اموزش نحوه ساخت اکانت مشترک اینستاگرام

پیج مشترک یعنی چه؟ نحوه ساخت انواع اکانت مشترک اینستاگرام

5/5 - (1 امتیاز)

پیج مشترک، اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان است که کاربران زیادی در آن فعالیت می‌کنند؛ این شبکه اجتماعی امکانات و قابلیت‌های زیادی را در دسترس افراد قرار می‌دهد

تا بتوانند محتوای خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و با یکدیگر تعامل داشته باشند. یکی از این قابلیت‌ها، ایجاد اکانت مشترک می باشد، اما اکانت مشترک یعنی چه؟ و چه مزایایی دارد؟

این قابلیت از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد که در این نوشته از وب سایت دیجی فالوور، می خواهیم به این موضوع جذاب و پرکاربرد بپردازیم؛ بنابراین حتما در ادامه با ما همراه باشید.

اکانت مشترک در اینستاگرام چیست؟

اکانت مشترک در اینستاگرام، حساب کاربری است که توسط دو یا چند نفر اداره می‌شود.

این پیج دارای یک نام کاربری، یک بیوگرافی، و یک عکس پروفایل مشترک می باشد که در آن، هر یک از مدیران می‌توانند محتوای خود را منتشر کنند و از امکانات و قابلیت‌های اینستاگرام بهره ببرند.

مزیت‌های اکانت مشترک در اینستاگرام

افزایش تعامل و مشارکت:

اکانت های مشترک می‌توانند به افزایش تعامل و مشارکت کاربران کمک کنند؛ زمانی که دو یا چند نفر در مدیریت یک اکانت مشترک، مشارکت دارند، افراد بیشتری به محتوای آن ها دسترسی خواهد داشت

که در نهایت این امر باعث می شود تعامل و مشارکت در پیج به طور چشمگیری افزایش یابد.

گسترش دامنه مخاطبان:

زمانی که دو پیج قصد همکاری دارند و یک اکانت مشترک ایجاد می‌کنند، فالوورهای هر دو می‌توانند محتوای آن اکانت مشترک را مشاهده کنند

که باعث افزایش دنبال کننده های پیج مشترک می شود، این امر برای افرادی که به تنهایی توانایی رشد را ندارند، منفعت بسیار زیادی دارد.

کاربری آسان:

اکانت مشترک برای کاربرانی که در یک زمینه فعالیت دارند و میخواهند در مدت زمان کوتاهی با هم رشد کنند، بسیار تاثیر گذار است چراکه  می توانند آن پیج را با همکاری همدیگر مدیریت کنند و بازخورد بیشتری به دست آورند.

نحوه استفاده از پیج مشترک در اینستاگرام

برای ایجاد یک پیج مشترک در اینستاگرام، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید.

2- روی آیکون + در بالای صفحه ضربه بزنید.

3- گزینه Collaboration را انتخاب کنید.

4- نام کاربری شخص دیگری را که می‌خواهید با او همکاری کنید، بنویسید.

5- روی گزینه Send ضربه بزنید.

6- شخص دیگری که دعوت شما را پذیرفت، می‌تواند محتوای خود را در اکانت مشترک منتشر کند.

البته یک روش ساده تر نیز وجود دارد که شما می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و رمز و نام کاربری آن را به افرادی که می خواهید در این حساب سهیم باشند، به اشتراک بگذارید و با همدیگر آن را مدیریت کنید.نحوه استفاده از پیج مشترک در اینستاگرام

نکات مهم برای استفاده از اکانت مشترک در اینستاگرام

هدف خود را مشخص کنید: قبل از ایجاد یک اکانت مشترک، هدف خود را مشخص کنید که آیا می‌خواهید تعامل و مشارکت کاربران را افزایش دهیدیا دامنه مخاطبان و برند خود را تقویت کنید؟

با همدیگر به درستی همکاری کنید: برای موفقیت یک اکانت مشترک، باید از استراتژی های خاصی استفاده کنید و محتوای پیج را با همدیگر طراحی کنید و استراتژی‌های بازاریابی متنوعی به کار ببرید تا نتایج مثبتی از این پیج دریافت کنید.

انواع پیج های مشترک اینستاگرام

اکانت های مشترک در اینستاگرام را می‌توان به دو دسته کلی تقسیم کرد:

پیج‌های مشترک شخصی

پیج‌های مشترک شخصی می‌توانند برای اهداف مختلفی ایجاد شوند؛ برخی از این اهداف عبارتند از:

اشتراک‌گذاری تجربیات و خاطرات مشترک: دو یا چند نفر می‌توانند با ایجاد یک اکانت مشترک، تجربیات و خاطرات مشترک خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. این پیج‌ها می‌توانند برای افرادی که به دنبال آشنایی با تجربیات دیگران هستند، جذاب باشند.

معرفی علایق مشترک: کاربران می‌توانند با ایجاد یک پیج، علایق مشترک خود را به اشتراک بگذارند و برای افرادی که به دنبال پیدا کردن دوستان جدید با علایق مشابه هستند، جذاب باشند.

همکاری در زمینه‌های خلاقانه: با ایجاد یک پیج مشترک، در زمینه‌های خلاقانه مانند عکاسی، فیلم‌سازی، یا نویسندگی با یکدیگر می توانید همکاری کنید و برای کاربرانی که به دنبال محتوای جذاب و مفید هستند، مفید واقع شوید.

اکانت های مشترک تجاری

معرفی محصولات و خدمات مشترک: دو یا چند کسب‌وکار می‌توانند با ایجاد یک پیج مشترک، محصولات و خدمات مشترک خود را به مخاطبان بیشتری معرفی کنند و برای افرادی که به دنبال محصولات و خدمات جدید هستند، موثر باشند.

همکاری در زمینه‌های بازاریابی: با ایجاد پیج مشترک می توانید در زمینه‌ ی بازاریابی مانند تبلیغات و روابط عمومی با یکدیگر همکاری کنید.

ایجاد یک برند جدید: با ایجاد پیج مشترک، برند خودتان را تا حد چشمگیری ارتقا دهید اما توجه داشته باشید که با برند هایی اکانت مشترک ایجاد کنید که محتوای هردو مشابه هم باشد تا بازخورد مثبتی به همراه داشته باشد.

سخن پایانی

همانطور که گفته شد ایجاد اکانت مشترک مزایای فراوانی دارد که برای کسب و کار ها و افرادی که در یک زمینه فعالیت می کنند، بسیار پرکاربرد می باشد. هنگام ایجاد اکانت مشترک سعی کنید که همزمان محتوای مفید منتشر کنید و با همدیگر همکاری های مفیدی داشته باشید تا مخاطبان جدید به پیجتان اضافه شوند و به رشد و موفقیت شما در اینستاگرام کمک کنند.

سوالات متداول در زمینه اکانت مشترک اینستاگرام

آیا می‌توانم تبلیغات را در پیج مشترک انجام دهم؟

بله، می توانید با ارتقا پیج و افزایش بازدید، تبلیغات ثمر بخشی برای برند ها انجام دهید.

آیا می توان برای پیج مشترک فالوور خریداری کرد؟

بله، وب سایت دیجی فالوور با سابقه درخشانی که دارد، بهترین و باکیفیت ترین فالوورها را به پیج مشترک شما اعمال می کند که برای تهیه آن می توانید از منوی اصلی سایت، سرویس خرید فالوور واقعی اینستاگرام را انتخاب کنید و به میزان دلخواه خود دنبال کننده واقعی تهیه کنید.

پیج مشترک اینستاگرام چه ویژگی هایی دارد؟

پیج‌های مشترک اینستاگرام دارای ویژگی‌هایی مانند تبلیغات تجاری، آمار و تجزیه و تحلیل پست‌ها، تماس با مخاطبان، و ارتباط مستقیم با سایر قابلیت ها میباشد که استفاده از آن ها به صورت چند نفری بسیار ساده تر می باشد و باعث رشد سریع پیجتان می شود.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها