لایک استوری اینستاگرام چیست و چگونه باعث پیشرفت در اینستا می شود؟

لایک استوری اینستاگرام چیست و چگونه باعث پیشرفت پیج می شود؟

5/5 - (6 امتیاز)

اینستاگرام یکی از پرکاربردترین برنامه ها در فضای مجازی است که انواع امکانات و قابلیت ها را در اختیار کاربران قرار داده است؛ می توان به لایک استوری اینستاگرام و انواع مختلف فیلتر ها اشاره کرد. یکی از جذاب ترین قابلیت هایی که اپلکیشین اینستا دارد، لایک استوری اینستاگرام می باشد.

پس از این که اینستاگرام در فضای مجازی منتشر شد، به علت داشتن قابلیت های زیاد توانسته توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند؛ استوری اینستاگرام هم یکی از مهم ترین آن ها می باشد که کاربران اتفاقات هیجان انگیز و جذاب خود را در استوری اینستا با کاربران دیگر به اشتراک می گذارند و اتفاقات مختلف، مانند سفر های کاری، ملاقات های دوستانه و… می توانند از محتوای این استوری ها باشند.

البته اگر به طور دقیق بررسی گردد، دقیقا از سال 2016 استوری به اینستا افزوده شده است. در این مقاله از وب سایت دیجی فالوور سعی داریم در مورد استوری اینستاگرام و هم چنین لایک استوری اینستاگرام مطالبی را در اختیار شما قرار دهیم.

لایک استوری اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام از زمان انتشار خود همواره سعی داشته است که قابلیت های جذابی را در اختیار کاربرانش قرار دهد تا توجه آن ها را به خود جلب کند. اینستاگرام برنامه ای بسیار حرفه ای جهت برقراری ارتباط بین کاربران فضای مجازی است که تواسنه است در این زمینه بسیارموفق باشد.

برخی از کاربران در ابتدا لایک استوری اینستاگرام را با گزینه واکنش اینستاگرام اشتباه می گیرند و تفاوت بین آن ها را نمی دانند؛ اما باید بدانید که لایک استوری با گزینه واکنش( ریپلی) تفاوت های زیادی دارد. زمانی که از گزینه واکنش استفاده می کنید، پیامی به دایرکت کاربر ارسال می گردد؛ اما در لایک استوری پیامی به دایرکت ارسال نمی گردد.

در بخشی که علامت قلب وجود دارد لایک استوری ها مشاهده می گردند. افرادی که استوری شما را لایک می کنند، در قسمت بازدید کنندگان استوری خود می توانید نام این افراد را مشاهده کنید.

از جمله مزیت های لایک استوری اینستاگرام

2-لایک استوری اینستاگرام چیست و چگونه باعث پیشرفت در اینستا می شود؟

 

با توجه به این که در بخش های بالا تر نیز گفته شده است، قابلیت لایک استوری اینستاگرام، از جمله جدید ترین امکانات ها می باشد. این گزینه نیز مانند دیگر قابلیت های اینستا مزیت هایی دارد که در این بخش به آن اشاره می کنیم.

1.افزایش تعامل و بازدید با استفاده از گزینه لایک استوری اینستاگرام

اینستاگرام، الگوریتم هایی دارد که بر اساس آن ها شما می توانید کسب و کار خود را گسترده تر کنید؛ در صورتی که استوری شما از طرف یک کاربر دیگر لایک می شود، شما نیز از روی کنجکاوی استوری فرد مقابل را لایک می کنید.

این امر باعث می گردد که طبق الگوریتم اینستاگرام، استوری شما برای افراد بیشتری نشان داده شود. این گزینه بسیار مثبتی است. طی این الگوریتم رفته رفته استوری شما افزایش بازدید نیز خواهند داشت. چرا که اینستاگرام در این صورت یک سیگنال مثبت دریافت می کند که استوری های شما برای افراد دیگر مفید واقع بوده است.

2. افزایش تعداد فالوور اینستاگرام با لایک استوری

از جمله مهم ترین مزیت هایی که لایک استوری اینستاگرام دارد افزایش تعداد فالوور است. زمانی که یک کاربرناشناس استوری شما را لایک می کند، کاملا طبیعی است که شما نیز پیج طرف مقابل را بررسی می کنید. در صورت مفید بودن شما این پیج را دنبال می کنید و قطعا طرف مقابل هم پیج شما را دنبال می کند. این روند همچنان ادامه می یابد و سبب افزایش تعداد فالوور اینستاگرام می شود.

3. ارتباطی خصوصی بین کاربران اینستاگرام

شاید برای شما نیز این اتفاق پیش آمده باشد که استوری کاربری را مشاهده می کنید و از آن خوشتان می آید، اما هیچ تمایلی ندارید که از گزینه واکنش استفاده کنید. چرا که در بخش های بالا نیز اشاره شده است، با استفاده کردن از گزینه واکنش پیامی به دایرکت طرف مقابل ارسال می گردد و شاید این موضوع زیاد برایتان خوشایند نباشد.

در این صورت لایک استوری اینستاگرام به کمک شما می آید. می توانید با خیال راحت استوری هایی که مورد علاقه شما باشند را لایک کرده و علاقه خود را نشان دهید بدون این که نگران ارسال پیام به دایرکت طرف مقابل باشید.

نحوه لایک استوری اینستاگرام:

برای این که بخواهید استوری دیگران را لایک کنید، مراحل بسیار ساده ای را طی می کنید و به دانش خاصی نیاز نیست.
جهت لایک استوری می توانید مراحل زیر را طی کنید:

لایک استوری اینستاگرام

1. در ابتدا اینستای خود را باز کنید.

2. استوری کاربر مورد نظر خود را باز کنید.

3. بر روی استوری کاربر طرف مقابل تپ کنید.

4. سپس در قسمت سمت راست و در بخش پایین استوری قلب کوچکی را مشاهده می کنید.

جهت لایک استوری، در این مرحله روی این قلب تپ کنید. در این صورت همان قلب کوچک قرمز برای طرف مقابل فرستاده می گردد. باید توجه کنید که قلب کوچک در ابتدا خالی می باشد و پس از تپ کردن شما به رنگ قرمز در می آید.

روش های افزایش لایک استوری اینستاگرام

همان طور که در بخش های بالا تر هم بیان شده است، لایک استوری موجب افزایش تعامل و فالوور پیج می گردد. می توانید با استفاده از روش های زیر، لایک استوری خود را افزایش دهید:

استوری گذاشتن در زمان مناسب

تگ و منشن کردن افراد دیگر در استوری خود

استفاده کردن از روش یو جی سی

به کاربردن هشتگ های شناخته شده در استوری

تولید کردن محتوای جذاب و استوری کردن آن ها

سوالات متداول در مورد لایک استوری اینستاگرام

آیا لایک کردن استوری اینستاگرام تاثیری بر الگوریتم اینستاگرام دارد؟

بله؛ لایک استوری یکی از عوامل تاثیر گذار بر الگوریتم های اینستاگرام می باشد که می تواند میزان رشد پیج شما را ارتقا دهد.

آیا لایک استوری با عث افزایش فالوور پیج می شود؟

بله؛ مانی که پیج شما پابلیک باشد و کاربران جدید استوری شما را ببینند و لایک کنند، بدان معنی است که از محتوای پیج شما خوششان آمده است و به احتمال زیاد پیجتان را دنبال می کنند.

آیا لایک استوری اینستاگرام برای کاربران قابل مشاهده است؟

بله، کاربران می‌توانند با مراجعه به صفحه بازدید استوری‌های خود، تعداد لایک‌های هر استوری را مشاهده کنند.

آیا لایک می توان لایک استوری را خریداری کرد؟

بله، این سرویس با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، در وب سایت دیجی فالوور موجود می باشد و می توانید به راحتی آن را خریداری کنید.

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • 04 مارس 2023، 12:27

    سلام اقا خیلی راسته افزایش لایک باعث تعامل بالا میشه من از وقتی لایک و ویوم بالا رفته احساس میکنم تعامل پیجمم بالا رفته

  • 04 مارس 2023، 12:08

    با سلام من ازتون لایک خریدم نتیجش خیلی خوب بود هم میزان کامنت بالا رفت و پستم رفت تو اکسپلور

  • 07 فوریه 2023، 19:21

    سلام خسته نباشید من پیجم 350 فالوور دارد و لایک استوریم 10 ساعت 50 تا هست ایا این تعداد لایک خوب است؟

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها