چگونه برنامه تردز را راه اندازی کنیم؟ آموزش نصب و استفاده از آن

چگونه برنامه تردز را راه اندازی کنیم؟ آموزش نصب و استفاده از آن

3.5/5 - (2 امتیاز)

پس از اینکه شبکه اجتماعی برنامه تردز عرضه شد، کاربران بسیاری به این شبکه اجتماعی ملحق شده اند. اگر شما هم ‌یکی از کاربرانی هستید که قصد استفاده از این شبکه اجتماعی را دارید، پس با دیجی فالوور همراه ما باشید، تا راهنمای جامعی از این پلتفرم را بخوانید.

قبل از هر چیزی باید بگوییم که تردز، برنامه ای است که متا آن را راه اندازی و طراحی کرده است. این برنامه بعد از عرضه، با استقبال بسیار زیادی مواجه شده و ظرف ۲۴ ساعت ۷۰ میلیون کاربر را جذب خود نموده است. متا امیدوار است که این برنامه بتواند جایگزین توییتر شود و به سلطه توییتر نیز پایان دهد. باید منتظر ماند و توسعه و پیشرفت این شبکه اجتماعی را مشاهده کرد.

چگونه در برنامه تردز ثبت نام کنیم؟

توجه داشته باشید، برای اینکه بتوانید از این شبکه اجتماعی استفاده کنید، باید از ابزارهای تغییر آی پی استفاده نمایید. بدون برنامه تغییر آی پی، نمی توانید از قابلیت های تردز برخوردار شوید. روند ثبت نام در این برنامه توسط متا بسیار آسان است. قبل از اینکه نحوه ثبت نام را شرح دهیم، باید این نکته را بگوییم که ثبت نام در این پلتفرم همیشگی می باشد. یعنی اگر به این شبکه اجتماعی بپیوندید، اکانت اینستاگرام شما با اکانت تردز متصل خواهد شد و در صورت حذف شدن حساب تردز، اکانت اینستاگرام شما نیز پاک خواهد شد.

با این حساب توصیه ما به شما این است که، برای تردز از یک اکانت جداگانه استفاده کنید تا با مشکل خاصی مواجه نشوید. در این صورت می توانید با خیالی آسوده در صورت نیاز حساب تردز خود را پاک کنید. همچنین می توانید بدون نگرانی به اینستاگرام خود نیز دسترسی داشته باشید. شما در تردز باید به صورت دستی کاربرانی که می شناسید را فالو نمایید.

در صورت داشتن چند اکانت چگونه در تردز ثبت نام کنیم؟

در هر صورت، برای اینکه بتوانید در تردز ثبت نام کنید، باید یک اکانت اینستاگرام داشته باشید. اگر در اینستاگرام اکانتی ندارید، پس باید یک حساب تاسیس کنید. پس از اینکه برنامه تردز را باز کنید با صفحه ای مواجه می شوید که به صورت خودکار حساب اینستاگرام شما تشخیص داده می شود. بر روی Log in with Instagram کلیک کنید تا بتوانید به حساب خود وارد شوید. اگر در اینستاگرام خود چند حساب کاربری دارید باید بر روی گزینه Switch accounts کلیک کنید ک حساب دیگری را برای تردز بر گزینید.

چگونه در برنامه تردز ثبت نام کنیم؟1

نحوه انتقال اطلاعات اینستاگرام به تردز

این برنامه به صورت خودکار اکانت اینستاگرام شما را بررسی و آن را تشخیص خواهد داد. در غیر این صورت شما باید رمز عبور و نام کاربری خود را وارد کنید، تا بتوانید وارد حساب خود شوید. در صفحه بعدی باید پروفایل خود را در این شبکه اجتماعی راه اندازی کنید. اگر بر روی گزینه Import from Instagram کلیک کنید، تردز به صورت خودکار همان اطلاعاتی که در اینستاگرام شما قرار دارد را در پروفایل خود قرار می دهد. شما با انتخاب گزینه Skip می توانید این مرحله را رد کنید.

نحوه خصوصی یا عمومی کردن اکانت تردز

در قدم بعد شما باید عمومی یا خصوصی بودن حساب خود را مشخص نمایید. اگر زیر ۱۶ سال باشید، پروفایل شما نیز به صورت خودکار توسط الگوریتم تردز خصوصی می شود. پس از اینکه گزینه مورد نظر خود را انتخاب کردید، باید بر روی گزینه Next لمس کنید.

در صفحه بعد نیز فهرستی قرار دارد که نشان دهنده کاربرانی است که شما در اینستاگرام آنها را دنبال می کنید و آنها نیز در تردز ثبت نام کرده اند. شما می توانید هر کدام از آنها را در تردز فالو کنید. اگر گزینه Follow all را انتخاب کنید، همه کاربران را فالو خواهید کرد.

در صفحه آخر، از نحوه عملکرد برنامه تردز مطالبی به شما نشان داده می شود. باید بر روی Join Threads، کلیک کنید و اعلام نمایید که با قواعد و قوانین متا مشکلی ندارید و موافقت کرده اید.

چگونه در برنامه تردز ثبت نام کنیم؟2

اکنون شما در تردز ثبت نام کرده اید و عضو این برنامه شده اید. در ادامه نحوه استفاده از این برنامه را به شما عزیزان شرح می دهیم.

نحوه استفاده از برنامه تردز چگونه است؟

بعد از اینکه Threads را نصب کردید، متوجه می شوید که رابط کاربری این برنامه بسیار شبیه به توییتر است‌. البته ناگفته نماند که برخی از قسمت های تردز مانند ریپلای و لایک و…، از اینستاگرام الگوبرداری شده است. در صفحه اول برنامه، فید قرار گرفته است. شما می توانید در این قسمت پست هایی که توسط حساب هایی که فالو کرده اید را مشاهده نمایید. حساب هایی که در تردز آنها را دنبال نمی کنید، یک علامت + در کنار پروفایل خود دارند.

معرفی آیکن های پایین تردز و نحوه استفاده از آن ها

در نوار پایینی این برنامه شاهد ۵ آیکون هستیم. این آیکون ها برای شما بستری را فراهم می کنند تا به قسمت های گوناگون تردز دسترسی داشته باشید. این بخش نیز شباهت بسیار زیادی به شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد و توجه داشته باشید که استفاده از این آیکون ها بسیار آسان است و اصلا گیج کننده نیست.

1- دکمه خانه در این قسمت شما را وارد صفحه اصلی خواهد کرد.

2- دکمه ذره بین نیز برای جستجو کاربران مورد نظر مورد استفاده قرار خواهد گرفت. به گفته متا قرار است در آینده این بخش برای جستجو ترند، پست و… نیز به کار برده شود.

3- دکمه وسط که شبیه به آیکون مداد است، برای نوشتن ترد جدید طراحی شده است.

نحوه استفاده از برنامه تردز چگونه است؟1

4- با فشردن آیکون قلب نیز، می توانید وارد قسمت Activity شوید و دنبال کننده ها و درخواست ها و دیگر فعالیت خود را مشاهده نمایید.

5- با فشردن گزینه آخر که شبیه به آیکون انسان است، وارد پروفایل خود خواهید شد. در این قسمت می توانید پروفایل خود را ویرایش دهید و پست ها و محتواهایی که منتشر کرده اید را مشاهده نمایید.

نحوه استفاده از برنامه تردز چگونه است؟2

چگونه یک ترد منتشر کنیم؟

اکنون نوبت به ایجاد تردز یا همان پست در این شبکه اجتماعی می رسد. برای اینکه بتوانید پستی منتشر کنید، ابتدا باید بر روی آیکون قلم و کاغذ کلیک نمایید. این آیکون در همان نوار پایینی قرار گرفته است. در صفحه ای که برای شما باز می شود، می توانید یک ترد بنویسید. هر ترد حداقل ۵۰۰ کاراکتر دارد. اگر تعداد کاراکتر ترد شما بیشتر از ۵۰۰ باشد، تردز به صورت خودکار ترد دیگری را ایجاد می نماید.

چگونه یک تردز منتشر کنیم؟1

برای اینکه بتوانید ویدیو یا تصویری را به ترد خود اضافه کنید، باید آیکون سنجاق را لمس نمایید و اجازه دهید که تردز به گالری شما دسترسی داشته باشد.

در پایین صفحه گزینه Anyone can reply وجود دارد. با انتخاب این گزینه می توانید کاربرانی را که اجازه دارند به ترد شما پاسخ دهند را مشخص نمایید. اگر پروفایل شما در این شبکه اجتماعی عمومی باشد، این گزینه بر روی Anyone قرار دارد و در صورت خصوصی بودن حساب شما این گزینه بر روی Your followers است.

در این قسمت گزینه های دیگری مانند Profiles you follow و Mentioned only قرار دارند. این گزینه ها نیز مربوط به کاربرانی است که شما آنها را دنبال می کنید و کاربرانی که در پست خود، آنها را پین کرده اید. در آخر نیز با لمس گزینه Post می توانید ترد را منتشر کنید.

چگونه یک تردز منتشر کنیم؟2

چگونه با برنامه تردز دیگران تعامل داشته باشیم؟

تعامل با دیگران در Threads بسیار اسان است. در قسمت پایینی هر پست، آیکون هایی مرتبط با پاسخ دادن، لایک کردن و اشتراک گذاری و باز نشر وجود دارد. اگر آیکون قلب را لمس کنید، پست را لایک کرده اید. آیکون نقل و قول نیز براش شما امکان پاسخ دادن به ترد را فراهم خواهد کرد. آیکون آخر نیز مربوط به اشتراک گذاری است. شما با این آیکون می توانید پست و استوری را به اشتراک بگذارید.

خرید فالوور تردز از سایت دیجی فالوور

همانطور که بیان کردیم، راه اندازی و نصب تردز فرایند بسیار آسانی است و هیچ پیچیدگی ندارد. البته هنوز در ماه اول عرضه این برنامه هستیم و امکانات خیلی زیادی در این برنامه مشاهده نمی شود، اما در آینده مطمئنا به امکانات تردز افزوده خواهد شد.

اگر قصد دارید ورود خود را در این برنامه طوفانی شروع کنید؛ پیشنهاد می کنیم به سایت دیجی فالوور مراجعه کنید. این سایت مرجع معتبر فروش خدمات آنلاین است، که می توانید از طریق آن باکیفیت ترین و ارزان ترین خدمات را از جمله فالوور تردز و لایک تردز را خریداری کنید. در صورت وجود هرگونه مشکل، با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول در زمینه آموزش نصب و استفاده از برنامه تردز

تردز چیست؟

Threads به برنامه ای گفته می شود که نسخه متن محور اینستاگرام است و برای رقابت با توییتر عرضه شده است.

چگونه تردز را دانلود کنیم؟

شما می توانید از طریق اپ استور و گوگل پلی Threads را دانلود نمایید.

آیا تردز محدودیت دارد؟

بله. شما در هر ترد تنها می توانید ۵۰۰ کاراکتر بنویسید.

آیا برنامه تردز رایگان است؟

بله. بهرمندی از قابلیت های تردز کاملا رایگان است.

آیا میتوان تردز را در کامپیوتر نصب کرد؟

خیر. این برنامه نسخه ای برای کامپیوتر ندارد.

آیا میتوان با ای پی ایران در تردز اکانت داشت؟

خیر. برای نصب Threads باید از ابزارهای تغییر آی پی استفاده کنید.

آیا میتوان بدون داشتن حساب اینستاگرام از تردز استفاده کرد؟

خیر. برای بهرمندی از تردز باید در اینستاگرام حساب داشته باشید.

آیا با حذف تردز، اکانت اینستاگرام من حذف خواهد شد؟

بله. اگر می ‌خواهید از این اتفاق جلوگیری کنید، یک حساب جداگانه برای حساب تردز خود انتخاب کنید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها