بیوگرافی مهدی طارمی از موفقیت های فوتبالی تا زندگی شخصی

بیوگرافی مهدی طارمی از موفقیت های فوتبالی تا زندگی شخصی

5/5 - (1 امتیاز)

مهدی طارمی  در روز ۲۷ تیر سال ۱۳۷۱، در شهر بوشهر ایران متولد شده است. این بازیکن در پست مهاجم تیم ملی ایران وارد زمین می شود و اکنون در باشگاه فوتبال پورتو در لیگ پرتغال در حال فعالیت می باشد. مهدی طارمی در دو فصل ۱۳۹۵_۱۳۹۴ و ۱۳۹۶_۱۳۹۵ ، در باشگاه پرسپولیس، آقای گل لیگ ایران معرفی شد و در فصل ۱۳۹۶_۱۳۹۵، به عنوان بهترین بازیکن لیگ ایران شناخته شد. این بازیکن علاوه بر اینکه با پای راست خود بازی می کند، توانایی بازی با پای چپ را نیز دارد.

تحصیلات

مهدی طارمی به دلیل علاقه زیاد به ورزش فوتبال، تحصیلات زیادی ندارد. او درس خود را در مقطع دبیرستان رها کرد و به دنبال علاقه خود یعنی فوتبال رفت.

شروع فوتبال

این بازیکن در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در تیم نوجوانان و جوانان برق بوشهر شروع کرد که با بازی حرفه ای خود توانست بعد از جلب توجه مربیان، در سال ۱۳۸۲ وارد تیم حیات بوشهر شود. مهدی طارمی بعد از یک سال دوباره به تیم برق بوشهر بازگشت و تا سال ۱۳۸۶ در این تیم مشغول فعالیت شد. سپس سال ۱۳۸۶ را در تیم ایران جوان بوشهر بازی کرد. او هم اکنون در باشگاه پورتو در لیگ پرتغال با شماره پیراهن ۹ وارد زمین می شود.

تیم ملی

در روز ۲۶ اردیبهشت سال ۱۳۹۴، مهدی طارمی توسط کارلوس کیروش، دعوت به تیم ملی ایران شد و اولین بازی خود را در مقابل تیم ازبکستان که بازی دوستانه ای بود، انجام داد.

باشگاه هایی که مهدی طارمی در آن ها بازی کرده است به شرح زیر می باشد:

باشگاه های حرفه ای:

 1. شاهین بوشهر، 8 بازی، 1 گل
 2. ایران جوان بوشهر، 22 بازی، 12 گل
 3. پرسپولیس، 112 بازی، 55 گل
 4. الغرافه، 41 بازی، 20 گل
 5. ریو آوه، 37 بازی، 21 گل
 6. پورتو، 104 بازی، 59 گل

تیم ملی:

 1. جوانان ایران، 6 بازی، 0 گل
 2. امید ایران، 1 بازی، 0 گل
 3. ایران، 70 بازی، 38 گل

وضعیت تاهل

 در زمینه وضعیت تاهل مهدی طارمی با دختر یک تاجر مقیم لندن خبر و شایعات زیادی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که پدر مهدی طارمی  این خبر را رد کرده و گفته است که پسرش با دختری اهل خوزستان و گرفتن مراسم ساده و به دور از هزینه های کلان، ازدواج کرده است.

سایت دیجی فالوور

 سایت دیجی فالوور، یکی از سایت های معتبر و قدیمی در عرصه ارائه خدمات برنامه اینستاگرام است که کاربران و ادمین های این پلتفرم می توانند با مراجعه به آن، روند جذب فالوور را با کیفیت زیادی طی کنند.

مهدی طارمی بازیکن محبوب و پرطرفدار فوتبال تیم ملی ایران که در پرسپولیس نیز افتخارات زیادی برای کارنامه ورزشی خود کسب کرده است، برای شروع فعالیت خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام به خرید فالوور از سایت دیجی فالوور اقدام کرده است. همچنین تعدادی از فن پیج های این بازیکن همانند:

 mehditaremy9 , selna.taremi9_17, mt99king و … برای بالا بردن فالوور های پیج خود  و در نتیجه دیده شدن

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها