5/5 - (1 امتیاز)

آسان‎ ترین راه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

آسان‎ ترین راه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

اگر یک پیج اینستاگرامی ساده داشته باشید که هر از چند گاهی عکس های دوستانه و خانوادگی تان را به اشتراک می گذارید احتمالا نیازی به داشتن تیک آبی ندارید. اما برای کسانی که می خواهند حرفه ای تر فعالیت داشته باشند و یا این که مردم آن ها را جدی تر ببینند، داشتن تیک آبی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

بسیاری از افراد مخصوصا کسب و کارها از مراحل انجام این کار بی خبرند. به همین خاطر قصد داریم تا آسان ترین راه گرفتن تیک آبی اینستاگرام را به شما معرفی کنیم.

اصلا تیک آبی اینستاگرام چیست؟

اگر نام یک شخص یا یک برند معروف را در اینستاگرام سرچ کرده باشید، احتمالا با خیلی از پیج‌‎های مشابه آن مواجه می‎شوید که در واقع کلاه‎ بردار هستند. همین مسئله باعث می شود تا تشخیص پیج اصلی کار سختی باشد.

به همین خاطر اینستاگرام راهکاری را ارائه داده است که از طریق آن میتوان متوجه شد که یک پیج اصل است یا فیک. این راهکار همان تیک آبی است که به صاحبان واقعی یک پیج داده میشود و مردم از طریق آن می توانند به آن صفحه اعتماد کنند.

تیک آبی به خودی خود ارزش خاصی ندارند اما در جامعه اینطور نهادینه شده است که پیج های دارای تیک آبی از کلاس کاری بسیار زیادی برخوردارند و می توان به محصولات، خدمات یا گفته های این افراد تکیه کرد. به همین خاطر است که بیشتر افراد به دنبال دریافت تیک آبی هستند.

شرایط مورد نیاز برای دریافت تیک آبی

همه افراد میتوانند برای دریافت تیک آبی درخواست بدهند. اما آیا به همه ی این افراد تیک آبی داده می شود؟ قطعا خیر. به همین خاطر است که داشتن تیک آبی تا این حد از اهمیت برخوردار است.

اینستاگرام اعلام کرده است که تنها افراد معروف، برندهای شناخته شده و برخی از پیج‌ها که احتمال جعل آن‌ها وجود دارد، می‎توانند تیک آبی دریافت کنند. اما گاهی دیده‌ایم که پیج‎های بسیار کوچک و شناخته نشده‎ ای هم این تیک را دریافت کرده اند. در این جا شرایطی که برای دریافت تیک آبی وجود دارد را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

اعتبار

این شرط به این معنی است که اکانتی که قصد دریافت تیک آبی اینستاگرام را دارد، بایستی برای یک شخص معتبر یا برند شناخته شده باشد. پیج‎ هایی که حالت سرگرمی دارند در این مجموعه جای نمی گیرند. به بیانی دیگر شما باید یک شخص حقیقی و یا یک برند مستقل و شناخته شده باشید تا بتوانید این تیک را دریافت نمایید.

منحصربه‌فرد بودن

پیج‎هایی که محتوای تکراری منتشر می کنند به هیچ عنوان شانس دریافت تیک آبی ندارند. به همین خاطر نیاز است که حتما محتوایی که در پیج خودتان قرار میدهید به صورت کامل یونیک باشد. به همین خاطر است که اصولا فن پیج ها شانسی برای دریافت تیک آبی ندارند.

همچنین اگر چند پیج داشته باشید فقط برای یکی از آن ها می توانید تیک آبی را دریافت کنید.

کامل بودن و عمومی بودن پیج

تنها پیج هایی که باز هستند (عمومی یا پابلیک) می‌توانند درخواست دریافت تیک آبی بدهند. همچنین بایستی پیج شما کامل باشد. یعنی اطلاعات کافی و مشخصی را در بیوگرافی خود قرار داده باشید.

شناخته شده بودن و احتمال ساخت پیج‌ های فیک

اصولا پیجی باید تیک آبی داشته باشد که احتمال ساخته شدن پیج فیک آن وجود داشته باشد. به همین خاطر اگر آنقدر مطرح نباشید که احتمال ساخت پیج فیک برایتان وجود نداشته باشد، تیک آبی داشتن هم بی معنا خواهد بود و اینستاگرام آن را به شما نخواهد داد.

 

چگونه می‎توان درخواست تیک آبی اینستاگرام ارسال کرد؟

هر چقدر که احتمال پذیرفته شدن درخواست شما (اگر شرایط مذکور را نداشته باشید) برای دریافت تیک آبی اینستاگرام کم است، اما مراحل انجام و درخواست آن بسیار ساده است. در این قسمت کارهایی که برای دریافت تیک آبی باید انجام دهید را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

ورود به حساب کاربری

در این قسمت بایستی وارد حساب کاربری خود شوید. پیش از هر چیز به این نکته توجه کنید که دقیقا وارد پیجی که مد نظرتان است تا برای آن تیک آبی دریافت کنید، شوید.

 

ارسال درخواست

وارد بخش پروفایل خود شوید و گزینه سه خط افقی بالای صفحه را بزنید تا گزینه های بیشتری برایتان به نمایش درآید.

سپس setting را انتخاب کنید.

حالا وارد بخش Account شوید.

ارسال درخواست

گزینه‎ ی Request verification را بزنید.

حالا با توجه به توضیحاتی که در 2 تصویر زیر میبینید، جاهای خالی را تکمیل کنید.

ارسال درخواست 2کمی که به سمت پایین اسکرول کنید، از شما لینک هایی را میخواهد که در آن ها از طریق مقالات یا سایر اکانت ها در شبکه های اجتماعی دیگر و … نشان داده شود که شما شخص مورد علاقه جامعه هستید. البته این بخش اختیاری است و میتوانید آن را پر نکنید.

 

 

چقدر طول میکشد تا اینستاگرام به این درخواست پاسخ دهد؟

وقتی که درخواست خود را ارسال کنید، اینستاگرام شروع به بررسی وضعیت پیج شما خواهد کرد. این بررسی می‌تواند چند روز یا چند هفته به طول بینجامد. شما بایستی حداقل 2 روز را برای این زمان در نظر بگیرید اما اصولا بیشتر از 2 روز است.

سخن پایانی

تیک آبی مانند یک پرچم یا یک مدال برای کسب و کارها و افراد مختلف است و منجر می شود تا میزان اعتماد پذیری آن ها به شکل غیر قابل باروری افزایش یابد. ما در این نوشته از دیجی فالوور سعی کردیم تا شرایط و گام های دریافت تیک آبی را شرح دهیم .

در پایان لازم است به این نکته مهم اشاره کنیم که اینستاگرام برای دادن تیک آبی به شما هیچ پولی دریافت نخواهد کرد. بنابراین مراقب حیله برخی افراد سوء استفاده گر باشید.

هرچه میزان مخاطبان شما بالا باشد دریافت تیک ابی راحت تر و سریع تر خواهد بود زیرا میزان بالا بودن فالوور نیز نشان دهنده اعتبار و مشهور بودن شما است پس برای افزای مخابان خود میتوانید با خرید فالوور ایرانی و واقعی از سایت دیجی فالوور مسیر خود را برای گرفتن تیک ابی اینستاگرام کوتاه کنید.

دانلود pdf

سوالات که ممکن است برای دریافت تیک آبی اینستاگرام برای شما پیش بیاید !

آیا کسانی که تیک آبی فیسبوک دارند می‎توانند تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنند؟

خیر. گرفتن تیک آبی فیسبوک بسیار آسان‎تر از تیک اینستاگرام است. با این که اینستاگرام به فیسبوک تعلق دارد، با این حال این تیک ها ربطی به یکدیگر ندارند.

چه مدرکی برای دریافت تیک آبی مناسب است؟

برای ایرانی‌ها تنها مدرک مورد قبول، پاسپورت است.

آیا گرفتن تیک آبی هزینه دارد؟

خیر.

آیا پیج های سرگرمی و فن پیج ها میتوانند تیک آبی دریافت کنند؟

خیر.

افزایش فالوور رایگان کاملاٌ ایرانی و واقعی

فالوور

خرید فالوور ارزان اینستاگرام   خرید فالوور ایرانی واقعی   خرید فالوور خارجی   خرید فالوور فیک اینستاگرام

لایک

خرید لایک اینستاگرام   خرید لایک خارجی   خرید اتو لایک ایرانی   خرید اتو لایک خارجی

ویو

خرید ویو اینستاگرام   ورود به اکسپلور اینستاگرام   خرید ویو استوری

خرید فالوور واقعی

خرید فالوور واقعی

خرید لایک اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام

مطالب مرتبط

2 دیدگاه. دیدگاهی بگذارید

 • خلیل رضازاده
  04/02/2023 15:06

  با استفاده از ترفندی که تو این مقاله گفته شد امکان گرفتن تیک آبی برای پیج فروشگاهی وجود داره؟

  پاسخ
 • پروانه مقدم
  04/02/2023 15:08

  برای گرفتن تیک آبی حتماً باید تعداد فالوور زیاد داشته باشم؟ یعنی با فالوور پایین میشه درخواست تیک آبی داد؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست