آموزش منشن کردن افراد در کامنت اینستاگرام

منشن کردن عکس یا ویدیو در کامنت آموزش به صورت گام به گام

5/5 - (1752 امتیاز)

اینستاگرام، یکی از شبکه های اجتماعی بسیار پرطرفدار بوده که در چند سال اخیر، به مهمترین ابزار در زندگی کاربران تبدیل شده است و افراد بسیاری را با توجه به امکانات و قابلیت هایی که دارد، به خود جلب نموده است. اینستاگرام برای اینکه میان کاربران ارتباطی را برقرار کند، قابلیت های گوناگونی را طراحی و ایجاد کرده است. با وجود این قابلیت ها، افراد راحت تر با همدیگر تعامل برقرار می کنند. در این مقاله از سایت دیجی فالوور همراه ما باشید تا با یکی از بهترین قابلیت های اینستاگرام، یعنی منشن کردن پست در کامنت آشنا کنیم و در خصوص صفر تا صد این قابلیت اطلاعات کاملی ارائه کنیم.

منشن کردن چیست؟

اگر از اینستاگرام استفاده می کنید، حتما باید از قابلیت منشن باخبر باشید و اطلاعاتی در مورد آن داشته باشید. تگ کردن یا منشن کردن در اینستاگرام، درواقع به معنای اشاره کردن است. 

Mention در اینستاگرام هنگامی مورد استفاده قرار می گیرد که شما قصد دارید کاربری را در کامنت، پست یا استوری تگ کنید یا به بیان دیگر به آن اشاره کنید.

برای اینکه بتوانید در اینستاگرام کاربری را منشن کنید، باید از @ استفاده نمایید و پس از آن نیز باید نام کاربری شخص مورد نظر را وارد نمایید. در این صورت منشن صورت می گیرد و کاربر مورد نظر شما تگ خواهد شد.

در واقع منشن کردن کمک شایانی به افزایش فالوور شما می کند و هنگامی که دوستان و کاربران خود را منشن می کنید، در واقع دوست دارید پست و محتوای مورد پسند خودتان را، فالوورهای شما نیز مشاهده کنند. این ‌امر احتمال اینکه کاربران شما با پست او در تعامل باشند و با وی ارتباط برقرار کنند را افزایش خواهد داد.

Mention کردن در کامنت اینستاگرام چیست؟

در واقع تگ یا Mention کردن کامنت پست، از جمله قابلیت های بسیار کاربردی و مهم در اینستاگرام هستند که از طریق این قابلیت می توانید پیجی را به دیگر کاربران خود معرفی کنید. از طریق این قابلیت می توانید در هر کامنت، چند کاربر را نام ببرید. توجه داشته باشید که هدف اصلی از تگ کردن یا منشن کردن، افزایش فالوور می باشد. در ادامه صفر تا صد منشن کردن در کامنت را شرح خواهیم داد.

انواع منشن کردن در اینستاگرام

تمامی کاربردها و ‌مزایایی که در مورد تگ کردن یا منشن کردن بیام کرده ایم را می توانید به انواع و شکل های مختلفی انجام دهید. در واقع تگ کردن در اینستاگرام ۴ نوع است و در ادامه نیز بیشتر با انواع منشن کردن آشنا خواهید شد.

Mention کردن در کامنت:

اولین نوع Mention کردن در اینستاگرام، منشن کردن در کامنت است. منشن کردن در کامنت ها در ابتدای فعالیت این شبکه اجتماعی نقش بسیار پر رنگی داشت و تقریبا اکثر پست ها و محتواها از این طریق دست به دست میشد. امروزه نیز منشن کردن در کامنت پابرجاست اما به نسبت گذشته بسیار کمتر شده است.

منشن کردن در پست:

Mention کردن در پست در واقع همان منشن کردن در کپشن است. این نوع منشن در واقع هنگامی اتفاق می افتد که ما قصد داریم در مورد کسی صحبت کنیم یا برای انتشار مطالب وی، از او ‌اجازه بگیریم.

منشن کردن محتوا:

برای اینکه بتوانید فرایند منشن کردن را در محتوا انجام دهید، باید گزینه Tag people را لمس کنید و کاربر مورد نظر خود‌ را تگ کنید.

منشن کردن در استوری:

پر کاربرد ترین نوع منشن، منشن نمودن در استوری است. برای این ‌امر باید ابتدا محتوای استوری خود را انتخاب کنید و سپس از قسمت استیکر ها، گزینه منشن را برگزینید. در این بخش باید ایدی مورد نظر را وارد کنید و‌ در نهایت کاربر را تگ یا منشن نمایید.

نحوه Mention کردن در کامنت اینستاگرام چگونه است؟

Mention کردن در کامنت اینستاگرام، از جمله قابلیت هایی است که دلایل مختلفی را شامل می شود. برای مثال در برخی از مواقع ممکن است در اینستاگرام پستی را ببینید و از آن محتوا خوشتان بیاید.

برای اینکه با دوستان خود‌ آن را به اشتراک بگذارید، باید زیر آن پست، نام کاربری دوست خود را تگ با منشن کنید. برای منشن کردن کامنت، باید مطابق مراحل زیر عمل کنید:مراحل آموزش منشن کردن افراد در کامنت اینستاگرام

آیکون کامنتی که در زیر پست قرار دارد را لمس کنید.

متن کامنت مورد نظر خود را بنویسید و پس از آن باید @ را تایپ و سپس نام اکانت دوست خود را وارد کنید.

بعد از اینکه اکانت کاربر مورد نظر را لمس کردید، باید بر روی گزینه post کلیک کنید. در این صورت کامنت شما درج خواهد شد. شما از این طریق می توانید در کامنت کاربری را منشن کنید.

بعد از اینکه اکانت را درج کردید اگر درست باشد، نام کاربری به رنگ آبی خواهد شد.

اکنون شما کاربری را زیر آن پست تگ کرده اید.

پس از تگ کردن، کاربر مورد نظرتان نوتیفیکیشنی از شما دریافت می کند و هنگامی که به تب اعلان ها برود، تگ یا منشن کردن شما را خواهد دید.

توجه داشته باشید که می توانید هر تعداد اکانت که مد نظرتان است را در زیر پست دیگران منشن کنید.

حذف منشن کامنت در پست اینستاگرام

در برخی از موارد، پیش میاید که شما اکانتی را به اشتباه در زیر پست تگ کرده باشید و بخواهید آن را پاک کنید. هنگامی که منشن را پاک کنید، اعلانی که برای کاربر ارسال شده است نیز پاک می شود.

اما از آنجایی که پس از تگ اعلان با سرعت برای کاربر ارسال می شود، باید سریعا اقدام به حذف منشن کنید.  اما چگونه میتوان منشن یا تگ را در اینستاگرام حذف کرد:

  • ابتدا پستی را که اکانت مورد نظر را به اشتباه تگ کرده اید را باز کنید.
  • بر روی کامنت کلیک کنید تا کامنت انتخاب شود.
  • آیکون سطل زباله را انتخاب کنید و کامنت را پاک نمایید.

چگونه از منشن شدن کامنت پست در اینستاگرام جلوگیری کنیم؟

منشن یا تگ شدن در اینستاگرام به وفور مشاهده می شود اما در برخی از موارد با توجه به دلایلی، کاربران علاقه ای به تگ شدن ندارند و ترجیح می دهند از این امر به هر طریقی جلوگیری کنند. متاسفانه در حال حاضر، برای  جلوگیری از تگ شدن روش قطعی وجود ندارد. اما می توانید کاری کنید که کاربران دیگر نتوانند زیر پست شما کاربری را تگ کنند.

شما می توانید از طریق قسمت کامنت ها، پست های خودتان را کنترل کنید.  در قسمت فیلترینگ می توانید از انتشار برخی از کلمات جلوگیری کنید. برای مثال می توانید @ را در قسمت فیلترینگ قرار دهید.

کلام ‌پایانی

منشن کردن در اینستاگرام، یکی از بهترین راه های ارتباطی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است و در واقع اینستاگرام این قابلیت را برای تعامل و ارتباط بیشتر کاربران با همدیگر ارائه داده است. با این وجود استفاده صحیح از این قابلیت،

برای کسب و‌ کارها مزایای شایانی را به همراه خواهد داشت. در این مقاله از سایت دیجی فالوور سعی کردیم شما کاربران ارجمند را با منشن کردن کامنت آشنا نماییم. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشد.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ایرانی
62,090تومان
سفارش
1000
فالوور ارزان
70,980تومان
سفارش
1000
فالوور بدون ریزش
114,250تومان
سفارش
1000
فالوور فول ایرانی
514,799تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
4,260تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
35,040تومان
سفارش
1000
لایک فول ایرانی
109,460تومان
سفارش
1000
ویو استوری
22,310تومان
سفارش
🎁🎁🎁 اطلاع از آخرین کد های تخیف آیا می خوای از آخرین کد های تخفیف مطلع بشی همین حالا عضو شو !!! خیر بله