینستاگرام داشته باشید، باید ایجاد و ارسال منظم محتوای ارزشمند را در اولویت قرار دهید. کسب و کارهای زیادی وجود دارند که به دنبال جلب توجه مخاطبان هدف شما در اینستاگرام هستند. بنابراین، اگر نوعی پست اینستاگرامی را به طور مداوم منتشر نکنید، به رقبای خود این فرصت را می‌دهید که از شما پیشی بگیرند. آنها ممکن است در نهایت توجه اکثریت مخاطبان هدف شما را جلب کنند.

5- پست‌های خود را در دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی تبلیغ کنید و با سایر برندها در اینستاگرام همکاری کنید

به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار، این احتمال وجود دارد که به غیر از اینستاگرام، در پلتفرم‌های دیگری نیز فعال باشید. اگر اینطور است، می‌توانید از آن پلتفرم‌ها برای جذب فالوور های بیشتر اینستاگرام استفاده کنید.

بسیاری از فالوورهای شما در دیگر سایت‌های رسانه‌های اجتماعی ممکن است ندانند که شما در اینستاگرام نیز حساب کاربری دارید. یک راه عالی برای انجام این کار، تبلیغ متقابل محتوای اینستاگرام خود در سایر کانال‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی مانند وب سایت، پست وبلاگ، لیست ایمیل، فیس بوک، یوتیوب، لینکدین و توییتر است.

6- تعامل با سایر کاربران به طور منظم

شما باید شروع به جستجوی کاربران و برندهایی کنید که محتوای با کیفیت را در جایگاه شما به اشتراک می‌گذارند. سپس باید تصاویر آنها را لایک کنید، اکانت‌های آنها را دنبال کنید و همچنین با نظر دادن در مورد محتوای آنها با آنها تعامل کنید. با این روش احتمال زیادی وجود دارد که آن کاربران یا برندها در نهایت شما را دنبال کنند.

میزبانی مسابقات و هدایا

7- میزبانی مسابقات و هدایا

یکی از موثرترین راه‌ها برای افزایش فالوور اینستاگرام، میزبانی مسابقات و هدایا است. همه عاشق برنده شدن جوایز و دریافت چیزهای رایگان هستند، به خصوص اگر جایزه ارزشمند باشد.

برای شروع این کار، می‌توانید یک پست در اکانت اینستاگرام خود یا به عنوان استوری اینستاگرام برای اعلام مسابقه منتشر کنید.

می توانید از کاربران اینستاگرام بخواهید که اکانت شما را فالو کنند، پست شما را لایک کنند و در مورد آن نظر بدهند تا در مسابقه برنده شوید.یا از آنها بخواهید که از وب سایت شما بازدید کنند و فرمی را در آنجا پر کنند یا از آنها بخواهید دوستان خود را تگ کنند.

سوالات متداول در زمینه فالوور رایگان اینستاگرام

بهترین روش افزایش فالوور اینستاگرام چیست ؟

بهترین روش افزایش فالوور اینستاگرام خرید فالوور از سایت معتبر است ما در این مقاله ترفندهای کاربردی رو به شما معرفی میکنیم که تا در سریع ترین حالت ممکن پیج خود را افزایش دهید

راه‌های دریافت فالوور رایگان اینستاگرام به صورت ارگانیک چیست؟

از هشتگ‌ها به صورت استراتژیک استفاده کنید،بیو و پروفایل اینستاگرام عالی بسازید، تعامل با سایر کاربران به طور منظم

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها