برای دریافت پشتیبانی سریع ، در تلگرام پیام دهید. تخفیف دیجی فالوور داره تموم میشه ها کد تخفیف digi
پشتیبانی تلگرام
دیجی فالوور بهترین گزینه برای خرید فالوور

چرا اکنون خرید فالوور از دیجی فالوور بهترین گزینه است؟

5/5 - (4 امتیاز)

دیجی فالوور یکی از سایت های قدیمی و باسابقه در زمینه بازاریابی اینستاگرام است. این سایت به ادمین ها کمک میکند تا فرایند جذب فالوور را با سرعت بیشتر و کیفیت بهتری انجام دهند. اما چرا الان بهترین زمان برای خرید فالوور از دیجی فالوور است؟ با محدودیت یا بدون محدودیت، اینستاگرام یگانه بستری است که درآمدزایی برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک از طریق آن امکان پذیر است.

به همین خاطر است که طی سال های گذشته هر کسی به فکر کسب درآمد از فضای اینترنت بوده است، اولین گزینه ای که به خاطر می آورد، اینستاگرام است. اما لازمه موفقیت در اینستاگرام داشتن فالوور به تعداد کافی است و رسیدن به این هدف با استفاده از راهکارهای مختلف امکان پذیر است. یکی از این راه ها خرید آن است.

دلایل خرید فالوور از دیجی فالوور

ریزش خرید فالوور بسیار کم

ریزش فالوور یکی از اتفاقاتی است که همه افراد بعد از خرید فالوور شاهد آن خواهند بود. اما این عدد نباید بیشتر از 20 درصد باشد. اکثر افرادی که اقدام به خرید فالوور کرده اند بیش از این درصد شاهد ریزش فالوور بوده اند. اما فالووری که از سایت دیجی فالوور خریداری می ‎کنید، تا 10 درصد است.

وجود این 10 درصد ریزش هم نشان دهنده واقعی بودن این فالوورهاست. به این خاطر که این فالوورها واقعی هستند ممکن است بعد از مدتی از محتوای پیج خوش شان نیاید و شما را آنفالو کنند که این موضوع هم بسیار طبیعی است.

سرعت بالای اضافه شدن فالوورها

اگر در گذشته قصد خرید فالوور از سایت دیجی فالوور را داشتید، احتمالا باید چند روزی منتظر می ماندید. اما دیجی فالوور با خودش هم رقابت دارد و سعی میکند تا خدمات خود را در هر سال بهبود بخشد. در همین راستا هم اکنون با خرید از این سایت، بعد از چند ساعت، اضافه شدن فالوورها به پیجتان انجام میگیرد. یعنی اگر برای اضافه شدن فالوورها به پیجتان عجله داشته باشید، میتوانید این کار را را خرید فالوور از سایت دیجی فالوور انجام دهید.چرا خرید از دیجی فالوور

 

حداقل 99 درصد خرید فالوور واقعی

وقتی که قصد خرید فالوور دارید، به تنها فالووری که نیاز ندارید، فالوور فیک است. دیجی فالوور ساز و کاری را فراهم کرده است که با استفاده از آن میتوانید مطمئن باشید که تا 99 درصد فالوورهایی که دریافت میکنید، واقعی هستند. شاید در مورد آن 1 درصد نگران باشید!

لازم است به شما بگوییم که حتی اگر اقدام به جذب فالوور از روش های ارگانیک مانند تولید محتوا هم کنید، باز هم تعدادی فالوور فیک جذب خواهید کرد. بنابراین طبیعی است که در صورت خرید فالوور هم تعدادی فالوور فیک جذب کنید و این مسئله خاصی نیست.

قیمت مناسب فالوورها

فالوورها هم مانند هر چیز دیگری قیمت خاص خود را دارند. فالوور نه باید آنقدر ارزان باشد و نه آنقدر گران. اگر نگاهی به سایر سایت ها بیندازید، متوجه خواهید شد که قیمتی که دیجی فالوور برای محصولات خود در نظر گرفته ، بسیار معمول است. دیجی فالوور نه قیمت را آنقدر ارزان در نظر گرفته که از کیفیت محصولات کاسته شود و نه آنقدر گران در نظر گرفته که منطقی نباشد.

در واقع این سایت تلاش میکند تا فالوورها را به نحوی ارائه کند که برای همه افراد امکان خرید وجود داشته باشد. چرا که اکثر کسانی که نیاز به خرید فالوور دارند اصولا در ابتدای راه اندازی کسب و کارشان هستند و امکان پرداخت هزینه های زیاد را ندارند.

سوالات پرتکرار در زمینه خرید فالوور از دیجی فالوور

منظور از خرید فالوور چیست؟

در خرید ، افراد با پرداختن مبلغی پول تعداد مشخصی فالوور را به پیج خود اضافه خواهند کرد.

آیا فالوورهای ارائه شده در دیجی فالوور واقعی هستند؟

بله. تا 99 درصد فالوورهایی که از دیجی فالوور خریداری میکنید، واقعی هستند. با نگاهی به پروفایل این فالوورها میتوانید متوجه این موضوع شوید.

آیا فالوورهای خریداری شده از سایت دیجی فالوور دچار ریزش میشوند؟

بعد از خرید فالوور از سایت دیجی فالوور ممکن است که تا 10 درصد ریزش را تجربه کنید که این موضوعی طبیعی است و نشان از واقعی بودن فالوورها دارد. اگر بعد از خرید فالوور، هیچ ریزشی نداشته باشید به این معناست که فالوورهای خریداری شده فیک هستند.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها

  اعلان ها
  اطلاعیه جدیدی وجود ندارد