معرفی اپلیکیشن روبیکا و بخش های مختلف آن آموزش تصویری

معرفی اپلیکیشن روبیکا و بخش های مختلف آن آموزش تصویری

5/5 - (4 امتیاز)

در فضای مجازی و رسانه های اجتماعی ایرانی، اپلیکیشن روبیکا یکی از برنامه هایی است که طرفداران بسیاری دارد.  گروه هایی که در مقابل برنامه روبیکا قرار دارند دو دسته هستند‌. برخی از این افراد سرسختانه از این برنامه دفاع می کنند و در مقابل برخی دیگر آن را جاسوسی بزرگ و مشکل می دانند.

روبیکا نیز مانند برنامه ها و شبکه های اجتماعی دیگر، ویژگی و ضعف هایی دارد. هر فرد با توجه به قوانین و الگوریتم روبیکا، تصمیم به نصب و استفاده از آن می گیرد.  ما در این مقاله از سایت دیجی فالوور به صورت دقیق قسمت های این اپلیکیشن را بررسی کرده ایم و در ادامه به ویژگی ها و ضعف های آن می پردازیم.

دنیای فیلم و سریال در روبیکا

دنیای فیلم و سریال در روبیکا

فیلم و سریال از دیگر خصوصیات اپلیکیشن روبیکا است‌. فیلم ها و سریال هایی که در این برنامه وجود دارند، توسط ارائه دهندگان گوناگونی منتشر شده اند.  با توجه به تحقیقات و بررسی هایی که انجام داده ایم، این‌ فیلم ها از پرطرفدار ترین فیلم های روز هستند. فیلم نت، فیلیمو، آیو، فن آوا و…، از جمله ارائه دهندگانی هستند که در این‌ اپلیکیشن وجود دارند. نکته جالب این است که شما می توانید تمامی این فیلم ها و سریال ها را تماشا کنید.

اگر بخواهیم این بخش را در روبیکا به شما کاربران عزیز معرفی کنیم، باید بگوییم که این قسمت به نام مگا ویدیو نام گذاری شده است. البته برای قسمت های دیگر روبیکا نیز از پسوند مگا استفاده شده است. مگا در واقع یک نوع شناسه عمومی در روبیکا است. برای اینکه از این قسمت در روبیکا استفاده کنید، باید وارد دنیای رسانه شوید و بسته بندی دلخواه خود را انتخاب کنید. فیلم و سریال های بسیاری وجود دارند که می توانید آنها را مشاهده کنید. 

خدمات پرداخت در اپلیکیشن روبیکا

قسمت پرداخت در روبیکا که به عنوان “مگا پی” نام گذاری شده است، یکی دیگر از بخش هایی است که مسئولین این برنامه؛ مدعی همه کاره بودن آن شده اند. شما خدماتی همچون مدیریت حساب، کیف پول، پرداخت قبض، خرید شارژ و… را می توانید از طریق این قسمت انجام دهید. ایجاد درگاه پرداخت برای افرادی که محصولی را می ‌فروشند یا خدماتی را ارائه می دهند، یکی از خدماتی است که اپلیکیشن روبیکا ارائه می دهد. از طریق لینک های درون برنامه میتوان پول را به آسانی دریافت نمود.

دنیای موسیقی در روبیکا 

دنیای موسیقی در روبیکا 

یکی از موضوعاتی که از کاربران ایرانی جدا نمی شود، موسیقی است. مسئولین روبیکا به خوبی این مورد را در نظر گرفته اند و یک بخش را به این موضوع اختصاص داده اند. برای اینکه بتوانید از این قسمت بهره مند شوید، باید ابتدا وارد قسمت مگا موزیک شوید. در این قسمت لیستی از خواننده های گوناگون وجود دارد که با انتخاب هر کدام می توانید موزیک مختص آن ها را گوش کنید. موسیقی راک، موسیقی پاپ، موسیقی تلفیقی، موسیقی سنتی، دسته بندی های مختلفی است که در این قسمت قرار دارد.

دنیای آموزش در اپلیکیشن روبیکا

برخلاف اپلیکیشن های دیگر، روبیکا دارای یک قسمت بسیار پرکاری به نام “مگا آموزش” است. در این قسمت آموزش های بسیار زیادی برای کاربران در نظر گرفته شده است. با توجه به تحقیقات انجام شده، بسیاری از آموزش هایی که در این قسمت قرار گرفته است توسط فرانش تهیه شده است. آموزش هایی که از سوی فرانش تامین می شود، اغلب پولی هستند و برای استفاده کاربران باید آن را خریداری ‌کنند

دنیای سلامت در روبیکا 

یکی دیگر از بخش های بسیار کاربردی در روبیکا دنیای سلامت است. در این بخش مقاله های مختلفی در مورد موضوعات گوناگون درج شده است. هنگامی که وارد این قسمت شوید، با دسته بندی های مختلفی مواجه خواهید شد. شما می توانید با توجه به نیاز خود از مقاله ها استفاده نمایید.

سخن آخر 

کاربران بسیاری امروزه از این اپلیکیشن استفاده می کنند. روبیکا بستر بسیار مناسبی برای فرایند های گوناگون است. نکته جالب در مورد روبیکا این است که کاربران می توانند از آن درآمد کسب کنند! در روبیکا بخشی به نام روبینو طراحی شده است که می توانید در این قسمت پیشرفت کنید و کسب درآمد کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپلیکیشن روبیکا، می توانید از طریق شماره های درج شده با کارشناسان دیجی فالوور تماس بگیرید. و برای خرید خدمات روبیکا مانند خرید فالوور روبیکا و ممبر و سایر خدمات را از سایت دیجی فالوور تهیه کنید.

سوالات متداول معرفی اپلیکیشن روبیکا و بخش های مختلف آن

روبیکا چیست؟

روبیکا یکی از اپلیکیشن‌ های پرکاربرد ایرانی است که خدمات بسیار گوناگونی را ارائه می دهد.

آیا روبیکا رایگان است؟

خیر.

آیا میتوان در روبیکا فیلم و سریال تماشا کرد؟

بله. فیلم و سریال های گوناگونی در روبیکا در بخش مگا ویدیو قرار دارند

آیا میتوان از طریق روبیکا قبض پرداخت کرد؟

بله، برای پرداخت قبض باید وارد قسمت خدمات پرداخت شوید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
  خرید فالوور واقعی
  خرید فالوور واقعی
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید ویو اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  خرید لایک اینستاگرام
  Search

  فهرست مطالب

  1000
  فالوور ارزان
  66,612تومان
  سفارش
  1000
  ویو اینستاگرام
  3,996تومان
  سفارش
  1000
  لایک اینستاگرام
  32,879تومان
  سفارش

  لیست فالوور ها

  لیست لایک ها

  لیست ویو ها