جذاب شدن ریلز اینستاگرام و نکات طلایی آن

 ترفند های جذاب شدن ریلز اینستاگرام و نکات طلایی آن

5/5 - (4 امتیاز)

تیک تاک یکی از شبکه های مجازی است که در سال های گذشته مورد توجه نسل جوان قرار گرفته است. اینستاگرام هم برای اینکه بتواند با این رسانه اجتماعی رقابت کند و میدان را خالی نگذاشته باشد، قابلیت جدیدی به نام ریلز را ایجاد کرده است.

با توجه به جدید بودن این قابلیت، استفاده از آن برای افزایش ویوها و رشد پیج تاثیر زیادی را دارد. ویدیوهای ریلز اینستاگرام به دلیل تعامل بالایی که بدست می آورند، بهتر است که با این قابلیت آشنا شوید و از آن برای رشد صفحه خود استفاده کنید؛ اما فرمول هایی طلایی برای جذاب تر شدن ویدیو های ریلز وجود دارد که می تواند میزان بازدیدهای شما را افزایش دهید.

  در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با ریلز در اینستاگرام آشنا شده و ویدیو هایی تاثیر گذار را به اشتراک بگذارید.

ریلز اینستاگرام چیست؟

ریلز قابلیتی است که برای به اشتراک گذاشتن ویدیوهای کوتاه و تمام صفحه است، که نهایتا به مدت 90 ثانیه می توان آن را به اشتراک گذاشت. با توجه به محدودیت هایی که ترامپ بر روی تیک تاک اعمال کرده بود، این قابلیت خیلی زود مورد توجه کاربران اینستاگرام در آمریکا و سپس سراسر جهان قرار گرفت. از این قابلیت می توانید برای موارد مختلفی مثل آموزش های سریع و کوتاه، ترفندها، معرفی محصولات، تبلیغ و یا برگزاری چالش ها استفاده کنین.

طبق بررسی های انجام شده، این نوع از محتوا به شدت مورد توجه پیج های مختلف و کاربر های اینستاگرامی قرار گرفته است. به همین دلیل هم معمولا ویدیوهای ریلز میزان تعامل بیشتری را دریافت میکنند. استفاده از ریلز برای به اشتراک گذاری محتوا، مزیت ها و قابلیت های منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می دهد که در ادامه در مورد هر کدام از این ویژگی ها، توضیحاتی کوتاهی را ارائه خواهیم داد.

قابلیت های ویدیو ریلز در اینستاگرام

برای ضبط ویدیوهای ریلز می توانید از بخش دوربین اپلیکیشن اینستاگرام استفاده کنید. با انتخاب گزینه ریلز به ویژگی های زیر دسترسی خواهید داشت:

ابزارهای ویرایشگر: با کمک این گزینه می توانید که جلوه های ویژه و افکت های مختلفی را به ویدیو خود اضافه کنید و یا این که سرعت ویدیو خود را افزایش یا کاهش دهید.

اضافه کردن صدا یا موسیقی: با کمک این قابلیت می توانید که صداهای بارگذاری شده توسط کاربرهای دیگر را هم پوشانی کنید.

استفاده از عکس ها: با کمک بخش ریلز امکان ایجاد ترکیبی از عکس ها و یا ایجاد برداشت های طولانی از یک عکس فراهم شده.

دوئت: ویدیوهای ریلز به شما اجازه میدهند که با سایر حساب ها تعامل داشته باشید و اقدام به انتشار پست های مشترک کنید.

یک ریلز جذاب چه ویژگی هایی دارد؟

انتشار یک ویدیو ریلز جذاب ممکن است که چالش هایی را داشته باشد. به همین دلیل قصد داریم که در این بخش، در مورد ویژگی هایی که یک ریلز جذاب دارد اطلاعاتی را به شما بدهیم. با توجه به این ویژگی ها و رعایت آن ها در ویدیوهای خود، می توانید ریلز های جذاب تری را بسازید.

1- اندازه ویدیو های ریلز باید 16*9 باشد و کل محتوا هم در یک مربع 1 در 1 قرار بگیرید. همچنین ابعاد مربوط به کاور ویدیوهای شما هم باید 16*9 باشد.

2- میزان تعامل در ویدیو های ریلز بسیار مهم است. به همین دلیل هم باید قبل و بعد از به اشتراک گذاری ویدیوهای ریلز، با کمک هشتگ ها و یا اد تو استوری، تعامل کافی را ایجاد کنید. برای داشتن لایک و کامنت های بالا می توانید از خدمات سایت دیجی فالوور استفاده کنید.

3- اهمیت کپشن را در ویدیوهای ریلز فراموش نکنید. می توانید که به بعضی موارد در ویدیو اشاره کوتاهی کنید و سپس توضیحات تکمیلی را در بخش کپشن بنویسید.

4- ساعت های طلایی را برای به اشتراک گذاری ریلز های خود بشناسید. پیشنهاد ما این است که بین ساعت های 12 تا 14 و یا 20:30 تا 23:30 ویدیو های خود را به اشتراک بگذارید.

5- برای طراحی کاور ویدیوهای خود از رنگ های جذاب و جلب توجه کننده ای مثل قرمز، آبی یا زرد استفاده کنید.

6- از افکت ها برای جذاب تر کردن ویدیوهای خود بهره ببرید. افکت های ترند و محبوب جهانی برای این منظور می توانند بهترین انتخاب باشند.

7- موسیقی مناسبی را برای ویدیوهای ریلز خود انتخاب کنید. به طور کلی استفاده از آهنگ های محبوب جهانی برای بیشتر دیده شدن ویدیوهایتان، مفید تر خواهند بود.

8- به پیج خود تنوع بدهید و ترکیب از انواع پست های چند اسلایدی، ریلز، عکس و ویدیوهای بلند برای صفحه خود استفاده کنید.

9- قبل از به اشتراک گذاری ویدیوهای ریلز خود، هشتگ های مربوط به حوزه کاری خود را شناسایی کنید و از مواردی که بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند، برای ویدیو ریلز خود استفاده کنید.

10- ریلز هایی که مدت زمان آن ها بین 15 تا 30 ثانیه است، بازدید بیشتری را دریافت می کنند. به همین دلیل بهتر است که ویدیوهای خود را طولانی تر از 30 ثانیه نکنید.

دلایل استفاده از قابلیت ریلز در اینستاگرام

قطعا ویژگی های جذاب ریلز اینستاگرام، شما را هم به اشتراک گذاری ویدیوهای ریلز تشویق کرده باشد. با به اشتراک گذاشت این ویدیوها از مزیت های متعددی برخوردار خواهید شد که در ادامه تعدادی از آن ها را ذکر کرده ایم.

افزایش میزان بازدیدها، فالوورها و تعامل

در صورتی که بتوانید ویدیویی جذاب و منحصر به فرد ایجاد کرده و با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید، خیلی زودتر از تصورات خود به اهدافی که در اینستاگرام دارید، دست پیدا می کنید. قابلیت ریلز اینستاگرام به شما این امکان را خواهد داد که به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید و شانس بیشتری برای دیده شدن داشته باشید.

طبق الگوریتم های اینستاگرام و بررسی پیج های مختلف، این نوع ویدیوها میزان ویو بیشتری را دریافت می کنند. به همین دلیل برای داشتن یک کسب و کار قدرتمند، بهتر است که به طور منظم ویدیوهایی کوتاه را در بخش ریلز صفحه خود منتشر کنید؛ چرا که این ویدیوها راحت تر به اکسپلور می روند و در حال حاضر میزان رقابت در این بخش بسیار کمتر است.

ادیت ویدیوها با استفاده از قابلیت ها و افکت های ریلز

ادیت ویدیوها با استفاده از قابلیت ها و افکت های ریلز

یکی دیگر از دلایلی که باید از بخش ریلز استفاده کنید، امکان ادیت ساده ویدیوها با کمک این قابلیت است. با کمک این بخش هر آنچه که برای ادیت ویدیوها به آن نیاز دارید، در اختیار شما قرار داده می شود. به این ترتیب دیگر به برنامه های پیچیده و جانبی برای ادیت ویدیوهای خود احتیاجی نخواهید داشت.

همچنین با کمک این قابلیت در اینستاگرام میتوانید افکت های جذابی را بر روی ویدیوهای خود اعمال کنید. از سایر امکاناتی که رد این بخش در اختیار شما قرار داده می شود، اضافه کردن موسیقی بر روی ویدیوها است.

ورود ساده و سریع تر به اکسپلور اینستاگرام

همانطور که بارها اشاره کردیم، به کمک ویدیوهای ریلز بسیار ساده و راحت تر می توانید ویدیوهای خود را به اکسپلور ببرید. البته در صورتی که کیفیت ویدیوهای شما بالا باشد و محتوای جذاب و خاصی را تولید کرده باشید، شانس بیشتری را برای گرفتن ویو، لایک و کامنت خواهید داشت.

با توجه به اینکه اکسپلور اینستاگرام یکی از مهمترین و تاثیر گذار ترین روش های موفق شدن در این شبکه اجتماعی است، تمامی کاربرها به دنبال راهی برای رسیدن به اکسپلور هستند. یک ویدیو ریلز با کیفیت، میتواند مسیر رسیدن به اکسپلور اینستاگرام را برای شما ساده تر کند.

ساخت ریلز چالشی

ساخت ریلز جنجالی

 

ساخت ریلز متفاوت با فیلتر اینستاگرام

 

جمع بندی

اینستاگرام به بسیاری از افراد کمک کرده است که به ثروت های بالایی برسند. اما مهمترین عامل برای موفقیت در این شبکه مجازی این است که بتوانید تعداد فالوورهای خود را بیشتر کرده و مخاطبین بیشتری را داشته باشید. یکی از جدیدترین روش ها برای رسیدن به این هدف این است که با کمک ویدیو های ریلز، مسیر خودتان را برای رسیدن به اکسپلور هموارتر کنید. البته شما میتوانید با کمک خدمات خرید فالوور، لایک، کامنت و خرید ویو استوری از سایت دیجی فالوور بسیار سریع تر به اهداف خود برسید.

منبع

سوالات متداول در زمینه ریلز اینستاگرام

چرا گزینه ریلز برای بعضی پیج ها فعال نیست؟

در صورت غیر فعال بودن ریلز برای اکانت شما بهتر است اینستاگرام را بروز رسانی کنید. اگر همچنان قادر به مشاهده گزینه ریلز نبودید، این آپشن هنوز برای اکانت شما در دسترس نمی باشد.

ریلز اینستاگرام چیست؟

ریلز قابلیتی است که برای به اشتراک گذاشتن ویدیوهای کوتاه و تمام صفحه است، که نهایتا به مدت 90 ثانیه می توان آن را به اشتراک گذاشت.

3دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور واقعی
خرید ویو اینستاگرام
خرید ویو اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
Search

فهرست مطالب

1000
فالوور ارزان
66,612تومان
سفارش
1000
ویو اینستاگرام
3,996تومان
سفارش
1000
لایک اینستاگرام
32,879تومان
سفارش

لیست فالوور ها

لیست لایک ها

لیست ویو ها