عکس سلفی برای احراز هویت جدید اینستاگرام

عکس سلفی برای احراز هویت جدید اینستاگرام + مزایای احراز هویت

4.7/5 - (6 امتیاز)

اگر نگاه دقیق تری به پلتفرم رسانه های اجتماعی بیندازید، بسیاری از حساب های جعلی کاربران معتبر را در سراسر جهان تهدید می کنند. برای غلبه بر تهدیدات سایبری، الگوریتم اینستاگرام یکسری درخواست هایی برای تایید هویت از شما می کند. درخواست عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام نیز یکی از راه های تایید هویت توسط الگوریتم اینستاگرام است.

در این مقاله به بررسی دقیق آن می پردازیم و ضرورت انجام این تست تایید را برای استفاده بهینه از پلتفرم های رسانه های اجتماعی کشف می کنید. برای یادگیری نکات و ترفندهای مرتبط با این فرآیند تأیید اینستاگرام، به سرعت با این مقاله ارتباط برقرار کنید.

چرا اینستاگرام درخواست عکس سلفی اینستاگرام می کند؟

عکس سلفی اینستاگرام فرآیند تأیید اطمینان از مدیریت حساب توسط یک شخص واقعی است. اینستاگرام این روش تأیید عکس سلفی را برای اطمینان از واقعی بودن حساب بدون هیچ گونه پروفایل جعلی اتخاذ می کند. همچنین تأیید می کند که ربات ها حساب را فعال نمی کنند.

اینستاگرام از کاربران فعلی درخواست می کند تا قبل از کاوش در محتوای روی دیوار خود، این فرآیند تأیید را تکمیل کنند. کاربران جدید در طول فرایند ثبت نام خود تحت این روش قرار می گیرند. این گام اولیه اینستاگرام برای افزایش قابلیت اطمینان و اعتماد برنامه های رسانه های اجتماعی است.

اگر اینستاگرام از شما عکس سلفی می خواهد، یکی از این سه دلیل است:

1- شما نمی توانید وارد حساب کاربری خود شوید و پشتیبانی اینستاگرام باید قبل از باز نشانی رمز عبور، هویت شما را تایید کند.

2- شما سعی کرده اید سن خود را از زیر 18 سال به 18 سال یا بیشتر تغییر دهید و اینستاگرام باید سن شما را تایید کند.

3- در صورتی که هر پروفایلی به سرعت دوستان زیادی را اضافه کند و در عرض چند ثانیه فالوورهای زیادی به دست آورد، آن حساب خاص برای تایید ربات نبودن مورد تایید قرار می گیرد.

برای رفع این مشکل شما باید به صورت سلفی از خود عکس بگیرید و برای تایید الگوریتم اینستاگرام ه خود اینستاگرام عکس را ارسال نمایید. این حرکت به اینستاگرام کمک می کند تا شما را به عنوان صاحب واقعی اکانت اینستاگرام در نظر بگیرد.

برای تایید خود چه کاری باید انجام دهید؟

برای انجام فرآیند تأیید عکس سلفی، دستورالعمل های زیر را به دقت دنبال کنید.

مرحله 1: وارد اکانت اینستاگرام خود شوید یا اگر کاربر جدیدی هستید، صفحه پاپ آپی را خواهید دید که فرآیند تأیید عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام را در طول مراحل ثبت نام درخواست می کند.

مرحله ۲: در صفحه سلفی گرفتن ویدیو، روی دکمه Next ضربه بزنید. سپس، تلفن خود را تا سطح چشم نگه دارید و دستورالعمل ها را در حالت فیلمبرداری دنبال کنید. طبق درخواست های لیست شده توسط اینستاگرام صورت خود را روی دوربین گوشی قرار دهید و روی دکمه ارسال عکس کلیک کنید.

برای تایید خود چه کاری باید انجام دهید؟

زوایای منحصر به فرد را دنبال کنید تا نیازهای اینستاگرام را برآورده کنید تا از یک روند تایید موفقیت آمیز اطمینان حاصل کنید.

تأیید صحت عکس سلفی اینستاگرام برای بازیابی اکانت شما

برای بازیابی حساب اینستاگرام خود باید از یک لینک ورود یا کد امنیتی استفاده کنید. اگر هر دو گزینه کار نکردند، برای پشتیبانی باید با اینستاگرام تماس بگیرید.

هنگامی که درخواست پشتیبانی ارسال می کنید، از شما خواسته می شود یک عکس سلفی بگیرید و ارسال کنید. عکس سلفی برای کسی در اینستاگرام قابل مشاهده نیست و ظرف 30 روز حذف خواهد شد. این به پرسنل اینستاگرام کمک می کند تا تأیید کنند که شما یک شخص واقعی و فردی در عکس های خود هستید. آنها از تشخیص چهره برای تایید هویت شما استفاده نمی کنند.

یک عکس سلفی به اینستاگرام تایید می کند که در واقع شما سعی می کنید دوباره وارد شوید. اگر عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام شما قابل قبول باشد، اینستاگرام پیوندی برای باز نشانی رمز عبور برای شما ایمیل می کند. اگر اولین عکس سلفی شما پذیرفته شد، میتوانید یکی دیگر را برای امتحان مجدد ارسال کنید.

تأیید صحت عکس سلفی اینستاگرام برای بازیابی اکانت شما

تأیید صحت عکس سلفی اینستاگرام برای بازیابی اکانت شما 2

تأیید صحت عکس سلفی اینستاگرام برای بازیابی اکانت شما 3

تأیید عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام جهت تغییر سن شما

اینستاگرام در حال بررسی راه های جدید برای نزدیک شدن به تایید سن است. حداقل سن برای استفاده از اینستاگرام 13 سال است و اینستاگرام می خواهد اطمینان حاصل کند که کاربرانی که سن خود را تغییر می دهند، به درستی این کار را انجام می دهند.

اگر کاربران زیر 18 سال سن دارند، اینستاگرام قصد دارد تجربیاتی متناسب با سن آنها ارائه دهد. بنابراین اگر سن خود را در اینستاگرام از زیر 18 سال به بالای 18 سال تغییر دهید، اینستاگرام تأیید سن را درخواست می کند. شما می توانید سن خود را به سه روش تأیید کنید:

1- یک عکس سلفی آپلود کنید

2- یک شناسه معتبر ارائه دهید

3- از بین شش فالوور که به طور تصادفی انتخاب شده اند، سه نفر را انتخاب کنید تا سن خود را تضمین کنید. هیچ کدام نباید عضو خانواده باشند.

اینستاگرام با Yoti، یک استارتاپ هویت دیجیتال مستقر در لندن، همکاری می کند. هنگامی که یک عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام ارسال می کنید، برای تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی برای Yot ارسال می شود. هوش مصنوعی آموزش دیده Yout فقط سن شما را تخمین می زند و شما را شناسایی نمی کند. پس از تکمیل فرآیند تأیید، عکس سلفی شما در هر دو سیستم عامل حذف می شود.

تأیید عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام جهت تغییر سن شما

وقتی یک عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام یا شناسه شخصی خود ارسال می کنید، از اتصال اینترنت خود برای ارسال اطلاعات ارزشمند به سرور استفاده کنید.

در صورتی که از اتصال اینترنت مکان عمومی یا شخص خاص دیگری استفاده کنید، امکان این که مجرمان سایبری ارتباط شما را قطع کنند، وجود دارد و ممکن است به اطلاعات حساس شما دسترسی پیدا کنند. برای محافظت از خود و داده هایتان، سعی کنید از داده اینترنتی خود استفاده نمایید و با کمک اطلاعات و مقالات سایت دیجی فالوور به افزایش امنیت اکانت خود بپردازید.

تأیید عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام جهت تغییر سن شما 2

تایید عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام جهت ربات نبودن شما

در صورتی که هر پروفایلی به سرعت دوستان زیادی را اضافه کند و در عرض چند ثانیه فالوورهای زیادی به دست آورد، اینستاگرام مشکوک به ربات بودن شما می کند و اکانت شما برای تایید عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام درخواست داده می شود. اینستاگرام حساب های مشکوک را شناسایی می کند و قبل از اجازه دادن به پست های اکانت برای نمایش در پلتفرم رسانه های اجتماعی، مراحل تایید را تکمیل می کند.

برای رفع این ابهام می توانید عکس سلفی برای احراز هویت به اینستاگرام ارسال نمایید تا شما را ربات نداند و پیج شما را محدود نکند. در غیر این حال طبق الگوریتم اینستاگرام پیج شما محدود می کند و شاید به کل پیج از دسترس خارج کند.

مزایای تایید شدن عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام چیست؟

هم برای برندها و هم برای اینفلوئنسرها، تایید شدن در اینستاگرام همه چیز را به سطح بعدی می برد. به جای اینکه جعلی شناخته شوید، در صنعت خود برجسته خواهید شد. ممکن است در حال حاضر تعداد زیادی فالوور داشته باشید که برای شما حکم مشتری را دارند، اما تأیید اینستاگرام نشان می دهد که اکانت شما ارزش دنبال کردن را دارد یا نه.

اگر نمایه شما جذاب و قانونی باشد، فالوورهای جدید به صفحه شما سرازیر خواهند شد. با این حال، رشد برند شما تنها به دنبال جذب فالوور از طریق اثبات اجتماعی نیست. مهمتر از آن، این در مورد کسب فالوور است. از طرفی اگر شما اکانت با ارزشی دارید یا تعداد فالوور اکانت شما زیاد باشد، امکان دزدی پیج شما زیاد است.

زمانی که پیج شما از دسترس شما خارج شده است و راهی برای ورود به اکانت خود ندارید، با عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام می توانید هویت خود را به اینستاگرام معرفی و تایید نمایید و درخواست بازگشت اکانت کنید. با تأیید اینستاگرام، می توانید مشخص کنید که شما کسی هستید که پشت صفحه است.

سوالات متداول عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام

آیا ارسال عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام به اینستاگرام بی خطر است؟

بله. اینستاگرام پس از تایید عکس شما به صورت دوطرفه عکس شما را از اکانت شما و سیستم داخلی اینستاگرام حذف می نماید.

اگر اینستاگرام عکس سلفی برای احراز هویت اینستاگرام را رد کند چه اتفاقی می افتد؟

در این صورت اکانت شما از دسترس خارج می شود ولی می توانید ظرف 30 روز دیگر دوباره درخواست جدیدی ارسال کنید.

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها