نحوه پین کردن پست در اینستاگرام

پین کردن پست در اینستاگرام آموزش به صورت گام به گام و تصویری

5/5 - (1734 امتیاز)

 برنامه اینستاگرام از شبکه‌ های اجتماعی محبوبی است که به‌ دلیل داشتن امکانات و ویژگی‌ های فوق‌ العاده توجه کاربران بسیاری را از سراسر جهان به خود جلب کرده‌ است. این برنامه روزبه‌روز در حال ارتقا بوده و قابلیت‌ های جدیدی را نیز به خود اضافه می‌ کند. یکی از امکانات ویژه این برنامه پین کردن پست محبوب خود در اکانت اینستاگرام می‌ باشد.

بی‌ شک برای شما نیز رخ داده است که یک پست را بیش‌ از پست‌ های دیگر دوست داشته و یا به‌ دنبال بازدید بیشتر آن باشید. دراین‌صورت، می‌ توانید از قابلیت پین کردن پست در اینستاگرام استفاده کنید. دراین‌صورت پست مورد نظر در اول صفحه به نمایش درآمده و تمامی بازدیدکنندگان می‌ توانند آن را مشاهده کنند.

با استفاده از این قابلیت می‌ توانید پست‌ های مهم و باارزش را بالاتر از تمامی پست‌ های دیگر منتشر نمایید تا تعداد بازدید آن را افزایش دهید. در ادامه همراه سایت دیجی فالوور باشید شما را با مزایای پین کردن پست در اینستاگرام و آموزش تصویری پین کردن پست در این برنامه آشنا سازیم.

 نحوه پین کردن پست در اینستاگرام

 بی‌ شک یکی از مهم‌ ترین سوالاتی که دراین‌میان به وجود می‌ آید این است که چگونه میتوان یک پست را در اینستاگرام پین کرد؟ راه انجام این کار بسیار آسان است. ابتدا باید از جدیدترین نسخه اینستاگرام استفاده کنید.

توجه داشته باشید که هرگونه نسخه غیررسمی اینستاگرام ممکن است از این ویژگی حمایت نکند. ابتدا وارد صفحه پست در برنامه‌ اینستاگرام خود شده و روی آن کلیک کنید. سپس سه نقطه گوشه سمت راست صفحه را انتخاب نمایید تا وارد تنظیمات پست گردید. در این قسمت گزینه pin to your profile را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب این گزینه می‌ توانید پست موردنظر را بالاتر از پست‌ های دیگر منتشر سازید.

 توجه داشته باشید که اگر به‌ دنبال پین کردن یک پست دیگر پس‌ از آن هستید، پست اول به‌ عنوان پست پین شده یا دوم تلقی خواهد شد و پست جدید نیز به‌ جای آن جایگزین می شود. بی‌ شک این نوع قابلیت دارای مزایا و محدودیت‌ هایی است.

یکی از محدودیت‌ های پین کردن پست در برنامه‌ اینستاگرام این است که نمی‌ توانید تمامی پست‌ ها را پین کنید. از میان تمامی پست‌ های خود تنها می‌ توانید ۳ مورد را برای پین کردن انتخاب نمایید که می‌ توانند هر نوع محتوای عکسی، ویدیویی و یا ریلز باشند. بنابراین در انتخاب درست پست‌ های موردنظر دقت کنید. توجه داشته باشید که معمولاً این نوع قابلیت برای پست‌ هایی است که به‌ دنبال کسب‌وکار و رونق آن می‌ باشند تا بتوانند میزان بازدید پست خود را افزایش دهند.چگونه پست اینستاگرام را در صفحه خود پین کنیم

مزایای پین کردن پست در اینستاگرام

 در بخش قبل شما را با نحوه پین کردن پست در اینستاگرام و محدودیت‌ های آن آشنا ساختیم اما بی‌ شک این نوع قابلیت مزایای بسیار زیادی دارد که به‌ عنوان یکی از بهترین قابلیت‌ های این برنامه شناخته می‌ شود. هر قابلیتی که در آپدیت اینستاگرام به آن اضافه می‌ شود برای بهتر کردن استفاده از این پلتفرم می‌ باشد.

با استفاده از قابلیت پین کردن می‌ توانید پست محبوب و یا موردنظر خود را بدون توجه به زمان انتشار آن بالاتر از پست‌ های دیگر قرار دهید که اینکار مزایای بسیاری دارد. از جمله آنها میتوان به مزایای زیر اشاره نمود:

با استفاده از پین کردن پست در اینستاگرام می‌ توانید پست‌ های مهم مانند معرفی محصول و یا تبلیغات را در صدر پست‌ های دیگر قرار دهید.

با استفاده از این روش می‌ توانید بازدید پست موردنظر خود را افزایش دهید.

معمولاً پین کردن پست در اینستاگرام برای بهتر نمایش دادن پست ها و ریلزها است که می‌ توانند بهترین نوع معرف برای اکانت شما باشند.

با استفاده از این روش می‌ توانید محتوای ارزشمند و جذاب را بیش‌ از پست های دیگر در معرض دید کاربران قرار دهید.

با پین کردن پست‌ های قدیمی در اکانت خود می‌ توانید احتمال دیده شدن و یا بازدید آنها را افزایش دهید.

با استفاده از این قابلیت می‌ توانید صفحه خود را شخصی سازی کرده و تم‌ های جذاب بسازید.

توجه داشته باشید که استفاده از این قابلیت برای پیج های شخصی توصیه نمی‌ گردد چرا که هیچ مزایایی نخواهد داشت. معمولاً بیشتر برای پروژه‌ های بیزینسی در نظر گرفته شده‌ است.

 تأثیر پین کردن پست در افزایش میزان بازدید پست‌ های ارسالی

 بی‌ شک پست‌ هایی که قبل‌ از پست‌ های دیگر به نمایش درمی‌آیند دارای بالاترین میزان بازدید خواهند بود. هرچقدر میزان بازدید افزایش یابد به همان اندازه تعداد لایک و کامنت نیز بیشتر خواهد شد. در نتیجه با استفاده از این روش می‌ توانید پست‌ های قدیمی را نیز به‌ اندازه‌ پست‌ های جدید به یکی از پربازدیدترین ها تبدیل کنید. بهتر است پین کردن پست را زمانی انجام دهید که صفحه شما بالاترین بازدید را داشته باشد.

توجه داشته باشید که بهترین زمان برای پین کردن پست در اینستاگرام زمان دریافت تبلیغ است چرا که در این روش کاربران جدید وارد صفحه‌ شما می‌ شوند و می‌ توانید از این طریق بازدید آنها را افزایش دهید.

 ازسوی دیگر با استفاده از این روش می‌ توانید پست‌ های قدیمی را پر بازدید کرده و آنها را وارد صفحه اکسپلور گردید. می‌ دانید که دستیابی به صفحه اکسپلور یکی از هدف‌ های اصلی تمامی پیج های کسب‌ و کار در برنامه‌ اینستاگرام شناخته می‌ شود چرا که با استفاده از این روش می‌ توانید به ارتقای اکانت خود کمک کنید.

 کدام پست‌ ها برای پین کردن در اینستاگرام مناسب می‌ باشند؟ کدام پست‌ ها برای پین کردن در اینستاگرام مناسب می‌ باشند؟

 یکی از دغدغه‌ های مهم تمامی پبج های کسب‌وکار این است که در هنگام استفاده از این قابلیت چه نوع پست‌ هایی را می‌ توانند پین کنند و یا به عبارت دیگر چه نوع پست هایی ارزش پین شدن را خواهند داشت؟ یکی از مهم‌ ترین نکاتی که دراین‌میان باید به آن توجه کنید این است که نباید تنها با توجه به سلیقه شخصی خود اقدام به پین کردن پست کنید چرا که نمی‌ توانید بازدهی لازم را بدست آورید. بهتر است محتواهایی را انتخاب کنید که کاربران علاقه زیادی به آنها دارند.

 پین پست معرفی

 یکی از محتواهایی که باعث جلب توجه کاربران می‌ شود معرفی پیج کسب‌وکار خود است. اگر در حال فعالیت در زمینه بلاگری هستید، می‌ توانید یک بیوگرافی کوتاه از خود را در قالب یک پست نوشته و آن را پین کنید یا اگر به‌ دنبال فروش محصول و یا ارائه خدمات می‌ باشید می‌ توانید درمورد نحوه‌ شروع و رشد کسب‌وکار خود صحبت کرده و آن را پین نمایید.

زمانی‌ که افراد جدید وارد صفحه اطلاعات شما در برنامه اینستاگرام می شوند با مطالعه‌‌ مطالب می‌ توانند به شما اعتماد کنند. ازسویی‌دیگر میزان بازدید پست ها را نیز افزایش می‌ دهد. همچنین این اتفاق باعث بالا رفتن تعامل شما با دیگر فالوور ها و صفحات اینستاگرام می‌ شود.

 پین پست‌ های تبلیغاتی

 یکی دیگر از محتواهایی که برای ارزش پین شدن را دارند پست‌ های تبلیغاتی هستند. شما می‌ توانید پست صفحات دیگر را در پیج خود تبلیغ نموده و آن را پین کنید. سپس براساس بازدیدی که دریافت می‌ کنید می‌ توانید پول دریافت کنید. به‌ همین دلیل است که میتوان گفت با استفاده از این قابلیت می‌ توانید میزان درآمد خود را افزایش دهید.

اما توجه داشته باشید که پست‌ های پین شده را به مدت طولانی در این حالت قرار ندهید چراکه مخاطب تنها یک‌ بار بر روی تبلیغ تمرکز می‌ کند و پس‌ از آن ممکن است با ریزش فالوور روبرو گردد.

 پین کردن پست‌ های قدیمی

 در برخی موارد پست‌ های قدیمی بازدید بسیاری بدست نمی‌ آورند و نمی‌ توانند توجه مخاطب را به خود جلب کنند. با استفاده از این روش می‌ توانید پست‌ های قدیمی را بازنشر نموده و علاوه‌ بر دریافت بازدید های جدید دنبال کننده های بیشتری را نیز به سمت اکانت خود روانه سازید.

 پین کردن محصولات خاص

 اگر دارای پیج فروشگاهی هستید ممکن است در برخی موارد نیاز داشته باشید محصول قدیمی تخفیف خورده را مجدداً پست کنید و یا این‌که درهنگام شارژ مجدد محصول نیاز به پست دوباره آن داشته باشید اما اینکار‌ نمی تواند بازدید خوبی داشته باشد. در این روش می‌ توانید از قابلیت پین کردن پست استفاده کنید. این امر علاوه‌بر این‌که باعث آسان‌ تر شدن کارهای شما می‌ شود، میزان بازدید و فروش محصول را نیز افزایش می‌ دهد.

 افزایش بازدید ریلز

 معمولاً محتوای ویدیویی با عنوان ریلز امروزه به یکی از قابلیت‌ های جدید برنامه‌ اینستاگرام تبدیل شده‌ است که اهمیت بسیار زیادی برای کاربران دارد. شما می‌ توانید با پین کردن پست‌ های ریلز در صفحه خود توجه کاربران را به آن جلب کرده و تعامل خود را از طریق دریافت لایک و کامنت افزایش دهید.

 ساخت هیدر برای صفحه

 یکی از ایده‌ های جذابی که می‌ توانید برای آن از قابلیت پین استفاده کنید این است که سه پست را به حالت پیوسته طراحی کرده و آن را در صفحه خود به‌ عنوان تیتر به نمایش قرار دهید. می‌ توانید در هنگام طراحی پست‌ ها از رنگ‌ های خاصی استفاده کنید و یا اطلاعاتی مانند تصویر محصول و خدمات را درج کنید.

 سخن پایانی

 برنامه اینستاگرام دارای امکانات و قابلیت‌ های ویژه‌ ای است که می‌ توانید بهترین استفاده را از تمامی امکانات آن داشته باشید. با بروزرسانی کردن برنامه اینستاگرام خود می‌ توانید از ویژگی پین کردن پست در این برنامه بهره‌ مند گردید. با استفاده از این قابلیت می‌ توانید پست‌ های موردنظر خود را در صدر پست‌ های دیگر قرارداده و میزان بازدید آن را افزایش دهید.

سایت دیجی فالوور در این بخش سعی کرده‌ است شما را با اهمیت پین کردن پست در اینستاگرام و نحوه پین کردن آن آشنا سازد تا بهترین استفاده را از این قابلیت داشته باشید.

سوالات متداول در زمینه پین کردن پست در اینستاگرام

پین کردن پست در اینستاگرام چه مزیتی دارد؟

با استفاده از این روش می‌ توانید پست‌ های باارزش را در صدر پست‌ های دیگر قرار داده و از این طریق میزان بازدید آن را افزایش دهید. با افزایش میزان بازدید، تعامل شما با دیگر کاربران بیشتر شده و می‌ توانید حتی از این طریق وارد اکسپلور اینستاگرام گردید.

آیا امکان پین کردن پست در اینستاگرام در نسخه‌ های غیررسمی اینستاگرام ممکن است؟

این ویژگی تنها در نسخه‌ های اصلی اینستاگرام قابل استفاده می‌ باشد.

آیا پست پین شده دوم به عنوان پست اول در معرض نمایش قرار می گیرد؟

بله پست پین شده دوم در جایگاه اول قرار می گیرد.

پین کردن پست در اینستاگرام چه محدودیتی دارد؟

شما نمی‌ توانید بیش‌ از سه پست را پین کنید.

چه نوع محتوایی را میتوان در برنامه‌ اینستاگرام پین کرد؟

شما می‌ توانید هر گونه محتوای تصویری، ریلز یا ویدیویی را در این برنامه پین کنید.

پین کردن پست در اینستاگرام مناسب چه پیج هایی است؟

معمولاً پیج های بیزینسی به‌ دنبال استفاده از این قابلیت هستند و به‌ هیچ‌ عنوان برای پیج های شخصی توصیه نمی‌ شود.

آیا پین کردن پست در اینستاگرام باعث افزایش میزان بازدید پست‌ های ارسال می‌ گردد؟

بله دراین‌صورت میزان بازدید و تعداد لایک و کامنت در این برنامه افزایش پیدا می‌ کند و شما می‌ توانید به جایگاه فوق‌العاده‌ای در اینستاگرام دست پیدا کنید.

بهترین زمان برای پین کردن پست در اینستاگرام چه زمانی است؟

بهترین زمان برای پین کردن پست مورد نظر در هنگام دریافت تبلیغات است که توجه کاربران را به خود جلب کند.

کدام پست ها برای پین کردن مناسب هستند؟

پست‌ های معرفی، پست‌ های تبلیغاتی، پست‌ های قدیمی، محصولات خاص از جمله پست‌ هایی هستند که مناسب پین کردن می‌ باشند.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله