آموزش تولید ویدیو با هوش مصنوعی معرفی بهترین سایت ها

آموزش تولید ویدیو با هوش مصنوعی معرفی بهترین سایت ها

5/5 - (4 امتیاز)

تولید ویدیو با هوش مصنوعی: همانطور که می دانید، امروزه هوش مصنوعی به یکی از جذاب ترین مباحث تبدیل شده است که میتوان از آن در حوزه های مختلف استفاده کرد. بهترین فایده استفاده از هوش مصنوعی، ساخت ویدیوهای مختلف است. در ادامه مقاله با سایت دیجی فالوور همراه باشید تا شما را با نحوه ساخت ویدیو با استفاده از هوش مصنوعی آشنا کنیم.

شاید تاکنون از برنامه هایی که عکس و متن را به فیلم و یا برنامه دیگر تبدیل می کنند، استفاده کرده باشید. یکی از جدیدترین تکنولوژی هایی  که می توانید با استفاده از آن به تولید محتوای ویدیویی بپردازید، هوش  مصنوعی است. تولید محتوای ویدیویی بخش مهم تمامی پروژه های کسب و کار شناخته می شود. چرا که تولید محتوای ویدیویی باعث افزایش سود حاصل از فعالیت شما در فضای مجازی می گردد.

بهتر است بدانید، با توجه به گزارش ‌های انجام شده، هشتاد درصد از اینترنت مصرف شده به پست های ویدیویی اختصاص دارند. بسیاری از کسب و کارها در زمان های گذشته به دلیل افزایش هزینه ‌های بسیار بالای ساخت ویدیو، نسبت به تولید محتوای این نوع پست ها در فضای مجازی تمایل نشان نمی‌ دادند. اما این روزها با استفاده از هوش مصنوعی حتی افراد مبتدی نیز می توانند به راحتی نسبت به ساخت ویدیو اقدام کنند.

سایت glia cloud

یکی از بهترین سایت های هوش مصنوعی است که می‌توان از آن برای تولید محتوای ویدیویی در عرض چند دقیقه و تنها با استفاده از چند کلیک استفاده کرد. با استفاده از این سایت می توانید محتوای خبری برای بسیاری از شبکه‌ های اجتماعی تولید نمایید.

سایت glia cloud

یکی از ویژگی های برتر این سایت، این است که نیاز به مهارت های ویرایش ویدیو ندارید. برای استفاده از آن، تنها کافی است که آدرس پست مورد نظر خود را در سایت وارد کرده و ویدیوی آن را دریافت کنید.

از مزایای این نوع سایت ها می توان به استفاده از سطح قالب آماده برای ساخت سریع ویدئو اشاره کرد. همچنین دارای رابط کاربری بسیار آسان است و از ابزارهای مختلف برای سفارش سازی ویدیو استفاده می کند.

نحوه ساخت ویدیو با استفاده از هوش مصنوعی

در این بخش می خواهیم شما را با نحوه ساخت ویدیو، با استفاده از هوش مصنوعی آشنا کنیم. یکی از وبسایت هایی که می توانید از آن برای تبدیل عکس به ویدیو استفاده کنید، سایت lexica می باشد.

lexica

با استفاده از این سایت ابتدا باید عکس مورد نظر خود را دانلود نمایید. در مرحله بعد باید پس زمینه عکس را حذف نمایید. اگر این کار را با سیستم انجام می دهید، بهتر است که با استفاده از برنامه فتوشاپ پس زمینه آن را به رنگ سبز تغییر دهید.

اما اگر این عمل را با گوشی انجام می دهید، می توانید از برنامه هایی مانند برنامه پیکس آرت استفاده نمایید. با استفاده از سایت studio.d.id.com، که در قسمت پایین صفحه قرار دارد، وارد حساب کاربری خود شده و پس از آن می توانید به صورت رایگان، ۲۰ ویدیو با استفاده از این روش بسازید. از سمت راست تصویر نیز می توانید به دو صورت متنی و یا فایل صوتی، صدای خود را به ویدیو مورد نظر اضافه کنید.

اگر می‌ خواهید متن فارسی را به آن اضافه کنید، روی حالت Persian قرار داده و سپس گزینه صدای مرد و زن را انتخاب کنید. سپس گزینه generate video را لمس کنید. پس از طی تمامی این مراحل ویدیو خود را دانلود کرده و می توانید با استفاده از برنامه های ادیت ویدیو، پس زمینه سبز رنگ آن را حذف کنید.

معرفی ۳ سایت تولید ویدیو با هوش مصنوعی

سایت deep brain

این سایت از بهترین سایت های ساخت ویدیو با استفاده از تکنولوژی جدید هوش مصنوعی می باشد. با استفاده از این وبسایت می توانید اسکریپت خود را آماده کرده و در کمتر از پنج دقیقه‌، ویدیوی آن را با استفاده از هوش مصنوعی بسازید. یکی از ویژگی‌ های عالی این وبسایت، استفاده از ابزار دستیار نویسندگی است که سرعت کار را افزایش می دهد. همچنین میتوان از پردازش زبان طبیعی نیز استفاده نمود.

سایت deep brain

سایت synthesia

این سایت از بهترین سایت هایی است که میتوان در آن با بیش از ۵۰ زبان مختلف روبرو شد. در حقیقت این سایت می تواند بیش از ۵۰ زبان مختلف در دنیا را پشتیبانی نماید. با استفاده از این سایت می توانید نوشته های خود را به فیلم تبدیل کنید و از آن به عنوان یک تولید محتوای ویدیویی در پیج خود استفاده کنید.

سایت synthesia

از ویژگی های منحصر به فرد سایت مورد نظر، میتوان به استفاده از تکنولوژی پردازش زبان طبیعی و نیز الگوریتم های یادگیری ماشین اشاره کرد. از دیگر توانایی های بینظیر آن، میتوان به کاربرد آسان، امکان خودکار کردن فرایند ساخته ویدیو، آنالیز محتوا از مقاله های خبری و پست ‌های وبلاگ و ترجمه ویدیو های ارسالی به زبان های دیگر اشاره نمود.

سایت my heritage

سایت my heritage یکی از انواع سایت هایی است که امروزه از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. با استفاده از این سایت می توانید عکس های نوستالژیک و قدیمی خود را با استفاده از هوش مصنوعی، به ویدیوهای بسیار زیبا و جذاب تبدیل کنید. این نوع وبسایت نیز کاربری بسیار آسانی دارد و از جعبه ابزار کامل آن، می توانید برای روتوش کردن انواع عکس های مختلف استفاده کنید.

سایت my heritage

سخن پایانی

امروزه هوش مصنوعی به یکی از بهترین تکنولوژی های جهان تبدیل شده است که میتوان با استفاده از آن، بسیاری از فعالیت ها را به راحتی انجام داد. یکی از مهمترین مواردی که میتوان در آن از هوش مصنوعی استفاده کرد، تولید محتواهای ویدیویی است.

شما می توانید از برخی سایت های مختلف به صورت رایگان نسبت به استفاده از هوش مصنوعی اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سایت دیجی فالوور مراجعه نمایید.

سوالات متداول در زمینه تولید ویدیو با هوش مصنوعی

بهترین استفاده از هوش مصنوعی چیست؟

بهترین فایده استفاده از هوش مصنوعی، ساخت ویدیو های مختلف است.

یکی از جدیدترین تکنولوژی ها برای تولید محتوای ویدیویی چیست؟

یکی از جدیدترین تکنولوژی هایی  که می توانید با استفاده از آن به تولید محتوای ویدیویی بپردازید، هوش  مصنوعی است.

تولید محتوای ویدیویی چه اهمیتی دارد؟

تولید محتوای ویدیویی باعث افزایش سود حاصل از فعالیت شما در فضای مجازی می گردد.

به چه دلیل در گذشته از تولید محتوای ویدیویی استفاده نمی شد؟

بسیاری از کسب و کارها در زمان های گذشته به دلیل افزایش هزینه ‌های بسیار بالای ساخت ویدیو، نسبت به تولید محتوای این نوع پست ها در فضای مجازی تمایل نشان نمی‌ دادند.

سایت glia cloud چه مزایایی دارد؟

از مزایای این نوع سایت، میتوان به استفاده از سطح قالب آماده برای ساخت سریع ویدئو اشاره کرد. همچنین دارای رابط کاربری بسیار آسان است و از ابزارهای مختلف برای سفارش سازی ویدیو استفاده می کند.

بهترین ویژگی سایت deep brain چیست؟

یکی از ویژگی‌ های عالی این نوع وبسایت، استفاده از ابزار دستیار نویسندگی است که سرعت کار را افزایش می دهد.

از ویژگی های سایت synthesia چیست؟

این سایت می تواند بیش از ۵۰ زبان مختلف در دنیا را پشتیبانی نماید.

سایت my geritage چه اهمیتی دارد؟

با استفاده از این سایت می توانید عکس های نوستالژیک و قدیمی خود را با استفاده از هوش مصنوعی به ویدیو های بسیار زیبا و جذاب تبدیل کنید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها