آموزش کامل پین کردن کامنت در اینستاگرام

پین کردن کامنت در اینستاگرام آموزش کامل در اندروید و آیفون

5/5 - (1775 امتیاز)

پین کردن کامنت در اینستاگرام: کامنت ها در اینستاگرام از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. کامنت ها نشان میدهند که کاربران آنقدر به محتوای پست علاقه داشته اند که تصمیم گرفته اند نظر خود را در مورد آن به اشتراک بگذارند. در میان تمام کامنت هایی که دریافت میکنید برخی از آنها به دلایلی نسبت به سایر کامنت ها از اهمیت بیشتری برخوردارند.

در این میان احتمالا علاقه داشته باشید که این کامنت ها را به نسبت سایر کامنت ها برجسته تر کنید تا افراد بیشتری قادر به مشاهده و خواندن آن باشند. برای انجام این کار بایستی از تکنیک پین کردن کامنت استفاده کنید. شما در هر پست میتوانید تا 3 کامنت را پین کنید. با این نوشته از وبلاگ دیجی فالوور همراه باشید تا روش پین کردن کامنت را با ساده ترین روش یاد بگیرید.

پین کردن کامنت در اینستاگرام چیست؟

پین کردن کامنت در اینستاگرام قابلیتی است که با استفاده از آن میتوانید یک تا سه کامنت را در بالای بخش کامنت ها به نمایش بگذارید. در واقع هر چقدر هم که کامنت های جدید به پست شما اضافه شود، باز هم این کامنت ها در صدر قرار خواهند گرفت. به بیانی دیگر، زمانی که میخواهید یک تا سه کامنت بیشتر در معرض دید قرار بگیرد، از قابلیت پین کردن کامنت استفاده میکنیم.

پین کردن کامنت اینستاگرام در اندروید

برای اینکه بتوانید یک کامنت را در اینستاگرام پین کنید بایستی مراحل زیر را انجام دهید:

1- وارد اینستاگرام شده و به پست مدنظر خود بروید و کامنت را باز کنید.

2- بعد از باز کردن کامنت ها انگشت خود را روی کامنتی که میخواهید آن را پین کنید نگه دارید و از بین گزینه ها روی علامت Pin که شبیه یک سنجاق است بزنید.

3- در این مرحله یک کادر برای شما باز میشود و از شما میپرسد که آیا میخواهید این کامنت را پین کنید یا نه. شما روی Pin Comment بزنید تا کامنت شما پین شود.پین کردن کامنت اینستاگرام در اندروید

آنپین کامنت در اندروید

برای اینکه یک کامنت را آن پین کنید (کامنت را از پین بودن خارج کنید) کافی است که انگشت خود را روی کامنت پین شده بگذارید و برای چند لحظه آن را نگه دارید. سپس روی علامت سنجاق ضربه بزنید تا کامنت  از حالت پین شده خارج شود. خوب است به این نکته اشاره کنیم که با آن پین کردن یک کامنت، آن کامنت حذف نخواهد شد بلکه از ابتدای لیست کامنت ها خارج میشود.

پین کردن کامنت اینستاگرام در iOS

در صورتی که سیستم عامل تلفن همراه شما iOS است، کافی است که مراحل زیر را برای پین کردن کامنت در اینستاگرام انجام دهید.

1- وارد اینستاگرام شده و به پست مدنظر خود مراجعه کرده و وارد بخش کامنت ها شوید.

2- کامنت مدنظر خود را انتخاب کرده و انگشت خود را روی آن قرار داده و آن را به سمت چپ بکشید. با انجام این کار علامت یک سنجاق ظاهر میشود. روی آن ضربه بزنید.

3- حالا کادری برای شما باز میشود و می پرسد که آیا میخواهید کامنت خود را پین کنید یا نه.

4- با زدن Pin Comment کامنت شما پین خواهد شد.

آنپین کامنت در iOS

آن پین کردن کامنت اینستاگرام در iOS شباهت زیادی با روند پین کردن دارد. برای انجام این کار کافی است که انگشت خود را روی کامنتی که پین شده است قرار دهید و آن را به سمت چپ بکشید.

سپس روی علامت سنجاق بزنید تا کامنت از حالت پین خارج شود. خوب است یک بار دیگر به این موضوع اشاره کنیم که آن پین کردن باعث حذف شدن کامنت نمیشود بلکه آن را از ابتدای لیست کامنت ها خارج خواهد کرد.

آموزش پین کردن کامنت در لایو

یکی از نکات مثبت اینستاگرام این است که شما میتوانید در لایوها (live) نیز یک کامنت را پین کنید. در واقع ممکن است که شما حین برگزاری لایو با کامنت هایی مواجه شوید که بسیار جالب یا مفید هستند.

همچنین ممکن است خودتان یک کامنت مفید بنویسید و نیاز باشد که همه افرادی که وارد لایو میشوند، این کامنت را بخوانند. در چنین مواقعی نیاز است که آن کامنت خاص را پین کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را انجام دهید.

1- هنگامی که در حال برگزاری لایو هستید، از گوشه سمت چپ روی Comments بزنید.

2- کامنت مدنظر خود را انتخاب کنید و روی آن ضربه بزنید و گزینه Pin Comment را بزنید تا کامنت مدنظرتان پین شود.آموزش پین کردن کامنت در لایو

بررسی چند نکته مهم در مورد پین کردن کامنت ها

پین کردن اینستاگرام کار بسیار ساده ای است و هیچ قانون خاصی ندارد و شما میتوانید هر کامنتی را برای خود پین کنید. اما لازم است که به نکات زیر توجه داشته باشید:

. شما تنها 3 تا از کامنت های موجود زیر پست خود را میتوانید پین کنید. بنابراین در انتخاب کامنت ها دقت کنید.

. هر کامنتی را میتوانید پین کنید و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

. کامنتی که پین کرده اید را میتوانید بعد از مدتی از پین خارج کنید و کامنت های دیگری را به جای آن پین کنید.

. برای برخورداری از قابلیت پین کردن بایستی اینستاگرام خود را بروزرسانی کنید. اگر نسخه اینستاگرامی که استفاده میکنید، بسیار قدیمی باشد پس احتمالا از قابلیت پین برخوردار نیست و شما نیاز به بروزرسانی اینستاگرام خود خواهید داشت.

چرا استفاده از قابلیت پین در اینستاگرام مهم است؟

اینستاگرام هر بار ویژگی ها و قابلیت های جدیدی را به خود اضافه میکند که بهتر است برای بیشتر دیده شدن و تعامل بهتر با مخاطبان خود از این قابلیت ها استفاده کنید. اما پین کردن کامنت چه تاثیر مثبتی در اکانت شما خواهد داشت؟

در واقع شما با پین کردن کامنت های جالب، باعث جلب توجه بیشتر مخاطبان و انتقال اطلاعات به شکل سریع‎ تر خواهید شد و این موضوع در افزایش بازدید شما تاثیر مثبتی خواهد داشت. و در آخر شما میتوانید با خرید کامنت اینستاگرام کامنت دلخواه و سفارشی خود را با متن های مورد نظر از سایت دیجی فالوور سفارش دهید.

سوالات متداول در زمینه پین کردن کامنت در اینستاگرام

منظور از پین کردن کامنت در اینستاگرام چیست؟

با پین کردن یک کامنت در اینستاگرام، کامنت مدنظر همیشه در بالای سایر کامنت ها قرار میگیرد و بیشتر دیده میشود.

چند کامنت را می توان پین کرد؟

شما میتوانید تا 3 کامنت را پین کنید.

آیا امکان از پین خارج کردن کامنت های پین شده وجود دارد؟

بله. شما هر زمانی که بخواهید میتوانید کامنت را از پین خارج کنید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله