عکس های ذخیره شده در روبیکا کجاست؟ آموزش گام به گام

عکس های ذخیره شده در روبیکا کجاست؟ آموزش گام به گام

5/5 - (1810 امتیاز)

عکس های ذخیره شده در روبیکا : اپلیکیشن روبیکا یکی از پلتفرم های پرطرفدار در ایران است که امکانات گوناگونی را به کاربران خود ارائه می دهد. این برنامه شباهت بسیار زیادی به تلگرام و اینستاگرام دارد و می توانید در آن، یک کانال یا یک صفحه داشته باشید. روبینو بخشی از روبیکا بوده که می توانید از آن برای کسب درآمد استفاده کنید.

در روبینو بستری فراهم شده است که کاربر بتواند صفحه شخصی یا کاری برای خود و برند خود ایجاد کند و در آن صفحه تنظیمات و قابلیت های مختلفی را اعمال کند. عکس های ذخیره شده در روبیکا به کدام قسمت می رود؟ حتما شما هم‌ کنجکاوید تا پاسخ این سوال را بدانید! پس با سایت دیجی فالوور همراه ما باشید تا نحوه پیدا کردن پست های ذخیره شده در روبیکا را بیاموزید.

برای مشاهده عکس های ذخیره شده در روبیکا به کدام قسمت برویم؟

در پیام رسان روبیکا قسمتی به نام روبینو وجود دارد. روبینو شباهت زیادی به اینستاگرام داشته و کاربران می توانند در این قسمت صفحه ای ایجاد کنند و از طریق آن صفحه درآمد کسب کنند. عکس های بسیاری در این قسمت منتشر می شوند که می توانید آنها را مشاهده کنید و در صورت لزوم این قابلیت نیز وجود دارد که آنها را ذخیره کنید.

نکته ای که در این باره باید بدانید این است که عکس های ذخیره شده در روبیکا وارد گالری شما نمی شوند! بلکه این عکس ها تنها در اپلیکیشن‌ روبیکا ذخیره خواهند شد. برای اینکه بتوانید فیلم یا عکس را در گالری خود ذخیره کنید، باید آنها را دانلود کنید. برای ذخیره کردن عکس در روبیکا مراحل زیر را انجام دهید.

برای مشاهده عکس های ذخیره شده در روبیکا به کدام قسمت برویم؟

مراحل ذخیره عکس های روبیکا

1-  در مرحله اول ابتدا وارد برنامه روبیکا شوید و به قسمت روبینو بروید.

2- در قدم بعد باید پستی را که قصد ذخیره کردن آن را دارید بیابید. در پایین پست ها علامتی مانند پرچم قرار داد که برای ذخیره کردن یا نشان کردن پست باید بر روی آن کلیک کنید.

3- اکنون پست شما در اپلیکیشن‌ روبیکا ذخیره شده است. 

مراحل ذخیره عکس های روبیکا

اما این عکس ها به کدام قسمت می روند؟ برای مشاهده این عکس ها در برنامه روبیکا، باید وارد تنظیمات روبیکا شوید. در این قسمت گزینه ای به نام نشان شده ها وجود دارد که باید آن را برگزینید. با انتخاب این گزینه صفحه ای برای شما باز می شود که تمامی پست های ذخیره شده در آن قرار گرفته است.

چگونه فیلم های روبیکا را در گالری ذخیره کنیم؟

در روبیکا ویدیوها به دو دسته تقسیم می شوند. ویدیوهایی که در قسمت پخش فیلم و سریال و ویدیوهایی که در روبینو قرار دارند؛ از جمله فیلم هایی هستند که در این‌ شبکه اجتماعی مشاهده می شوند. فرقی نمی کند که کدام یک از آنها فیلم مورد نظر شما است. روبیکا با توجه به قوانینی که دارد، چنین اجازه ای به کاربران خود نمی دهد که فیلم ها را دانلود و در گالری خود ذخیره کنند. اما در قسمت روبینو دست کاربران برای ذخیره فیلم در گالری باز تر است! 

کاربران می توانند از طریق برخی از برنامه ها از قسمت روبینو فیلم را در گالری خود ذخیره کنند. در ادامه برنامه هایی را معرفی می کنیم که از طریق آن می توانید از روبینو فیلم دانلود کنید.

روبینو دانلودر یکی از برنامه های بسیار پرطرفدار برای ذخیره فیلم در گالری است. نحوه کار با این برنامه پیچیدگی خاصی ندارد و بسیار آسان است. شما می توانید در چند دقیقه هر ویدیویی را از روبینو در گالری خود ذخیره کنید. برای اینکه از این برنامه استفاده کنید باید مطابق مراحل زیر عمل نمایید.

مراحل ورود به روبیکا

1- در مرحله اول برنامه را دانلود کنید. توجه داشته باشید برای استفاده از این برنامه حتما باید روبیکا را هم نصب کرده باشید.

2- وارد برنامه شوید و گزینه مجاز است را انتخاب کنید. هنگامی که این گزینه را انتخاب می کنید؛ یعنی به برنامه اجازه داده اید که به فایل تلفن شما دسترسی داشته باشد.

3- پس از اجازه دسترسی وارد روبیکا شوید و به قسمت روبینو بروید.

4- اکنون فیلمی که می خواهید آن را دانلود کنید را انتخاب نمایید. فیلم باید یکبار در روبیکا پخش شود.

5- در آخر بر روی گزینه دانلود کلیک کنید و فیلم در گالری شما ذخیره خواهد شد.

سخن آخر 

روبیکا یکی از اپلیکیشن های ایرانی است که ترکیبی از برنامه تلگرام و اینستاگرام دارد. در واقع می توان گفت که روبیکا یک برنامه همه کاره محسوب می شود که می توانید در آن فیلم و سریال مشاهده کنید، سبک های مختلف موزیک را گوش کنید، بازی کنید و… قسمت روبینو مانند اینستاگرام است و به کاربر اجازه می دهد که در آن صفحه ای برای خود ایجاد کند.

در این مقاله برای آسان سازی کار با این قسمت، نحوه ذخیره کردن عکس، فیلم و قسمتی که پست های ذخیره شده در آن قرار می گیرند را شرح دادیم. دیجی فالوور یکی از مجموعه هایی است که می تواند به شما در پیشرفت پیج تان در روبینو کمک کند. شما می توانید برای دریافت خدماتی همچون خرید فالوور روبینو، خرید لایک و کامنت و… از طریق شماره های درج شده با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول در زمینه عکس های ذخیره شده در روبیکا

روبینو چیست؟

روبینو بخشی از روبیکا بوده که شباهت زیادی به اینستاگرام دارد و در این قسمت کاربر می تواند برای خود صفحه ای داشته باشد.

آیا میتوان در روبینو پست ها را دانلود کرد؟

بله. شما می توانید از طریق برنامه های گوناگون پست را دانلود کنید.

چگونه پست را در روبیکا ذخیره کنیم؟

برای ذخیره پست باید بر روی پرچم پایین پست کلیک کنید.

آیا پست های روبیکا در گالری ذخیره می شوند؟

خیر. پست های ذخیره شده فقط در روبیکا قابل مشاهده هستند.

برای مشاهده پست های ذخیره شده در روبیکا به کدام قسمت برویم؟

برای مشاهده این پست ها باید وارد تنظیمات شوید و گزینه نشان شده را انتخاب کنید.

آیا میتوان سریال و فیلم روبیکا را در گالری ذخیره کرد؟

خیر. روبیکا چنین اجازه ای به کاربران خود نداده است.

آیا می توان فیلم هایی که در قسمت روبینو قرار گرفته است را در گالری ذخیره کرد؟

بله. برای این امر باید فیلم را دانلود کنید.

چه برنامه هایی برای دانلود فیلم از روبینو وجود دارد؟

برای این امر برنامه های بسیاری طراحی شده است که یکی از آنها روبینو دانلودر است.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله