احراز هویت:لطفا قبل از شارژر پنل احراز هویت انجام دهید تا با بتوانید از تمام امکانات پنل استفاده بکنید. هر کسی توی پنل ما احراز هویتشو کامل بکنه 10 هزار شارژ هدیه بهش تعلق میگره
پشتیبانی دیجی فالوور
مفهوم لایک چیست؟ 

مفهوم لایک چیست؟ + بهترین برنامه لایک بگیر اینستاگرام

4/5 - (4 امتیاز)

معنی لغوی واژه لایک در جایگاه فعل، دوست داشتن و پسندیدن است. طبق تعریفی که فیسبوک ارائه کرده است، لایک فرصتی ویژه برای دریافت بازخورد از جانب مخاطبان پیج می باشد. مخاطبان فیس بوک با کلیک بر روی علامت قلب ( دکمه لایک) در زیر پست می تواند علاقه مندی خود را نسبت به محتوای پیج نشان دهد.

در اینستاگرام نیز وقتی پستی را لایک می کنید، در واقع علاقه خود را نسبت به آن پست از طریق لایک کردن نشان می دهید. امروزه کاربرد اصطلاحاتی مانند “لایک داری” و “بیگ لایک” بین مردم رایج شده است؛ معمولاً وقتی کاری را انجام می دهیم که اطرافیان مان دوست دارند یا خوششان میاید از این عبارت استفاده می کنند. از این رو می توان نتیجه گیری کرد که لایک کردن پستهای اینستاگرام نیز، فیدبک و بازخورد علاقه ما نسبت به محتواهای به اشتراک گذاشته شده است. 

لایک در اینستاگرام چقدر مهم است؟ و بهترین لایک بگیر اینستاگرام

قابلیت لایک کردن پست های اینستاگرام، یکی از آپشن های جذاب و کاربردی این پلتفرم است.  

وقتی پست های شما لایک زیادی از جانب فالوورهایتان دریافت می کند، به این معنی است که آن ها پست های پیج تان را دوست دارند و پیج شما نزد آن ها از محبوبیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل اکثر کاربران اینستاگرام وقتی از یک پیج جدید بازدید می کنند، پس از بررسی تعداد فالوورها به تعداد لایک  و کامنت هایی که در زیر پست ها گذاشته شده توجه می کنند.

و در صورتی که لایک ها به حد نصاب و توازن با فالوور های پیج نباشید میتوانید بر اعتماد کاربران تاثیر گذاشته و موجب بی اعتمادی شود پس میتوانید با خرید لایک ارزان بر پست های خود آنها را به تعداد مورد نظر برسانید و بر کیفیت پیج خود بیفزاید.

یکی از مهم ترین دغدغه های ادمین پیج اینستاگرام جلب اعتماد فالوور هایش است؛ زیرا تنها با به دست آوردن اعتماد افراد، می توان آن ها را به خرید محصول یا استفاده از خدمات یک پیج ترغیب کرد. اگر به هر دلیلی فالوور هایتان اعتماد شان را نسبت به صفحه شما از دست بدهند، خیلی سریع پیج شما را آنفالو و آن را ترک می کنند؛ اینجاست که شما با با ریزش ناگهانی فالوور مواجه می شوید.

از طرف دیگر وقتی اینستاگرام متوجه می شود، که پست شما لایک زیادی از جانب مخاطبان تان گرفته است، آن را محبوب تشخیص داده و به صفحه اکسپلور ارسال می کند. در همین راستا تعداد زیادی از افراد پست شما را در اکسپلورر می بینند و اگر محتوای شما خوب و با کیفیت باشد، قطعاً پیج شما را فالو کرده و در نهایت مشتری شما می شوند.

عملکرد الگوریتم اینستاگرام در رابطه با قابلیت لایک چگونه می باشد؟ 

وقتی شما پستی را در فید اینستاگرام تان به اشتراک می گذارید، آن پست در همان لحظه به تمامی  فالوورهای پیج تان نمایش داده نمی شود؛ در دقایق ابتدایی انتشار پست، براساس الگوریتم اینستاگرام، محتوای شما فقط  در فید اینستاگرام ده درصد از فالوورهایتان ظاهر می شود. حال اگر این تعداد از فالوورها در چند ساعت اول ارسال پست، با  محتوا تعامل داشته باشند، در این صورت الگوریتم محتوای شما را در فید اکثر فالوورهایتان ظاهر می کند. یعنی دریافت بازخورد مثبت و ایمپرشن خوب در ساعات اولیه موجب می شود مخاطبان بیشتری پست شما را ببینند. 

توجه کنید تعامل مثبت فالوورهای شما با یک پست می تواند احتمال دیده شدن آن در اکسپلورر را افزایش دهد. به همین دلیل است که لایک کردن یا کامنت گذاری فالوورهای پیج بسیار مهم است. در واقع لایک کردن یک پست، این سیگنال را به اینستاگرام ارسال می کند، که فالوورها از دیدن آن پست خوششان آمده است. بنابراین اگر افراد بیشتری بتوانند آن پست را ببینند، احتمالاً الگوریتم پست مربوطه را وارد اکسپلورر کند؛ لایک کردن فرصت دیده شدن را برای صفحات اینستاگرام فراهم می کند.

همچنین اگر شما پست های فالوورهایتان را لایک نکنید، بعد از مدتی الگوریتم پست های آن ها را برای شما نشان نخواهد داد؛ زیرا الگوریتم بر اساس فعالیت های شما در پیج، محتواهای مورد علاقه تان را در فید اینستاگرام تان ظاهر می کند.

خرید لایک اینستاگرام چه تاثیری در پیج اینستاگرام دارد؟

خرید لایک اینستاگرام و تاثیر خرید لایک اینستاگرام دیجی فالوور

گفتیم هنگامی که فردی تصمیم به فالو کردن یک صفحه اینستاگرام می گیرد، ابتدا از پست های صفحه مربوطه بازدید می کند؛ اولین موردی که توجه کاربر را به خود جلب می کند، تعداد لایک پست های صفحه است. 

اگر تعداد لایک پست های پیج کم باشد، به احتمال زیاد از فالو کردن آن پیج منصرف شود. زیرا تعداد لایک کم، مخاطب را به شک می اندازد و نمی تواند به پیج، مخصوصاً اگر پیج فروشگاهی باشد اعتماد کند. این امر باعث نگرانی بسیاری از صاحبان کسب و کارها شده است؛ به همین دلیل آنها به خرید لایک روی آورده اند تا  شاید از این طریق بتوانند گامی مؤثر در جهت رسیدن به اهداف تجاری خود بردارند.

اگر پست های پیج لایک و کامنت زیادی داشته باشند، کاربر به صفحه اعتماد کرده و علاقه مند به دنبال کردن آن می شوند. پس می توان گفت که خرید لایک نقش بسیار مهمی در افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام دارد. 

توصیه می کنیم پیج هایی که فالوورهای فیک دارند، با خرید لایک تعامل پست هایشان را بالا ببرند. زیرا اگر تعداد فالوورهای یک صفحه اینستاگرام با تعداد لایک پست های پیج تناسب نداشته باشد، کاربران اینستاگرام یا حتی خود اینستاگرام متوجه حضور فالووری فیک در بین فالوورهای واقعی پیج می شوند. 

انواع لایک های اینستاگرامی که می توان خرید کرد 

برای اینکه بتوانید تعداد فالوورهای پیج تان را افزایش دهید، محتواهای پیج شما باید از نظر الگوریتم های اینستاگرام محبوب شناخته شده شود.  می توانید با افزایش تعداد لایک های دریافتی، کامنت ها، بازدیدها (ویو ) به راحتی نرخ تعامل پیج خود را بالا ببرید. 

یکی از بهترین راه های افزایش نرخ تعامل پیج خرید لایک اینستاگرام است؛ اگر قصد خرید لایک دارید، بهتر است اطلاعاتی در مورد انواع لایک داشته باشید. شما 4 نوع لایک برای محتواهای پیج تان می توانید خریداری کنید: لایک واقعی یا فیک، لایک ایرانی و یا خارجی. 

لایک واقعی 

منظور از خرید لایک واقعی، یعنی دریافت لایک تعاملی. تعداد زیادی کاربران اینستاگرام، بدون اینکه پیج شما را فالو داشته باشند، پست شما را لایک می کنند. به عنوان مثال ۱۰۰ تا پیج بدون اینکه همدیگر را فالو داشته باشند، پست های هم رو لایک و کامنت گذاری می کنند. این شکل تعامل از نظر اینستاگرام غیر عادی تلقی نمی شود.

مهمترین مزیت این نوع بسته های لایک این است، کاربران لایک کننده همگی افراد واقعی و ایرانی هستند.  گفتیم فالوورهای واقعی، اکانت هایی هستند با نام کاربری معنی دار، عکس پروفایل و بیوگرافی در فضای مجازی وجود حقیقی دارند.

لایک فیک 

لایک فیک نوعی لایک اینستاگرام است که از طریق اکانت های مجازی و فیک توسط اپلیکیشن بر روی محتواهای پیج تزریق می شوند. 

برخی لایک های فیک فعالیت هایی از طرف ربات اینستاگرام می باشند، که برخلاف قوانین اینستاگرام هستند و به شدت پیج را تخریب می کنند. اما دیجی فالوور لایک های فیک را توسط اپلیکیشن و با در نظر گرفتن قوانین الگوریتم های اینستاگرام به پیج شما اضافه می کند. 

لایک ایرانی 

لایک ایرانی اینستاگرام با اکانت های ایرانی(نام کاربری و منطقه جغرافیایی ایرانی)،  توسط اپلیکیشن به صورت خودکار بر روی پیج شما اضافه می شوند. این لایک های برای صفحاتی کاربرد دارند، که می خواهند پست های آن ها برای کاربران ایرانی نمایش داده شود. تصور کنید که شما دارای یک پیج فروشگاهی هستید، مسلما خرید لایک خارجی و فیک برایتان فایده ای ندارد. زیرا  مشتریان شما فالوور های واقعی و ایرانی هستند؛ اگر آن ها متوجه شوند که اکانت های فیک و یا خارجی پست های شما را لایک کرده اند، برای همیشه از شما سلب اعتماد می کنند. 

نوع دیگری از لایک های ایرانی وجود دارند، که به جای اپلیکیشن، توسط فالوورهای واقعی صد در صد ایرانی انجام می شوند و عنوان لایک ایرانی واقعی را گرفته اند. 

مزایای خرید لایک ایرانی واقعی و لایک بگیر اینستاگرام

شما از طریق خرید لایک واقعی ایرانی می‌توانید بین مخاطبان اینستاگرام، در کوتاه‌ ترین زمان برای پیج تان اعتبار کسب کنید. 

 با خرید لایک ایرانی واقعی نه تنها  تعداد لایک های محتواهای خود را بالا می برید، بلکه  بخاطر دریافت تعامل از جانب اکانت های واقعی، بازدید پیج تان بصورت واقعی افزایش پیدا می کند. 

همانطور که می دانید پستی که منتشر می شود، اگر در ساعات اولیه توسط مخاطبین زیادی لایک شود می‌تواند به‌ راحتی وارد صفحه اکسپلورر شود؛ از این رو خرید لایک ایرانی و واقعی اینستاگرام می تواند محتوای شما را وارد اکسپلورر کند. 

لایک خارجی

لایک خارجی اینستاگرام  نیز می تواند برای افزایش تعامل پیج شما موثر واقع شود. در این روش نیز لایک های خارجی به صورت خودکار و توسط اپلیکیشن به پیج شما اضافه می شوند. 

لایک خارجی که با نام لایک بین المللی هم میان کاربر اینستاگرام رایج است، اغلب برای پیج هایی  کاربرد دارد که تمایل دارند پست های آن ها علاوه بر کاربران ایرانی، در فید اینستاگرام کاربران بین المللی نیز  ظاهر شود. از طرفی دیگر لایک خارجی مناسب پیج هایی می باشد که ملیت اکانت لایک کننده برایشان مهم نیست و صرفاً می خواهند تعداد لایک محتواهای پیج خود را افزایش دهد.  

البته برخی افراد به دلیل مناسب بودن قیمت  این نوع لایک ها نسبت به لایک های ایرانی ترجیح می دهند، لایک خارجی خریداری کنند. لایک خارجی این امکان را برای کاربر فراهم می کند که  با صرف هزینه ی کمتری، از مزیت های لایک بالا برای حساب کاربری خود بهره مند شود.

نوعی دیگری از اکانت های خارجی هستند که توسط اکانت های واقعی با پروفایل خارجی صورت می گیرند که می توانند در افزایش طبیعی تعامل پیج تان بسیار تأثیرگذار باشند. 

تفاوت لایک ایرانی با لایک خارجی

تفاوت لایک ایرانی با لایک خارجی - دیجی فالوور

تنها تفاوت لایک و فالوور ایرانی و خارجی در مشخصات اکانت اینستاگرامی آن ها می باشد؛ یعنی فقط نام کاربری و منطقه جغرافیایی متفاوتی دارند. اگر جامعه هدف کسب و کار شما فالوورهای ایرانی هستند، در نتیجه شما باید به دنبال جذب مخاطب ایرانی باشید. از این رو خرید لایک ایرانی، بهترین گزینه برای رشد پیج شما است. 

 با خرید لایک خارجی، محتوای به اشتراک گذاشته شده شما، برای افراد خارج از کشور نمایش داده می شود.

تفاوت لایک واقعی با لایک فیک

لایک های فیک از از اکانت های فیک که در اینستاگرام فعال نیستند، ساخته می شود. اما لایک های واقعی از جانب پیج های واقعی که در اینستاگرام نیز فعالیت دارند، انجام می شود. 

با این تفاسیر بهترین و مناسب ترین گزینه برای دیده شدن اکانت شما، خرید لایک واقعی ایرانی است.

توجه

احتمالاً این سؤال برای شما نیز پیش آنده که لایک واقعی با لایک فیک چه تفاوتی دارد؟ یا فرق بین لایک ایرانی و خارجی در چیست؟ کدام یک با صرفه تر و مفیدتر است؟ توجه داشته باشید که لایک واقعی بر خلاف لایک های فیک اینستاگرام توسط اکانت های واقعی انجام می شود و هیچ گونه جای نگرانی در مورد حذف لایک، اسپم شدن اکانت و یا حذف شدن پست مورد نظر  وجود ندارد. لایک های واقعی اینستاگرام کاملا ایمن و غیرقابل تشخیص از سمت الگوریتم اینستاگرام هستند و با لایک های دیگر فالوروهایتان مغایرتی ندارند.

البته دیجی فالوور سیاستی در پیش گرفته است که این لایک ها را به تدریج به پیج اضافه می کند تا الگوریتم اینستاگرام به فعالیت های پیج حساس نشود. 

برخی کاربران می پرسند آیا لایک خارجی برای پیج مان بهتر است یا لایک ایرانی؟ این موضوع کاملاً سلیقه ای است و بستگی به بودجه و همچنین حوزه‌ کسب‌ و‌کارتان دارد.

اگر بودجه چندانی ندارید می‌توانید از لایک خارجی نیز تأثیر مثبت دریافت کنید؛ بدین صورت که با افزایش نرخ تعامل محتواهای پیج تان، مخاطبان اینستاگرام را تحت تاثیر قرار دهید. اما اگر بودجه کافی دارید، پیشنهاد ما خرید لایک ایرانی می باشد. 

حرف آخر

دیجی فالوور یکی از بهترین سایت‌ های ارائه انواع خدمات اینستاگرامی است. شما می‌ توانید  قبل از  اقدام به خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با مطرح کردن بودجه، پلن و استراتژی خود مشاوره های لازم برای خرید لایک را دریافت کنید. 

یکی از بزرگترین خواسته‌ های مشتریان ما دریافت آنی سفارشات است؛ به همین دلیل تیم ما  به صورت شبانه روز به مشتریان خود خدمات پشتیبانی ارائه می دهد تا لایک های خریداری شده بعد از خرید در سریع‌ ترین زمان ممکن برای اکانت های آن ها فعال شود.  پروسه‌ خرید در سایت ما بسیار آسان و کمتر از چند دقیقه طول نخواهد کشید؛ با انتخاب بسته مورد نظرتان به محض پرداخت هزینه، بسته خریداری شده به صورت آنی و بدون نیاز به پسورد برای اکانت شما فعال می‌شود. 

حال شما می توانید درخواست کنید که بسته لایک خریداری شده،  یکباره و خیلی فوری به پست های شما اضافه شوند و یا فرایند اضافه شدن لایک به تدریج انجام گیرد تا الگوریتم های اینستاگرام نسب به عملکرد پیج تان حساس نشود؛ دیجی فالوور گزینه دوم را به مشتریان ش توصیه می کند. 

 شما همچنین با خرید لایک از دیجی فالوور می توانید یک بسته لایک را روی چند پست تقسیم کنید؛ برای این کار کافیست  درخواست خود را تحت نام  مولتی لایک ثبت کنید. 

منبع

دانلود pdf

سوالات متداول برنامه خرید لایک اینستاگرام

روش های افزایش لایک اینستاگرام چیست؟

– کپشن های جذاب و گیرا بنویسید 2- تولید محتوا کنید 3- از هشتگ های مرتبط استفاده کنید 4- به ظاهر اکانت خود توجه کنید

چگونه تعداد لایک بالا ببریم؟

1- پست کردن عکس جذاب 2- پست گذاشتن در زمان مناسب 3- تگ کردن افراد

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • محمدعلی قادری

  06 فوریه 2023، 17:49

  سلام ببخشید من اینستام از پست و لایک و محدود شده بنظرتون دلیلش چیه؟

 • مینو نصرتی

  04 مارس 2023، 11:23

  توضیحاتتون خوب بود من قبلا از سایتتون هم لایک خریده بودم ریزش نداشت متشکر از شما

 • سارا رونقی

  04 مارس 2023، 12:24

  بچه ها لایک ایرانی برای بالا رفتن فالوور خیلی کمک میکنه👌👌👌

خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام

فهرست مطالب

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها