آموزش فعال کردن متن خوش آمد گویی به فالوور اینستاگرام

آموزش فعال کردن متن خوش آمد گویی به فالوور اینستاگرام

5/5 - (1588 امتیاز)

متن خوش آمد گویی، شبکه اجتماعی اینستاگرام هنگامی که پا به این عرصه گذاشت، تنها هدف آن اشتراک تصاویر بود. بیشتر کاربران این فضا، فقط کاربران جوان بودند که محتواهای سرگرم کننده منتشر می کردند. اما در چند سال اخیر، استفاده از اینستاگرام بسیار رواج پیدا کرده و کاربران این شبکه اجتماعی نیز افزایش چشمگیری داشته اند.

این محیط در واقع به بستری تبدیل شده که در آن میتوان به تجارت های بسیار بزرگ پرداخت.  در ایران و خارج از کشور اکانت های تجاری بسیار بزرگ و معتبری مشغول فعالیت هستند که در طول روز درآمد کلانی به دست می آورند. اخیرا آپدیت های جدیدی توسط اینستاگرام ارائه داده شده است. این شبکه اجتماعی ابزارهای جدیدی را خلق نموده که برای اکانت های بیزینسی بسیار کاربردی هستند.

با وجود این ابزارها کاربران می توانند از قسمت دایرکت بهترین بهره را ببرند. چگونه پیام خوش آمد گویی را در اینستاگرام فعال کنیم؟ متن پیام خوش آمد گویی به فالوور چگونه باشد؟ در ادامه با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید تا با چگونگی فعال شدن متن خوش آمد گویی اینستاگرام بیشتر آشنا شوید.

پیام خوش آمد گویی به فالوور در اینستاگرام چیست؟

احتمالا دیگر همه شما باید با پیام های خوش آمد گویی در اینستاگرام  مواجه شده باشید. پیام خوش آمد گویی در واقع به متنی گفته می شود که به فالوورهایی که برای اولین بار قصد ارسال دایرکت به شما را دارند ارسال می گردد. در اینستاگرام پیام خوش آمد گویی را میتوان شخصی سازی نمود.

شما می توانید از این طریق صمیمیت و اعتماد را به مشتری خود انتقال دهید. در مورد پیام خوش آمد گویی به فالوور باید بگوییم که، این پیام تاثیر بسیار فوق العاده ای بر روی کاربران دارد و می تواند سبب افزایش فروش و تعداد فالوور شما شود. این پیام سبب می شود که مخاطب احساس کند برای آن ارزش قائل هستید و پیام آن را سریعا پاسخ می دهید. در اولین ارتباط مخاطب تجربه بهتری با پیج شما خواهد داشت.

چگونه پیام خوش آمد گویی را فعال کنیم؟

فعال کردن قابلیت پیام خوش آمد گویی در اینستاگرام فرایند دشواری نیست. فقط باید به مراحل زیر عمل نمایید:

1- در قدم اول اکانت خود را به حالت تجاری تبدیل کنید.

2- در این قسمت به تنظیمات اکانت خود وارد شوید و سپس بر روی گزینه  Business کلیک نمایید.

3- پس از کلیک با منویی مواجه می شوید. در این قسمت باید گزینه Welcome message را انتخاب نمایید.

4- صفحه ای برایتان باز می شود که در این قسمت می توانید پیام خوش آمد گویی را فعال یا غیر فعال نمایید.

2-آموزش فعال کردن متن خوش آمد گویی به فالوور اینستاگرام

 

قسمت اصلی داستان مربوط به کادر Message است. در این قسمت شما باید متنی را طراحی کنید و از طریق آن به فالوورهای خود در اینستاگرام خوش آمد بگویید. پس از اینکه متن مورد نظر را در این قسمت وارد کردید، بر روی فلش بالای صفحه کلیک کنید. پیام خوش آمد گویی برای کاربرانی ارسال می شود که تاکنون به شما پیامی نداده اند.

چگونه پیام خوش آمد گویی بنویسیم؟

برای اینکه یک پیام خوش آمد گویی خوب بنویسید، باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

1- هنگامی که یک‌ کاربر در اینستاگرام برای شما پیامی ارسال می کند انتظار دارد که پاسخ کاملی را در سریع ترین زمان ممکن از شما دریافت نماید. پیام خوش آمد گویی باید به گونه ای تنظیم شود که مطابق سطح انتظار فالوورتان باشد. یعنی در پیامی که تنظیم کرده اید مشخص نمایید که چگونه و چه زمانی به صورت کامل به مخاطب خود پاسخ خواهید داد.

2- پیام خوش آمد گویی نباید پیچیده باشد. کاربران در اینستاگرام جذب پیام هایی می شوند که ساده باشند. برای بسیاری از افراد که دارای سنین بالایی هستند، پیام دادن و فعالیت در اینستاگرام به اندازه کافی پیچیده است و بهتر است شما با پیام خوش آمد گویی آن را پیچیده تر نکنید. مثلا می توانید بنویسید به پیج ما خوش آمدید و اگر سوالی در ذهن شما وجود دارد می توانید از کارشناسان ما بپرسید و پاسخ خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید.

3- در پیام خوش آمد گویی چیزی که بسیار مهم است صداقت می باشد. در بسیاری از مواقع مخاطبان صداقت را درک می کنند. هنگامی که مشغله زیادی دارید و نمی توانید دایرکت ها را پاسخ دهید یا هر چیز دیگری، بهتر است صادق باشید. در این شرایط از جملاتی مانند پاسخ گویی در سریع ترین زمان ممکن و در کمتر از ۵ دقیقه و… استفاده نکنید، در حالی که چند ساعت دیگر هم نمی توانید پاسخ دایرکت فالوورتان را بدهید!

سخن آخر 

برای هر کسب و کاری در اینستاگرام، پیام خوش آمد گویی به فالوور و پاسخ دهی به دایرکت ها، به شیوه صحیح چالش بزرگی محسوب می شود. برای ادمین ها پاسخ دادن به سوالات تکراری و ارسال محتواهای تکراری بسیار خسته کننده است.

ما در این مقاله ابزارهای کاربردی و مفیدی را بیان نموده ایم که از طریق آن می توانید این چالش بزرگ را برطرف کنید. در صورت وجود هر گونه سوال در این باره، می توانید از طریق شماره های ثبت شده در سایت دیجی فالوور، با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول در زمینه پیام خوش آمد گویی به فالوور ها

آیا برای فعال کردن پیام متنی پیج باید در حالت عمومی قرار بگیرد؟

بله. برای استفاده از این قابلیت باید پیج را از حالت خصوصی به حالت عمومی تغییر دهید.

چگونه ارسال پیام خودکار به فالوور های اینستاگرام را فعال کنم؟

برای فعال نمودن این قابلیت باید وارد تنظیمات اکانت خود شوید و پس از آن گزینه Business را انتخاب کنید. در مرحله بعد باید بر روی Welcome message کلیک نمایید.

آیا میتوان متن را به صورت دلخواه تنظیم کرد؟

بله. شما می توانید متن را به صورت دلخواه تنظیم کنید و در کادر مربوطه قرار دهید.

آیا این پیام ها سبب افزایش فالوور می شود؟

بله. این متن تاثیر بسیار مثبت و خوبی در افزایش فروش و فالوور خواهد داشت.

آیا این متن برای همه کاربران ارسال می‌شود؟

خیر. این پیام تنها برای کاربرانی ارسال می شود که تاکنون به شما پیامی در دایرکت نداده اند.

متن این پیام باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

پیام شما باید بر پایه صداقت باشد و در برگیرنده انتظارات مخاطبان شما باشد.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله