مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام

فالوور بخریم یا نخریم؟ مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام

5/5 - (1557 امتیاز)

تقریبا به هر کسب و کاری که نگاه کنید متوجه خواهید شد که همه آنها دارای یک پیج اینستاگرام هستند و سعی میکنند که با استفاده از همین پیج کسب و کار خود را گسترش دهند. خرید فالوور یکی از آن کارهایی است که بخش قابل توجهی از این کسب و کارها برای رشد خود از آن استفاده میکنند اما همواره موافقان و مخالفان خود را داشته است. ممکن است این سوال برای شما هم ایجاد شده باشد که آیا خرید فالوور کار درستی است یا نه. به همین خاطر قصد داریم تا در این نوشته به این نکته بپردازیم که فالوور بخریم یا نه. با ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم.

آیا اکانت های معروف هم اقدام به خرید فالوور میکنند؟

یک بررسی از سوی مجتمع موسیقی معاصر ایالات متحده نشان داده که تا 49 درصد از فالوورهای خواننده‎های معروفی همچون تیلور سوئیفت و آریانا گرانده فیک هستند. البته واضح است که این افراد خودشان اقدام به خرید فالوور فیک نکرده‎ اند. اما به هر حال وجود این فالوورها سبب میشود تا پیج آنها معروفتر و بزرگتر از آنچه که هست نشان داده شود.

با این حال بخش قابل توجهی از اینفلوئنسرها و آنلاین شاپ هایی که در سطح اینترنت می‎بینید اقدام به خریداری فالوور فیک میکنند اما چرا؟ به این خاطر که فالوور 0 در ابتدای شروع کار و فرایند کسب درآمد برای یک پیج میتواند یک نکته منفی باشد. به همین خاطر است که بسیاری از پیج هایی که هم اکنون به درآمدهای بالایی رسیده اند، در ابتدا اقدام به خرید فالوور میکنند.

فالوور بخریم یا نه؟

خرید فالوور تا حد زیادی وابسته به این است که استراتژی شما چیست. با این حال بایستی به این موضوع اعتراف کرد که بخش قابل توجهی از کاربران این شبکه اجتماعی برای اینکه شما را بپذیرند به فالوورهای شما توجه خواهند کرد. در نتیجه برندهای کوچک و اینفلوئنسرهایی که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اند همواره از تکنیک‎هایی مانند خرید فالوور برای جلب اطمینان و اعتماد مخاطب استفاده میکنند. این طرز تفکر برای جدی گرفته شدن در اینستاگرام، خصوصا در روزهای ابتدایی فعالیت بسیار مهم است.

از آنجایی که جذب فالوور به صورت طبیعی کار دشواری است و نیاز به زمان بسیاری دارد به همین خاطر پیشنهاد ما به شما این است که اقدام به خرید فالوور برای پیج خود بکنید. اما انجام این کار هم قانون خاص خود را دارد که بایستی به آن توجه داشته باشید.

برای خرید فالوور به چه نکاتی توجه کنیم؟

حالا که متوجه شدیم خرید فالوور میتواند یک اقدام مناسب برای رشد اکانت باشد بایستی این نکته را هم مد نظر داشته باشیم که از هر سایتی نمیتوان اقدام به خرید فالوور کرد و هر فالووری هم نمیتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. بنابراین برای خرید فالوور حتما نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام

به دنبال فروشنده مناسب باشید

پیش از هر چیزی بایستی به این نکته توجه کنید که فالوور تقلبی و فیک نمیتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. تعداد کمی از سایت های فروشنده این روزها اقدام به فروش فالوور واقعی میکنند و دیجی فالوور هم یکی از آنهاست. در نتیجه پیشنهاد ما این است که به هر سایتی اعتماد نکنید و فقط و فقط به دنبال فالوورهای واقعی و فعال باشید که به افزایش نرخ اینگیجمنت شما هم کمک کنند.

فالوور را در چند مرحله بخرید

شاید جالب به نظر برسد اگر در همان ابتدای کار 10 هزار تا فالوور داشته باشید. اما این مسئله نمیتواند خیلی طبیعی به نظر برسد. پیشنهاد ما این است که فالوورهای خود را در چند مرحله خریداری کنید تا اینطور تصور شود که این دنبال کننده ها به شکل ارگانیک به اکانت شما جذب شده‎ اند. در غیر این صورت ممکن است کمی مشکوک به نظر برسید.

از اپلیکیشن ها و وبسایت هایی که اطلاعات امنیتی از شما میخواهند دوری کنید

یادتان باشد که برای اضافه شدن فالوورهای خریداری شده به اکانت شما نیاز به هیچ یک از اطلاعات امنیتی شما نیست. در واقع تنها چیزی که بایستی در اختیار فروشنده قرار دهید، نام کاربری خودتان است و نه هیچ چیز دیگر. بنابراین اگر یک سایت یا یک اپلیکیشن از شما رمز عبور، ایمیل یا اطلاعات امنیتی را طلب کرده به سرعت از وبسایت خارج شوید و به هیچ عنوان اطمینان نکنید.(فالوور بخریم یا نه؟)

بر اساس مخاطبان خود فالوور بخرید

اگر کسب و کار شما به شکلی است که مخاطبان تان در داخل ایران حضور دارند پس چرا بایستی به دنبال خرید فالوور خارجی باشید؟ الگوریتم های اینستاگرام بر اساس موقعیت جغرافیایی کار میکنند. یعنی اگر بخش قابل توجهی از فالوورهای شما خارجی و اهل آمریکا باشند آنگاه الگوریتم ها فکر میکنند که اکانت شما برای آمریکایی ها مناسب است. بنابراین اگر حوزه فعالیت شما داخل ایران است پس به فکر خرید فالوور ایرانی باشید. اما اگر صاحب یک پیج بین المللی هستید به دنبال خرید فالوور خارجی بروید.

سوالات متداول در زمینه فالوور بخریم یا نه؟

آیا خرید فالوور میتواند به رشد پیج کمک کند؟

بله. کاربران اینستاگرام به تعداد فالوورهای شما دقت میکنند و اگر کم باشد به شما اطمینان نخواهند کرد. به همین خاطر خرید فالوور در ابتدای کار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

فالوور فیک بخرم یا فالوور واقعی؟

ما اینجا در دیجی فالوور فقط و فقط فالوور واقعی به فروش می‏‎رسانیم. همچنین به شما توصیه می‎کنیم که از خرید فالوور فیک خودداری کنید. به این خاطر که فالوور فیک صرفا تعداد دنبال کننده‎های شما را به صورت نمایشی افزایش می‎دهد. این در حالی است که فالوور واقعی می‎تواند منجر به افزایش نرخ تعامل شما شود.

پیج من بین‎المللی است. کدام نوع از فالوورها برای من مناسب خواهد بود؟

در چنین حالتی خرید فالوور خارجی می‎تواند گزینه مناسبی برای‎تان باشد.

آیا برای خرید فالوور بایستی رمز عبور پیج خود را به شما تحویل بدهم؟

خیر. دیجی فالوور به هیچ عنوان و برای هیچ یک از سرویس‎های خود از شما رمز عبور نمیخواهد و توصیه اکید میکند که از دادن رمز عبور خود به افراد، وبسایت ها و اپلیکیشن‎ها خودداری کنید.

آیا فالوورها ریزش هم دارند؟

بله اما مقدار آن بین 5 تا 10 درصد است. علت ریزش به خاطر واقعی بودن فالوورهاست. در صورتی که شاهد ریزش 0 بودید مطمئن شوید که فالوورها فیک بوده‎اند.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله