ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره کردن شماره‌ مخاطب در گوشی

ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره کردن شماره‌ مخاطب در گوشی

5/5 - (4 امتیاز)

واتساپ یکی از محبوب ترین سرویس های پیام رسانی جهان است که میلیون ها کاربر فعال دارد. این برنامه به ما این امکان را می دهد تا به راحتی با دوستان و آشنایان خود ارتباط برقرار کنیم؛ اگر کسی اکانت فعال واتساپ داشته باشد، با افزودن شماره تلفن آن شخص به لیست مخاطبین خود در گوشی، می توانید در واتساپ با او مکالمه تان را شروع کنید. با وجود این همه محبوبیت برای واتساپ، هنوز کم و کاستی های زیادی دارد؛ در ادامه این کم و کاستی ها و راهکارهای موجود برای حل آن ها را مطرح خواهیم کرد.

 

گاهی اوقات ممکن است بخواهید فقط چند پیامک از طریق به واتساپ کسی ارسال کنید و نمی خواهید شماره شخص مربوطه را در گوشی خود ذخیره کنید؛ به خصوص اگر می خواهید برای یک شرکت یا فردی خارج از لیست دفترچه تلفن خود پیامی ارسال کنید. اینکه برای ارسال یک پیام به شخصی، باید در ابتدا شماره آن شخص را به دفترچه تلفن خود اضافه کنید، در اکثر مواقع بسیار آزار دهنده می باشد.

به همین دلیل کاربران به دنبال ارسال پیام در واتساپ بدون سیو شماره‌ مخاطب در گوشی شان می باشند؛ اما چت کردن در واتساپ، بدون ذخیره شماره شخص مربوطه در لیست کانتکت کمی چالش برانگیز است. در این مقاله از وب سایت دیجی فالوور قصد داریم ترفندهای ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره شماره مخاطب مدنظر در تلفن همراه خود را معرفی کنیم.

ترفندهای ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره شماره مخاطب

در مقدمه گفتیم، با اینکه واتس اپ یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین پیام رسان های جهان است، اما برخی قابلیت های ساده هنوز در این اپلیکیشن وجود ندارد. بسیاری از مردم گمان می کنند ارسال پیام در واتس اپ بدون ذخیره کردن شماره مخاطب در گوشی امکان پذیر نمی باشد.

تصور کاربران واتساپ بر این است، که به منظور ارسال پیام به کاربران مختلف در آن، ابتدا باید شماره آن ها را به لیست مخاطبین خود اضافه کنند. سپس منتظر بمانند تا لیست کانتکت شان با واتساپ سینک یا بعبارتی همگام سازی شود؛ بعد از همگام سازی لیست مخاطبین گوشی با واتساپ، می توانند برای آن ها پیام ارسال کنند.

اما شاید شما بخواهید برای یک شخصی، یک آدرس مکانی را جهت تحویل بسته ای ارسال کنید؛ لازم نیست این شخص در لیست مخاطبین شما قرار بگیرند. در ادامه می خواهیم این محدودیت واتساپ را می توان با استفاده از ترفندهایی دور بزنیم.

توجه کنید برای استفاده از روش های یاد شده در این پست حتما از قندشکن استفاده کنید.

ارسال پیام بدون ذخیره کردن شماره از طریق خود اپلیکیشن واتساپ

5-ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره کردن شماره‌ مخاطب در گوشی

 

خوشبختانه، کاربران می توانند با استفاده از خود اپلیکیشن با شماره ای بدون ذخیره آن، چت کنند. در این روش کافیست در قسمت ارسال پیام، آدرس wa.me/phonenumber را تایپ کنید. اگر شماره مربوطه در واتساپ فعال باشد، لینک صفحه چت شخص مورد نظر برایتان نمایان می شود؛ اکنون بر روی لینک کلیک کنید و پیام تان را بفرستید.

احتمال دارد بعد از تایپ آدرسwa.me/phonenumber در قسمت ارسال پیام، صفحه چت مورد نظر برای شما ظاهر نگردد. در این صورت یک گروه ایجاد کنید و آدرس لینک ذکر شده را به گروه بفرستید؛ حال با کلیک بر روی لینک به صفحه چت شخص مورد نظر منتقل می شوید.

توجه کنید برای استفاده از این روش ها باید حتماً اپلیکیشن واتساپ خود را به روز رسانی کنید و فیلترشکن تان نیز فعال باشد. این روش توسط خود اپلیکیشن واتساپ ارائه شده است، به همین دلیل بسیار امن می باشد و شما می‌توانید با این تکنیک، بدون ذخیره‌ کردن شماره‌ تلفن فرد مدنظرتان به او پیام ارسال کنید.

ارسال پیام در واتساپ با لینک های میانبر wa.me بدون ذخیره شماره مخاطب

روش لینک های میانبر wa.me برای ارسال پیام در واتس اپ بدون ذخیره مخاطب را، خود اپلیکیشن واتساپ در اختیار کاربرانش قرار داده است. با وارد کردن آدرس https://wa.me/phone number در مرورگر گوشی خود می توانید بدون ذخیره شماره تلفن، پیام ارسال کنید.
برای بکارگیری راحت این تکنیک به منظور چت کردن در واتساپ، بدون سیو شماره مخاطب، مراحل زیر را دنبال کنید:

2-ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره کردن شماره‌ مخاطب در گوشی

1- یکی از مرورگرهای کروم، فایرفاکس را بر روی گوشی هوشمند خود باز کنید.

2- در مرورگر لینک https://wa.me/PhoneNumber را تایپ کنید.

3- پیش ­‌شماره کشور را بدون صفر اول و علامت + وارد کنید.

4- اکنون شماره تماس مخاطبی مورد نظرتان را وارد کنید.

5- (به جای Phone Number در آدرس ذکر شده باید شماره شخصی که می خواهید به آن پیام بدهید را به همراه کد کشور وارد کنید.)

6- پس از انجام مراحل بالا صفحه ای حاوی یک دکمه سبز Continue to Chat برای شما باز می شود.

7- در این صفحه شماره موبایل وارد شده را مجددا بررسی کنید؛ در صورت درست بودن شماره، جهت ادامه پروسه بر روی دکمه Continue to Chat کلیک کنید.

8- با کلیک بر روی دکمه مذکور، در صورتی که اپلیکیشن واتساپ روی گوشی شما نصب باشد به صفحه چت شخص مورد نظر هدایت می شوید.

9- اکنون می توانید هر پیامی را که می خواهید در صفحه چت باز شده تایپ کرده و برای شخص مورد نظر خود ارسال کنید.

4-ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره کردن شماره‌ مخاطب در گوشی

 

توجه:
گاهی اوقات امکان دارد به جای لینک صفحه چت، یک کد QR نمایش داده شود که باید با استفاده از WhatsApp Web در گوشی خود آن را اسکن کنید. اگر شخص مورد نظر با آن شماره در واتساپ اکانت داشته باشد، مستقیماً به صفحه چت با او منتقل می شوید.
توجه داشته باشید در این روش برای دسترسی به لینک wa.me باید از فیلترشکن استفاده کنید.

پیام دادن در واتساپ بدون نیاز به سیو شماره مخاطب توسط Click to chat

3-ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره کردن شماره‌ مخاطب در گوشی

اگر به هر دلیلی نتوانستید از روش های فوق جهت ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره شماره استفاده کنید، می توانید از اپلیکیشن جانبی Click to chat استفاده کنید. ویژگی کلیک برای چت، از لینک های میانبر wa.me برای شروع مکالمه با هر حساب فعال WhatsApp استفاده می کند.

برای ارسال پیام توسط این اپلیکیشن دیگر به جای تایپ لینک و شماره تلفن مربوطه را در مرورگر، فقط کافی است شماره تلفن موردنظرتان را به برنامه بدهید. برنامه Click to chat حجم بسیار کمی دارد و حین استفاده برنامه، از تبلیغات خبری نیست.

برای استفاده از اپلیکیشن مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ابتدا اپلیکیشن Click To Chat را روی گوشی خود نصب کنید.

2- بعد از اجرای آن کافیست پیام و شماره تلفن مخاطب خود را در آن وارد کنید.

3- در مرحله بعد روی گزینه Open کلیک کنید تا صفحه چت مخاطب برای شما باز شود.

4- در واقع برنامه کلیک تو چت، روش های قبلی را به صورت خودکار برای شما انجام می دهد.

5- این برنامه همچنین دارای یک نسخه تحت وب است، که شما را از نصب برنامه نجات می دهد. با قابلیت کلیک برای چت از طریق مرورگر اینترنت نیز می توانید بدون سیو شماره ای، بر روی واتساپ مکالمه خود را با شماره مربوطه استارت کنید.

نکته:
Easy Message هم یکی دیگر از اپلیکیشن ها جهت ارسال پیام در واتساپ، بدون ذخیره کردن شماره مخاطب است؛ با این تفاوت که تبلیغات دارد و برای استفاده از آن باید دسترسی های متعددی به برنامه بدهید.

از روش انتخاب شماره موبایل در جستجوی گوگل استفاده کنید.

این تکنیک یک روش بسیار ساده ای است، که کمتر کسی از آن خبر دارد. بدین صورت که شماره تلفن مد نظرتان را به همراه کد کشور و علامت + در جستجوی گوگل وارد کنید؛ اکنون شماره موبایل نوشته را انتخاب کنید.

با انتخاب شماره به گزینه هایی مانند Call، Copy یا Cut دسترسی پیدا می کنید. حال به منظور شروع مکالمه بر روی گزینه سه نقطه عمودی (more) کلیک کنید؛ در این مرحله پیام رسان هایی که شماره بر روی آن ها فعال شده است، برای شما ظاهر می شود. کافیست گزینه واتساپ را انتخاب کنید و به مکالمه خود را شروع کنید.

انتخاب شماره موبایل در جستجوی گوگل

با وجود سادگی این روش ممکن است افراد کمی در مورد آن بدانند؛ اما با این روش می توانید به راحتی بدون ذخیره کردن شماره شخص در لیست کانتکت به واتساپ او پیام ارسال کنید.امکان دارد این ترفند در برخی از گوشی های هوشمند کاربردی نداشته باشد. در هر صورت اگر بتوانید این قابلیت را روی دستگاه خود اجرا کنید، می توانید به سرعت به مخاطب مورد نظر خود مسیج تان را ارسال کنید.

حرف آخر

فیسبوک در تاریخ ۱۹ فوریه ۲۰۱۴ از واتساپ رونمایی کرد؛ با وجود اینکه سال ها از زمان عرضه واتساپ می گذرد، اما همچنان ایرادات زیادی دارد و قابلیت های چندان پیشرفته ای به آن اضافه نشده است. ما در این مقاله از وب سایت رسمی دیجی فالوور سعی کردیم با ارائه چند ترفند ساده، خلاء موجود در اپلیکیشن واتساپ را پر کنیم. بر اساس آنچه در این مقاله گفته شد، متوجه شدیم که برای ارسال پیام نیازی به سیو کردن شماره تماس شخص مورد نظر در لیست مخاطبین گوشی نمی باشد.

در حال حاضر خوشبختانه روش های مختلفی برای ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره شماره طرف مقابل وجود دارد. در این آموزش چندین روش را برای شما معرفی کردیم که می توانید یکی از آنها را به دلخواه خود انجام دهید. البته پیشنهاد ما استفاده از روش اول است زیرا بسیار راحت است و نیازی به نصب برنامه های اضافی ندارد.

خواهشمندیم نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید؛ همچنین جهت دریافت راهنمایی و مشاوره های لازم در رابطه با انواع خدمات اینستاگرامی از قبیل خرید فالوور ، لایک و .. با کارشناسان ما در دیجی فالوور تماس بگیرید.

سوالات متداول در زمینه ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره کردن شماره‌ مخاطب

آیا امکان تماس صوتی و تصویری با مخاطب در واتساپ بدون ذخیره کردن شماره مخاطب وجود دارد؟

خیر، امکان تماس صوتی و تصویری با مخاطب در واتساپ بدون ذخیره کردن شماره مخاطب وجود ندارد؛ برای برقراری تماس صوتی و تصویری با مخاطب، باید شماره مخاطب را در گوشی خود ذخیره کنید.

آیا امکان مشاهده وضعیت مخاطب در واتساپ بدون ذخیره کردن شماره مخاطب وجود دارد؟

خیر، امکان مشاهده وضعیت مخاطب در واتساپ بدون ذخیره کردن شماره مخاطب وجود ندارد؛ برای مشاهده وضعیت مخاطب، باید شماره مخاطب را در گوشی خود ذخیره کنید.

آیا ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره کردن شماره مخاطب برای واتساپ قابل تشخیص است؟

خیر، امکان ارسال پیام به گروه در واتساپ بدون ذخیره کردن شماره مخاطب وجود ندارد. برای ارسال پیام به گروه، باید شماره مخاطبان گروه را در گوشی خود ذخیره کنید.

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
61,400تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,700تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
9,000تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها