هنگام خرید پیج اینستاگرام به چه نکاتی توجه کنیم؟

هنگام خرید پیج اینستاگرام به چه نکاتی توجه کنیم؟

5/5 - (1624 امتیاز)

نکات خرید پیج اینستاگرام: خرید یک پیج اینستاگرامی برای اغاز فعالیت در اینستاگرام میتوانید، میتواند مثل آسانسوری برای طی کردن پله های پیشرفت در اینستاگرام باشد. با توجه به محبوبیت بالای این شبکه اجتماعی و پتانسیل های درآمدزایی که در این بستر وجود دارد، رسیدن به درامد های میلیونی و افزایش قابل توجه فروش کالا و خدمات، بسیار ساده تر از همیشه است.

البته برای خرید یک صفحه اینستاگرامی باید به نکاتی هم توجه داشته باشید که در این مقاله به شکل کامل در مورد آن ها گفتوگو خواهیم کرد. مزیت اصلی خرید یک پیج اینستاگرامی این است که فعالیت خود را با قدرت بیشتری آغاز خواهید کرد و به همین دلیل هم امکان بیشتر دیده شدن برایتان فراهم میشود.  

چرا باید پیج اینستاگرام آماده خریداری کرد؟

همانطور که میدانید این روزها با توجه به افزایش تعداد پی های اینستاگرامی، رقابت در این سخت تر از همیشه شده است. با این وجود همچنان نمیتوان از مزیت هایی که یک صفحه اینستاگرامی برای کسب و کارهای مختلف به ارمغان می آورد، چشم پوشی کرد. مخصوصا که نفوذ این شبکه اجتماعی در سال های گذشته در زندگی همه ی ما به بیشترین مقدار خود رسیده است.

از طرف دیگر، شما با داشتن یک صفحه اینستاگرامی توانایی معرفی کالا و خدمات خود را به افراد بیشماری بدست میآورید، بدون اینکه محدودیتی در موقعیت مکانی و زمانی داشته باشید. به این ترتیب میزان فروش و مشتری های بیشتری هم پیدا میکنید و در مدت زمان کمتری کسب و کار خود را رشد میدهید.

خرید یک پیج اینستاگرامی به شما اجازه خواهد داد که فعالیت خود را به جای پله صفر، از جایگاه بالاتری آغاز کنید. همین موضوع هم عاملی برای کسب درآمد و افزایش فروش از ماه های اولیه فعالیت در این حوزه خواهد بود. همچنین داشتن یک پیج آماده که تعدادی فالوور ایرانی فعال دارد، میتواند نرخ تعامل صفحه شما را هم به میزان قابل توجهی بالا ببرد که این موضوع برای رشد پیج شما اهمیت دارد.

سایت دیجی فالوور، یکی از بهترین پلتفرم ها در زمینه فروش پیج های اینستاگرام واقعی و تضمینی می باشد. با توجه به رقابت سنگینی که در این حوزه اینستاگرام در کشور ایران وجود دارد، خرید یک پیج آماده که تعداد مشخصی هم فالوور فعال داشته باشد، میتواند بسیار منطقی و سودده باشد؛ مخصوصا اگر قصد دارید که در مدت زمان کوتاهی به درآمد برسید.

پیج آماده بخریم یا فالوور اینستاگرام؟

شاید یکی از سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول کرده است، این باشد که خرید پیج اینستاگرام آماده بهتر است یا اینکه برای پیج خود فالوور بخریم؟ به همین دلیل قصد داریم که در این بخش توضیحات کاملی را در این مورد به شما ارائه دهیم تا هیچ نکته مبهمی در این مورد ذهن شما را به خود مشغول نکند.

در خرید فالوور اینستاگرام ممکن است که ریزش بیشتری را مشاهده کنید، چرا که برخی از دنبال کننده هایی که خریداری میکنید، فیک هستند. از طرفی الگوریتم های اینستاگرام بسیار هوشمند شده اند و تغییرات تعداد فالوورهای پیج های مختلف را به طور دائمی بررسی میکنند تا از افزایش های غیر عادی جلوگیری کنند.

در صورتی که ابزارهای اینستاگرام خرید فالوور را تشخیص دهند، احتمال بسته شدن صفحه شما وجود دارد. به این ترتیب ممکن است که فالوورهای واقعی خود را که با هزاران زحمت بدست آورده اید را از دست بدهید.

به همین دلیل پیشنهاد میدهیم که در این زمینه ریسک نکنید و به فکر خرید یک پیج آماده باشید. در خرید پیج اینستاگرام، واقعی بودن فالوورها کاملا ثابت شده است و به همین دلیل هم بعد از آغاز فعالیت خود در آن صفحه، شاهد ریزش چندانی نخواهید بود. از طرفی برای افزایش دنبال کننده های این دسته از پیج ها، از فواصل زمانی مشخصی استفاده میشود تا حساسیتی از جانب الگوریتم های اینستاگرام، این پیج ها را تهدید نکند.

نکته مهم دیگری که در مورد برتری خرید پیج اینستاگرام وجود دارد، قیمت های به صرفه تر است. سایت دیجی فالوور شرایطی را برای مشتریان خود فراهم کرده است که با هزینه کمتری بتوانند از خدمات خرید پیج استفاده کنند. به همین دلیل هم پیشنهاد ما این است که در ابتدای مسیر فعالیت خود در اینستاگرام، به فکر خرید پیج باشید.

بررسی مزایا خرید پیج اینستاگرام

بررسی مزایا خرید پیج اینستاگرام

به طور کلی موارد زیر از مهمترین مزیت هایی هستند که خرید پیج اینستاگرام برای شما فراهم خواهد کرد:

1- به کمک این خدمت میتوانید بدون نیاز به عبور از مراحل اولیه راه اندازی یک پیج، مثل فالوور و آنفالوو، اصول جذب مشتری و. . . از صفحه خود به درآمد برسید.

2- برای معرفی پیج خود به تبلیغات های پرهزینه ای احتیاج خواهید داشت که با خرید یک صفحه اینستاگرامی میتوانید تا حد زیادی از این هزینه های اضافی، جلوگیری کنید.

3- دیگر نیازی نخواهد بود که برای دیجیتال مارکتینگ، برند سازی و غیره، زمان زیادی را صرف کنید و در این مدت هیچ پولی هم از صفحه خود بدست نیاورید.

4- در مدت زمان کوتاهی میتوانید به پیج خود و فعالیت و محصولاتی که دارید، اعتبار لازم را ببخشید.

5- با توجه به تعامل بیشتری که پیج های اماده اینستاگرامی دارند، میتوانید مسیر رشد در اینستاگرام را سریعتر پشت سر بگذارید. به این ترتیب به مدت زمان کمتری برای رسیدن به درآمد مورد نظر خود احتیاج خواهید داشت.

بررسی معایب خرید پیج اینستاگرام

البته لازم میدانیم این نکته را هم ذکر کنیم که، خرید پیج اینستاگرامی در کنار مزیت های بی شماری که دارد و فرصت های بینظیری که برای شما فراهم میکند، دارای ایرادات و مشکلاتی هم هست. در ادامه بیشتر در مورد این معایب گفتوگو خواهیم کرد:

1- کیفیت برخی از پیج های اینستاگرامی که به فروش میرسند، به اندازه کافی مناسب نیست. توجه داشته باشید که کیفیت فالوورها و میزان تعامل آن ها، بسیار مهمتر از کمیت ان ها می باشد.

2- در صورتی که از شبکه های اجتماعی و پلتفرم های نا معتبر اقدام به خرید پیج کنید، ممکن است که تعداد زیادی فالوور فیک در میان دنبال کننده های شما وجود داشته باشد.

3- گاهی اوقات با وجود خرید پیجی که فالوور بالایی را دارد، باز هم ممکن است که در جلب اعتماد مخاطبان خود با مشکل مواجه شوید.

4- گاهی اوقات ممکن است که چنین پیج هایی امنیت کافی را نداشته باشند که در این مورد باید به نکات امنیتی که در ادامه ذکر میکنیم، توجه کافی را داشته باشید.

البته باید این نکته را هم اضافه کنیم که با خرید پیج از سایت دیجی فالوور، هیچ کدام از این مشکلات را تجربه نخواهید کرد؛ چرا که این پلتفرم با استفاده از فالوورهایی 100% واقعی، پیج مورد نظرتان را به شما تحویل خواهد داد.

بعد از خرید پیج اینستاگرام چه کار کنیم؟

یکی از نکات مهمی که بعد از خرید یک صفحه اینستاگرامی باید به آن توجه کنید، اقداماتی است که بعد از خرید پیج باید انجام دهید. اولین کار این است که از فروشنده بخواهید تا اطلاعات اکانت را که شامل شماره تلفن، آدرس ایمیل و رمز عبور است، به اطلاعات شما تغییر دهد.

همچنین باید حساب کاربری جدید خود را به یکی از حساب های خود پیوند دهید تا صفحه شما امنیت بالاتری را داشته باشد. در قدم بعدی باید استراتژی محتوای خود را بوجود امده و بر اساس آن اقدام به تولید و انتشار محتوا کنید.

برای این کار حتما باید زمان کافی را برای بررسی میزان تعامل ها با پیج جدید خود و لایک ها و کامنت ها، اختصاص دهید. به این ترتیب میتوانید به درک بهتری از مخاطبان خود دست پیدا کنید و محتوایی هدفمندتر، با توجه به نیاز فالوورهای خود بوجود آورده و به اشتراک بگذارید. نکته مهم دیگر این است که پیجی متناسب با اهداف و نیازهای خود خریداری کنید.

جمع بندی

خرید پیج اینستاگرام، یکی از راهکارهای موثر در زمینه رشد سریع کسب و کار شما در بستر های آنلاین خواهد بود. در صورتی که بخواهید سریعتر از رقبای خود به درآمد برسید، خرید پیج اینستاگرام بهترین گزینه است. سایت دیجی فالوور یکی از بهترین پلتفرم ها در این حوزه است که میتواند کمک شایانی را به شما کند.   خرید پیج اینستاگرام روی عکس کلیک کنید!

سوالات متداول در زمینه نکات خرید پیج اینستاگرام

هنگام خرید پیج اینستاگرام به چه نکاتی توجه کنیم؟

از سایت های معتبر پیج اینستاگرام بخرید، بعد از تحویل گرفتن پیج، پسورد دو مرحله ای را فعال کنید، سابقه فعالیت های قبلی پیج را بررسی کنید، دایرکت های پیج مورد نظر را چک کنید

چرا باید پیج اینستاگرام آماده خریداری کرد؟

خرید یک پیج اینستاگرامی به شما اجازه خواهد داد که فعالیت خود را به جای پله صفر، از جایگاه بالاتری آغاز کنید. همین موضوع هم عاملی برای کسب درآمد و افزایش فروش از ماه های اولیه فعالیت در این حوزه خواهد بود.

4دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • 27 سپتامبر 2023، 14:05

  سلام خسته نباشید، ببخشید من درباره خرید فالوور توی مجله اقتصاد آفرین یک رپورتاژ میخوندم، نوشته بود با استفاده از یکسری ربات هم میشه فالوور هارو افزایش داد. خواستم بدونم این روش امنه؟ باعث بلاک شدن اکانت نمیشه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ❤️🙏

  • 27 سپتامبر 2023، 18:29

   ببنید با ربات میشه ولی متاسفانه بعد از یک مدت به خاطر غیر طبیعی شدن فعالیت پیج موجب حذف پیج میشه

 • 04 فوریه 2023، 21:02

  مهمترین معیارها برای خرید پیج اینستاگرام چیه؟

 • 04 فوریه 2023، 20:59

  پیج اینستاگرام خریدم اما رمز و جیمیل و شماره موبایل و همه چیزش تغییر کرده دیگه قابل برگردوندن نیست؟

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله