چگونه در پینترست استوری بگذاریم؟ آموزش گذاشتن پین استوری

چگونه در پینترست استوری بگذاریم؟ آموزش گذاشتن پین استوری

5/5 - (1791 امتیاز)

تقریبا از زمان شیوع بیماری کرونا بود که تعداد کاربران پینترست تا حد زیادی افزایش پیدا کرد و این مسئله سبب شد تا تغییرات بزرگی در پینترست ایجاد شود. یکی از این تغییرات، قابلیت Pinterest Story Pins است که توانسته توجه افراد بسیاری را به سوی خود جلب کند. امروز در این پست از دیجی فالوور می‎خواهیم همه چیز در مورد استوری پینترست را با یکدیگر بررسی کنیم و ببینیم که چگونه میتوان در پین استوری بگذاریم.

پین استوری پینترست چیست؟

پین های داستان، پین هایی چند صفحه ای هستند که به سازندگان محتوا کمک میکنند که داستانی را تعریف نمایند. آن ها از طریق پین های استوری میتوانند مخاطبان خود را درگیر کرده و حتی فالوورهای بیشتری نیز با این روش به دست آورند. خوب است بدانید که همه پین ها از جمله پین های داستان میتواند بسیار بیشتر از تعداد فالوورهای شما دیده شود. با ایجاد یک استوری، پینرهای دیگر یعنی سایر تولیدکننده های محتوا را تشویق خواهید کرد که شما را دنبال کنند.

شما میتوانید حداکثر 20 صفحه در استوری های خود داشته باشید و عکس، ویدیئو، متن و … را در آنها جای دهید. پین های استوری راهی برای کاربران این شبکه اجتماعی است تا محتوای شگفت انگیز تولید کرده و چندین محصول یا ایده خود را در یک استوری به نمایش بگذارند.

یک استوری پینترست به تولیدکننده های محتوا کمک میکند تا لحظات پشت صحنه، نکات مهم، دستورالعمل ها، ایده های کار دستی یا آموزش های گام به گام را به اشتراک بگذارند.

نکته بسیار مهم: پین های استوری در حال حاضر در شبکه اجتماعی پینترست بسیار جذاب هستند و بر خلاف سایر پلتفرم ها بعد از 24 ساعت ناپدید نمیشوند!

آیا پین های استوری پینترست برای دریافت تعامل گزینه مناسبی هستند؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که همواره پرسیده میشود این است که آیا استوری میتوانند باعث افزایش میزان تعامل و افزایش ترافیک شوند؟ آیا پین ها میتوانند باعث افزایش ترافیک وبسایت شما شوند؟

بر اساس بررسی ها مشخص شده است که استوری 41 برابر بیشتر از پین های تصاویر استاتیک ذخیره می‏شوند. در مقابل پین های ذخیره شده استوری هم عملکرد خوبی ندارند. در ابتدای شکل گیری استوری در این پلتفرم نقطه ضعف پین استوری این بود که نمیتوانستید از طریق آن به سایت خودتان لینک بدهید. با این حال این قابلیت بسیار جذاب و در حال رشد است و به زودی میتواند تاثیرات زیادی در کسب و کارهای فعال در پینترست داشته باشد. در حال حاضر امکان افزودن لینک به استوری ها اضافه شده است.

با این حال اگر چه پین های استوری بهترین عملکرد ممکن را برای هدایت ترافیک به سایت شما ندارند اما همچنان ارزش بسیاری در این شبکه اجتماعی داشته و توصیه می‎ کنیم که حتما از این قابلیت استفاده کنید.

چگونه پینترست استوری را ببینیم؟

پین های استوری در پینترست به طور قابل توجهی با پین های معمولی متفاوت هستند. برای دسترسی به آنها کافی است که به نماد دارای شماره‌ در گوشه سمت چپ بالا دقت کنید. با لمس این قسمت میتوانید استوری پین ها را تماشا کنید.

چگونه در پینترست استوری بسازیم؟

لازم است که وارد حساب تجاری پینترست خود شوید و روی برگه ایجاد یا Create بزنید.

سپس روی ایجاد پین داستان یا Create Story Pin بزنید. ممکن است حساب شما هنوز به استوری ها دسترسی نداشته باشد. در چنین حالتی این گزینه را نخواهید دید.

چگونه در پینترست استوری بسازیم؟

در این مرحله بایستی تصویر یا ویدئوی خود را آپلود کنید. توجه داشته باشید که مدت زمان ویدیوی شما نباید بیشتر از 60 ثانیه باشد.

چگونه در پینترست استوری بسازیم؟ 2

حالا میتوانید با استفاده از قابلیت‌ها و امکاناتی که در این صفحه وجود دارد، صفحه خود را طراحی کرده و چیزهای بیشتری مانند متن، استیکر و … به آن اضافه کنید. انواع مختلف فونت‌ ها و رنگ‎ ها در آن وجود دارد که می‎توانید از آن‎ها استفاده کنید. بعد از این که طرح بندی خود را انجام داید کافی است روی بعدی یا همان Next بزنید.

چگونه در پینترست استوری بسازیم؟ 3

چگونه در پینترست استوری بسازیم؟ 4

در اینجا لازم است که یک تم برای پین داستان خود انتخاب کنید.

جزئیاتی مانند فهرست یا موارد مورد نیاز را هم به آن اضافه کنید و Next را بزنید.

عنوان پین داستان را اضافه کنید.

بورد پین داستان را انتخاب کنید تا در آن منتشر شود.

در این قسمت نیاز است که حداکثر 10 تگ پینترست را که با محتوای شما ارتباط دارد را انتخاب کنید.

حالا روی انتشار بزنید تا در پینترست استوری شما منتشر شود 😊

چگونه در پینترست استوری بسازیم؟ 5

سخن پایانی

همانطور که دیدید، پینترست هم چند سالی است که قابلیت انتشار استوری را به خود اضافه کرده است. این قابلیت در ابتدا فقط برای تعداد محدودی از اکانت ها در دسترس بود اما در حال حاضر بخش قابل توجهی از اکانت های تجاری میتوانند به این قابلیت دسترسی داشته باشند. شما در انتشار استوری نمیتوانید به وبسایت خود لینک بدهید. اما با این حال خوب است که باز هم از این قابلیت استفاده کنید به این خاطر که آمارها نشان داده است که پینترست استوری ها تا 41 برابر بیشتر از پین های معمولی دیده میشوند.

همچنین سایت دیجی فالوور ارائه دهندهٔ  خدمات پینترست مثل خرید فالوور پینترست، ریپینز پینترست و… است.

سوالات متداول چگونه در پینترست استوری بگذاریم؟

چرا نمیتوانم در پینترست پین استوری بگذارم؟

برای این که بتوانید در پینترست استوری بگذارید بایستی یک حساب تجاری داشته باشید. بعد از این که حساب تجاری خود را ایجاد کردید، میتوانید استوری های خود را منتشر کنید.

چگونه در پینترست پین استوری بگذاریم؟

در متن مقاله به این موضوع اشاره کرده ایم.

پین استوری پینترست کجا ظاهر میشود؟

پین استوری ها را می‎توانید در سمت چپ و بالای صفحه پینترست ببینید.

چگونه میتوانم به استوری خود لینک اضافه کنم؟

برای انجام این کار در بخش اضافه کردن جزئیات به پین استوری، کافی است که جعبه لینک را به استوری خود اضافه کنید و لینک مدنظر خود را در آن قرار دهید.

پین استوری های پینترست چقدر در صفحه من باقی میمانند؟

یکی از مهمترین ویژگی های پین استوری در پینترست این است که بر خلاف سایر شبکه های اجتماعی، بعد از 24 ساعت ناپدید نمیشوند. پین استوری های پینترست برای همیشه در اکانت شما باقی می مانند و به همین خاطر بهتر است که برای تولید محتوای استوری خود وقت بگذارید و خلاقیت به خرج دهید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله