کی داره بهت زنگ میزنه؟

کی داره بهت زنگ میزنه؟ نصب برنامه call announcer

5/5 - (4 امتیاز)

خیلی وقت‎ها خصوصا حین رانندگی یا انجام کارهای دیگر، نمی‎توانیم به تلفن همراه خود نگاه کنیم. این مسئله زمانی که شخصی با ما تماس گرفته از اهمیت بیشتری هم برخوردار میشود.

به این خاطر که واقعا نیاز داریم که از شخص تماس گیرنده مطلع شویم اما نمی توانیم به صفحه تلفن نگاه کنیم؛ چرا که ممکن است پرت شدن حواس منجر به اتفاقات ناگواری شود.

شاید با خودتان فکر کرده باشید که چه خوب میشد اگر ابزاری وجود داشت که به وسیله‌ی آن نام شخصی که با شما تماس گرفته است، به صورت صوتی خوانده می‌شد. خوشبختانه راهکارهای مختلفی برای این که بدانید چه کسی با شما تماس گرفته وجود دارد که در این مقاله از دیجی فالوور قصد داریم به آن‌ها بپردازیم.

چگونه بفهمیم که چه کسی به ما زنگ زده است؟

بعضی از تلفن ‎های همراه تنظیماتی دارند که به وسیله آن‎ها و بدون نیاز به ابزارهای جانبی می‎توان سیستم اعلان صوتی تماس گیرنده را فعال کرد. این موضوع را در ویدیوی همین پست مورد بررسی قرار دادیم.

اما تعداد زیادی از تلفن‌‎های همراه این قابلیت را ندارند و شما برای این که بتوانید از سیستم اعلان صوتی تماس گیرنده برخوردار شوید باید از نرم‌افزارهای ثالث (Third party) استفاده نمایید. برای انجام این کار مطابق دستورالعمل زیر عمل کنید.

نصب برنامه call announcer

وارد برنامه گوگل پلی شوید و در قسمت جست و جو مانند شکل زیر عبارت call announcer را تایپ کنید. اولین نتیجه ای که ظاهر میشود را انتخاب و گزینه install را بزنید تا نصب شود.

جست و جو و دانلود برنامه call announcer

همانطور که در شکل زیر میبینید، باید کمی صبر کنید تا فرایند دانلود و نصب انجام شود.

دانلود call announcer

بعد از اتمام فرایند، دکمه open را بزنید تا برنامه برای شما باز شود.

اتمام دانلود call announcer و باز کردن برنامه

هنگامی که برنامه باز شد، گزینه‎ ی Continue را بزنید تا بتوانید وارد مراحل بعدی شوید.

در اولین اجرا برنامه نیاز به مجوزهای دارید که می‎توانید آن‎ها را با زدن دکمه Allow به آن بدهید. ممکن است این مجوز چندین بار خواسته شود و شما هر بار بایستی دکمه Allow را بزنید.

بعد از آن برنامه به صورت خودکار وارد بخش تنظیمات می‎شود تا شما تیک مربوط به Draw over other apps را بزنید.

حالا لازم است که گزینه open settings را بزنید.

حالا کافی است تا گزینه Announcements را بزنید تا روشن شود. از این به بعد هر کسی که با شما تماس بگیرد، نام وی به صورت صوتی برای شما پخش خواهد شد.

نکته: برای این که برنامه به درستی کار کند، نیاز است که گوشی از حالت سایلنت خارج شود.

نکته دوم: برنامه به شما این امکان را می‎دهد تا در صورت نیاز، بعد از این که کسی با شما تماس گرفت، فلش تلفن همراه روشن و خاموش شود. برای انجام این کار کافی است که گزینه Flash Alerts را روشن کنید (به شکل بالا توجه کنید).

سخن پایانی

برای بسیاری از ما نیاز است که حین تماس متوجه شویم که چه کسی پشت خط است. ممکن است به دلیل مشغله زیاد، رانندگی و … نتوانیم این کار را انجام دهیم. همچنین بیشتر پدربزرگ و مادربزرگ ها هم به چنین امکانی نیاز دارند. به همین خاطر در این مقاله از دیجی فالوور، یک ابزار خوب برای انجام این کار معرفی کردیم.با خرید فالوور برای پیج تازه تاسیس خود در سریع ترین زمان به فالوور بالا برسید.

سوالات متداول

آیا اعلان نام تماس گیرنده به صورت صوتی در گوشی وجود دارد؟

برخی از گوشی ها به صورت پیش فرض این امکان را دارند اما برای برخی گوشی های دیگر باید از برنامه های جانبی استفاده کرد.

از چه برنامه هایی می‎توان برای اعلان صوتی تماس گیرنده استفاده کرد؟

برنامه call announcer می‎تواند راه حل این مساله باشد.

چگونه می‌توانم تنظیمات اعلام تماس را در برنامه اجرا کنم؟

پس از نصب برنامه Call Announcer، وارد تنظیمات آن شده و بخش مربوط به اعلام تماس را پیدا کنید. در اینجا، می‌توانید تنظیمات مختلفی را اعمال کنید از جمله انتخاب صدای اعلان، نوع اطلاعاتی که بخواهید اعلان شود، و موارد دیگر.

آیا این برنامه به هر دلیلی اطلاعات حساس من را ذخیره می‌کند؟

برنامه‌های اعلان تماس معمولاً به منظور ارائه خدمات خود از اطلاعات محدودی نظیر مخاطبین و نام تماس‌گیرنده استفاده می‌کنند. هرچند که اکثر این برنامه‌ها توجه زیادی به حفظ حریم خصوصی دارند و اطلاعات حساس را ذخیره یا به اشتراک نمی‌گذارند.

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها