نحوه فعال سازی قابلیت ری اکشن برای کانال و گروه تلگرام

نحوه فعال سازی قابلیت ری اکشن برای کانال و گروه تلگرام

5/5 - (1 امتیاز)

تلگرام از شبکه های اجتماعی است که در حال آپدیت شدن و اضافه کردن قابلیت های جدید به خود می باشد. این قابلیت ها امکان استفاده راحت از برنامه تلگرام را ممکن ساخته اند؛ به گونه ای که امروزه تلگرام به یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین شبکه های مجازی در جهان تبدیل شده است.

با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید تا شما را با نحوه ارسال ری اکشن و همچنین نحوه فعال سازی و غیرفعال سازی آن در کانال و گروه تلگرام آشنا سازیم. یکی از جدیدترین قابلیت های تلگرام که در نسخه های جدید از آن رونمایی شده است، امکان استفاده از ری اکشن پیام های ارسالی است. با استفاده از این قابلیت شما می توانید احساسات و نظرات خود را تنها با ارسال یک ایموجی به فرستنده پیام نشان دهید.

نحوه فعال سازی ری اکشن در کانال و گروه تلگرام

امکان استفاده از قابلیت ری اکشن یکی از مهمترین مواردی است که امروزه مورد توجه کاربران تلگرام قرار گرفته است. جالب است بدانید که علاوه بر چت های خصوصی، می توانید در کانال ها و گروه های مختلف این برنامه نیز نسبت به استفاده از قابلیت ری اکشن و ارسال ایموجی استفاده کنید. این قابلیت در چت های خصوصی به طور دائم فعال است اما برای اینکه بتوانید از قابلیت ری اکشن در کانال ها و گروه ها نیز استفاده کنید، ادمین باید اجازه استفاده از آن را فعال کند. در غیر اینصورت اعضای کانال یا گروه نمی توانند از این قابلیت استفاده نمایند.

اگر شما ادمین کانال یا گروه در تلگرام هستید، برای فعال سازی آن باید مراحل زیر را طی کنید: ابتدا برنامه تلگرام را باز کرده و وارد کانال یا گروه تلگرامی خود شوید. بر روی نام گروه تلگرام که در بالای صفحه قرار دارد، کلیک کرده و با مشاهده آیکون مداد، آن را انتخاب کنید. سپس روی گزینه ری اکشن کلیک کنید. با روشن کردن و یا فعال کردن قسمت ری اکشن، می توانید این امکان را برای اعضای کانال و گروه خود ممکن سازید که با استفاده از ارسال ایموجی، بتوانند نسبت به پیام های شما، نظرات خود را بیان کنند.

نحوه انتخاب ایموجی به پیام ها در تلگرام

یکی از ویژگی‌ های جالب تلگرام این است که، می توانید ایموجی های مورد نظر خود را برای ارسال ری اکشن انتخاب کنید. برای اینکار باید مراحل زیر را انجام دهید: ابتدا باید تلگرام خود را به روز کرده و از نسخه آپدیت آن استفاده کنید. پس از آپدیت تلگرام روی پیام مورد نظر خود ضربه بزنید تا ری اکشن های موجود در آن برای شما نمایش داده شوند. شما می توانید ایموجی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در حالت پیش فرض، ری اکشن مورد استفاده برای لایک پست های ارسالی در تلگرام، لایک و یا همان thumbs up است.

ری اکشن پیش فرض تلگرام خود را چگونه تغییر دهیم؟

اما اگر می خواهید که ری اکشن پیش فرض تلگرام خود را تغییر دهید، باید مراحل زیر را طی نمایید:

1- ابتدا وارد تلگرام شده و بر روی منوی سه نقطه که در قسمت بالای سمت چپ برنامه تلگرام قرار دارد، کلیک کنید تا بتوانید وارد بخش تنظیمات یا setting گردید.

2- در بخش setting گزینه stickers and imojies را انتخاب نمایید.

نحوه فعال سازی ری اکشن در کانال و گروه تلگرام

3- سپس بخش quick reaction را انتخاب نمایید. در فهرست ایجاد شده می توانید ایموجی های مختلفی را مشاهده کنید که در معرض دید کاربران شما قرار می گیرند. شما می توانید ری اکشن پیش فرض خود را از میان آنها انتخاب کرده و تنها با یک کلیک آن را ارسال کنید.

نحوه فعال سازی ری اکشن در کانال و گروه تلگرام 2

محدود کردن ایموجی های ری اکشن در گروه ها و کانال های تلگرام

اگر می خواهید تعداد ایموجی های ری اکشن برای پست های ارسالی خود در برنامه تلگرام را محدود کنید، باید مراحل زیر را طی نمایید: ابتدا وارد تلگرام و سپس کانال خود شوید. بر روی گزینه مداد و تنظیمات کانال کلیک نموده و وارد قسمت ری اکشن شوید.

محدود کردن ایموجی های ری اکشن در تلگرام

پس از آن فهرستی از ایموجی ها نشان داده می شوند. هر ایموجی را که نمی خواهید برای کاربران به نمایش در آید خاموش کرده و ایموجی های انتخابی خود را روشن کنید. در این صورت ایموجی های که خاموش کردید به هیچ عنوان برای کاربران دیگر دیده نخواهند شد تا بتوانند از آنها برای ارسال نظرات خود استفاده کنند.

توضیحات بیشتر در مورد ری اکشن تلگرام

بسیاری از افراد به دنبال این هستند که آیا ممکن است متوجه هویت فردی که برای پست شما در گروه و یا کانال ری اکشن ارسال کرده است، شد یا خیر؟ بهتر است بدانید که هیچ راهی وجود ندارد تا بتوانید از آن طریق متوجه شوید که کدام کاربر زیر پست شما ری اکشن ارسال کرده است. در حقیقت ری اکشن ها ناشناس باقی می مانند. دومین موردی که مورد توجه کاربران قرار دارد، نحوه حذف ری اکشن است. برای حذف ری اکشن تلگرام می توانید از دو روش استفاده کنید.

اگر با دو ضربه ری اکشن خود را برای پست ارسالی ثبت کرده باشید، می توانید دوباره دو ضربه بر روی پیام ارسالی بزنید تا ایموجی ارسالی شما حذف شود. اما اگر ری اکشن خود را از لیست ایموجی ها انتخاب کرده باشید، برای حذف آن باید روی پیام یک ضربه زده و همان ایموجی را انتخاب نمایید تا ری اکشن حذف گردد. توجه داشته باشه که غیر از این دو روش، روش دیگری برای حذف آن وجود ندارد.

تاثیر ری اکشن بر بازدید پست های تلگرام

یکی از مهمترین مواردی که برای ادمین های کانال ها و گروه های تلگرام اهمیت دارد این است که، آیا خرید ری اکشن بر روی تعداد بازدید پست های تلگرام موثر می باشد یا خیر؟ بهتر است بدانید که ری اکشن ها تنها ایموجی هستند و هیچ ارزشی برای شما ندارند و به هیچ عنوان باعث افزایش تعامل شما با دیگر گروه‌ ها و کانال‌ های تلگرام نخواهند شد. دنبال کننده ها و یا ممبرهای تلگرام شما مخاطبین واقعی هستند که باید با آنها تعامل واقعی ایجاد کنید و آنها را تشویق نمایید تا به پست های شما ری اکشن نشان دهند. تنها از این طریق می توانید اعتماد کاربران خود را به دست آورید.

سخن پایانی

تلگرام یکی از برنامه‌های محبوبی است که امروزه توجه کاربران بسیاری را به خود جلب نموده است. این برنامه روز به روز در حال پیشرفت بوده و از امکانات و قابلیت‌ های جدیدی رونمایی می‌ کند. یکی از قابلیت های جدید تلگرام در نسخه های آپدیت شده آن، امکان استفاده از ری اکشن ایموجی برای پست های ارسالی در کانال ها و گروه های تلگرام است.

با استفاده از ایموجی می توانید احساسات و نظرات خود را در مورد پست ارسالی تلگرام بیان کنید. در این مقاله سعی کردیم شما را با نحوه فعال سازی ری اکشن، نحوه غیرفعال کردن آن، نحوه محدود کردن ایموجی ها آشنا سازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت دیجی فالوور مراجعه کرده و اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورید.

سوالات متداول در زمینه فعال سازی ری اکشن برای کانال و گروه تلگرام

از جدیدترین قابلیت های تلگرام چیست؟

یکی از جدیدترین قابلیت های تلگرام که در نسخه های جدید از آن رونمایی شده است، امکان استفاده از ری اکشن پیام های ارسالی است.

هدف استفاده از قابلیت ری اکشن تلگرام چیست؟

با استفاده از این قابلیت شما می توانید احساسات و نظرات خود را تنها با ارسال یک ایموجی به فرستنده پیام نشان دهید.

آیا در گروه ها و کانال های تلگرام نیز میتوان ری اکشن ایموجی را فعال کرد؟

این قابلیت در چت های خصوصی به طور دائم فعال است اما برای اینکه بتوانید از قابلیت ری اکشن در کانال ها و گروه ها نیز استفاده کنید، ادمین باید اجازه استفاده از آن را فعال کند.

آیا می توان ایموجی پیش فرض تلگرام را تغییر داد؟

بله. می توانید ایموجی پیش فرض را با توجه به آنچه که در متن آموزش داده شد تغییر دهید.

حالت پیش فرض ایموجی تلگرام کدام است؟

در حالت پیش فرض، ری اکشن مورد استفاده برای لایک پست های ارسالی در تلگرام، لایک و یا همان thumbs up است.

آیا ممکن است متوجه هویت فردی که برای پست شما در گروه و یا کانال ری اکشن ارسال کرده است، شد یا خیر؟

هیچ راهی وجود ندارد تا بتوانید از آن طریق متوجه شوید که کدام کاربر زیر پست شما ری اکشن ارسال کرده است. در حقیقت ری اکشن ها ناشناس باقی می مانند.

آیا خرید ری اکشن بر روی تعداد بازدید پست های تلگرام موثر می باشد یا خیر؟

بهتر است بدانید که ری اکشن ها تنها ایموجی هستند و هیچ ارزشی برای شما ندارند و به هیچ عنوان باعث افزایش تعامل شما با دیگر گروه‌ ها و کانال‌های تلگرام نخواهند شد.

از روش های حذف ری اکشن ایموجی کدام است؟

اگر با دو ضربه ری اکشن خود را برای پست ارسالی ثبت کرده باشید، می توانید دوباره دو ضربه بر روی پیام ارسالی بزنید تا ایموجی ارسالی شما حذف شود.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
61,400تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,700تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
9,000تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها