5/5 - (1 امتیاز)

بهترین سیستم همکاری در فروش ایرانی کدام است؟

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ راهکار جدیدی برای افزایش فروش و کسب درآمد نیست. از گذشته‌ های دور هم استفاده از چنین ساز و کاری رایج بوده است. اما این روزها انجام آن در بستر متفاوتی یعنی اینترنت صورت می گیرد. اینترنتی شدن این فرایند سبب شده که افراد بیشتری تمایل به انجام آن داشته باشند چرا که دیگر نیازی به این خانه به آن خانه یا از این فروشگاه به آن فروشگاه رفتن نیست.

بهترین سیستم همکاری در فروش ایرانی کدام است؟

افراد در خانه‌ ی خود پاهایشان را روی هم می اندازند و با استفاده از یک گوشی موبایل یا لپتاپ درآمد کسب می‌کنند. اگر شما هم به دنبال داشتن چنین شغل‌هایی هستید پیشنهاد می کنیم که تا انتها با ما همراه باشید. چرا که می خواهیم یکی از بهترین سیستم های همکاری در فروش ایرانی را به شما معرفی کنیم.

همکاری در فروش چیست؟

این روزها شکل کسب درآمد تغییراتی را به خود دیده است و بیشتر کسب و کارها به سمت و سویی حرکت می کنند که اینترنتی و مجازی شوند. سیستم های همکاری در فروش یا همان افیلیت مارکتینگ نیز از این مسیر جا نمانده اند.

به صورت کلی می توان گفت که افیلیت مارکتینگ شیوه ای از بازاریابی است که ده ها سال است در اروپا و آمریکا و سپس در کشور خودمان عملی شده است.

در این سیستم یک  تامین کننده و یک بازاریاب وجود دارد. تامین کننده محصول یا خدمت خاصی را به فروش می رساند. بازاریاب تلاش می کند تا برای این تامین کننده مشتریانی را پیدا کند.

به ازای خرید هر محصول یا خدمت توسط مشتری، بخشی از سود تامین کننده به بازاریاب خواهد رسید. هر چقدر که بازاریاب مشتریان بیشتری را برای تامین کننده بیابد، درآمدش افزایش خواهد یافت.

همکاری در فروش یک سیستم کسب درآمد دو سر سود است. هم تامین کننده و هم بازاریاب در این فرایند سود خواهند برد.

در گذشته همکاری در فروش به شکل های مختلفی اجرا می شد. اما این روزها این کار به صورت اینترنتی انجام می شود. اما چگونه؟

بازاریابان افیلیت مارکتینگ از چه بسترهایی برای فروش استفاده می‌ کنند؟

همانطور که گفتیم، این روزها افیلیت مارکتینگ با استفاده از اینترنت و این شبکه ی گسترده ی جهانی انجام می شود. تقریبا هر جایی که بتوان محتوا قرار داد می تواند یک بستر مناسب برای تبلیغ محصولات توسط بازاریابان باشد.

برای مثال یک پیج اینستاگرامی با تعداد فالوور بالا می تواند فضایی باشد که بازاریاب به وسیله ی آن مشتریان را جذب می کند.

یک سایت شخصی هم می تواند بستری برای جذب مشتری باشد. سایت ها به نسبت پیج های اینستاگرامی بازدید کمتری خواهند داشت اما به خاطر این که آزادی عمل بیشتری را در اختیار بازاریاب قرار می دهند لذا میزان تاثیرگذاری افزایش خواهد یافت.

کانال های تلگرامی و یوتیوب هم می تواند یک بستر خوب برای بازاریابی باشد.

در واقع هر فضایی که بتوان در آن فیلم، عکس، ویدئو، صوت و … قرار داد و به نوعی محتوا تولید کرد می تواند گزینه ی خوبی برای جذب مشتری در فرایند همکاری در فروش باشد.

در فرایند افیلیت مارکتینگ چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

در فرایند افیلیت مارکتینگ چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

 

در فرایند افیلیت مارکتینگ بازاریاب به دنبال جامعه ی هدف می گردد یعنی جامعه ای که نیاز به آن محصول یا خدمت داشته باشند. بعد از آن سعی می کند تا با استفاده از ابزارهایی چون تولید محتوا تبلیغات را انجام دهد. این تبلیغات به شیوه ای انجام می شود که مخاطب ترغیب شود تا چیزی خریداری کند.

یکی از مزایای این روش برای مشتریان این است که آن ها می توانند با این کار اطلاعاتی در رابطه با محصول به دست آورند؛ چرا که بازاریاب برای پیدا کردن مشتری نیاز به تولید محتوا دارد.

همچنین این فرایند دارای 3 رکن اصلی است. رکن اول آن تولید کنندده، رکن دوم آن بازاریاب و در نهایت رکن سوم آن مشتری است.

بهترین سیستم همکاری در فروش ایرانی کدام است؟

ده‌ها سال است که سیستم افیلیت مارکتینگ در جهان در حال انجام است. اما این روش از بازاریابی چند سالی است که در ایران رواج پیدا کرده است. در حال حاضر تامین کننده های زیادی هستند که به این شیوه محصولات خود را به فروش می رسانند.

البته ممکن است هر کدام از این ها ویژگی ها و درصدهای سود خاص خود را داشته باشند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا در این بخش یکی از بهترین سیستم های همکاری در فروش ایران را به شما معرفی کنیم.

سیستم همکاری در فروش سایت دیجی فالوور

دیجی فالوور یکی از قدیمی ترین سایت های حوزه ی اینستاگرام است که اقدام به فروش لایک، ویو، فالوور، پیج، کامنت و … می کند. یکی از مشخصه های اصلی این سایت این است که تمرکز خود را روی فروش بالا گذاشته است.

یعنی حاشیه ی سود خود را کاهش داده و به فکر این است تا با فروش بیشتر سودش افزایش یابد. به همین خاطر فکر می کنیم که سیستم همکاری در فروش سایت دیجی فالوور یکی از بهترین گزینه ها برای کسب درآمد به این شیوه است.

سایت دیجی فالوور سود 33 درصدی را برای بازاریابان در نظر گرفته است. یعنی اگر شما با این سایت به عنوان یک بازاریاب همکاری داشته باشید، 33 درصد از سود فروش هر محصول که توسط شما انجام می شود، به شما خواهد رسید.

نکته ی جالب توجه اینجاست که این سایت دارای پنلی است که به وسیله ی آن می توانید سود دریافتی را به شکل اعتبار داشته و با استفاده از همان اقدام به خرید لایک، فالوور، ویو و … برای پیج خود کنید. همچنین می توان به این اعتبار افزود و محصولات بیشتری از سایت دیجی فالوور دریافت کرد.

همکاری با سایت دیجی فالوور چه مزایایی در بر خواهد داشت؟

البته مزایایی که در این بخش به آن ها اشاره می کنیم شامل تعداد زیادی از سیستم های همکاری در فروش است. با این حال سایت دیجی فالوور به خاطر شرایط و شکل محصول و خدمتی که دارد به صورت خاص دارای این مزایاست:

شما با استفاده از سیستم افیلیت مارکتینگ دیجی فالوور به هیچ عنوان نیازی به خروج از منزل نخواهید داشت. می توانید در اتاق خود بنشینید و به پیدا کردن مشتری و در نهایت کسب درآمد بپردازید.

با پیدا کردن مشتری برای سایت دیجی فالوور، ارتباط شما با مشتریان به صورت کامل قطع می شود. آن ها از طریق لینکی که شما در اختیارشان می گذارید وارد وبسایت می شوند و خرید خود را انجام خواهند داد. یعنی نیازی نیست که شما از آن ها پشتیبانی کنید و یا این که به سوالاتشان در حین خرید پاسخ دهید.

محصولات سایت دیجی فالوور فیزیکی نیست. بنابراین نیازی نیست که نگران این باشید که آیا این محصولات در انبار هستند یا خیر.

همچنین سود 33 درصدی دیجی فالوور یکی از بالاترین درصدهای سود در کل کشور است که می توانید آن را به صورت نقدی دریافت کنید و یا این که با آن سفارش ثبت کنید و لایک و فالوور و … خریداری کنید.

سوالات متداول سایت همکاری در فروش ایرانی

مزیت هاس همکاری در فروش چیست؟

رسیدن به درآمد بالا، داشتن درآمد حتی زمانی که کار نمی کنید، محدود به مکان نیست، به تامین کالا نیاز ندارید.

سایت های همکاری در فروش چگونه است؟

سایت های همکای در فروش این امکان را به شما می دهند تا با ثبت نام رایگان در آنها شروع به کسب درآمد کنید و یا فروش هر محصول پورسانت دریافت کنید.

برای خواندن این مقاله به صورت افلاین PDF را دانلود کنید.

افزایش فالوور رایگان کاملاٌ ایرانی و واقعی

فالوور

خرید فالوور ارزان اینستاگرام   خرید فالوور ایرانی واقعی   خرید فالوور خارجی   خرید فالوور فیک اینستاگرام

لایک

خرید لایک اینستاگرام   خرید لایک خارجی   خرید اتو لایک ایرانی   خرید اتو لایک خارجی

ویو

خرید ویو اینستاگرام   ورود به اکسپلور اینستاگرام   خرید ویو استوری

خرید فالوور واقعی

خرید فالوور واقعی

خرید لایک اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام

مطالب مرتبط

4 دیدگاه. دیدگاهی بگذارید

 • حسین کرامتیان
  04/02/2023 15:29

  از چه طریق میتونم برای همکاری در فروش با سایت دیجی فالوور اقدام کنم؟

  پاسخ
  • امیر آلفا
   04/02/2023 17:47

   ثبت نام بکن و لینک همکارتون رو بردارید و توی جاهای مختلف پخش کن مثلا وقتی دوستت میخواد فالوور بخره براش لینک مخصوص به خودتو ارسال بکن

   پاسخ
 • یگانه احمدی
  04/02/2023 15:31

  برای همکاری در فروش با سایت دیجی فالوور حتماً باید یه پیج با تعداد فالوور زیاد داشته باشم؟

  پاسخ
  • امیر آلفا
   04/02/2023 17:46

   میتونید فیلم از سایت بسازید و توی تلگرام اینستاگرام – یوتنوب – تیک تاک – لایکی منتشر کنید با لینک اختصاصی خودتون

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست