روش های افزایش فالوور یوتیوب و کسب درآمد از آن

روش های افزایش فالوور یوتیوب و کسب درآمد از آن

5/5 - (4 امتیاز)

افزایش فالوور یوتیوب: آیا تا به حال به کسب درآمد از یوتیوب فکر کرده اید؟ یوتیوب یکی از بزرگترین برنامه های شبکه اجتماعی در جهان است که روزانه بیش از دو میلیارد کاربر از آن استفاده می کنند. اغلب مردم از این پلتفرم برای کسب درآمد دلاری استفاده می کنند. یکی از زمینه های مورد نیاز یوتیوب برای کسب درآمد و افزایش محبوبیت، “بالا بردن سابسکرایب یوتیوب” است.

اگر میخواهید خیلی سریع به تعداد مشترکین زیاد در یوتیوب برسید، می توانید با روش های افزایش فالوور یوتیوب راه خود را هموار کنید.در این مقاله، تیم دیجی فالوور می خواهد استراتژی های مختلفی را برای کمک به شما جهت تبدیل شدن به یک کانال بسیار محبوب YouTube بررسی کند.

بالا بردن سابسکرایب یوتیوب

افزایش تعداد سابسکرایب ها در یوتیوب برای یک کانال مهم است، زیرا برای گسترش و رشد کانال، نیاز به یک جمعیت از فالوورها همراه با تعامل واقعی با آن ها دارید. در زیر به برخی از مزایای بالا بردن سابسکرایب ها در یوتیوب اشاره می کنم:

رشد بیشتر کانال

با بالا بردن تعداد سابسکرایبرها، جمعیت مخاطبین کانال شما نیز بالا می رود و این باعث می شود تا کانال شما رشد بیشتری داشته باشد.

افزایش درآمد

با افزایش تعداد سابسکرایبرها، تعداد نمایش ویدیوهای شما نیز بیشتر خواهد شد و بنابراین درآمد شما نیز بیشتر می شود.

اعتبار و اعتماد

بالا بردن تعداد سابسکرایبرها به کانال شما اعتبار و اعتماد بیشتری می بخشد و به سایر فالوورها نیز الهام و انگیزه می دهد تا کانال شما را دنبال کنند.

افزایش انگیزه

بالا بردن تعداد سابسکرایبرها می تواند به شما انگیزه بیشتری بدهد تا به ارائه محتوای با کیفیت و جذاب تر ادامه دهید و همچنین باعث می شود تا به دنبال رشد و توسعه کانال خود باشید.

رقابت پذیری

با بالا بردن تعداد سابسکرایبرها، کانال شما به رقابت پذیری بیشتری برای جذب تبلیغات و همکاری با شرکت های بزرگ در این زمینه دست می یابد. با وجود این مزایا نباید، بدون داشتن دانش کافی شروع به کار در یوتیوب نمایید. استفاده از روش های افزایش فالوور یوتیوب یکی از سریع ترین راه های بالا بردن سابسکرایب یوتیوب است.

چگونه فالوور بالایی داشته باشیم؟

اگر یک کانال یوتیوب دارید و میخواهید تعداد مشترکان خود را افزایش دهید، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید برای رسیدن به این هدف استفاده کنید. در این بخش می خواهیم شما را با 10 استراتژی برتر که می توانید برای افزایش فالوور یوتیوب خود استفاده کنید آشنا کنیم:

ویدیو باکیفیت

کیفیت ویدیو

می توان گفت این مهم ترین شاخص روش های افزایش فالوور یوتیوب است.

– باید روی ساخت ویدیوهای با کیفیت تمرکز کنید؛ هرچه محتوا و کیفیت دوربین بالا باشد، بهتر است.

– در هر زمینه ای که بخواهید وارد یوتیوب شوید، رقابت زیادی وجود دارد. این بدان معنی است که شما باید ویدیوهای منحصر به فرد با محتوا و عناوین جذاب ایجاد کنید.

– کیفیت به طور تصادفی به دست نمی آید، شما باید برای محتوا و ویدیوی کانال خود برنامه ریزی مشخصی داشته باشید.

– همیشه نیازها و خواسته های مخاطبان هدف خود را بررسی کنید و بر اساس آن نیازها و درخواست ها ویدیوها را با بالاترین کیفیت ایجاد کنید.

افزایش فالوور با هشتگ

هشتگ ها به رشد محتوای شما کمک می کند و به کاربران بیشتری دسترسی پیدا می کند.

– همیشه سعی کنید، از هشتگ های مناسب و مرتبط با محتوا استفاده کنید.

– می توانید مانند اینستاگرام از تگ های منحصر به فرد استفاده نمایید و در شبکه ی اجتماعی نیز آن را تبلیغ کنید.

– برند خود را با استفاده از تگ معروف نمایید.

– بیشترین بازدید از کلید واژه های اصلی است، پس از این موارد بیشتر استفاده نمایید.

– با کمک گرفتن از TubeBuddy می توانید تگ های معروف و پر کاربرد را پیدا کنید.

بازاریابی یوتیوب

یوتیوب بخشی از گوگل است. این برنامه رسانه اجتماعی دارای یک پلتفرم بازاریابی اختصاصی است که سازندگان ویدیو می توانند از آن برای تبلیغ ویدیوها و کانال خود استفاده کنند.

– بازاریابی یوتیوب با گوگل ادز انجام می شود. این بخش اختصاصی برای بازاریابی ویدیویی و یوتیوب ایجاد شده است.

– یکی از روش های بازاریابی این پلتفرم، خرید فالوور یوتیوب از برند دیجی فالوور است. افزایش فالوور بر میزان تعامل کانال شما می افزاید.

– اگر می خواهید از بازاریابی یوتیوب استفاده کنید، ابتدا باید روی ارائه ویدیوهای با کیفیت بالا تمرکز کنید و سپس شروع به تبلیغ کانال خود کنید.

بازاریابی زنده

پخش زنده یکی از محبوب ترین و هیجان انگیز ترین ویژگی های یوتیوب است. همه سازندگان می توانند از این ویژگی برای افزایش مخاطبان هدف خود استفاده کنند.

– اگر می خواهید از YouTube زنده استفاده کنید، مطمئن شوید که به اندازه کافی ویدیوهای عالی دارید و اطلاعات ارزشمندی را به مخاطبان هدف خود ارائه می دهید.

– زمان بسیار مهم است، همیشه آمار کانال خود را تجزیه و تحلیل کنید و زمانی که مخاطبان هدف شما در حداکثر سطح هستند از بهترین زمان استفاده کنید.

– برای موفقیت، باید برای ویدیوهای زنده خود برنامه داشته باشید و داغ ترین موضوعات را پوشش دهید، همچنین یک چت وجود دارد که در آن افراد صحبت می کنند، می توانید سوالات خود را بپرسید و با کاربران خود تعامل داشته باشید تا فضای بسیار داغی را در چت زنده YouTube خود ایجاد کنید.

– YouTube live بسیار مهم است، شما باید دو یا سه بار در هفته از آن برای پخش زنده استفاده کنید و از داغ ترین موضوعات در پخش زنده استفاده کنید تا تعداد مشترکین YouTube خود را همیشه افزایش دهید.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا یکی از آن استراتژی هایی است که می توان از آن برای دستیابی به بالاترین نتایج استفاده کرد. استراتژی های زیر می تواند به شما کمک بزرگی کند:

– شما می توانید از بازاریابی مقاله به عنوان یکی از بهترین استراتژی های بازاریابی محتوا برای افزایش بازدید و مشترکین کانال یوتیوب خود استفاده کنید.

– استفاده از سایر کانال های YouTube که محتوای رایگان ارائه می دهند یکی دیگر از استراتژی های بازاریابی محتوا است که می توانید برای افزایش مشترکین کانال YouTube خود استفاده کنید.

– یکی از بهترین روش های افزایش فالوور یوتیوب این است که یک وب سایت برای کانال یوتیوب خود ایجاد کنید و شروع به استفاده از مقالات و انواع مختلف بازاریابی محتوا کنید تا محبوبیت و مشترکین کانال یوتیوب خود را افزایش دهید.

– از طرف دیگر، می توانید از پلتفرم های رسانه های عمومی که یک موضوع خاص را پوشش می دهند استفاده کنید و از آنها به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده کنید.

– برای رشد کانال YouTube خود، می توانید از قدرت سایر برنامه های رسانه های اجتماعی استفاده کنید. عموما افراد مشهور در فیس بوک، اینستاگرام و لینکدین نیز فعال هستند و می توانید از آنها برای معرفی کانال خود استفاده کنید.

بازاریابی کایزن

کایزن یک کلمه ژاپنی به معنای رشد و توسعه است. این به معنای استفاده از نوآوری و خلاقیت هنگام ایجاد ویدیو است.

– قبل از ایجاد یک ویدیو، از خود بپرسید که چه کاری می توانید انجام دهید یا اضافه کنید تا آن را منحصر به فرد و هیجان انگیز کنید.

– همچنین در مورد استراتژی های منحصر به فردی که می توانید برای تبلیغ ویدیوهای خود استفاده کنید فکر کنید.

– تمرین گفتار و نوشتار دقیق تر و صحیح تر، استراتژی های منحصر به فردی برای محتوا و بازاریابی است که می توانید از آنها برای افزایش محبوبیت کانال یوتیوب و بالا بردن سابسکرایب یوتیوب استفاده کنید.

خرید فالوور یوتیوب

با دیدن این گزینه حتما به فکر فرو رفته اید که چگونه می تواند به افزایش بیشتر مشترکین در یوتیوب می شود! هر چه تعداد مشترکین یوتیوب شما زیاد باشد، تعامل کانال شما نیز بیشتر می شود سریعتر در صفحه ی گوگل بالا می آید.

هنگام خرید سابسکرایب یوتیوب باید دقت کنید که از سایت های مورد اعتمادی مثل دیجی فالوور خرید نمایید تا از شما کلاهبرداری نشود.

هنگام افزایش فالوور یوتیوب به چه مواردی دقت کنیم؟

در حین افزایش فالوور یوتیوب، باید به چند موارد دقت کنید تا این فرایند به درستی صورت بگیرد. مواردی که باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

1- جذب فالوورهای واقعی: برای جذب فالوورهای واقعی، باید محتوای خوب و با کیفیتی ارائه دهید.

2- رعایت قوانین یوتیوب: باید به قوانین و شرایط استفاده از یوتیوب پایبند باشید و به اطلاعات و راهنمایی هایی که توسط یوتیوب ارائه می شود، توجه کنید.

3- رعایت اصول اخلاقی: در کانال خود، باید به اصول اخلاقی و رفتار حرفه ای پایبند باشید و از استفاده از عناوین جذاب و کلیک بیتی، خودداری کنید.

4- تعامل با فالوورهای موجود: به محض دیدن یک نظر یا پیام از فالوورهای خود، باید به آن ها پاسخ داده و با آن ها تعامل داشته باشید. این کار به جذب فالوورهای بیشتر و تقویت رابطه با آن ها کمک می کند.

5- استفاده از تحلیل داده ها: بررسی تحلیل داده های کانال یوتیوب، از جمله میزان تعامل و تعداد بازدیدها، می تواند به شما در فهمیدن نیازهای فالوورهای خود و تولید محتوای مناسب برای آن ها کمک کند.

6- ارائه محتوای خاص: با ارائه محتوای جذاب و خاص، انجام انواع استراتژی های افزایش فالوور یوتیوب، می توانید به شدت بر فالوورهای خود تاثیر بگذارید و آن ها را به ارتباط بیشتر با شما ترغیب کنید

سوالات متداول در زمینه افزایش فالوور یوتیوب

عنوان های یوتیوب باید چه ویژگی خاصی داشته باشد؟

هنگام انتخاب عنوان سعی کنید، از کلمات جذاب، کوتاه و تحریک کننده استفاده کنید.

کسب درآمد از یوتیوب امکان پذیر است؟

بله. زمانی که تعداد فالوور یوتیوب شما زیاد می شود، یوتیوب برای هر بازدید به شما درآمد دلاری می دهد.

آیا می توان در کشور ایران به کسب درآمد از یوتیوب رسید؟

 بله. با این که این برنامه در کشور عزیزمان تحریم شده است، اما بسیاری از کاربران با کمک ارزهای خارجی درآمد میلیاردی از این برنامه میگیرند.

شرایط کسب درآمد از یوتیوب چیست؟

مهمترین شرط کسب درآمد از یوتیوب، جذب حداقل هزار نفر فالوور است. دومین شرط آن داشتن حداقل 4000 ساعت بازدید در یکسال اخیر است. شرط دیگر به ایجاد حساب کاربری در گوگل ادسنس است.

میزان درآمد هر فیلم در یوتیوب چقدر می شود؟

برای هر هزار بازدید بین 3 تا 6 دلار است.

آیا خود سیستم یوتیوب می تواند کانال ما را ببندد؟

بله! شما اگر تا سه اخطار دریافت کنید، ممکن است خود سیستم یوتیوب صفحه شما را ببندد.

زبان ویدئو بر روی درآمد یوتیوب موثر است؟

بله. درآمد زبان انگلیسی از دیگر زبان های بین المللی بیشتر است.

آیا فالوور یوتیوب خریداری شده می تواند ریزش کند؟

برنامه ی یوتیوب، خرید فالوور فیک یوتیوب را ممنوع کرده است. بدین جهت باید دقت کنید که از برندهای مورد اعتمادی مثل دیجی فالوور اقدام به خرید نمایید تا کانال شما بسته نشود.

آیا زمانی که کاربران برای تماشای ویدیوهای شورت صرف می کنند به واچ تایم کانال ما اضافه میشود؟

خیر. اما این کار برای جذب فالوور عالی است.

یوتیوبرها از یوتیوب چقدر درآمد دارند؟

قیمت کار هر تبلیغ کننده متفاوت است؛ اما گوگل معمولا 55 درصد از درآمد تبلیغات را به یوتیوبرها می پردازد.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها